Diskuze k článku


 • Vlastimil • 11. prosince 2017

  Postupným tlakem na lidi se objeví jiná síť a nějaký internet skončí jako tiskoviny.
  Akce a reakce. To je přírodní zákon, ten se okecat nedá. Podívejte se na televize. Zválcovaly rozhlas a to podstatně. Ale kdo se na ně dívá? Neustálým opakováním zdevastovaly samy sebe. Osobně si nedám kazit sledování reklam filmovými vstupy, byť klasickými. Tuhle mi dávali reklamu na uzenáče a do toho kus filmu s Gabenem. No není to zvrhlost? :-)!

 • idiotronic • 12. prosince 2017

  Podobné regulaci podléhal za normalizace například telefon Na přidělení telefonní přípojky se čekalo celá léta a zaměstnanci spojů byli i příslušně indoktrinováni: ,,Na Slovanech? Tam se nedočkáte telefonu ani za deset let!“
  Stalo se v Plzni L.P. 1992. Za dva roky zvonili zaměstnanci Telecomu a nabízeli instalaci přípojky jen tak, zadarmo, pro případ, že by někdo v budoucnu (to už jsem měl dvě mobilní čísla) chtěl někdo pevnou linku. Pochopili, že přechodem na mobilní telefon mohou přijít o chleba. Podle oficiálních statistik jsme měli na obyvatele méně telefonních přípojek, než Bulharsko. Tehdy regulace padla.

 • senil • 12. prosince 2017

  Ach jo. Tlak neomarxistů se stupňuje na všech frontách. Regulace internetu, Inkluze ve školství, tlak na masovou migraci, tlak korporací jako facebook a google na cenzuru, vnucování multikulti a lgbt supermarkety… Musíme se bránit, jinak je s námi konec.
  http://www.epshark.cz/clanek/232/tlak-progesivisticke-levice-graduje