Diskuze k článku


 • senil • 30. ledna 2018

  EU parlament je zlo. Naši poslanci nás tam zrazují vetšina nedávno volila za přijímání klimatických uprchlíků. Děs.

  http://www.epshark.cz/clanek/396/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich

 • Aleš • 30. ledna 2018

  To je jednoduché. Nejdůležitější kompetencí europoslance je euroatlanticismus a jeho naplňování. Dobré je být eurooptimistou. Ale být euroskeptik, je vlastně ještě přijatelný přístup, podívejte se na Velkou Británii. Ale co je absolutně vyloučeno? Kritizovat NATO, jeho nedodržování mezinárodního práva a členství v něm. Proč?
  Protože Evropská unie (Evropské hospodářské společenství) byla založena především kvůli materiální, ekonomické, lidskozdrojové a globálně-politické úloze Evropy pro Nadnárodní americkou teroristickou organizaci a její doktrínu. A proto pan Man je vyloučen jako kandidát na europoslance a někdo jiný s podobnými názory zase nedostudoval kvůli stejnému přístupu na katedře Geografie přes velký zájem právě o geografii vysokou školu a musel vystudovat zcela jiný obor jinde.
  Tuto pravdu se bojí nahlas pojmenovat i jinak náš nebojácný až odvážný pan prezident, který raději zalže v přímém přenosu a všetečné navádějící a zavádějící dotazy novinářů tím odbyde naučenou frází: „Rusko pro nás není hrozba, protože jsme v NATO“. A realita je taková: RUSKO NENÍ PRO NÁS HROZBA, ALE MŮŽE SE STÁT KVŮLI NATO HROZBOU, PROTOŽE PRO RUSKO A SVĚTOVÝ MÍR JE NATO HROZBA.
  Ale kvůli takové větě se taktéž asi nikdy nestanu europoslancem.
  Ani si nedovedu představit, co by nějací agenti/teroristi provedli Zemanovi, kdyby tohle prohlásil na veřejnosti v přímém přenosu do světa. Stačí co říká o Krymu.
  KSČM byla bakalisty ztrestána právě za otevření této otázky, které jsme vyprovokovali i my voliči. Nejen chyby politiků jako pan Filip a vymírání členské a voličské základny měla vliv na volby parlamentní i nebývalá vlna militantního antikomunismu v médiích a u ostatních politických subjektů.
  Proto půjde do europarlamentu Horáčková anebo někdo pro zájmy českých občanů ještě horší…

 • peter. • 30. ledna 2018

  Proč by měla jít do Europarlamentu p.Horáčková – a ne já !?
  p.Man !
  Pokojne môžete aj vy alebo vaša pani!Ale len vtedy,keď ste si vlastnou prácou v pote tváre a vlastnými rukami zodratými až po lakte – zarobil toľko peňazí ako pán Horáček.Hazard bol vždy doménou mafiánov.Mafiáni dosadzujú do funkcií politikov a politici zase generujú zákony,ktoré umožňujú paničkám mafiánov zabaviť sa napr.v Europarlamente.Musíte dopriať p.Horáčkovej trochu toho rozptýlenia.Veď „ona na to má“tak prečo by si do riti nemohla trochu zašantiť vo veľkej politike?

 • Aleš • 30. ledna 2018

  Peter: Jen prachy nestačí. Ty si ti, v jejichž zájmu existuje EU, vytisknou, když je budou potřebovat. Kádrový profil gaunera a euroatlantské názory zásadní podmínkou. Jen málo slušných projde přes stranická síta a síta kampaní.

 • peter. • 30. ledna 2018

  Aleš napsal
  Jen prachy nestačí.

  Ale stačí!Keď ich máte,môžete si zafinancovať prezidentskú kampaň aj keď viete,že sa prezidentom nikdy nestanete,môžete svoju o 27 rokov mladšiu ženu zasypávať darmi a keď zatúži stať sa europoslankyňou,tak jej to môžete zariadiť.Lebo na to máte peniaze!Keď máte toľko peňazí ako p.Horáček,tak vám prd záleží na tom,či ich niekto tlačí alebo nie.Hlavne,že ich máte.

 • Petrpavel • 30. ledna 2018

  Taky jsem to na ČT slyšel. Nehoráznost která vyjde. Prachy stačí. Do EP, do Senátu, co já vím.
  Víte kolik bylo potřeba hlasů v 2017 pro zvolení do Senátu v prvním kole na Mostecku? Hlasy 5.933 voličů získala kandidátka 54,9 % (to nepíši proto že bych to právě této senátorce nepřál, že bych ji vinil z uplácení voličů, ale pro ilustraci jak málo stačí).