Diskuze k článku


  • Irena • 2. září 2018

    https://www.novinky.cz/ekonomika/482086-nova-emisni-norma-zpozdi-dodavky-nekterych-typu-aut.html

    Další skvělé návrhy z dílny koho… EU? Nebo jde jednoduše o cílené znemožňování spodním vrstvám pořídit si auto? A když už si ho horko těžko pořídí, tak s ním mít takové náklady na opravu všech těch čidel a udělátek, co programově začnou selhávat…

    Tady jeden příspěvek z diskuse pod článkem: Podle nesmyslných příkazů EK,zanedlouho nám přikážou zrušit auta a jezdit na kolech.!!Zlatá stará škodovka.!Na opravu stačilo,kladivo,šroubovák,kleště a jedny punčocháče.Kdyby se urval řemen.!Emise?!Tak proč nezakážou některým firmám,aby je nevypouštěly?!To máme takové platy,abychom si kupovali každý rok novou telku,co 4 roky nové auto,eko ledničky,pračky apod?!Němci plánují věci podle jejich platů!Tak at nám je přidají!A může se to řešit.!!!

    No, ono je Německo sice kolonií vyšší úrovně, ale to neznamená, že to tam spodní vrstvy nebude postihovat stejně, nehledě na to, že je o pěkný kus dál v přijímání migrantů… Máme se všichni nač těšit. Jestlipak by nám teď pomohlo zacinkat si klíčky? Ne, těchto „starých struktur“ už se tak snadno nezbavíme.