Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 22. března 2016

  https://www.youtube.com/user/PoedinokTV

 • Béda • 23. března 2016

  Neuvěřitelné o čem se bavily ty dvě ku**y, které proměnily Ukrajinu v UkraDinu: http://cz.sputniknews.com/svet/20160323/2654113/porosenko-biden-savcenkova-plan-osvobozeni.html

  Biden ujistil Porošenka, že „příslušné signály o okamžitém propuštění Savčenkové na svobodu“ budou vyslány v průběhu pobytu ministra zahraničí USA Johna Kerryho v Moskvě.

  „…Jak oznámil Bílý dům, Biden odsoudil rozsudek vynesený Savčenkové. Kromě toho prohlásili viceprezident USA a ukrajinský prezident, že je třeba plnit Minsk 2. Oba lídři souhlasili s tím, že je třeba v plném rozsahu realizovat všechny aspekty Minských dohod, aby bylo skoncováno s utrpením lidí žijících na východoukrajinských územích kontrolovaných separatisty, a mohla být obnovena suverenita a územní celistvost Ukrajiny“…“

 • Béda • 23. března 2016

  Snůška kydů od reprezentantky nadnárodního finančního kapitálu http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/jareskova-jsem-pripravena-vest-vladu-a-co-na-to-oligarchove/

  Podle Jareskové musí technokratická vláda splňovat pět základních principů.
  Členové vlády musí výhradně sloužit lidem Ukrajiny; oni sami nebo jejich strany nesmí skrývat zájmy jednotlivých zúčastněných stran. Hlavním kritériem členů týmu musí být perfektní pověst.
  Členové vlády musí mít nulovou toleranci vůči korupci a nulovou toleranci k politickému zasahování do činnosti státních orgánů výkonné moci.
  Členové vlády by se neměli vázat nai jakoukoli účast v příštích volbách, neměli by si připravovat žádnou politickou kariéru. Jejich jediným cílem musí být prosperita Ukrajiny. A populismus je nejhorším nepřítelem.
  Musí věřit, že Ukrajina může být úspěšná pouze prostřednictvím demokratických a ekonomických svobod, zejména prostřednictvím provádění dohody mezi Ukrajinou a EU o přidružení a programu MMF.
  členové vlády by měli být zkušení krizoví manažeři a mají mít zkušenosti z vedení úspěšných reforem a managementu organizací.

  (včera proběhla zpráva o dohodě koaličnístran, že premiérem bude Vladimir Grojsman, předseda Nejvyšší rady. Jaceňukova vláda prakticky od poloviny února je neakceschopná.)

 • fajt • 24. března 2016

  http://politikus.ru/events/72867-cel-igil-v-evrope-atomnye-elektrostancii.html – teď je dost jasný, že Evropa v dnešní podobě ( státních, národnostních, politických a náboženských hranicích) nebude existovat. ..

 • Sio • 24. března 2016

  fajt napsal

  http://politikus.ru/events/72867-cel-igil-v-evrope-atomnye-elektrostancii.html – teď je dost jasný, že Evropa v dnešní podobě ( státních, národnostních, politických anáboženských hranicích) nebude existovat. ..

  Tohle by už přestala být sranda. Myslím, že jediný útok na AE by smetl sluníčkové vlády po celé Evropě. Lidem by došlo, že jde o kejhák každému.

 • M.C. • 24. března 2016

  Sio napsal
  Tohle by už přestala být sranda. Myslím, že jediný útok na AE by smetl sluníčkové vlády po celé Evropě. Lidem by došlo, že jde o kejhák každému.

  A nešlo by to zařídit i bez toho útoku?
  Atomky jsou sice chráněné ale i tak.

 • M.C. • 24. března 2016

  Jaresko mi ještě z těch pimprlat na Ukrajině připadá nejrozumnější.
  Pokud to co říká myslí vážně, měla by požádat Putina o ochranku, pokud ji ovšem do té funkce někdo jmenuje.
  Ale až tak bych se tomu nedivil, kdyby jo, protože Ukrajina je v ukrutném srabu a ona umí mluvit s těmi, kdo mají peníze.

 • Béda • 24. března 2016

  M.C. napsal

  Jaresko mi ještě z těch pimprlat na Ukrajině připadá nejrozumnější.
  Pokud to co říká myslí vážně, měla by požádat Putina o ochranku, pokud ji ovšem do té funkce někdo jmenuje.
  Ale až tak bych se tomu nedivil, kdyby jo, protože Ukrajina je v ukrutném srabu a ona umí mluvit s těmi, kdo mají peníze.

  Jaresko, to je rychlá privatizace zbytku ukraDinských aktiv do rukou nadnárodních korporací. Uvažovaným ministrem financí UkraDiny v případě ustavení Jaresko premiérkou by byl slovenský ekonomický eskamotér Ivan Mikloš.

 • Martin (už bez taky m) • 24. března 2016

  peter. napsal
  Martin:
  Článok pre vás:
  http://zurnal.pravda.sk/fenomen/clanok/387672-europu-caka-nova-kolonizacia-vlcia/

  Díky.
  Ano, dokážeme -li ctít a respektovat krajinu funkční i s jejími obyvateli -vč. velkých šelem, pak je snad naděje že se domluví i lidé mezi sebou…
  Férová dohoda z níž mohou výhody dlouhodobě získávat všichni je možná.
  Ovšem ne v systému který je založen na predátorsko-parazitické bezohlednosti.

  Pro Vás peter níže jiný článek, kde se mi některé hloupé vyjádření naopak nepříliš „pozdávají“…
  Jako sympatizující s RF asi oba máme na mysli totéž…
  http://liberec.idnes.cz/vlci-hlidky-na-ceskolipsku-d08-/liberec-zpravy.aspx?c=A160322_164256_liberec-zpravy_tm
  Právě bývalé vojenské prostory jsou ideálním prostorem pro návrat šelem, kdyby tam ti vojáci nebyli, dávno by vzaly za své…

  Jinak se prokazuje, že vlci se jako nejpřizpůsobivější, nejméně vázání na lesy vrací jako první. Tady je více zpráv:
  http://vyhledavani.eurozpravy.cz/klicove-slovo/slovo/vlci-7267
  Pro ostatní druhy, zejm. rysy budou ale důležité bezpečné migrační trasy skrze silnice a železnice, přičemž rozhoduje mnohem více způsob /charakter modelace reliéfu, voda a využívání terénu v okolí než jen prostá intenzita provozu…
  I méně významné trati či silnice mohou být smrtící pastí, či se jí mohou po dalších změnách v krajině (např. budováním obchvatů, objezdů, atd.) snadno stát.
  A návrat krkavce ve větším měřítku poukazuje i na fakt, že jako lidé více jezdí, je i více sražených zvířat… „Přikrmujeme“ tím drobnější predátory (např. lišky) na úkor lesních kurů i vzácnějších zvířat.
  Takže návrat vlků je skvělý, je třeba se s nimi naučit žít.
  Farmáři nesmí na škody doplácet (tj. proplatit a návdavkem ovčáckého psa), je třeba udělat krajinu bezpečně průchozí i pro zvířata (např. silnice či souběh silnic a železnic na horských sedlech). Zvěří ničené lesní porosty to k přeměně na stabilní lesy vyžadují.

 • Sio • 24. března 2016

  M.C. napsal
  A nešlo by to zařídit i bez toho útoku?
  Atomky jsou sice chráněnéale i tak.

  To nevím. Musel by to být podobně silný podnět, aby to drtivou většinou lidí otřáslo. Co si ale myslím, že by se ten útok jako první neodehrál u nás, ale v Německu, Francii nebo tak. Pak bychom viděli, jak dlouho by jim vydržel multikulti světonázor. Jiná věc je, když by to bylo „tam kdesi“ a jiná, když je atomka do 100 km daleko. A 100 km rádius kolem každé AE v Evropě, to jsou desítky miliónů lidí.
  Já bych tedy na demonstraci pak určitě šel, i když Ostrava je možná dál.

 • peter. • 24. března 2016

  M.C. napsal
  Jaresko mi ještě z těch pimprlat na Ukrajině připadá nejrozumnější.

  Jaresko sa chystá nahradiť vo funkcii Jaceniuka a ministrom financií Ukrajiny sa má stať Ivan Mikloš.Ten dorazí Ukrajinu aj bez „opolčenia“ a dobrovoľníkov z RF.V lepšom prípade ho sami Ukrajinci vyženú svinským krokom späť na Slovensko.V tom horšom…..?

 • peter. • 24. března 2016

  Radovana Karadžiča dnes ICTY v Haagu odsúdil na 40 rokov väzenia(doživotne).
  Je zbytočné vypisovať komu a prečo je tento nelegitimný súd poplatný,ale nedá mi aby som pripomenul skutočné fakty z tej doby.A aby som pripomenul aj zviera v ľudskej koži istého Nasera Oriča.
  http://kostlanova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=327935
  http://www.messin.estranky.cz/clanky/srebrenica/srebrenica16.html

 • Sio • 24. března 2016

  Irena napsal

  http://politikus.ru/video/72869-tatu-yugoslaviya.html

  http://politikus.ru/events/72865-yugoslaviya-24-marta-1999-goda-my-pomnim.html

  Pro neznalé ruštiny malé shrnutí:
  – 24.3.1999 – bombardování Jugoslávie BEZ POVOLENÍ RB OSN
  – z Kosova uteklo více než 200000 lidí
  – bombardování trvalo 78 dní
  – zabito něco mezi 1200 – 2500 lidí
  – zabito 800 dětí
  – 35000 vzletů, 79000 tun výbušnin, účastnilo se okolo 1000 letadel a vrtulníků, bylo využito 156 kontejnerů s 37440 kazetovými bombami, zakázanými mezinárodním právem