Rozhovor s Karlem Schwarzenbergem III: Stalin, Rothschildové a Lenin

Když mluvíme o historii, nevíte, zda byl J. V. Stalin tajný carský agent?

To nevím, on velice dbal, aby všechny stopy o něm vymizely.

Takže to podezření máte.

Ne, já o tom nevím, ale obvykle ochranka tajné služby pracovala s těmi revolucionáři, samozřejmě. Já vám něco řeknu. Začátkem 20. století měli Rothschildové, všechny větve dohromady, čtyři ještě tehdy existující – pařížská, londýnská, frankfurtská a vídeňská, většinu naftových polí v Baku. A najednou tam vznikly potíže. Byla tam přepadena banka. Přepadli posla s penězi – transport.  Byl tam někdo unesen, vydírán atd.

Tak se setkali, že s tím musejí něco udělat, a ten vídeňský řekl: „Já mám vynikajícího, nadmíru nadaného člověka, který udělal doktorát Sub of Science History Imperatory, že jej císař František Josef OSOBNĚ přijal a předal mu doktorský prsten. Byl z židovské rodiny z Bratislavy a šel pracovat do rodinné banky Rothschildů…“

Jak se jmenoval?

Felix Somary. Já jsem ho ještě znal. Načež tam pracoval, když ty větve se setkaly a ten vídeňský řekl, že zná vysoce inteligentního člověka, který navíc umí slovansky (uměl trošku slovensky). Dobrá, no tak ho tam vyslali – on se rozhlédl, po nějakém čase zjistil, že ty všechny zločiny mají společný rukopis. Tak udělal, co bylo nutné – spojil se s ním, dohodl se s ním, dostal pravidelné platby a Rothschildova zařízení byla svatosvatá.

A kdo to byl?

KS: Člověk, se kterým se dohodl si říkal KOBA, víte kdo byl KOBA?

Jasně – Stalin.

V dubnu roku 1945 dobyla Rudá armáda Vídeň a zajímavé je, že první oddíl nešel do Národní banky, kde bylo ještě nějaké zlato, nebo na kancléřský úřad nebo nějaké ministerstvo, ale zamířil do Rothschildovy banky, která byla Němci mezitím konfiskovaná, ale ten archiv tam byl a ten archiv zkonfiskovali. Džugašvili si pamatoval – tam by mohla být taková blbá potvrzenka. (Smích)

A o Leninovi se zase říká, že to byl německý agent, to nevíte?

To nevím, on byl německou tajnou službou dopraven do Petrohradu, jel zapečetěným vagónem ze Švýcarska přes Německo. Ano pracoval pro Němce, nebudiž o tom pochyby.

Děkuji moc za rozhovor.

Rádo se stalo.

Mějte se krásně, strašně rád jsem s Vámi hovořil.

Psáno pro Neviditelného psa a další vybrané weby.

© Viktor Vereš (viktor.veres (at) seznam.cz)

11
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
to je jednoBédazamp1BetySasin Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

Tu o Rothschildech a Stalinovi ještě neznám. O Stalinovi je docela známo, že ze začátku prováděl bankovní přepady. Kdoví jestli je to pravda? Někdy v zájmu věci se zmatlá pravda se lží – účel přece světí prostředky, že ano? Ta o Leninovi je známá. Lenin přece v nějakých svých dílech mluvil (taktice a strategii) o tom, že nepřítele je potřeba v zájmu věci využít, jinde, že kapitalista ti prodá i provaz na kterém ho pak oběsíš (tím asi narážel na to, že cesty podnikatelského zisku v kapitalismu neznají morálky ani omezení – viz dodávky US výzbroje S.Arábii, dodávky západní výzbroje… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Béda napsal Tu o Rothschildech a Stalinovi ještě neznám. O Stalinovi je docela známo, že ze začátkuprováděl bankovní přepady. Kdoví jestli je to pravda? Někdy v zájmu věci se zmatlá pravda se lží – účel přece světí prostředky, že ano? Ta o Leninovi je známá.Lenin přece v nějakých svých dílech mluvil (taktice a strategii) o tom, že nepřítele je potřeba v zájmu věci využít, jinde, že kapitalista ti prodá i provaz na kterém ho pak oběsíš (tím asi narážel na to, že cesty podnikatelského zisku v kapitalismu neznají morálky ani omezení – viz dodávky US výzbroje S.Arábii, dodávky západní výzbroje… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper

Kdyby v Rotschildovských rukou byl kompromitující dokument proti Stalinovi,byli by jej určitě použili v jeho po léta trvající bitvě s Trockým a dalšími židovskými výtečníky,které poslal Schacht do Ruska udělat revoluci s 50 mil dolarů ve zlatě. Fajfka si vymýšlí pohádky pro vnuky a za ně mu
je Vereš tak strašně vděčný. No a o zaverbování Lenina německou vojenskou rozvědkou se už píše drahná léta a on to Lenin ani neskrýval.Viděl svou životní příležitost(poslední) a nezaváhal…

racek
Člen
racek

Koba byl opravdu jeden čas bankovní lupič, píše se to i v jeho skvělém životopise který jsem ale půjčil a dotyčný se nemá ke vrácení (název dodám). Stalin to i několikrát komentoval. Financoval tím revoluci, to tak bývá. A pokud mu někdo platil výpalné, proč nebrat, takhle bez rizika.
A Motivy Lenina jsou přece jasné a chování poté také. A to jeho čin vysvětluje nejlépe. On němce využil a oni i jeho. Ovšem, cíle měli úplně a zcela odlišné. To by asi proti sobě nebojovali dále s Němci, třeba u Narvy a Pskova, kdyby byl agent, ne?

Sasin
Host
Sasin

Slyšel jsem že Stalin je jugašvili. To znamená syn Jugy. Něco jako židovský synek. Schwarzenberg je taky syn nějakého Jugy. Jinak není možné aby přežil ve zdraví Stalina. Není možný aby tito jugové žili nad poměry a nad zákony, které si můžou koupit z dědictví, které jim z nějakých důvodů nigdo nerozkopal a zase z nějakých nepochopitelných důvodů bral a vracel jakobychom si nigdo nedokázal představit Šláfenberga v montérkách jak si přihazuje maltu a vozí cihle v kolečkách. A vo tom je to celé. Furt se to vopakuje a jen dementi a harpagondechajci nechápou o čem je řeč? Muheeeeee

Sio
Člen
Sio

No, když to říká Kárlik, tak to musí být pravda. :-)

Sasin
Host
Sasin

Gdyž slyším , že Němci mají ve skutečnosti rádi Rusy, tak kteří Němci je nemají rádi. Co je to za Němce? Jsou to potomci Jugy nebo Mahometána nebo koho? Prusové, čili DDR jsou regulérní (P)rusové, převychovaní? Co se odehrálo gdsi dávno? Není to obdobné, co se odehrává gdysi, dnes a zase? A co gdyž se řekne, že Německé území bylo svatým územím Slovanů. Co se odehrálo? Stejná taškařice s imigranty? A co gdyž se řekne, že celá polokoule byla Slovanská, gdo bude říkat, že po nich nezbyly stavby, rezavé hřebíky a rozbyté hrnce? Kolik to musí být století aby se… Číst vice »

Bety
Člen
Bety

Knížepán nic „neví“, ale přesto všechno „ví“. A já nevím, proč se nám sem jeho pitomé rozhovory předkládají.

zamp1
Člen
zamp1

Bety napsal

Knížepán nic „neví“, ale přesto všechno „ví“. A já nevím, proč se nám sem jeho pitomé rozhovory předkládají.

Já myslím, že ví, ale neřekne.:-)
Dostat ho na skřipec, leccos bychom se dozvěděli.

Béda
Člen
Béda

zamp1 napsal
Já myslím, že ví, ale neřekne.:-)
Dostat ho na skřipec, leccos bychom se dozvěděli.

Mě by spíš zajímaly aktuálnější rozhovory. Třeba knížepán a Hashim Thacy anebo knížepán a John McCain. Ani ty rozhovory knížepána ve kterých dělal inspirujícího nahrávače Kissingerovi by nemusely být marné. Anebo třeba jeho proslovy na sezeních Bilderbergu. Pokud by vzhledem k obsahu nebyly zakázány ke zveřejnění.

to je jedno
Člen
to je jedno

Pozorně jsem to četl, jestli se něco nového nedozvím, a nedozvěděl jsem se nic jiného, než že známý kavkazský lupič, kterým po nějakou dobu Koba byl… přiměl jednoho bankéře k tomu, aby mu platil výpalné, což není nic zvláštního. Informace tedy v podstatě irelevantní. Kdyby ta informace měla nějakou skutečnou hodnotu, jistě by ji 3. Říše nějak politicky zkapitalizovala (za předpokladu, že by o ní věděla, a je mi divné, proč to tajným službám 3. Říše uniklo…) ještě za války…