Diskuze k článku


 • peter. • 15. února 2016

  cit….Vzhledem k těmto faktům nemá vůbec smysl poslouchat moudré úvahy a lži našich předních politiků.koniec cit.
  A vzhľadom k týmto faktom(ak sa zakladajú na pravde) musíme byť so svojím rozhorčením a kritikou imigračnej politiky na smiech nie len našim politikom,ale
  aj ľuďom ako Tribun a Janika.Asi sú informovanejší ako väčšina odmietačov.Možno dúfajú,že ich dnešné postoje sa im vyplatia zajtra.
  http://czechfreepress.cz/podoteky/priserna-nedelni-partie-zaoralka-a-kalouska.html

 • Drak • 15. února 2016

  Stačí zadat heslo EUROMED a víme, že nám Sobotkové, Zaorálkové, ani nevím, jak se všechny tyhle zrůdy jmenují, lžou, znesnadňují ochranu republiky před těmi, které sem dovážejí.

 • hudryper • 16. února 2016

  Smutné,protože pravdivé poznatky o západní civilizaci :
  http://aeronet.cz/news/analyza-degenerace-cloveka-a-cele-zapadni-civilizace/

 • peter. • 16. února 2016

  hudryper napsal

  Smutné,protože pravdivé poznatky o západní civilizaci :
  http://aeronet.cz/news/analyza-degenerace-cloveka-a-cele-zapadni-civilizace/

  p.hudryper:
  My Európania nie sme všetci degenerovaní,ďalšieho života neschopní a k zániku odsúdení.Teda aspoň Slovania takí nie sú,možno aj preto,že Anglosasi majú pred nimi náskok aspoň 500 rokov evolučného vývoja svojej civilizácie.
  A keby sa Slovania dokázali vymaniť z područia rôznych ideológií za ktorými skoro vždy stoja „kozmopolitné“vplyvy,keby sa vykašľali na rôzne z vonku im vnucované systémy spoločenského zriadenia ako napríklad súčasná „demokracia – nedemokracia“a začali sa správať racionálne,v súlade so svojim vlastným rozumom,tak by o degenerácii slovanského etnika nemohla byť ani reč.Doplácame na svoje úplatné a často neslovanské elity,ktoré nás dokážu zblbnúť tak,že si ich ešte aj sami zvolíme.
  Nie,nie sme zdegenerovaní.Sme len zblbnutí.Rozdiel je v tom,že kým „degenerácia“je stav irevrzibilný ,tak zo stavu „zblbnutia“ sa ešte možno dostať bez závažnej újmy.

 • aram • 16. února 2016

  Drak napsal

  Stačí zadat heslo EUROMED a víme, že nám Sobotkové, Zaorálkové, ani nevím, jak se všechny tyhle zrůdy jmenují, lžou, znesnadňují ochranu republiky před těmi, které sem dovážejí.

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/projekt-euromed
  Před lety byl v tichosti zahájen proces známý pod zkratkou EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) či spíše barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy, ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování. Smyslem projektu, který se původně vyvinul z dohody o volném obchodě mezi EU a zeměmi v oblasti Středozemního moře (EU – MEFTA) je posílení spolupráce v oblasti správy cílené migrace mezi partnerskými státy. Kromě států Evropské unie sem patří Alžírsko, Egypt, Izrael, Jordánsko, Libanon, Sýrie, Maroko, Tunisko a Palestina. Deklarovanými cíly jsou propagace možnosti legální migrace, vysvětlování výhod migrace vzhledem k trvale udržitelnému rozvoji, boj proti nelegálnímu obchodu a ilegální migraci. Za projektem stojí Evropská komise a DG EurpeAid, které jej i financují.
  (článek je z poloviny roku 2012)
  Dále v článku se dočtete veškeré argumenty, které nám jsou předkládány jako něco pro Evropu a nás všechny prospěšného.
  Co je to EK víme a DG Eurpeaid je toto
  https://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=https://ec.europa.eu/europeaid/general_en&prev=search

  Přiznám se, že to to mi uniklo a připadám si jako trouba, protože veškeré naše dohady, kdo za to může a kdo to zpunktoval se zdají být zcela liché. Taktéž argumenty tzv. sluníčkářů (záchrana strádajících) jsou z tohoto pohledu vedle.
  Ono to bylo domluveno a naplánováno už dávno. Maximálně dnes dochází k tomu, že to neběží podle původního plánu, ale že to bylo někým využito a urychleno ke způsobení chaosu v Evropě….

 • asym • 17. února 2016

  Ty politické zrůdy měly plné mordy chlácholících argumentů a teď: http://aeronet.cz/news/propagandisticke-video-z-roku-2009-o-lisabonske-smlouve-a-nelegalni-migraci-to-se-zasmejete-nebo-zaplacete/ ?