Diskuze k článku


 • peter. • 8. května 2016

  V tomto je viac nádeje na pozitívnu zmenu vo svete ako v čomkoľvek inom:
  http://openiazoch.zoznam.sk/cl/166657/Nic-nove-Mladi-su-kapitalizmom-frustrovani-odmietaju-ho

 • zajoch • 8. května 2016

  Irena napsal

  http://politikus.ru/events/75797-es-predatelstvo-pripravlennoe-tonkim-angliyskim-yumorom.html

  Cynismus skutečně západního ražení. Kdoví zda se skutečně afghánský překladatel sám sprovodil ze světa, nebo mu bylo pomoženo.
  Další příklad západního“vděku“ je Sarkozy a Kaddáfí. A další.
  Kdo pomohl na onen svět Němcovu ještě asi ve veřejnosti není. Nebo mi to uniklo.

 • Irena • 8. května 2016

  zajoch napsal
  Cynismus skutečně západního ražení. Kdoví zda se skutečně afghánský překladatel sám sprovodil ze světa, nebo mu bylo pomoženo.
  Další příklad západního“vděku“ je Sarkozy a Kaddáfí. A další.
  Kdo pomohl na onen svět Němcovu ještě asi ve veřejnosti není. Nebo mi to uniklo.

  Myslím, že samotné vykonavatele mají, ovšem otázkou zůstává, kdo si to u nich objednal a nemyslím, že by to byl někdo z Ruska.

 • Irena • 8. května 2016

  Лидер молдавских социалистов выступил с предупреждением, что если западная военная техника останется до завтра 9 мая, то десятки тысяч людей, которые соберутся на завтрашний митинг будут готовы вынести всех натовцев, вместе с их шушпанцерами хоть на руках.

  Источник: http://politikus.ru/events/75810-nato-zaehalo-v-kishinev-kak-zaehalo-tak-i-uehalo.html
  Politikus.ru

 • Irena • 9. května 2016

  S dnem velkého vítězství
  http://politikus.ru/v-rossii/75828-pozdravlyaem-s-dnem-velikoy-pobedy.html

 • hudryper • 9. května 2016

  Chtěl bych p.t. čtenáře upozornit na http://aeronet.cz/news/co-chteji-svetu-sdelit-karel-janecek-a-daniel-landa-hledejme-odpovedi-v-hlasech-nenapadnych/ . Jde o jeden z mála otevřeně manipulačních dokumentů za dobu přítomnosti tohoto webu na české síti. Dovídáme se v něm,že
  „Karel Janeček je člověkem nadnárodního řízení – jinak řečeno, člověkem globálního řízení. Proto každé jeho vyjádření stojí za velikou pozornost, jelikož jde o člověka, který ví a zná, co především je cílem jim stvořeného tzv. protikorupčního fondu, resp. že cílem tohoto fondu je odstraňování nejen nepohodlných politiků, ale vůbec pravicových vlád, které již v dnešní době nejsou žádoucí.

  Jeho iniciativa přinesla ovoce především v odstranění Nečase a s ním v položení ODS. Ne, že by si to ODS a Nečas nezasloužili!, o tom žádná, ale účelem nebylo tolik potrestání Nečase, jako likvidace pravicové strany, protože doba si v souladu s naplánovanou uprchlickou vlnou žádala levicovou orientaci!“!!!
  Vysvětluje: “ V nedávno odvysílaném pořadu Události a komentáře, který vzbudil tolik pozornosti tématem „Michal Hašek a Noční vlci“, zapadla návštěva dalších hostů, a to především Karla Janečka. Ten v části nazvané Hrozby a výzvy současného světa , čas cca 3:05 m.j. i na téma uprchlické vlny, říká, že žijeme v době velikých změn, že už brzy se dočkáme rozuzlení celého dění a s tím i nového začátku lidské společnosti. I redaktor, do té doby namachrovaný na hejtmana Haška, najednou nechápal a musel se zeptat, jakou že to změnu má Karel Janeček na mysli.
  Karel Janeček sdělil informaci mnohem zásadnější, než je nějaké focení Michala Haška s Nočními vlky, pan Janeček totiž nepřímo sdělil, že celý ten chaos současné doby, zejména kolem uprchlické vlny, je cílený, protože je v souladu s novým začátkem lidstva !! „

 • fajt • 9. května 2016

  hudryper napsal
  hudryper

  tak to jsme to dopracovali, když se světem chtějí ( a můžou ) obcovat takoví týpci jako je kokotí hlava Lanďák a pedál Janeček, su opravdu rád, že mám už nějaký věk a je tady lákavá šance přežít úpadek opičáka v přijatelném dostatku ( bezstarostném oparu ), raději zalezu do vyfutrované nory ( a nebo někde ke slanému kačoku ) a nechám pederasty jejich světovému trápení ( bo jako kolektiv jsme hanebně selhali). ..)

 • hudryper • 9. května 2016

  Když si vzpomeneme skutečný důvod odstranění Nečase a hlavně „demokratický způsob“ jak to bylo provedeno a kým, dochází i laikovi v politice,že se autorka tohoto článku“pozorovatelka“
  dopustila podobné chyby,jako v předchozích,dnes již pozapomenutých článcích o senzačním
  působení jakýchsi rezidentů čs.vojenské rozvědky,kteří dál operují v USA jsa věrni své původní přísaze z doby normalizace !!! Tím druhým podobně úžasně otevřeným článkem byl ten, který
  obsahoval detailní fotografie červených karet před vystoupením šapirovského spolku na Václaváku
  proti Zemanovi. Protože byl aeronet jediným webem,který mohl zveřejnit tento důkaz,“odkud vítr fouká“,získal si ihned značnou popularitu a důvěru čtenářů. Vedle uveřejňování otázek a odpovědí
  pana Pjakina se na tohoto vykladače Putinovy politiky dost často aeronet odvolává a působí dojmem,že všichni jmenovaní spolupracují v duchu dnešního článku.K obskurdní figurce Daniela
  Landy se raději nebudu vyjadřovat. Bláboly o Arijcích,svastice a „poslání“ jeho tvorby hluboce přemýšlivé, moudré a znalé – bla,bla,la,la,la… přidejme nedávný komentář V.V.Pjakina o tom, že Praha je ezoterickým centrem Evropy a co nám z toho vzejde? Že Česko a Praha jsou velmi zvláštním místem a že o tom vědí své jak Karel Janeček, tak Daniel Landa. Mně z uvedených článků vyplývá,že se zde střetává kvalifikované působení tohoto webu s občasnými hrubými chybami,které důslednějšímu čtenáři se znalostmi metod ovlivňování lidí na „vyšších prioritách“ rozezní výstražný signál . V širších souvislostech pak poznání o tom,komu a čemu portál slouží a jak je to vlastně s Pjakinem,nebo dokonce i s Putinem. Neoconi jsou jasně v řízeném odchodu ze světové scény ,ale jsou jejich dnešní protivníci lepší a pro nás žádoucí ? Platí: „Nikdy není tak zle,
  aby nemohlo být hůře.“

 • zajoch • 9. května 2016

  https://news.mail.ru/politics/25710659/
  Válečná technika NATO v důsledku protestů opozice opustila Kišiněv.
  Zastupitel opoziční socialistické strany v parlamentě Batrynča uvedl: „Jsme mírový, neutrální stát. Nejsme v žádném vojenském bloku a nechceme válku. Viděli jsme co se dělo v Jugoslávii, Lybii a Sýrii. Jestli do zítřka nevypadnete, budou nás tu tisíce. Z Kišiněva vypadli.
  https://news.mail.ru/politics/25710659/

 • fajt • 9. května 2016

  u toho Nečase, pana čistého, a jeho vládnutí, to bylo období, kdy českého pepíka měla v hrsti ( a to doslovně) ošuntělá kurwa, které se pracovně říkalo udřená kobyla, nepamatuji, z historických pramenů, že by českým slzavým údolím vládnul někdo odpornější a tupější, to byla asi poslední kapka, která českou „pravici“ dostala v nemilost u globálního jewrejského panstva a českým rabum odstranila poslední zbytky atrofované lidskosti. ..)

 • PPK • 9. května 2016

  „… V největší podzemní námořní základně NATO vytesané ve skalách Norska sídlí nyní ruské lodě. Je to základna budovaná proti Sovětskému svazu a v době studené války … “

  To vypadá jako dobrý majstrštyk ruských „diplomatických služeb“ …
  🙂

 • hudryper • 9. května 2016

  fajt napsal
  to byla asi poslední kapka, která českou „pravici“ dostala v nemilost u globálního jewrejského panstva a českým rabum odstranila poslední zbytky atrofované lidskosti. ..)

  To byla opravdu jen nevýznamná,byť použitá poslední kapka. Motivem,jak známo,byla Nečasova příliš vstřícná návštěva Putina a poznámka o bezkonkurenční ruské nabídce rozšířit Temelín. To
  v souvislosti s působením Janečka a státních zástupců spolu se Šlachtovou policejní organizací v
  souladu se zájmy baráku Na tržišti,jehož vedlejší část Janečkova nadace využívala společně s Vladimírem Dlouhým v podání „pozorovatelky“ , vysvětluje mnohé…

 • fajt • 9. května 2016

  hudryper napsal
  Motivem,jak známo,byla Nečasova příliš vstřícná návštěva Putina a poznámka o bezkonkurenční ruské nabídce rozšířit Temelín.

  nepodezříval bych Nečase s přílišné lásky k Putinovi a jeho novému civilizačnímu prostoru, prostě ruští lobisté byli spritnější těch amerických a dokázali je přechcat na jejich koloniálním písečku ( určitě v tom sehrála svou roli i Nečasová konkubína, na které se prý nešetřilo ), no a americký barák s duhovým darebákem a jeho českými poskoky nemá cenu ani komentovat ( Dlouhý je zemský a národní škůdce od dob státního převratu, Janeček se na amerického Bretschneidera delegoval sám svým burzovním hazardem, který povýšil na oficiální a vzorový masakr jewrejských lichvářů ). ..)

 • lomikel • 9. května 2016

  hudryper – jo, mate pravdu, je mozne videt jak se meni zpusob rizeni (skrze nadnarodni struktury) ridicich sturkutur statu. Echt „pravicove“ strany typu ODA, ODS, TOP09 jpsu narazovany ucelnejsim, pro aktulani fazi rizeni, konglomeratem vladnich a aktivistickych sil. je zajimave ze se takto jiz na statni urovni propojuje hirarchicky zpusob rizeni a „soft“ rizeni plosne. V podstate se k sobe priblizuji ( az splynou?)

  Pink rules, viz Palikan a nalepky

  http://paragraphos.pecina.cz/2016/05/nalepky.html

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Sociolog-Hampl-odkryva-svet-neziskovek-Jsou-to-normalni-firmy-jenze-bez-svedomi-Dienstbier-jako-Goebbels-sileny-miliardar-v-zakulisi-434525

  HateFree Culture není jedna z neziskovek. Fakticky se jedná o odbor Úřadu vlády. Přesněji řečeno, hraje tu roli, kterou v nacistickém Německu hrálo ministerstvo propagandy. Jeho cílem je zastrašovat svobodně myslící lidi a potlačit veškeré opoziční myšlení. Ministra Dienstbiera bychom mohli v mnohém přirovnat k Josefu Goebbelsovi, ovšem s tím rozdílem, že Goebbelse bychom snad mohli označit za génia zla.

  Ve zdravé svobodné společnosti by lid úkoloval vládu a bylo by nemyslitelné, aby vláda lidem určovala, co si mají myslet. Existence organizací typu HateFree je totálním popřením základních demokratických principů.

  Mozna ze doba pokrocila a je treba koncentrovat zdroje k mene soft akcim, tazke uzsi a primejsi / lec pruhlednejsi zusoby rizeni dostavaji prioritu.

  Pak je docela jasne proc v urcitych pohledech lze souhlasit i s Klausem, politicke sily ktere zastupoval/zastupuje (naposledy viz amnestie) se dostavaji pod tak od stuktur profilovanych smerem k amalgamu liberalni-nove-„levice“ kterazto platforma umoznuje lepe vyuzit/zneuzit potencial levicovych nalad v obyvatelstvu.

 • lomikel • 9. května 2016

  jeste k neziskovkam, aby se nevylevalo s vanickou i dite, z clanku pana hampla:

  Zdůrazňuji, že se jedná pouze o neziskovky s politickým programem. Vedle toho existují třeba sportovní oddíly nebo spolky pro výstavbu místní rozhledny – ty žádné problém nepředstavují a jsou naopak velmi užitečné.

  ….

  Je zapotřebí provést dvě opatření. Obě jsou poměrně snadná a obě ve světě fungují. Za prvé. Jakmile neziskovka začne prosazovat nějaký politický program, okamžitě jí odříznout od všech státních peněz a daňových zvýhodnění.

  Za druhé, zavést pravidlo, že pokud neziskovka přijímá peníze ze zahraničí, musí se registrovat jako zahraniční agent a začne podléhat speciálnímu dohledu. V USA to tak funguje už víc než 70 let, v poslední době přijaly stejnou úpravu i další státy. Tak proč by to nemohlo být u nás?

 • Aleš • 9. května 2016

  Jiné cesty z toho není, jde o NATO rozpuštění…

 • lomikel • 9. května 2016

  koukam ze jsem neodrazil muj komentar:

  Mozna ze doba pokrocila a je treba koncentrovat zdroje k mene soft akcim, tazke uzsi a primejsi / lec pruhlednejsi zusoby rizeni dostavaji prioritu.

  Pak je docela jasne proc v urcitych pohledech lze souhlasit i s Klausem, politicke sily ktere zastupoval/zastupuje (naposledy viz amnestie) se dostavaji pod tak od stuktur profilovanych smerem k amalgamu liberalni-nove-„levice“ kterazto platforma umoznuje lepe vyuzit/zneuzit potencial levicovych nalad v obyvatelstvu.

  tohle pisu ja, ne pan hampl, ono se to asi pozan podle pravopiseu … ;o)

 • fajt • 9. května 2016

  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/402875-evropska-unie-uz-resi-jak-si-s-migraci-poradit-i-bez-turecka.html – turecký paša je nespokojen s EU politikou ( vyhodil svého úslužného premiéra ) a stále prahne po válce. ..)

 • Béda • 9. května 2016

  Zeman opět napěnil krev Shapirovi a siamským dvojčatám Pravolásko – neZISKOVÝM. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/392751/recepce-u-rusu-necas-s-manzelkou-prisli-ruku-v-ruce-zeman-prijel-limuzinou.html

 • slava • 10. května 2016

  “Hledat logiku v rozhodnutích prezidenta USA Obamy je marne”. Říká vojenský a politicky analytik , bývaly ředitel tajné služby Izraela “ Nativ” Jakov Kedmi.
  http://youtu.be/VJxrwAhzKV8

 • Irena • 10. května 2016

  Однажды утром Штирлиц зашел к Мюллеру. настроение у Мюллера было мрачное.
  — Господин группенфюрер, что случилось? Русские уже в пригородах Берлина?
  — Штирлиц, бросьте ваши дурацкие шутки! Мне приснился страшный сон! Мне приснилась Германия 2015 года!
  — И что же, там все так плохо?
  — Не то слово, Штирлиц! Представляете, у нас в Германии канцлер — баба, министр иностранных дел — пед… аст, на заводах Даймлер-Бенц работают турки, Германия оплачивает долги греков и испанцев. Вместо факельных шествий — гей-парады, мы платим деньги евреям и выполняем команды негра из Америки! Фашисты в Киеве, а не в Рейхстаге, Россия воюет с Украиной, а Германия, представьте, Штирлиц — ГЕРМАНИЯ — уговаривает Россию не воевать!
  — „Действительно, херня какая-то… “ — подумал Штирлиц…

  Источник: http://politikus.ru/articles/75949-iz-pisem-nemeckih-soldat-s-vostochnogo-fronta.html
  Politikus.ru

 • Irena • 10. května 2016

  Тегеран вполне осознанно открывает шкатулку Пандоры для США.

  Источник: http://politikus.ru/events/76017-iran-nameren-zasudit-ssha-v-gaage.html
  Politikus.ru