Diskuze k článku


 • peter. • 12. května 2018

  Trumpovou motiváciou pre odstúpenie od jadrovej dohody s Iránom je jeho „skrblíctvo“.Chce okradnúť Irán o 150 mld dolárov iránskych aktív zmrazených v amerických bankách.Po uzavretí dohody Obama tieto peniaze pre Irán odblokoval,no nevyplatil.Tak si Trump povedal,že 150 miliárd dolárov nie je suma na zahodenie a že „výnimočné“USA ich potrebujú viac ako nejaký „nevýnimočný“Irán.Preto obnovil a ešte sprísnil protiiránske sankcie,ktoré platili do uzavretia jadrovej dohody.Skrátka scenár ako keď zmizli Kaddáfího zmrazené prachy.Zmizli.Vyparili sa.Niet ich.
  Obyčajná sprostá lúpež je to!
  https://bulochnikov.livejournal.com/3390488.html

 • Béda • 12. května 2018

  Prozradim vam velice tajnou informaci o připadu Novichok, kteru mam od sveho utajeneho zdroje z Downing Stritu.

  Cely připad velice pečlivě naplanovala FSB. Problem zpusobil omyl jejiho agenta v Porton Down, ktery omylem označil ampulku BZ nazvem Novichok.

  Když britska MI6 odstartovala připad, převzali britšti agenti v unyformach FSB v Porton Down zaměněnou ampulku označenou Novychok. Ampulku umistili do darkove krabice tak aby se po otevřeni krabice odšpuntovala. Na ni napsali: „Milemu spolupracovnikovi Sergejovi. Otevřit až po přijezdu Julije. “

  Tento baliček doručili Sergejovi Skripalovi uniformovani agenti. Po přijezdu Julije, oba Skřipalovci radostně otevřeli baliček a byli otraveni. Kolem pusy se jim utvořila pěna a upadli do komatu. Takto je kdosik našel a přivolal rychlou zachrannou službu z Porton Down. Laboranti v zachranařskych unyformach, kteři zrovna nahodou v pracovni pauze krmili kachny v parku kde došlo k otravě již měli připravene antidotum.

  Pak kdosik anonymně nahlasil otravu Skřipalovych do Downing strit, kde seděli u telefonu Tyryza s Johansonem očekavajic telefonat předem avizovaneho ruskeho chemickeho utoku z Porton Down.

  Hned jak Tyriza uslyšela v telefonu hlas sveho znameho anonymniho informatora Ejtkinheda, věděla že jde o jeden z nejjedovatějšich bojovych plynu Novičok, ktery byl vyroben ve statni laboratoři a že ho použili rušti agenti.

  Dale už to znate.

  (PS. jedině takto lze vysvětlit všechny doposud nezname najednou – t.j. jak Tyryza s Johansenem okamžitě věděli, že jde o pokus ruskych tajnych agentu, že jde o použiti ruske chemicke latky a vysvětluje se i zazračne uzdraveni obou Skřipalu z otravy nejnebezpečnějši chemickou latkou zcela bez nasledku.

 • Dana • 12. května 2018

  Tak to mate uplne spatne, Petre.
  Obama nejen, ze slibil odmrazit finance z doby shaha Pahlavi, ale on Iranu skutecne plna letadla papirovych dolaru a jinych bankovek poslal.
  Jeste to stihl, tesne pred volbami, v zari 2016, dodatek poslal pozdeji .
  Jedna se celkem o MILIARDU dolaru !!!

  Zprava Obamovy vlady:
  The controversial $400 million payment that the U.S. sent to Iran in January, just as four American hostages were released—a planeload of Euros, Swiss Francs and other currencies—was only the first of three American cash deliveries to the country, the Obama administration reportedly told lawmakers on Tuesday.
  During the 19 days following the first shipment, the U.S. sent two more planeloads of cash, totaling $1.3 billion, to Tehran, reports The Wall Street Journal. The two planeloads, which passed through Europe on Jan. 22 and Feb. 5, followed the same route as the earlier payment, a congressional aide who was briefed told the Journal. In the first payment, an Iranian cargo plane picked up the money in Geneva..

  Iransti strazci-hlidaci tyto penize neinvestuji v jejich zemi, jejim lidem, kde je velke sucho a nedostatek vody, ale tito ajatolahove misto toho nakupuji zbrane po celem svete a posilaji vojaky do strategickych zemi. Aby rozsirovali dar-al-Islam, zeme pod laskyplnym dozorem samotneho Allaha. Tak jim fandete, kdo chcete ulehcit a uspisit evropskou islamizaci..Mnozi by stejne radsi mlatili 5x denne hlavou o zem, nez pomoci Zidovi. Stesti, ze se alespon president Zeman vzeprel bruselske verchusce a silne podporuje ambasady v hlavnim meste Jerusaleme.

 • Clair • 13. května 2018

  V souvislosti s Trumpovo odstoupeni od jaderne dohody stoji ovsem za zminku nasledujici: https://www.hlavnespravy.sk/necakane-odstupil-sef-inspekcii-medzinarodnej-agentury-pre-atomovu-energiu/1399532

 • peter. • 13. května 2018

  Finkelsteinov priemysel holokaustu fičí na plné pecky…nikdy im nebude dosť.
  https://www.hlavnespravy.sk/budu-poliaci-platit-vojnove-reparacie-zidom/1399650

 • Amenre • 14. května 2018

  peter. napsal

  Finkelsteinov priemysel holokaustu fičí na plné pecky…nikdy im nebude dosť.
  https://www.hlavnespravy.sk/budu-poliaci-platit-vojnove-reparacie-zidom/1399650

  Nemůžu říct, že bych to Polákům přál, ale nelituji je. Jsou to největší US řiťolezci na východ od Německa. A když mají 5 mld na Patrioty, co koupili před měsícem, tak určitě nějak dají dohromady i zbytek :)
  Na jednu stranu je to sice „jen“ americký zákon, takže si s ním Poláci mohou vytřít zadek, ale na druhou stranu víme, jak Amerika dokáže „neposlušné“ státy vydírat.

 • Martin (už bez taky m) • 14. května 2018

  Съемка Крымского моста с воздуха перед открытием
  https://www.youtube.com/watch?v=Mnd8M9z0DdQ

 • Martin (už bez taky m) • 17. května 2018

  Vladimír Putin se zúčastnil slavnostního zahájení krymského mostu
  https://www.youtube.com/watch?v=xq0TXzoU0T0

 • Martin (už bez taky m) • 17. května 2018

  Zacharovová na Krymském mostu
  https://www.youtube.com/watch?v=3eItP2LVcU0