Proč vyhrálo Rusko v Karabachu

RopaSledujte zelenou linku silnice E 99 a vidíte trasu budoucího ropovodu a plynovodu do Evropy. A o tom je studená válka Západu s Ruskem, která se nyní vedla v Karabachu. Nejprve stavíte zbytečné ropovody, aby obešly Rusko, pak stavíte zbytečné ropovody a plynovody, aby obešly proamerické loutkové režimy v bývalém Sojuzu.


Ruské noviny označily ukončenou válku v Karabachu za „vítězství“, což částečně potvrdil i náš předešlý článek Sorošův člověk v Jerevanu. Ale pro skutečné důvody k ruské radosti, americkému pláči a lhostejnosti EU je třeba se podívat na geopolitickou situaci a na mapy plynovodů a ropovodů. O tom byl první článek Důvod bojů v Náhorním Karabachu psaný během první války v roce 2016.

Začněme podepsanou kapitulací Arménie a Rusy vyjednaným příměřím, které je potřeba vidět na podrobné mapě. Základní body příměří jsou tyto:

  • Zastavení střetů na aktuálních bojových pozicích;
  • připojení oblasti Agdam, Kalbajar a Lachin k Ázerbájdžánu;
  • rozmístění ruských sil v Náhorním Karabachu;
  • zřízení střediska pro sledování provádění dohody;
  • návrat uprchlíků do Karabachu;
  • výměna vězňů a padlých;
  • zřízení tranzitního koridoru mezi západními oblastmi Ázerbájdžánu a Nachičevanu.

Na toto ujednání se nyní podívejme na mapě.

Azerbaijan Armenia Agreement 10nov20 20ab99 En2 Copy

Ruské vítězství je nepřímo vidět třemi liniemi na horní části obrázku, kde jsou hlavní ropovody a plynovody, o kterých bude řeč. A ruská klíčová výhra je dole, protože ruské mírové jednotky budou hlídat koridor mezi dobytou částí Karabachu a Nachičevanskou autonomní oblastí, kterou spravuje Ázerbájdžán. To je ta červená šipka. Za sebe bych řekl, že dokud Rusové budou tuto osu hlídat, tak s velkou pravděpodobností další stoletá válka o Karabach nebude. A na tom vydělají obě strany. Hlavní turecká a ázerbájdžánská výhra je vidět v levém horním rohu, kde je koridor z Nachičevanu do Turecka. Proč Putin nechal Ázerbájdžánce, přímo podporované Tureckem a nepřímo Izraelem, dobýt Karabach? To ukazuje mapa současných a budoucích ropovodů a plynovodů.

Existing And Planned Oil And Natural Gas Pipelines To Europe

Do Baku se potřeboval dostat už Hitler v roce 1943, ale na štěstí pro nás všechny měl na cestě jedno ruské město jménem Stalingrad, kde se rozhodla 2. světová válka. Ázerbájdžán dodává většinu vyprodukované ropy na kaspickém šelfu potrubím Baku-Tbilisi-Ceylan (BTC). K tomuto ropovodu se přisunuje ropa z terminálů Azeri-Čigar-Gonešli a plynový kondenzát z pole Šah-Deniz. Obě pole se nachází na šelfu Kaspického moře, jejich provoz vedou dvě státní konsorcia v čele s britskou BP. Trubky BTC byly postaveny proto, aby se export kaspické ropy dostal mimo území Ruska. To je ropovod Baku – Novorossijsk, který dnes jede na cca 870 tis. tun. Kapacita ropovodu BTC je 1,2 milionů barelů, ale nikdy nebyla úplně využita úplně a nyní běží asi na polovinu. Na BTC je z malé části napojen export ropy z Kazachstánu a Turkmenistánu. Stejnou trasou jde druhý ropovod, který spojuje Baku s terminálem Supsa v Gruzii s kapacitou 140 tisíc barelů. Ropovod byl spuštěn v roce 1999 a loni jím Ázerbájdžán exportoval 3,75 milionu tun ropy. Ropa je hlavním zdrojem bohatství Ázerbájdžánu, a to i přes pokles těžby po roce 2010. V loňském roce těžba činila 37,45 milionů tun ve srovnání s 50,8 milionů tun v roce 2010. Celkový export ropy v loňském roce vynesl státem vlastněnému konsorciu celkem 15 miliard dolarů, k tomu je třeba připočíst nezveřejněnou částku za plyn do Turecka a do Číny. Třetími trubkami v tomto koridoru jde plyn po trase z ázerbájdžánského Baku do tureckého Erzurumu. Tento plyn se Turecko chystá poslat do Evropy, společně s Rusy dokončenou větví turecké části plynovodu Jižní proud, která jde z Kazachstánu přes ruskou větev hlavních plynovodů.

Klíčový problém pro Rusy a Turky je postavení Gruzie, která je v současné době plnoprávnou kolonií USA, včetně biologických vojenských laboratoří. Viz článek Ilegální biologická válka za naše legální daně. Navíc platí, že všechny tři trubky z Ázerbájdžánu do Gruzie běží asi 20 km od arménské hranice, což je pro vítěze konfliktu v Karabachu nepříjemné. Opět platí, že současná a dosud nesvržená vláda politického diletanta Pašinjana je loutkou Soroše a USA. Vyhraná válka v Karabachu garantovaná Ruskem vytvořila klíčový koridor do Nachičevanu, který jistě podpoří také Írán. Plánovaný ropovod z Íránu do Arménie se sice neuskutečnil, ale Írán by maximálně vydělal na lince přes Nachičevan do Turecka. Po ukončení větve Jižní proud přes Turecko by dodával ropu a plyn přímo do Evropy. A nyní se podívejme na klíčový uzel, který přímo spojuje Nachičevan s Tureckem a nejde ani přes Arménii, ani přes Írán.

Ropa

Sledujte zelenou linku silnice E 99 a vidíte trasu budoucího ropovodu a plynovodu do Evropy. A o tom je studená válka Západu s Ruskem. Nejprve stavíte zbytečné ropovody, aby obešly Rusko. Pak stavíte zbytečné ropovody a plynovody, aby obešly proamerické loutkové režimy v bývalém Sojuzu. A k tomu je potřeba zničit vesnice a města, zabít tisíce civilistů a vojáků, vést zbytečné války. Za tuto cenu jsou pojištěny potřebné strategické koridory a území, a přitom by stačil obyčejný podpis na papíře. Jenže studená válka vedená NATO tvoří podél hranic Ruska sanitární kordon, v němž se provozují proxy-wars jako na běžícím pásu, aby oslabily Rusko, Írán a nepřímo i Čínu.

Einkreisung

Každý stát v oblastech studené války si nyní musí zajistit dvojitou cestu pro životně důležitou ropu a plyn. Totéž dělá Německo postavením přímého plynového terminálu do Ruska známého jako Severní proud. Němci totiž musí obejít americkou kolonii zvanou Ukrajina, aby je nevydírali jejich vlastní spojenci z USA.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
38 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Patrik
Patrik
16. 11. 2020 15:10

Už to bude cca 6 týdnů, co na stejné téma tady vyšel tento článek „Královské pocty Putinovi při návštěvě Turecka …a jak to souvisí s děním mezi Arménií a Ázerbájdžánem“ V závěru článku je i predikce, ve které je m.j. věta: „Bez Ruska situace nemá řešení, tak či tak to vidím tak, že kolem dvou důležitých spojenců Ruska – Turecka a Ázerbájdžánu – byl právě rozpoután souboj o Černé moře (a v neposlední řadě i o Kaspické). A že v hlavní roli jsou zdroje, v tomto případě ropa a plyn z Íránu místo z Ruska, a to vše v rámci Nové… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 15:20

PS: k „mnozí další zjišťují, proč Rusko v Karabachu vyhrálo“, tím je myšlen např. i tento článek
https://www.protiproud.cz/politika/5450-pasinjan-prohral-valku-o-nahorni-karabach-moskva-odkryla-karty-a-uznala-vitezstvi-azerbajdzanu-armensky-zradce-veril-sorosovi-a-narazil-projevi-alijev-moralni-prevahu-a-ponecha-armeny-v-karabachu.htm

Čímž Protiproudu odpouštím, že to je článek převzatý od Dugina – což má logiku v tom, že Dugin není geopolitik ale globální politik. A jako takový moc dobře ví, o čem je Soroš a jeho Pašinjan…..

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 17:27

Jdi do svejch, pozorovatelský PAT ryku. Takového duševního impotento hned tak někdo netrumfne.
Hlavně aby Dugin věděl, o čem je vycházka od Chocholouška.
Oblíbenec na NWOO, kde má ten druhý cvokařský nápytelník.
Marně se snažím vzpomenout, kdy naposledy jsem narazil na takové regulérní hovado.
Když jsem položil otázku, jak to dopadne, tak se nic nedělo, ty leynoheart. Magor, úchyl, vemínko a pampersák. Kdo tohle zplodil? Nějaký Kraken?
Nebo samooplodňovací bezkulečník?

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
16. 11. 2020 18:33

Takového duševního impotento hned tak někdo netrumfne.“ Jo, musí to být k vzteku, když článek „pozorovatelskýho PAT ryka“ má cca 40 sdílení, zatímco po nějakém orinokovi ani pes neštěkne“. Ale to není moje vina….

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 18:41

A není moje vina, že lidé chtějí raději informace, než nějaké pseudoumělecké a tedy zcela plytké rádoby umělecké projevy s informační hodnotou za „nula bodov„, u kterých ani autor sám neví, co jimi chtěl sdělit (tedy kromě předvedení svého nabubřelého ega)

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 18:54

Kdo chce, ten ať si sám pro sebe porovná článek Umlaufa s tou „mini-a- turou“ orinoka – uwau, jaká to „informační bomba“ …! Opravdu „informační bomba“ od orinoka – rozuměj: orinoko neví a nechápe vůbec nic….U něj platí jen jediné: „Kdo nic neumí, ten se stává kritikem“. A o takové lidské vlastnosti, která se jmenuje pokora, se mu dosud ani nezdálo, proto se pasoval na velitele zdejších stránek. No, co už s tím – jeho cesta…..Ale to nejpodstatnější za mě je: „inteligence“ orinoka už jde zcela mimo mě – rozuměj: takový vulgární hlupák už mě nemůže rozhodit!

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 19:15

Mix písní a filmové hudby
nemá chybu !!! 👌 👍 👌

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 19:19

80 588 zhlédnutí

56 odběratelů

33 komentářů

714 kladných hodnocení

A to je jen jeden titul, Sorosův volku.

Tím končím. Umlauf si tohle nezaslouží.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
16. 11. 2020 19:49

34 zhlédnutí, 0 komentářů, zde 229 „přečtení“, hodnocení článku 3,7.
https://www.youtube.com/watch?v=FDeDFuGWaXE&feature=emb_logo

Ne, takové srovnávání si Umlauf opravdu nezaslouží, souhlas.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 20:05

Tak proč to děláš, imbecile. Hrušky a jablka.
Vedle porna jsou tvoje traktáty v těžkém záporu.

Ale ještě jinak: Píší nám z Janini:
A to ti nakukal kdo :-)))))))))))))),davno jsme ji(ho) prokoukli…  http://www.nwoo.org/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif

Tady máme dokonce výročí. Dnešní i zitřejší.

https://www.youtube.com/watch?v=n9Yw6fCizjA&list=PLqnIjctbYfN7AD_Vho2-Zt_VLLN88qwUu&index=3

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
18. 11. 2020 10:12

Až teď to vidím: „orinoko napsal: 16.11.2020 (20.04) Tak prý si tu vespolek vážite pozorovaTELKY. Ona jinde vystupuje genderově jinak. Tam má péro. Dáváte jí samé lajky a sdílíte s ní prý její informace. Tož , jen tak dál. Odpovědět proud napsal: 16.11.2020 (20.41) A to ti nakukal kdo :-)))))))))))))),davno jsme ji(ho) prokoukli…  http://www.nwoo.org/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif Tohle tedy je to „psaní z Janini“…..? Prostě ubožák – ač tentokrát ubožáci dva, a to dokonce na druhou: jeden píše o Patrikovi, druhý o tom, že Pozorovatelka je „Jéňa“ – a k tomu si oba myslí, jak si rozumějí…. A vkládám to, aby bylo zjevné, jaký „charakter“… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
18. 11. 2020 10:25

PPPS: Ukázka posedlosti orinoka z října (a vůbec mu nevadí ani lhát):
https://outsidermedia.cz/kralovske-pocty-putinovi-pri-navsteve-turecka/#comment-100200

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
18. 11. 2020 11:50

Tak přesně toho se dopouští idiot, který nezván zasírá prostor obřími plachtami a fiktivními diskutéry. Prostor, jenž se mu jeví už jako poslední možná štace, než bude konec úplně všemu. Vyhozen z Aeronetu, s jednorázovkami rozstrkanými různě po webu, a řešený už prakticky všude jako umělá inteligence, na níž se zkouší možnost, jak lidi nasr a odpudit. Následek sdílení havlodebilních absurdit.
Grafoman vykrádající už dokonce sám sebe s infantilitou sobě vlastní.

pozorovaTELKA a její pozorovatelské volské voko.

02.jpg
Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 20:10

Ještě by chtělo jako odkaz poslat to video Pjakinovi, ten by z toho možná udělal informaci „nb. one“

Naštěstí on si možná více všimne ttéto informace:
„Ekonomika už nikdy nebude jako kdysi“
Anebo možná této:
Goldman – v roce 2021 se dolar propadne až o 20%
Ale Vy jste v pohodě, Vy máte mix písní a hudby a kdo chce vidět (vědět) více, toho „inteligencí“ Vašeho stylu pošlete někam…

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 20:18

Píší nám z Janini:

Pozorovatelko: o skutečných vztazích mezi zeměmi víte kulové, protože byste být mezi nimi a slyšet, o čem se doopravdy domlouvají.
Myslíte si, jak jste chytrá a předhazujete články, které jsou manipulacemi, protože se odvíjí od tiskových konferencí, kde se nic onkrétního domluveného nezveřejňuje.
Takže si své analýzy můžete strčit a jako důkaz si vemte, jak dlouho už Izrael podle Vašich předpovědí neexistuje.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
16. 11. 2020 22:51

Stránky Janiky mám v úctě (a mám uloženo spoustu odkazů). Jestli odsud o mě píší, tak píší, na mé úctě to nic nemění. Jen ve Vašem případě nechápu jednu věc – proč jste z toho, kdo se tady jen brání, protože od začátku neměl jiný zájem, než sdílet informace, jste Vy stvořil nějakého útočníka. Od Vás, který jste se tady pasoval na názorového a informačního velitele tak, že když něco není podle Vás, tak je všechno špatně, to totiž fakt „sedí“…. A ač super slušňáky, které občas neovládnou emoce (a tím i výrazivo), nemusím, tak Vy jste jen úplně trapný… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
17. 11. 2020 8:41

Vážně úplně na palici. Klasiku neznáš / Dumas/ a zase dlažební kostky a cukrářské věnečky dohromady. Útočník se vydává za napadeného. No a samozřejmě – závist. To je nejpoužívanější mantra modrých blbů, Sorose s kosou, a untermenšů webu. Ty web používáš jako výs@rnici a pak se ještě přehrabuješ v obsahu, co že jsi to včera vlastně pozřel.
A říkáš tomu sdílení. Nezapomeň si u obsahu udělat selfíčko.
Jak jsi trpěl za totáče.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 20:23

Vy jste manipulátorka, to se pozná podle toho, že jedete nacvičené fráze stejně jako Pjakin, i pan VK a na konkrétní otázku takoví neodpoví!

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 20:25

Zase mraky keců a odkazů o h@vně, když se jasně ptám na jednu otázku, tak nejste schopna na ni odpovědět! A pak kdo je tady hlupák, když ani na jednoduchou otázku nedokážete odpovědět.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 18:57

Jsi vůl a volem zůstaneš. Pardon krávou. Lidi chtějí informace? A dokonce ty tvoje? Ty výcucy z výcuců? I na NWOO ti nalili čistého vína, že tvoje odkazy jsou čerstvé asi jako Hitlerovo máslo. Plusy , mínusy, sdílení … jj. Včera to tu sdílel tvůj parťácký vehikl – příšera. A dařilo se mu. Ty jsi úplně obyčejný TROLL. Hovádko bez domova, zato s apetitem svinit. Máš rád slovo plytké, ale ani to není z tvojí Sorosovy dílny. Neměl bys něco sdílet s pozorovatelkou? Třeba uzavřené oddělení v Bohnicích? Jen tak mimochodem, idiotku. Kdesi mám přes 80 000 tisíc kousků. Tvých… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
16. 11. 2020 23:09

Včera to tu sdílel tvůj parťácký vehikl – příšera. A dařilo se mu.“

To jste asi myslel jinou diskusi a nějak se Vám to pomotalo, no sranda….

Na zdejší diskusi totiž můj „parťácký troll“ (na mysli asi máte mého často zmiňovaného „přítele na mailu“) nemá přístup. No, chybička se Vám vloudila – ale docela trapná….Jenže to už je jedno, končím, umírá mi pes a je mi dnes tedy úplně jedno, jak tady moje komentáře budou přijaty a jak dopadnou.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
17. 11. 2020 8:32

Teď je na řadě pes. Taky dobře. Vlastní mozek už to má dávno za sebou. Komentáře… ? Sdílení výblitků.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
16. 11. 2020 20:35

Ta ženská je na hlavu, bohužel. Znamení na obloze mají rozhodovat, hm, a kdo je tam dává a jak je čte, to už se jí člověk nesmí zeptat, aby podle ní nebyl hlupák…na 5. prosinec zase něco vyhrabala.

bergpora
bergpora
17. 11. 2020 7:05

Jsem blazen ja, anebo Umlauf? Pise: „A ruská klíčová výhra je dole, protože ruské mírové jednotky budou hlídat koridor mezi dobytou částí Karabachu a Nachičevanskou autonomní oblastí, kterou spravuje Ázerbájdžán. To je ta červená šipka.“ Kdyz se podivam na uvedenou mapu, tak vidim, ze ruske jednotky hlidaji pouze koridor uprostred Karabachu a tento koridor konci na hranicich Armenie. A Nachicevanu vubec nedosahuje. Vsak se kouknete na samotnym Umlaufem odkazanou mapu: Vpravo Karabach, rozdeleny ruskym koridorem (cervena sipka), vlevo dole Nachicevan a mezi nimi Armenie, pres kterou koridor nevede. Pokud Rusove vyhrali dle Umlaufa proto, ze propojili azerska uzemi, pak jen… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  bergpora
17. 11. 2020 9:05

Jdeš NATO důKLADNĚ. Já osobně jsem jen zběžně nakoukl, měl jsem pocit, že něco je jinak, ale mapy jsou jen mapy. kdysi na nich stálo třeba – hic sunt leones. I mistr tesař se utne. Umlauf například v Sýrii predikoval Asadův postup na Golany, což byl zjevný nesmysl. Kromě osmana a daeše by tím otevřel třetí frontu v nejkritičtější době pro něho samotného. A to už nemluvím o tom, že by to Rus Asadovi krajně nedoporučil. Ale nešť. To se stává všem, kteří pilují důkladnost jako cíl nikoli jako prostředek. V Karabáči jsme teprve v prvním kole nějakého řešení. S… Číst vice »

bergpora
bergpora
Reply to  orinoko
17. 11. 2020 10:22

„V Karabáči jsme teprve v prvním kole nějakého řešení. S Rusy nebo bez nich – je to provizorní řešení. Rus v podstatě zabránil humanitární katastrofě“
Taky bych rekl. Ale nezda se mi, ze by Rusove vyhrali, jen provedli rosadu, vymenili partnery a zustali na svem.
Cetl jsem asi 3, anebo 4 clanky o tom, jak Rusove zvitezili, ale argumenty byly stejne neuspokujujici, jako u pana Umlaufa.
Z niceho nic se nam tu objevily dve nove politologicke teze:
Vyhral, ale nezvitezil (Trump) a
Cim je vyhra presvedcivejsi, tim mene je jasne, proc vyhrali (Rusove)

orinoko
orinoko
Reply to  bergpora
17. 11. 2020 11:05

Současné Království křivých zrcadel !! A to vůbec nemám od Pjakina. To je stará sovětská pohádka, v níž vystupovala dvojčata, která pomohla přemoci zlo. Vystupoval tam mistr Kábaž /žabák/ , Hurd /druh/, a další postavy. Všechny se jmenovaly zrcadlově. Trump prohrál, a je úplně jedno, jak se to stalo. Asi pomilionté opakuji – prohrál si to sám. Přístupem svéhlavého blba, který se domníval, čím méně se daří v bažině, tím více to vyhrají webové ptačí skřeky. Stačí, co sdělil Tillerson, který byl přítomen jednání Trump-Putin. – Na jedné úrovni se setkaly dvě různé ligy. Globalista Trump prohrál, ačkoli měl vyhrát.… Číst vice »

bergpora
bergpora
Reply to  orinoko
17. 11. 2020 11:27

Kralovstvi krivych zrcadel delal Alexander Rou, co reziroval i Mrazika. Zabaka i Babu Jagu pak hral Millar.
Mrazik je cistsi, Kralovstvi mi prislo lehce pedagogicko-kycovate, ale libilo se mi.
Co se Listopadu tyce- jeste, ze mame rousky na hube!

orinoko
orinoko
Reply to  bergpora
17. 11. 2020 12:01

Tak tomu říkám aktuální vklad do šanonu Sametu.
O filmu toho víš víc, než já. Faktem je, že ta dvojčata se mi hodně líbila /už to se mnou cloumalo/ a také je faktem, že mi sovětské pohádky kromě Mrazíka přišly docela hororové. Kocour v botách, Zimní královna, Království křivých zrcadel, Krásná Varvara … Vždycky jsem oceňoval, že hrané pohádky umí Rusové líp než emerika.
Byla to doba nevinosti. Dneska bez krve, rozmlácené huby a auta už není nic.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
17. 11. 2020 12:45

Ale orinoko, klídek. RF samozřejmě ze svého pohledu VYHRÁLA. Na rozdílod těch co se jen VYLHALI-Y… Uhrála totiž výsledek jaký jen mohla- přičemž odmítla držet ve „škvařící se ruce“ karty, které by jinak musela odhodit jako JEN BALAST… RF je v oblasti nyní- a osobně myslím nadlouho- jako NEOPOMINUTELNÝ MÍROTVRCE – nikoliv jako SNADNO POMINUTELNÝ ÚČASTNÍK VÁLKY. A tady je rozdílů mnohem více, nežli je Západu (a svůj vliv to má i v té „zapomínané“ Číně) milé… Jistě že ne STATUS úplně nenahraditelný- ale Kavkaz má a vždy bude mít své severní úbočí- a právě mj. pro něj nakonec RF… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
17. 11. 2020 13:08

Jo, od Pjakina ne, ale z tohoto cca dva týdny starého komentáře, kde je i odkaz na tu pohádku, ano
https://outsidermedia.cz/p-c-roberts-ukradene-volby/#comment-100970

Další kritik, který dělá chytrého kradením toho, o čem píší ti, které kritizuje… A kdyby z toho alespoň udělal vhodný závěr, ale on napíše, že Trump si volby prohrál sám… Jo, orinoko, to je „čestný charakter“ a analiťik k tomu….

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 11. 2020 13:14

PS: Prostě umělec (byť pseudo) – ale víme, o čem umělci všeobecně jsou…. A že manipulativní videa jsou jejich hlavní současná parketa, to už snad není třeba zdůrazňovat – hlavní přece je, že splní účel: nezajímat se o informace!

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
17. 11. 2020 13:37

PPS: Tím sice křivdím Krylovi nebo i Nohavicovi, ale těm orinoko nesahá ani po kotníky… Zhrzený neúspěšný (pseudo) umělec by totiž, pokud by měl co sdělit a koho oslovit, by totiž svou kreativitu předvedl jinak, než hulvátstvím a vulgaritou v diskusích a v nich naprosto nepokornými postoji vůči názorům jiných.
PPPS: Na hrubý pytel hrubá záplata. A to s tím, že tohle není obrana ve smyslu „Nejlepší obrana je útok“, ale pouze a jen skutečná obrana proti útokům.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
17. 11. 2020 13:48

….TELKA na přeHLÍDCE.

troll.jpg
orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
17. 11. 2020 13:29

Kačerovo družstvo. První zleva ….TELKA.

54805.jpg
Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
17. 11. 2020 14:01

https://www.youtube.com/watch?v=0oqU0NModSQ
Jen k tomu platí dodatek: Já nejsem tím, kdo chce najít, já jsem tím, kdo jen potkává, aniž by chtěl. – a kdo když se ztratí, tak hlupák je ztracený… A toho ztraceného hledá a hledá a hledá, protože moc potřebuje, aby mu opět někdo nahlas řekl, že je hlupák (a ideálně mu k tomu ještě naplácal – Vašimi slovy: „aby byl ošukán“). Je mi Vás líto!

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
17. 11. 2020 14:06

—-TELKA na návštěvě.

Brusel.jpg
Gatta
Gatta
17. 11. 2020 9:10

Re orinoko
Popravdě někdy Tvým surrealismům ne zcela rozumím, jindy mě opravdu pobaví. Ale vždy to jsou autentickě nàzory z vlastní hlavy. A to vždy cením.

Co se týká diskuze výše – ode mne PLNÁ PODPORA. Jenom bych to napsal jinak.

Nejraději mám o Patrika ty numerilogické analýzy. A některé „neomylné“ už ani nesleduji.

Tím nemyslím pana Umlaufa.