Diskuze k článku


 • Aleš • 24. července 2017

  Řešením je preventivně odvádět do bezživotí potencální Trumpovy vrahy a především jejich chlebodárce, a další zapojené do zločinných spiknutích zavírat do kamenolomů a dolů na těžké fyzické práce. Proč by jednou neměli pykat ti nemocní mocní?
  https://www.krajskelisty.cz/plzensky-kraj/okres-plzen-mesto/5636-kalousek-mel-na-uplatky-kolem-cirkevnich-restituci-pet-miliard-a-kvuli-tomu-vznikla-topka-aktivistka-lenka-prochazkova-recnila-v-plzni.htm
  A proč by to nemělo jít i u nás? Budu volit ty, kteří budou mít v programu uvěznění pánů Bakaly a Kalouska…

 • Martin (už bez taky m) • 25. července 2017

  Aleš napsal

  Řešením je preventivně odvádět do bezživotí potencální Trumpovy vrahy a především jejich chlebodárce, a další zapojené do zločinných spiknutíchzavírat do kamenolomů a dolů na těžké fyzické práce. Proč by jednou neměli pykat ti nemocní mocní?
  https://www.krajskelisty.cz/plzensky-kraj/okres-plzen-mesto/5636-kalousek-mel-na-uplatky-kolem-cirkevnich-restituci-pet-miliard-a-kvuli-tomu-vznikla-topka-aktivistka-lenka-prochazkova-recnila-v-plzni.htm
  A proč by to nemělo jít i u nás? Budu volit ty, kteří budou mít v programu uvěznění pánů Bakaly a Kalouska…

  To jsem zvědav jak dlouho to tam ještě nechají, když si Dolejší myslí, že chci na Václaváku onu sochu Putina na medvědu.
  https://legacy.blisty.cz/art/69386.html#
  Možná už je pomalu čas ji demonstrativně uplácat a vedle Václava postavit…
  Byl bych rád, kdyby mi někdo z lidí co si nás tehdy s tím transparentem z prostěradla po babičce (to bylo symbolicky, aby tam jako odpůrkyně církví byla s námi) houfně fotografoval poslal i další fotky… a to prostěradlo jsem si prozřetelně schoval PRO DALŠÍ POUŽITÍ…

 • fajt • 25. července 2017

  no, když se přestanou trestat skuteční darebáci, dav s radostí zdebilní a technika se stane pouhým větším klackem moci a majetku chtivých pedofilů, pak je to už jenom pouhé čekání na zubatého godopta. ..)

 • zajoch • 25. července 2017

  Martine, už několik roků jsem neotevřela BL. Nyní jsem tak učinila Vaší zásluhou a jsem ráda, že se stalo. Přečetla jsem si váš příběh. Jste statečný muž, ale je bohužel takových málo, ač jsou oproti vám zdraví. Nechť vám vaše odhodlání a síla k překonávání nemoci i nástrah okolí vydrží.

 • orinoko • 25. července 2017

  Syrsky dej nenápadně zrychluje. Tak trochu přestává byt zřejmě, jestli všechno , co se děje, je v souladu s ruským nadhledem.
  Rusové jsou na Golanech , v kurdskjych enklávách, kromě leteckych útoku provádějí i pozemní operace, na jordánských hranicích staví hraniční veze, a já odhadují, ze se pohybují i v provincii Idlib, kde stejnojmenné město vojensky převzala HTS. Nebo Al Nusra? Ono je to jedno. Plyne z toho totiž, ze dojde velmi pravděpodobně k vojenskym akcím v místech , kde se dlouho nic nedělo. Stovky kusu západního islámského dobytka zakukalo za součinnosti libanonské armády na syrských horských hranicích.
  Syrská armáda se možná účastní finálního útoku na město Rakka, přičemž další jednotky postupují na Deir ez Zoir, kde už může byt slyšet vzdálená střelba. Právě ted to může byt méně než 50 km.
  Další syrské jednotky míří k vyznamnemu přechodu na iracko-syrskych hranicích.
  Na Baltu cvičí Rusko s Čínou , Izrazid mění svůj systém na teokratický režim, západní debil spojil Írán, Irák a Sýrii pomalu do konfederace, a MckoCain ma nador .
  Sklidis, co jsi zasel. Praví …
  Svet.

 • Irena • 25. července 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=ruO0gVMH0xI

  VOLKER PISPERS ( DE): Konec kapitalismu je blíže, než si myslíte!

 • Martin (už bez taky m) • 25. července 2017

  Paní zajoch díky za přání.
  Chci věřit, že alespoň v mém okolí se za ty 4 roky situace zlepšila,
  a že se nejedná jen o fingované akce. Alespoň morálka vyvážení odpadů se věřím zlepšila, v ostatním musím věřit v sílu a moudrost přírody.
  Jako ostatně všichni lidé.
  Přál bych zejména nešťastné Sýrii mír a totéž formálně území „Ukrajiny“ – vč. zejména těžce zkoušeného Donbasu.
  Svět nepotřebuje žádné další havárie – ani přehrad, ani jaderných elektráren a úložišť. Obávám se že to na území Ukrajiny skutečně není dobře ošetřeno (obávám se aby „nepraskl“ nějaký malér např. i ve Francii – kde na jádro myslím spoléhají až příliš).
  Rusko má v této oblasti bohaté zkušenosti, a státy by zde měly jednoznačně spolupracovat. Nejen v nějaké „G20“- kde největší „harakiri“ co se podvodů ohledně jádra týče – bohužel hrozí v jinak vyspělém a ukázněném, disciplinovaném Japonsku.
  Já si opravdu nedovedu představit hrůzu nějakých teroristů vs. nějaký pokus o útok na citlivé provozy chemické či jaderné.
  Svět „Západu“ musí přestat šílet!
  Jsem smutný když v ruskojazyčných debatách registruji, jak nakonec dochází vždy k smutnému výsledku, že „Západ“ Rusko bude chtít ničit vždy, a že to je „konstanta“…
  O všehoschopnosti neocons či teroristických fanatiků – používaných hajzly ještě nelidštějšími člověka přesvědčuje každý další teroristický útok…
  Zejména v té nešťastné a zvenčí rozbíjené Sýrii, kde už ony „džihádmobily“ (auta napěchované výbušninami s fanatikem na poslední cestě) snad ani nelze spočítat a obětí je bohužel vždy mnoho stejně jako zmrzačených.
  Utrpení lidí a Západní bezohlednost jsou spolu se zoufalstvím hlavním zdrojem jakéhokoliv násilí…
  Ve světě je tolik zapotřebí dohod a usmíření, zejména vyčištění vody, půdy- viz i mnou často zmiň. uranová munice v SFRJ, Íráku, atd…

 • Martin (už bez taky m) • 25. července 2017

  Střed a Východ Evropy by neměl lézt „Západu“ někam, země od nás na V včetně by měly být v jakési středovýchodní Evropě, a již vůbec ne nechávat se za jídášský „zlotý“ zneužívat k útokům na Rusko jako jakési „koncpty Mezimoří“… To jsou naprosté hovadiny! Právě na příkladu rozeštvávané Urajiny a „velkopolském“ velikášství typu „Mezimoří“ je zřetelně vidět, jak v zájmu prodejných skupin a účelových lobby je středovýchodní Evropa CÍLENĚ zneužívána jako kanonenfuter ekonomický i fyzický. Středovýchodní Evropa naopak MUSÍ SPOLUPRACOVAT S RUSKEM!! Je to její nepochybně zcela nejpřirozenější a nejperspektivnější spojenec: Vždyť kde je dnes bez ekonomické spolupráce Ruska Pobaltí??
  Kde jsou „elity“ středovýchodních zemí??! Proč musí v podstatě všechny živořit dnes jen jako méněcenné kolonie?!
  Co s tím lze ještě vůbec udělat ve „volbách“, když v podstatě všechny „instituty“ a „instituce“ se spolu s „hodnotami“ změnily ve frašku??!
  Rusko na svých západních hranicích nepotřebuje štvavé NATO coby poskoka šílených neocons, ani „sanitární kordon“ – ale společenství států KTERÉMU BY KONEČNĚ MOHLO VĚŘIT, dlouhodobé ekonomicky stabilní vazby a co nejférovější – a skutečné – partnery! Ano – spojenci to asi nikdy pro Rusko nebudou – ale slušní a vzájemně se respektující partneři zapotřebí JSOU! A přes dnešní marasmus dnešních trosek „politických“ „elit“ středovýchodního prostoru Evropy na západ od Ruska: Rusko vždy bude mít západní hranice. Ale potřebuje na nich mír a my stabilitu. Všechny ty, kteří by chtěli středovýchodní Evropu štvát proti Rusku je třeba vykopnout z tohoto prostoru pryč! Za oceán či alespoň za „kanál“ či na „Západ“.
  Jak toho ale dosáhnout, když namísto společného ekonomického postupu se středovýchodní státy nechávají Západem rozeštvávat mezi sebou??
  Pořád nesvorní???

 • Martin (už bez taky m) • 25. července 2017

  Idiotský koncept „konkurenční soutěživosti“ musí Středovýchodní Evropa opustit spolu s ryze prozápadní a pro tento prostor zřetelně ekonomicky nevýhodnou formou EU!!
  Dodnes si pamatuji jak se “ papá Tunel“ chvástal že „my nestojíme o to zařazovat se do skutečné Evropy s pomalejšími, nevýkonnými ekonomikami…“ – a ve skutečnosti nahrával prodeji všeho důležitého a strategického z republiky a zavinil její rozbití!
  Všechny tyto hovada by měly jít do kamenolomů na doživotí- a ne si dávat coby pohrobci uplakánka jedné dominy stylem frajera Stanjury hesla o „poctivé politice a spravedlivé zemi“…
  FUJ!!!
  Že by přece jen lid a volič český nakonec -alespoň trochu- dostal rozum?? A nehodlal dokolečka volit podvodníky a zloděje typu Kraďouska?? Kdy mu a jemu podobným Bendům, Langšádlovým dají lidé PADÁKA?!
  A nenahradí je přetvářkyplní Bělobrádkové surfující na vně obřího celorepublikového ožebračení národa v „poslední vlně prichvatizace“ ve formě církevních prostitucí??
  Dokázal by se Okamura a KSČM spojit a dělat skutečně POLITIKU PRO ČR, pro lidi A NIKOLIV PROTI RUSKU?? Odváží se naopak UDĚLAT Z AKTIVNÍ EKONOMICKÉ I DALŠÍ SPOLUPRÁCE S RUSKEM TAHÁKY VOLEB??
  Občan nebude volit „válku s Rusem“, občan snad ještě úplně nezešílel – a měl by si vzpomenout na vcelku výhodnou spolupráci v minulosti, a ještě lepší možnosti v budoucnosti (samozřejmě bez protekcionistického „dohledu“ „morálně“ nadřazeného „vyspělého“ Západu)??
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-spadl-totalne-na-usta-Predbehl-ho-Okamura-Pruzkum-ze-ktereho-pada-celist-497504