Diskuze k článku


 • orinoko • 11. února 2020

  Njn, to je temat… Syrii vcelku vynecham, protože Asadova armáda už překročila dálnici Hama – Allepo směrem na západ a dal se tlačí za nosem. Nejsem voják, ale podle toho, co jsem různe shlédl nedavno, neměla by se zastavovat , pokud ji bude sloužit veškerá logistika. Jednat se může donekonečna , až už třeba nebude jednat o cem.
  A propos !! Émerika zvýšila počet svých zraněných při íránském raketovem útoku na okupační point v Iraku na 109. Ten emi huron z páté obecne tvrdil, že se vlastně nic nestalo. Ale stalo. Všimněte si jedné vjeci: Daleko mín se zvaní , než predtim. Rusko se tím řídi už dlouho. Duck,. Duck zase lhal. Jako to dela vzdycky. Shlédl jsem přímý rozhovor s jakýmsi emikem, který má řekněme velmi velké vlohy vykládat statistiku velmi emocionalne. Ve spolupráci s nějakým ruským matematickým geniem stvorili teorii 13ti klicu. To není žádná konspirace, ale velmi aktuální navod, jak pochopit emericke prezidentisticke volby; a co z toho vyplyva.
  Betonového Kacera označil za podVODNIKA největšího kalibru, lhare, chvastala, a pitomce, který zásadně nic necte. Řekl toho ovšem daleko vice.
  Kačer má právě teď k dobru jen 5 negativních klicu. Podle čehož bude zvolen. Emik , o kterém je řeč, se trefil do vítězů emi White chýše voleb od chvíle , kdy se zmíněným Rusem celou záležitost zpracovali. Od Kacera má osobní dopis, který byl reakci na predpoved, že Trump vyhraje. / Pro pitomce – v minulosti./
  Teď má svetove haro betonaz nakročeno podobne, k výhře. Jenže to je na hraně. Predpoklada to neprosrat dva zásadní klice do voleb. Aktiva už debil vystrilel – Solejmani, ropa v Syrii. …. To je moje vlastní dedukce. A teď už je u zdi. … Eh, proč to vlastně pisu…
  Vsechno je jako na dlani, jen tomu dát logicke souvislosti. Vedle toho emika je Pjakin jak Mendelejev

 • orinoko • 11. února 2020

  … před svým snem. Na druhou stranu onen emik se nezabývá ničím jiným , než volbami do emi bílé zemljnaky. V Émerice podle něj nerozhoduje v tomto ohledu nějaký NY nebo LA, ačkoli mají obří volicskou vahu. Ale Texas. A začal srovnávat váhu voličů a volivelitelu. Kdo vyhraje u volicu, nutné nevyhraje u volivelitelu. Njn, Texas…ropa, velikost, kolty, mentalita kraviho guye… pořád vyhrožuje, že do USA ve velkém kopne. To víte kosmos.

  V Libyi nám osmansky estra gon poněkud vymekl, má totiž plně kulky Syrie. Bílé západní coronaviry nestihly v Syrii nový útok trumpovym kulichem , teď už západní Lola běží o zivot.
  Tak dlouho tzv. Západ celému světu připravoval obří rozesirku, až do ní sám spadl.
  Nemám to potvrzené , ale tzv. demokratická vláda v Libyi možná stojí za posiláním tzv. uprchlíků do eurosoujuzu. Její milostný románek s tureckým debilem tomu dává správně souradnice. Ten je také samý uprchlik.
  Ergo buchar: Kdo je dneska chroma kacena, komu zvoní hrana, a kdo míří k soudu? Kdo chce být zvolen, a válku nepotrebuje… Kdo už neví , kterou hranu vlastně Hemingway myslel, a kdo valcit potrebuje.
  Myslim , že začínám chápat aspoň trochu ruskou dusi. Putin musí o tom vědět nesporně svoje.
  Velká šachovnice dle toho chcipleho debila brezaka.
  Rozdil!! Brezak ji chtěl utvaret a sirit. Putin reaguje na stávají hru, a vytváří možné budoucí reálné situce. A podle vývoje postupuje pesci, střelci , konmi… A to stále ještě nemá k dispozici damu.

 • orinoko • 11. února 2020

  A propos … Neverte české TV kraksne!!!
  Idlib je údajně na severovýchodě Syrie. A tamtéž se podle ní nachází i émerický Oregon. Tedy na severovýchodě Emeriky. Takový NY ovšem můžeme podle toho hledat třeba i na Aljasce.

 • orinoko • 11. února 2020

  Držte si penezenky, Sabrina už utoci. Nebo Sabina? Gdo se ftom má proboha viznat?

  http://www.halonoviny.cz/articles/view/53116215

 • orinoko • 11. února 2020

  Deus ex machina.
  Émerický army kripl má do půl roku vypadnout z Filipín jako odveta za zákaz vstupu nějakého uredniho Filipince na úřední jednání do USA. Prikazy… Duck, duck…
  Jeden z třinácti podklicu do klínce jednoho klice. Rusko a Čína zvládly společně jednu vec: Digitalizovat formu medyjalniho výstriku do ceské podoby postupného podechcavani zdi. Že je to abstraktni? Ale jdete…
  Nejaky pitomec vás přestane respektovat. Nejdříve budete nadávat , ale pak podniknete kroky, aby vás konečně respektovat zacal. Buďto bude calovat, anebo bude bez zazemi. Moje domnenka.
  Durerte zvýšil Kačerovi najemne, a nectouci debil nechape, Jak je to mozne.
  USA dneska? Římská říše před konečným vpadem barbaru na území imperatora.

 • orinoko • 11. února 2020

  Ceska TV kraksna?
  Upadkova teze o nekonecne blbosti cloveka.
  Česká TV kraksna totiž zapomněla na vzdělanost, díky níž kdysi získala informační patent.
  Česká TV kraksna se považuje za cílového konzumenta vlastního blabolu.
  Ale platit to mají ti blbci ze zakona.
  Vole lehni. Ruml na start.

 • Martin (už bez taky m) • 11. února 2020

  Edward Snowden žiada o ďalšie predĺženie svojho pobytu v Rusku
  https://www.hlavnespravy.sk/edward-snowden-ziada-dalsie-predlzenie-svojho-pobytu-rusku/2046240

 • Martin (už bez taky m) • 11. února 2020

  Pozvánka na první veřejnou debatu Argumentu
  Kdo střílel na Majdanu? Právní stát a lidská práva na Ukrajině 6 let po Euromajdanu
  17. února 2020 od 18 hodin ve Willenbergově sále (číslo dveří 217)domu Českého svazu vědeckotechnických společností, Novotného lávka 5, Praha 1.
  Úvodní slovo: Ilona Švihlíková, ekonomka
  Debatu moderuje: Veronika Sušová-Salminen, komparativní historička
  http://casopisargument.cz/2020/02/11/pozvanka-na-prvni-verejnou-debatu-argumentu/

 • Martin (už bez taky m) • 11. února 2020

  МОНТЯН: Правда о майдане
  https://www.youtube.com/watch?v=1qVELEzRP8c&feature=emb_logo

 • Martin (už bez taky m) • 11. února 2020

  Sultánovy problémy s RF- problémy jeho nevyrovnanosti…
  Erdoganův sen o megalomanii „Turkománie“
  Я.Кедми: Отморозок Эрдоган хочет получить своё ядерное оружие
  https://www.youtube.com/watch?v=Hem328oFoCQ&feature=emb_logo
  Ironie a tvrdá kritika Netanjahua:
  K čemu reálně je Izraeli Afrika?
  Co může- může-li Izrael něco nabídnout?
  Я.Кедми: Зачем Израилю нужна Африка?
  https://www.youtube.com/watch?v=VDb-DDKeFOA&feature=emb_logo

 • orinoko • 13. února 2020

  Rajská zahrada pro moje voci.
  Právě jsem shlédl video, které průběžně dokumentovalo jízdu osmanske obrnene vozby do syrského Saraqibu v Idlibu. Na místo určení už se blížila ovšem až za tmy. Ta vozba nedorazila. Ještě za tmy ji rozstrilela syrska armada dokonce naloženou pořád na přepravních kamionech. 11 osmanskych chcipaku vytuhlo na místě , erdragona v turcich prý omyvali, a k vidění poté byl kompletní srot. Já pitomec ani nespocital naložené tanky, protože mě zaujalo , jak „svobodni“ Syrani v Idlibu všechno točí na mobily.
  Jen tak na okraj. Oficiální web České armády už se dobabral až do plnohodnotne normalizace. Vyšel tam článek , že Turecko sestřelio syrsky bitevní vrtulník po útoku nějakého jejich emerickeho létajícího pokroku.
  A to je lez. Ten vrtulník byl opravdu sestřelen , ale terodobytkem ze země za pomoci blíže nespecifikovaneho manpad /střela na rameno/. Ta lejna si to sama natocila, a je to k dispozici.
  Oficiální web České armády už dorazil do chlivku české TV kraksny.
  Proto volam: Česky zoldak do svobodného Idlibu. V Idlibu za Prahu. Ale bacha , tam jde o kejhak. České khaki mozky už bali v Afghanistanu, a vědí proc. Právě tam se boj za Prahu jaksi nezdaril. Na Hradě vyvěsi černé trenerky.
  To musí lézt hodně na mozek, blabolit a vnimat, že věci jsou nějak jinak.
  Za to oficiální web České armády ani nemukne o tom, jak v Afghanistanu bylo sestreleno emericke špionážní letadlo s dobytkem CIA na palube.
  České zbraně postupují přece vítězné vpred.

 • Gatta • 13. února 2020

  České zbraně pojedou do Afriky pomáhat Francouzům.
  A na Afganistán budou ještě nostalgicky vzpomínat.

  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/afrika-sahel-burkina-faso-mali-niger-francie-dzihadiste-islamiste.A200120_113450_zahranicni_aha

 • orinoko • 13. února 2020

  NJn, pokrok nezastavis. Jak to bude hradní skrhola prezentovat českému plebsu? Doporučuji nasadit Pandury. A hned poté rousky proti pivu Corona. A hlavně nasadit sprcky. V těchto oblastech kromě islamistickeho dobytka zuří také AIDS.
  Nějak se to celé komplikuje. Saudove se nechali jaksi mi/mo/krofon slyšet , že do jejich proslulého wahabismu je tlačil émerický atomový sajrajt už od 50tych let minulého stoleti. Prý tradice. A u Saudu to nějak bubla. Samozřejmě žádná revoluce, ani revolta, ani evoluce. Jen taková malá poluce. S emi faceliftem je pro Saudy všechno jen komplikovane, a stojí to hromadu cmrdliku. Koukaji, kde usetrit. V Jemenu začínají pomalé nesměle kontakty s jemenskymi rebely a outsidery. Kdo myslíte , že to zprostredkovava? Výsledek má být vítězstvím pro obě strany.
  A propos … Zabrousil jsem na web stránky Los Angeles Times. Velmi mě zaujala záložka – Bydleni, bezdomovectvi.

 • Gatta • 13. února 2020

  „Saudové koukají kde ušetřit“ … takovou věc netřeba snad ani komentovat, to mluví samo o sobě za vše.
  A to ji zatím ještě ani nedošla ropa…

 • Martin (už bez taky m) • 14. února 2020

  Příprava stavby 4,5 tisíc mostů v RF…
  Většina „v provinciích“…
  Nová pracovní místa, nové firmy, stavební materiálly, rozvoj infrastruktury…
  Textilky, chemičky, potravinářské závody…
  Rekordní zátěž přístavu ve Vladivostoku…
  Podpora hypoték u vícedětných rodin mj. na Dálném Východě…
  Vývozy zdaleka ne jen surovin ale i složitých výrobků do širokého zahraničí…
  Россия разворачивает большую стройку. На триллион
  https://www.youtube.com/watch?v=HLcaWEtNuUw&list=PLFA1CB42DBD08F633&index=2