Tohle je humor z nenávisti, blbosti a sprostoty

A to od samého začátku – a dokonce i od svého názvu – řadícího tyhle podivné lidské tvory do stejného biologického druhu, jakým jsou Pussy Riot. Přemalovali tank na růžovo a vůbec si neuvědomovali – anebo spíš v důsledku chybějící mozkové hmoty v jejích lebích nebyli schopni si uvědomit – že bez tohoto tanku a tisíců jim podobných, a se statisíci tankisty, kteří v těch tancích uhořeli, by se vůbec nenarodili, protože jejich rodiče by jen proto, že byli Češi, skončili na roštech spalovacích pecí v Osvětimi, Majdanku, Sobiboru a dalších k tomu účelu zřízených táborů, třesoucích se už i s jejich zaměstnanaci nedočkavostí na to, aby hned po Židech začali na ty rošty pokládat právě Čechy (viz Bormannův oběžník č. 28/42 z 8. června 1942).

Už tehdy, podle zákonů republiky, měli být tito tzv performeři za svůj hvandalský čin soudně stíháni, ale svedlo se to zřejmě na nevykořenitelný zápal nás, Čechů, pro legraci, takže performerům to s ohledem na národní kolorit vyšlo, čímž se jim otevřela cesta k činům ještě světobornějším.

A co je v rámci republiky světobornějšího než Pražský hrad? Už dva a půl roku žere tyto žhoucí nenávistníky lidové vůle skutečnost, že tam lid v jakémsi svém idiotském hlasování s převahou téměř celého jednoho milionu hlasů poslal Miloše Zemana, a nikoliv jejich žhoucího favorita Schwarzenberga. Clověka podle jejich gusta, šlechtice mezinárodního rodu a člověka čistě západního, člena  Bilderbegu, kde se ve skrytu a stínu vytváří příští podoba světa, a nikdo se tam neptá ševce, instalatéra či prodavačky, jaký názor na to či ono mají oni, jako se ptali v té doslova šílené prezidentské volbě u nás, a kde to pak proto dopadlo tak, jak to dopadlo. K čertu s takovým hlasováním a k čertu s demokracií, jestliže k ní hlasování takovéhoto typu patří, říkají performeři, a jsou skálopevně rozhodnuti dovést všelidovou prezidentskou volbu a s ní i v té to volbě zvoleného prezidenta Zemana ještě teď – v průběhu jeho prezidenství – vniveč a zmarnění, a tak snad přece jen na zbytek prezidentského období dostat na Hrad člověka, který tam podle jejích názoru patří.

Dosáhnout toho cestou demokratickou je ovšem zbytečně zdlouhavé a také se jim to už pro ono slovo „demokratická“ příčí – a tak to vymysleli jinak a zhruba tak, jako s tím tankem. Výsostnou  prezidentskou standartu, jeden z nejvyšších symbolů naší státnosti, stáhli ze stožáru nad Hradem, zmačkali jí a kamsi ji snad odložili – pokud ji zneuctěnou nehodili přímo dolů pod Hrad – a místo ní vytáhli na stožár obří červené trenýrky. V naději, že tímto kouskem se jim podaří zesměšnit i zostudit prezidenta republiky v očích občanů natolik, že snad konečně přestane prezidentovat a přijde po něm konečně ten druhý. A současně i v pevné víře, že jim i tohle  musí projít, stejně tak, jak jim prošel ten tank.

Propánakrále, cožpak nerozumíte humoru?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
34 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
21. 9. 2015 21:06

Tady jde o to, co má tento počin sdělit. Že má Zeman velké trenky? Nebo že je komunista? Všichni vědí, že ani jedno není pravdou, tedy trenky jsem mu neměřil. Sdělují to jediné – určitá skupina lidí se rozhodla, že si udělá PR a to tak, že provede nějakou provokativní kravinu tak, aby jim to prošlo. No jasně, jako pejsci, co lížou ruku svého páníčka došli správně k názoru, že bude nejlepší, když kousnou jeho odpůrce. Když sdělí páníčkům doma i na velvyslanectví, že někteří nemají Zemana rádi. Určitě o tom napíší v nějakých „seriózních“ novinách na Západě. Dost trapný… Číst vice »

karpi
karpi
21. 9. 2015 21:08

…až tedy na to, že ten tank narůžovo, byla akce umělce – hrdiny Černého.

mm
mm
21. 9. 2015 21:19

jsem si naprosto jist, že s pomalováním tanku číslo 23 na Smíchově nemá skupina Ztohoven nic společného. Pokud je známo, vznikla v roce 2003, ale protože vytvořila výstavu Malík urvi, neboli malý kurvy – o estébácích v politice, mám za to, že existovala už dříve. Stvořila pak i výbuch v TV na pozadí krajinky programu čt 2, no a velmi užitečnou akci s dvacetiosmi kříži na Stromáku, jelikož popravených českých pánů bylo skutečněě 28, Martin Fruwein spáchal v žaláři sebevraždu, a popravena byl jeho mrtvola. Tedy roku 1621…Trenky místo standarty jsou už mírně za čáru, nicmén pan Havel vexloval s… Číst vice »

aram
aram
21. 9. 2015 21:24

Však se taky ty trenky nad hradem Černému velmi líbily. Tito výtečníci mají na triku simulovaný atomový výbuch svého času v Krkonoších, který odvysílala ČT v pravidelném nedělním pořadu Panorama. To bylo podle některých také velmi vtipné.
https://www.youtube.com/watch?v=zgosdoL4skQ

Sasin
Sasin
21. 9. 2015 21:27

Humor z nenávisti je zoufalství, mentální joint. Je toho plno. Ostatně humor má býti druhem emoce, čili jakousi schopností člověka, vzbudit pocit pobavení v jiném člověku. Být poctěn sám vlastním humorem se každému nepodaří. Pak násedují méně humorné kategorie a končí to tragedií. Heh

mm
mm
21. 9. 2015 21:28

Sio napsal Tady jde o to, co má tento počin sdělit. Že má Zeman velké trenky? Nebo že je komunista? Všichni vědí, že ani jedno není pravdou, tedy trenky jsem mu neměřil. Sdělují to jediné – určitá skupina lidí se rozhodla, že si udělá PR a to tak, že provede nějakou provokativní kravinu tak, aby jim to prošlo. No jasně, jako pejsci, co lížou ruku svého páníčka došli správně k názoru, že bude nejlepší, když kousnou jeho odpůrce. Když sdělí páníčkům doma i na velvyslanectví, že někteří nemají Zemana rádi. Určitě o tom napíší v nějakých „seriózních“ novinách na Západě.… Číst vice »

idiotronic
22. 9. 2015 1:45

To vám byl jednou jeden řidič autobusu, co nakreslil tykadla xichtům na předvolebních plakátech.Dokonce projevil tolik fištrónu, že pronikl do blízkosti premiéra jako falešný člen televizního štábu s ním zahájil interview. Ale jeho vtipům se nikdo nesmál ( myslím z těch xichtů, oni totiž žádný smysl pro humor, natož velkorysost, opravdu, ale opravdu neměli.) Mezi lidem měla tykadla kladnou odezvu, pokud nevěříte, pošlu vám fotky z města O. (nebudu jmenovat, abych nešířil poplašnou zprávu), kde byly v následujících volbách na kdejakém billboardu. Ale ten řidič šel do vězení, samozřejmě, pořádek muší bejt, jinak by na každým stromě byl jeden voják… Číst vice »

Béda
22. 9. 2015 2:09

http://www.zvedavec.org/vezkratce/11112/ Systémovou „revoltu“ skupiny Ztohoven financují oligarchové „Skupina Ztohoven si v Praze ke svým aktivitám otevřela prostor Paralelní Polis. Za pronájem budovy dává 150.000 Kč měsíčně. Kryptoanarchisté si to mohou dovolit jen díky finančním příspěvkům miliardáře Karla Janečka, generálního ředitele J & T banky, Štěpána Ašera, nebo jednoho z šéfů developerského gigantu Sekyra Group, Leoše Anderleho. Ztohoven přitom už léta poukazují na to, že politické a finanční elity vytvářejí odpudivý „systém nesvobody“, jemuž je třeba vzdorovat. Peníze těchto elit však skupině Zhotoven nesmrdí – jsou totiž žoldnéři v boji, který je mementem dnešní zmatené doby – v boji oligarchy vlastněných… Číst vice »

fra
fra
22. 9. 2015 4:52

Tak uvažuji co by se asi stalo, kdyby tito „stateční muži“ skupiny Ztohoven postoupili ve svých činech o level výš a pokusili se něco pověsit na Bílý dům. Myslím, že jen pouhé přiblížení se k objektu v této zemi s největší možnou demokracií a svobodou by je přišlo draho, pokud by nedošlo přímo ke konečnému řešení této skupiny „hrdinů“.

Alena
Alena
22. 9. 2015 5:00

……..Výsostnou prezidentskou standartu, jeden z nejvyšších symbolů naší státnosti, stáhli ze stožáru nad Hradem, zmačkali jí a kamsi ji snad odložili – pokud ji zneuctěnou nehodili přímo dolů pod Hrad ………..
Na rozdíl od malování tykadélek nezneuctili pana Zemana, jako soukromou osobu, zneuctili symbol české státnosti, takže český stát.
Za to by měli být zavřeni na hodně dlouhou dobu. Pokud nebudou, je to pro mne definitivní poznání, že stát už vlastně neexistuje

fajt
fajt
22. 9. 2015 5:58

Alena napsal ……..Výsostnouprezidentskou standartu, jeden z nejvyšších symbolů naší státnosti, stáhli ze stožáru nad Hradem, zmačkali jí a kamsi ji snad odložili – pokud ji zneuctěnou nehodili přímo dolů pod Hrad ……….. Na rozdíl od malování tykadélek nezneuctili pana Zemana, jako soukromou osobu, zneuctili symbol české státnosti, takže český stát. Za to by měli být zavřeni na hodně dlouhou dobu. Pokud nebudou, je to pro mne definitivní poznání, že stát už vlastně neexistuje ano, v podstatě udělali svým páníčkům medvědí službu, už jim zbyla jenom hymna, státní vlajku v tuto chvíli zašlapali do hoven, v podstatě ukázali, jak odevzdanou kolonii… Číst vice »

J. Hruška
J. Hruška
22. 9. 2015 6:32

Zase bych to nedramatizoval. Najdeme řadu důvodů, vesměs nechutných, proč něco takového uděali. Osobně dávám přednost tomu, že jde o projev elitářství. „Podívejte se, (s)prostej lide, co si můžeme dovolit a nic se nám nestane!“
Nejlepší řešení problému bylo bohužel už před časem znemožněno. Přivázat je k lavici, vzít rákosku a upravit jim zadky, aby měli taky červené trenky.

Sio
Sio
22. 9. 2015 7:03

mm napsal
spíš si plivli na ty nadržený borce z útvru MV na ochrnu….ostatně, co dělají ti bodyguardi, co nechali nasypat antiperle z pistolky na Klause….?Mohla to bejt FN, nebo Luger, nebo čezeta….Bylo by možné, že by všichni oslové, kteří o tom píší připustili, že umělci v uvozovkách vyvěsili rudý hadr, anžto červené trenky měly každé dva lampasy, tedy pruhy bílé na šířku tří cm nalevo a napravo….?

Pokud to byla alegorie na ochranku Hradu jakožto symbol ochrany státních hranic, tak se to povedlo. Ovšem jak poslouchám média, nikdo to nepochopil. Nejspíš to tak sofistikovaně ani nemysleli.

Gatta
Gatta
22. 9. 2015 7:19

Ono to co je co není „humor“ je jen věcí výkladu, tedy toho, kdo a jak ho vykládá. Udělat tohle s vlajkou IS, tak by jeho náčelníkům možná přišlo vtipné třeba napíchnout takové vtipálky na kůl. Taky performace a taky by se v tom jistě našla nějaká ta symbolika a podnět k všeobecnému zamyšlení. Ale vážně, humor je zkratka, je to práce s podvědomím, ale je to i možnost říct věci jinak nevyslovitelné. Otázkou je , jako ve všem – cíl a účel: „K čemu takové sdělení slouží, k čemu je dobré?“. A zde ani snaha o „humor“ nemůže žádné… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
22. 9. 2015 8:38

Alena napsal
Za to by měli být zavřeni na hodně dlouhou dobu. Pokud nebudou, je to pro mne definitivní poznání, že stát už vlastně neexistuje

Tvrdím už delší dobu, že český stát již neexistuje, zůstaly pouze nakašírované kulisy. Pokud tihle trapasníci ujdou trestu a patrně ano, soudit bude nejspíše soudkyně Králová, tak je to definitivní potvrzení – český stát již neexistuje.

abx
abx
22. 9. 2015 13:56

so statnych symbolov by si prazski kaviarenski povalaci srandu robit nemali. ze si to dovolia – a nic sa im nestane, je varujuce…

Béda
22. 9. 2015 14:05

To by se asi kluci kavárenští zapráskaní od exkrementů divili, kdyby je ochranka (původně od slova chránit nikoliv jako ta prezidentská která je tam, jak se ukázalo naprosto k ho***) postřílela. Ze zákona má na to pravomoc.

bmw525i
bmw525i
22. 9. 2015 20:56

Béda napsal To by se asi kluci kavárenští zapráskaní od exkrementů divili, kdyby je ochranka (původně od slova chránit nikoliv jako ta prezidentská která je tam, jak se ukázalo naprostok ho***)postřílela. Ze zákona má na to pravomoc. No ono je to s tou ochrankou trochu složitější. Tam jsou v podstatě tři služby. 1) Ochranka prezidenta (ochrana vládních činitelů) spadající pod MV. Ta ovšem má za úkol přímou ochranu prezidenta. Například Albertov, kde totálně zklamala, nebo střelba aerosolkou na Klause – ten člověk měl být již postřelen v momentě, kdy se mu objevila pistole v ruce. Takže v tomto případě to… Číst vice »

orinoko
orinoko
23. 9. 2015 14:05

NIKDO!! … opravdu NIKDO … mi nevymluvi, ze tato zalezitost je svym zpusobem nechtenym produktem kominickeho socialismu, ktery stvorila ta spravna trzni hovada typu modrych inzinyru s gulemi od Mamule.
Zbytek je klasicka kravina ceskeho blbnuti. Kdyz na Prazskem hrade mohlo svitit Ves Krnovo neonove-digi srdce obzvlast oplzleho napadu, tak proc ne trenerky?
Veprovi lide s kavarenskym oderem zn. Havel.
Absurdita – v tom se ten vyklouz vyzival. Bohuzel za to nikdy nedostal par poradnych ceskych facek. Mozna by mu to pomohlo.
A nam jakbysmet.

Gatta
Gatta
23. 9. 2015 14:12

Orinoko na Vás čekám – co Syrie ?

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
24. 9. 2015 9:22

fajt napsal ano, v podstatě udělali svým páníčkům medvědí službu, už jim zbyla jenom hymna, státní vlajkuv tuto chvíli zašlapali do hoven, v podstatě ukázali, jak odevzdanou kolonii jsme a jak moc pražská kavárna prorostla s proamerickými gulášovými zbohatlíky a jak tahle tlupa kolaborantů moc nenávidí své lidi a svou zem. ..) 100% souhlas. Ze skutečných odpůrců „demagogického“ režimu se udělají špinavci (nenakradli si dost peněz, nebyli přisátí na veřejné penězovody, neposluhovali a neohýbali hřbet…). Vezme se jim jakékoliv právo na obranu, popřípadě se označí za pedofily, nekrofily či jiné další „libůstky“, odepře se jim vše a předem se odsoudí… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 9. 2015 13:57

Gatta, jednak moc nestíhám a pak také situace je značně nepřehledná. Jisté je, že Syrská armáda obdržela ruské drony, velmi přesnou munici a zvýšenou ruskou přítomnost. Okolnost, že poskoci typu Netanjahu a Erdragon už byli v Moskvě, je dostatečně výmluvná. Putin neměl potřebu s nimi cokoli probírat. A s tím tureckým teletem nějakou jeho bezletovou zónu už vůbec ne. Čína se nechala slyšet, že pokud to situace vyžádá a Sýrie požádá oficiálně o vojenskou pomoc, tak se na Střední východ přesune vojensky i Číňan. Co s tím bude dělat ten emerický kominík, to si nikdo nedokáže představit. A západní blbákov,… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 9. 2015 13:57

Zítra prvně hrajeme.

Gatta
Gatta
24. 9. 2015 14:09

Re orinoko – takže těžké manévry za diplomatickou plentou – dík.

Tak ať to jde …

Viky
Viky
24. 9. 2015 15:45

to Gatta: To, co ve zpravodajství nezaznívá je takový „docela obyčejný malér“. V oblasti zásadních bojů doznívá písečná bouře. Víc než boji se všichni věnují vyklepávání písku odevšad. Měla by to být největší bouře za posledních asi 70 let. (nevím jestli intenzitou, délkou trvání…) Syrské armádě to zabránilo obsadit Palmyru. museli se zastavit na dohled (na dohled normálně!) Syrských Kurdů není moc, a jsou hodně závislí na Íráckých Kurdech. Drží dlouhodobě určité pozice, ani postup ani ústup. O Írácké Kurdy nejeví centrální „vláda“ v Bagdádu zájem, tzv. armáda utekla, no a emeričtí spřátelení okupanti převážně vymýšlejí p..oviny. Místo dodávek zbraní… Číst vice »

Gatta
Gatta
24. 9. 2015 16:01

Re Viki – dík.
Je tedy velko otázkou co v této dlouhodobě víceméně patové situaci bude znamenat to nové zapojení Ruska.
Jestli to bude jejich nový Afganistán, nebo spíš taková „Lybijská bezletová zóna“, ale tentokrát ve prospěch Asada.

orinoko
orinoko
24. 9. 2015 19:07

Asi uz jsem neco podobneho napsal. Kdysi na mistrovstvi sveta v hokeji … tehdy v zapase se Sovetskym svazem … trener Gut prohlasil : Od sameho zacatku jsem mel jakesi tuseni, ze zapas nemuze spatne dopadnout. – Take jsme tehdy vypraskali kazdeho a stali se mistry sveta … Podobny pocit mam ja osobne pokud jde o Syrii. Rus mohl logicky zezacatku ponekud rezervovany postoj, protoze v koncovce se prakticky v nejake mire musi opirat o lidi. Muzeme o tom dlouze krafat , ale ja to jinak nevidim. Asad podporovan v mire rekl bych, tak akorat ode vsech spojencu, prezil. Dneska… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 9. 2015 19:16

Proboha, to je katastrofa. Ja kdyz pisu, tak mi do psani leze, co chci dale ricia vznikaji nesmysly. Ma byt: Rus mohl mit ze zacatku logicky rezervovany postoj, protoze kazdy system se v nejake ruzne mire musi opirat o lidi, a v Syrii si nemusel byt jisty.

V nove praci abych mel misto hlavy kompjutr. Silene. Uz se mi pletou ciselne rady ruznych objednavek , problem byva s terminalem, ktery pracuje pomalu, zatimco my to mame zvladat svizne. Tak to zacnu delat znovu, svym zpusobem resetuji svoji praci … njn, uz mi hrabe.

orinoko
orinoko
24. 9. 2015 19:20

Jo , a Viki ma recht. Videl jsem meteoroLOGICKOU mapu te pisecne boure. Schytalo to hned nekolik statu najednou.

orinoko
orinoko
24. 9. 2015 19:41

Jeste neco k Syrii. Doporucuji Spencerovou v Literarnich novinach.
Cela slavna Emerika patri zavrit do cvokhauzu. Nekonecny pribeh kretenu, kteri ziji v jakemsi svem vlastnim paralelnim svete. – Svete hovad a oplZLOSTI.

Viky
Viky
25. 9. 2015 5:09

Ten rezervovaný postoj je motivovaný asi trochu jinak. Podpora lidí (nebo alespoň neutrální postoj) k Assadovi byl, a je, zřejmý. tím to není. RF nemohla dodávat zbraně, aby nebyla obviněna z vměšování a vyprovokování konfliktu. Když dostala ozbrojená opozice prvně pořádně na frak, odvolali na Západě embargo, aby mohli dodávat otevřeně zbraně opozici. V tom okamžiku mohli v souladu s původními kontrakty dodávat i z RF. bez většího rizika z napadání. Ale kdo přesně zná původní kontrakty? Z čehož plyne, že se dodává materiál na právním základě původních kontraktů, ale podle naprosto současné potřeby. Žádný Afghánistán. RF se jen tak… Číst vice »

Gatta
Gatta
25. 9. 2015 6:07

Re orioko – moc dobře napsané.

Re Viki – souhlas, vidím to stejně – ale nejprve se patrně budou muset nad Syrií nějak vyjasnit kompetence pozvaných ruských letadel se samozvanými letadly USA ? Možná si o tom dnes budou povídat v NY.