Proč bychom se neženili?

Jsem prostá žena z lidu, nebo spíše s ulice. Moc dobře rozumím tomu, o co mužům jde a čeho se chtějí z nedostatku příležitostí domoci pomocí politiky, ekonomicky, vědy, techniky, rozumu, a hlavně pomocí chytračení, podvádění, lhaní, kradení, mučení a zabíjení druhých, zejména těch slabších a bezmocných. Ale ohledně té imigrace a islamismu jim opravdu nerozumím.

Mužům jde přece jenom o jedno. Jistě, zakrývají to tím, že jim jde o zachování našeho způsobu života, vyznání, svobody, demokracie, humanismu, kvality života a ostatních našich hodnot. Avšak nevím, proč se právě v kontextu těchto hodnot toho islamismu tolik bojí? Vždyť přesně zapadá do souvislosti našich dějin a rázu naší marodní povahy a právě všech těch hodnot, kterými se tolik zmužile všichni ohánějí.

Vždyť to není tak dávno, co jsme bez hlesnutí přijali liberální demokratismus. Předtím jsme ovšem bez výrazného hlesnutí přijali socialismus a komunismus. A předtím jsme bez většího odporu přijali fašismus, ještě předtím kapitalismus a předpředtím jsme zase vyznávali naše hodnoty ve feudalismu, neboť jsme přijali katolicismus, zatímco předtím jsme se oddávali protestantismu. A vždy u toho přece figurovala naše státní a politická reprezentace, zákulisní klany, lobby, zahraniční poradci, pátá kolona a rozsáhlá síť kolaborantů a udavačů. Vyjma ovšem sedmadvaceti českých pánů, přičemž nutno dodat, že jejich poprava probíhala až překvapivě klidně.

Tak opravdu nevím, čeho bychom se měli obávat, zvláště naši muži, hrdinové a štamgasti. Tak se prostě dáme na islamismus a bude to. Jako souvěrcům nám přece žádní islamisté a teroristé nebudou moci ubližovat. Jako jsme předtím předstírali, že jsme protestanti, katolíci, kapitalisté, fašisté, komunisté a nyní demokraté, budeme prostě nyní předstírat, že jsme jakoby mohamedáni. Jsme to přece jakoby my. Což nemáme žádné mistry světa v hokeji, fotbalu, tenisu a jiném projevu penisu?

Proč bychom se tedy neženili s islamismem, když jsme se předtím tak rádi ženili s tolika jinými a vždy se nám při tom podařilo uchovat naše skutečné hodnoty, vyznání, povahy a způsoby života? Nechci podrobně rozebírat výhody, které nový sňatek z rozumu našim mužům přinese. Zmíním jen některé.

Tak především naši muži budou moci mít více manželek a zbaví se promiskuity. Nebudou se muset se svými spády schovávat na toaletách, nebo se nechat vydírat od svých sekretářek, případně tajemníků. Jejich hlavní životní zájem bude legální.

Poklesne výrazně konzumace alkoholu, drog a léků. Sníží se počty asociálních živlů, jako jsou nezaměstnaní, bezdomovci, notorici, alkoholici, drobní zlodějíčci a jiní. Nebudou se muset vymýšlet nové a nové komplikovanější marketingové a politické triky, ekonomické podvody a další a další rafinovanější způsoby vykořisťování pracovních sil a devastace přírody.

Kvalita našeho života se novým sňatkem z rozumu rozhodně zlepší, takže o ní nebudeme muset nikde stále dokola nejapně vyřvávat. Nebudeme potřebovat tolik odborníků, psychologů, sexuologů, psychopatů a přípravků na erekci a prostatu.

Naše společnost nebude muset žít a produkovat ekonomický zisk z mravní úhony svých dětí. Již jim nebudeme muset od útlého věku otupovat mozek a mrzačit tělo pomocí značně předčasné „pohlavní“ výchovy. Staneme se jako populce mnohem mravnějšími a zdravějšími.

Naše ženy také nepřijdou zkrátka. Prosím vás, podívejte se střízlivě, jak uboze dnes vypadají. Doby, kdy byly naším rodinným stříbrem a kdy nám je místo politiků záviděl celý svět, jsou již dávno pryč. Staly se z nich předčasně zestárlé, přepracované, nemocné, strhané, nešťastné a obézní bytost, které trapně ve všem napodobují muže. To nejlepší, co by pro ně momentálně bylo, je oděv zahalující jejich zoufalost a ošklivost od hlavy až k patě.

Řekněte sami, milí mužové, není lepší mít doma jednu nebo čtyři hezké a oddané ženy, které vám nebude venku nikdo oplzle okukovat, než je marně hledat na ulici, v nakaženém bordelu nebo zoufale na pornostránkách na internetu? Vám přece nedělá žádné potíže včas změnit vyznání, kabát, vojenský pakt nebo podšívku. Jste jistě mnohem chytřejší, než my ženy, abyste našli mnoho dalších výhod v tom, když opět jakoby přijmete cizí víru a necháte druhé, aby rozhodovali bez nás o nás, a říkali nám, co si máme myslet a co máme dělat a nakupovat.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
19. 2. 2018 7:26

Milá Dominika ! Jemná irónia ktorou nastavujete zrkadlo európskym mužom triafa do čierneho.Naozaj sa zdá,že európski muži už nevedia ochrániť ani svoje ženy a dcéry,nieto ešte svoj rod,rodinu,národ….svoje tradičné hodnoty zdedené po predkoch.Svoju kultúru….civilizáciu,ktorú sami budovali a ktorá či sa to už niekomu páči alebo nie priniesla celému svetu pokrok,bez ktorého by sme dnes chodili s holými zadkami a navzájom sa zabíjali drevenými kyjakmi.Európania už nevedia – zabudli bojovať. Strašne chcem veriť,že sa to netýka mužov celej Európy.Že sa to netýka tej časti Európy,ktorá sa vyvíjala na východ od dnes už neexistujúcej „železnej opony“.Mám na mysli pohanské slovanské kmene,ktoré prišli… Číst vice »

peter.
19. 2. 2018 8:02

peter. napsal
pohanské slovanské kmene,ktoré prišli do Európy vtedy,keď sa na západe už budovali honosné kresťanské katedrály a chrámy.Dokonca Maďari prišli ešte o 500 rokov neskôr,ako Slovania.

Vždy keď počujem a čítam fanfarónske výroky našich politikov,kvázifilozofov,rôznych „umelcov“žurnalistov a politológov o tom že „my patríme na západ!My nepatríme k barbarskému východu,my sme geneticky viac Kelti a Germáni ako Slovania…tak to u mňa vyvoláva buď záchvat smiechu alebo nutkanie na stolicu.Lebo ako vidno,patriť k zdegenerovanému „západu“nie je dnes žiadne terno.

Gatta
Gatta
19. 2. 2018 8:25

Mnohoženství – jediný zločin, který je současně i trestem.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 2. 2018 9:22
Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 2. 2018 9:24

Od člověka co tu také občas něco komentuje.
Po shlédnutí: doporučuji, skutečně realisticky dobře podaná dnešní…
https://www.youtube.com/watch?v=EioP4nyTMME

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 2. 2018 9:34

Jen: neházel bych všechnu „vinu“ na muže… Tedy dnes mnohdy spíše „ne-může“… Ano jsem muž, a pěkné a šikovné ženy se mi vždy líbily… Ale nejen u žen platí ono pořekadlo: „Nejsou všechny holky stejný…“. „Záštita“ mateřství bohužel ani u všech žen dnes zdaleka neplatí… Nechci nikoho z nás mužů omlouvat, a nechci hovořit za nikoho jiného – k čemuž nemám žádné právo – ale mnohdy k hromadění moci, majetků a dalších špatností muže ponouká/al nejen „jejich vnitřní špatný hlas“… Je snadné obvinit „jednu polovinu“ z nečistoty, a druhou ukázat jako krystalicky bílou…čistou… Realita světa a života je ale mnohdy… Číst vice »

Aleš
Aleš
19. 2. 2018 12:01

http://literarky.cz/blogy/ivo-fencl/25760-saga-rajko-doleka
Je jasné, že princezny se musí probudit ze snů z červených knihoven. Ideál neexistuje. To že na 99% osob mužského pohlaví může platit text D. A? Euroatlantida se může chytat skutečně za hlavu. Z duševních otroků Nadnárodní americké teroristické organizace chlapi asi nikdy nevyrostou, testosteron to sám o sobě nezaručí. Nicméně. Chlapi nevymřeli. Jsou. Snaží se třeba i ze svých synů vychovávat chlapy (a dcer ženy). Ti, co z nějakého důvodu ty děti nemají, se v rámci svých možností snaží taky.

peter.
19. 2. 2018 12:55

Aleš napsal
Snaží se třeba i ze svých synů vychovávat chlapy (a dcer ženy). Ti, co z nějakého důvodu ty děti nemají, se v rámci svých možností snaží taky.

Áno!
Tých správne vychovaných synov a dcéry môžeme občas vidieť na námestiach s červenými kartami v rukách,alebo ako nesú transparenty s nápisom Reefuges welcome.Významné vystúpenie mali v minulom roku v Hamburgu kde rozbíjali výklady a rabovali obchody,zapaľovali autá .Pripomeniem ešte Paríž a Charlotteswille.
Skrátka,“zlaté,dobre vychované deti“.

peter.
19. 2. 2018 12:56
Admirál
Admirál
19. 2. 2018 13:35

Mnohoženství? 4 ženy? 4 tchýně?
To by potom zřejmě rychle následovalo „4 vraždy stačí, drahoušku“

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 2. 2018 13:55

peter. napsal Áno! Tých správne vychovaných synov a dcéry môžeme občas vidieť na námestiach s červenými kartami v rukách,alebo ako nesú transparenty s nápisom Reefuges welcome.Významné vystúpenie mali v minulom roku v Hamburgu kde rozbíjali výklady a rabovali obchody,zapaľovali autá .Pripomeniem ešte Paríž a Charlotteswille. Skrátka,“zlaté,dobre vychované deti“. Pán peter- myslím, že jste v tomto případě Aleše špatně pochopil. Jistě nejsou všichni otcové ani dnes neschopní snažit se vychovávat z dětí muže a ženy. Možná ne vždy „po/slušné či pří/slušné“ – ale rozhodně správné. Jistě – zrelativizovat jde každý pojem. Ne všichni bezdětní jsou též automaticky „viníky současného stavu“. Neříkám,… Číst vice »

peter.
19. 2. 2018 14:28

Martin (už bez taky m) napsal
vyspělé demokracie

Martin§
A ktoréže to sú tie „vyspelé“ demokracie? V čom sú vlastne vyspelé?
Žeby v tom,že celkom „nedemokraticky“ožobračujú národy a „vraždia ľudí po celom svete „demokratickým“ bombardovaním?Prepáčte,ale ja v tom žiadnu demokraciu nevidím.A „vyspelú“už vôbec nie.

Aleš
Aleš
19. 2. 2018 14:49

peter: Připustil jsem, že má D.A. v 99% těchto exemplářů mužského pohlaví PRAVDU. Tyrkysových dětí, konvičkoidních užitečných idiotů i lhostejných arogantních a sobeckých matláků je plno, jsou vidět a slyšet plnými doušky. Ty někdo vychoval, nespadli sem z nebe… Jak to říkal před časem Zemák, vytvářejme ostrůvky pozitivních příkladů. Když jsme u té viny. Politici, kteří jsou chodící reklamou na „Reefuges welcome!“ udělali ve svojí strategii jednu zásadní chybu. Neukázali osobním příkladem, jak na to. Nevytvořili pozitivní ostrůvky, kde by to nějak mohlo fungovat… Ne že bych to od pokrytců typu Vašáryové, zmetků typu Kalouska čekal. A ne že bych… Číst vice »

Lena
Lena
19. 2. 2018 16:48

Zajímavé, jak se díváme na člověka: Prostě se narodí, a vychováme z něj slušného nebo jiného člověka. Koupíme nový notebook a nahrajeme do něj ty správné programy, dle svého názoru a potřeby. Je to stejně jako člověk jenom stroj. Notebook však amrotizuje, a když vyrobí děti, budou na tom možná hůře než jejich otec a matka. Co ty notebooky „vychovávat“ (či nevychovávat) tak, aby se vychovávaly sami???

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
19. 2. 2018 17:45

peter. napsal
Martin§
A ktoréže to sú tie „vyspelé“ demokracie? V čom sú vlastne vyspelé?
Žeby v tom,že celkom „nedemokraticky“ožobračujú národy a „vraždia ľudí po celom svete „demokratickým“ bombardovaním?Prepáčte,ale ja v tom žiadnu demokraciu nevidím.A „vyspelú“už vôbec nie.

Ale vždyť to byla ironie.
Tak jo, asi se mi nepovedla.

peter.
19. 2. 2018 18:54

Martin (už bez taky m) napsal Ale vždyť to byla ironie. Tak jo, asi se mi nepovedla. v pohode! Pozrite sa Martin,načo slúžia „vyspelým demokraciám“ a OSN,neziskové mimovládne organizácie. https://www.etrend.sk/ekonomika/skandal-charity-oxfam-ktora-si-platila-prostitutky-by-nemal-byt-prekvapenim.html https://www.hlavnespravy.sk/haitsky-prezident-oxfam-je-len-spicka-ladovca-afery-kryju-aj-lekari-bez-hranic/1317376 Paradoxne,sú to práve pseudosocialisti a ich úderky podobné esamanom homosexuála Ernsta Roehma ako Antifa,Anarchisti a iní ultrraľavicoví extrámisti,ktorí označia za nacistu,rasistu a antisemitu každého,kto sa opováži protestovať proti …čomukoľvek,nie len proti imigrácii.Mainstream napr.u nás vychádzajúci „Smer“označil tisíce týchto zvierat v Hamburgu za protestujúcu mládež,ktorá len trochu hlasnejšie dávala najavo svoju nespokojnosť s politikou G-20. Toto je to svinstvo,ktoré nás pomaly likviduje ako národ.Je smutné,že semeniskom tých ultraľavičiarov sú naše… Číst vice »

peter.
19. 2. 2018 20:30

Martin Koller :
cit.“Praxe je taková,že současný socialista je slovy levičák,činy pravičák a v žádnem případe vlastenec.“ koniec citátu
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Byvaly-clen-CSSD-Martin-Koller-a-prehlizene-veci-o-Janu-Hamackovi-Nedostudoval-ale-zato-byl-vysoka-sajba-ve-svetove-organizaci-multikulti-mladeze-525060

peter.
19. 2. 2018 22:05

peter. napsal
.u nás vychádzajúci „Smer“

oprava :…u nás vychádzajúci denník „SME“

Lena
Lena
20. 2. 2018 6:08

Admirál napsal

Mnohoženství? 4 ženy? 4 tchýně?
To by potom zřejmě rychle následovalo „4 vraždy stačí, drahoušku“

A co, kdyby opustily ženy vlastní rodinu a rozhodoval by admirál? To si muž s mozkem pod pantoflem nepředstaví?

Lena
Lena
20. 2. 2018 6:10

Mnohoženství i mnohomužství (promiskuita a prostituce) je naší společnost nejvíce vlastní charakteristikou, pokrytecky schovávanou za slušnost na hradě i v podhradí….

Bety
Bety
20. 2. 2018 10:16

Zajímavé je, že se v diskuzích mluví jen o tom, že mít legálně více žen by přineslo nějaké to plus mužům. Jaké plus by to přineslo ženám je dosti nejasné. Snad jen kdyby měly tu smůlu a narazily na násilníka, tak by byly čtyři na jednoho? Jenže za něco takového by asi mohly být ukamenovány, nebo ne? Západní hodnoty – no v současné době jsou to zřejmě supermarkety, drahá auta, samozřejmě půjčky na všechno možné, časáky o životě a potížích různých celebrit, hry, pitomé televizní programy včetně těch různých robinsonád a pod., které propagují každý jen sám za sebe a… Číst vice »

peter.
20. 2. 2018 10:38

Korporátni fašisti nastupujú na Maďarsko.Lebo Orbán počúva svojich občanov a odmieta držať hubu a krok. http://www.rukojmi.cz/clanky/5613-orban-je-diktator-musime-proti-nemu-zakrocit Keď sme vstupovali do EÚ,tak sme ani len netušili,že budeme nie len ožobračení,ale aj vystavení takému hrubo arogantnému,ľudskú dôstojnosť ponižujúcemu nátlaku. Najhoršie na tom je,že keby sme sa aj rozhodli odísť z EÚ,tak nemôžeme.Lebo slovenský priemysel neexistuje,Američania z VSŽ (US Steel Košice)odchádzajú lebo hmotné stimuly ktorá im poskytovala naša vláda sa minuli a náš odchod z EÚ by s najväčšou pravdepodobnosťou znamenal aj odchod montovní automobilov.Na východ od nás ich radi privítajú. Pomôže len obnovenie ekonomických väzieb so štátmi bývalej RVHP,čo sa javí byť… Číst vice »

hudryper
hudryper
20. 2. 2018 11:06

Některé sebevědomé příspěvky ze strany údajně slabšího pohlaví mne vybudily k reakci. Žiji totiž na tom zdegenerovaném evropském západě,a tak nemusím hledat argumenty na síti či v tisku,ale stačí mi jen pozorně koukat. Co do osobní odvahy jsou průměrný muž tady a v Čechách totožní ! Za poklesem ochoty mužů bojovat stojí vedle uplatňování metod školní i mimoškolní výchovy s cílem rozbíjení základních rodinných a dalších hodnot především výchova dětí svými rodiči a někdy i prarodiči. Zahrnování dětí od nejútlejšího věku hromadami sofistikovaných hraček na jedno použití,vyhovování každému jejich rozmaru,strach plácnout vlastní dítě přes zadek na veřejnosti a zcela zjevná… Číst vice »

Gatta
Gatta
20. 2. 2018 11:29

Jeden kamarád říká, že je jednoznačně pro okamžité povolení mnohoženství, protože: „Jedna ženská chlapa neuživí“.

Irena
20. 2. 2018 12:25

Hudryper: Vzhledem k tomu, že všechno v životě je o řízení, kterého se z hlediska politiky, veškerých vyšších funkcí a postů a to i v mediální oblasti, která do značné míry formuje chování stáda, zmocnili muži, je to celkem úsměvné tvrzení. Ono totiž vše souvisí se vším ;-) A to ani nemluvím o tom, že muži mají odpradávna ve zvyku své průsery shazovat na ženy – viz Eva ;-)))

peter.
20. 2. 2018 14:30

Gatta napsal

Jeden kamarád říká, že je jednoznačně pro okamžité povolení mnohoženství, protože: „Jedna ženská chlapa neuživí“.

Má byť zrušený celibát – hovorí jeden katolícky farár druhému.Ó..toho sa my už nedožijeme -odpovedá druhý.No,my už asi nie,ale naše deti určite áno!Podotkol prvý.
Gatta!
Vyzerá to,že naše deti sa mnohoženstva určite dožijú.My už asi nie…ja určite a vy už nebudete mať na 4 ženy jaksi chuť.
Naša „chlebodárkyňa EÚ preto vynakladá všetky sily a prostriedky aby to urýchlila.Otázne je,či vás tie ženy budú chcieť,keď ste tak nechutne antimultikulturálne …biely!
http://www.freeglobe.cz/Articles/25633-eurourednici-vyradili-madarske-mesto-ze-souteze-o-evropske-hlavni-mesto-kultury-bylo-podle-nich-moc-bile-a-madarske-podivejte-se-na-sokujici-klip-tohoto-mesta-video-.aspx

PPK
PPK
20. 2. 2018 15:50

Bety napsal
Křesťanství a pod. už nezaručuje poslušnost a pokoru oveček, militantní a mladší náboženství by to mohlo změnit.

Trefa!!

peter.
20. 2. 2018 16:04

Gatta napsal

Jeden kamarád říká, že je jednoznačně pro okamžité povolení mnohoženství, protože: „Jedna ženská chlapa neuživí“.

Gatta:
Aby ste vedel,čo také mnohoženstvo obnáša:
http://www.noveslovo.sk/node/26565

Jan Kristek
Jan Kristek
20. 2. 2018 16:29

Vývoj v EU směřuje spíš k tomu, že tam bude jedna žena na deset mužů, a většina žen navíc vykastrovaných (vyřezaných)…

Gatta
Gatta
21. 2. 2018 7:50

peter. napsal Gatta: Aby ste vedel,čo také mnohoženstvo obnáša: http://www.noveslovo.sk/node/26565 Re peter: Jako pohan se na mnohoženství dívám prostě pohansky – jak na mnohoženství, tak třeba i na nějaké svazky mezi bližšími příbuznými. Třeba i ve starém pohanském Římě velmi dbali na striktní rodinná pravidla – a to ne z nějakých svatých pravidel, ale velice pragmaticky – kvůli jednoznačné rodinné hierarchii a pak především kvůli jednoznačnosti majetkových nároků v rámci dědictví. To samozřejmě platilo jen pro „občany Říma“ – otroci a plebs se mohl množit dle vlastní libosti. U nich nemohli nastat žádné majetkové spory a úvahy, jestli to které… Číst vice »