Proč bychom se neženili?

Jsem prostá žena z lidu, nebo spíše s ulice. Moc dobře rozumím tomu, o co mužům jde a čeho se chtějí z nedostatku příležitostí domoci pomocí politiky, ekonomicky, vědy, techniky, rozumu, a hlavně pomocí chytračení, podvádění, lhaní, kradení, mučení a zabíjení druhých, zejména těch slabších a bezmocných. Ale ohledně té imigrace a islamismu jim opravdu nerozumím.

Mužům jde přece jenom o jedno. Jistě, zakrývají to tím, že jim jde o zachování našeho způsobu života, vyznání, svobody, demokracie, humanismu, kvality života a ostatních našich hodnot. Avšak nevím, proč se právě v kontextu těchto hodnot toho islamismu tolik bojí? Vždyť přesně zapadá do souvislosti našich dějin a rázu naší marodní povahy a právě všech těch hodnot, kterými se tolik zmužile všichni ohánějí.

Vždyť to není tak dávno, co jsme bez hlesnutí přijali liberální demokratismus. Předtím jsme ovšem bez výrazného hlesnutí přijali socialismus a komunismus. A předtím jsme bez většího odporu přijali fašismus, ještě předtím kapitalismus a předpředtím jsme zase vyznávali naše hodnoty ve feudalismu, neboť jsme přijali katolicismus, zatímco předtím jsme se oddávali protestantismu. A vždy u toho přece figurovala naše státní a politická reprezentace, zákulisní klany, lobby, zahraniční poradci, pátá kolona a rozsáhlá síť kolaborantů a udavačů. Vyjma ovšem sedmadvaceti českých pánů, přičemž nutno dodat, že jejich poprava probíhala až překvapivě klidně.

Tak opravdu nevím, čeho bychom se měli obávat, zvláště naši muži, hrdinové a štamgasti. Tak se prostě dáme na islamismus a bude to. Jako souvěrcům nám přece žádní islamisté a teroristé nebudou moci ubližovat. Jako jsme předtím předstírali, že jsme protestanti, katolíci, kapitalisté, fašisté, komunisté a nyní demokraté, budeme prostě nyní předstírat, že jsme jakoby mohamedáni. Jsme to přece jakoby my. Což nemáme žádné mistry světa v hokeji, fotbalu, tenisu a jiném projevu penisu?

Proč bychom se tedy neženili s islamismem, když jsme se předtím tak rádi ženili s tolika jinými a vždy se nám při tom podařilo uchovat naše skutečné hodnoty, vyznání, povahy a způsoby života? Nechci podrobně rozebírat výhody, které nový sňatek z rozumu našim mužům přinese. Zmíním jen některé.

Tak především naši muži budou moci mít více manželek a zbaví se promiskuity. Nebudou se muset se svými spády schovávat na toaletách, nebo se nechat vydírat od svých sekretářek, případně tajemníků. Jejich hlavní životní zájem bude legální.

Poklesne výrazně konzumace alkoholu, drog a léků. Sníží se počty asociálních živlů, jako jsou nezaměstnaní, bezdomovci, notorici, alkoholici, drobní zlodějíčci a jiní. Nebudou se muset vymýšlet nové a nové komplikovanější marketingové a politické triky, ekonomické podvody a další a další rafinovanější způsoby vykořisťování pracovních sil a devastace přírody.

Kvalita našeho života se novým sňatkem z rozumu rozhodně zlepší, takže o ní nebudeme muset nikde stále dokola nejapně vyřvávat. Nebudeme potřebovat tolik odborníků, psychologů, sexuologů, psychopatů a přípravků na erekci a prostatu.

Naše společnost nebude muset žít a produkovat ekonomický zisk z mravní úhony svých dětí. Již jim nebudeme muset od útlého věku otupovat mozek a mrzačit tělo pomocí značně předčasné „pohlavní“ výchovy. Staneme se jako populce mnohem mravnějšími a zdravějšími.

Naše ženy také nepřijdou zkrátka. Prosím vás, podívejte se střízlivě, jak uboze dnes vypadají. Doby, kdy byly naším rodinným stříbrem a kdy nám je místo politiků záviděl celý svět, jsou již dávno pryč. Staly se z nich předčasně zestárlé, přepracované, nemocné, strhané, nešťastné a obézní bytost, které trapně ve všem napodobují muže. To nejlepší, co by pro ně momentálně bylo, je oděv zahalující jejich zoufalost a ošklivost od hlavy až k patě.

Řekněte sami, milí mužové, není lepší mít doma jednu nebo čtyři hezké a oddané ženy, které vám nebude venku nikdo oplzle okukovat, než je marně hledat na ulici, v nakaženém bordelu nebo zoufale na pornostránkách na internetu? Vám přece nedělá žádné potíže včas změnit vyznání, kabát, vojenský pakt nebo podšívku. Jste jistě mnohem chytřejší, než my ženy, abyste našli mnoho dalších výhod v tom, když opět jakoby přijmete cizí víru a necháte druhé, aby rozhodovali bez nás o nás, a říkali nám, co si máme myslet a co máme dělat a nakupovat.

Přejít do diskuze k článku 31 komentářů