Trump: Jak se to mohlo stát?

Stalo se to proto, že jste zakázali velké limonády a kouření v parcích. A urážlivé myšlenky na akademické půdě. Taky proto, že lidé, kteří jsou proti sňatkům homosexuálů, jsou označování jako „homofobové“, a lidé, kteří jsou proti migraci, jako „rasisté“.

Protože jste chtěli omezit vlastnictví zbraní a jezení quinoy označily za příznak fašismu. Protože jste si mysleli, že korigovat postoje lidí je mnohem důležitější, než najít jim práci.

Protože jste z popisného označení „bílý muž“ udělali urážku. Protože jste používali nadávek jako „popírač“ a „nebezpečný“ proti každému, kdo nesdílel vaše ekologické mantry.

Protože jste označovali nesouhlas jako „nenávistné výroky“ a kritiku Obamy jako „extremismus“. Protože jste mluvili více o genderově neutrálních toaletách než o exekucích. Protože jste blahořečili Caitlyn Jennerovou. Protože jste lidem bránili mluvit, jak jim narostl zobák, kritizovali jejich rodičovské dovednosti a kašlali na jejich víru.

Protože jste křičeli, když se někdo vysmíval koránu, ale smáli jste se, když se posmívali Bibli. Protože jste řekli, že kritizovat islám je islamofobie. Protože jste říkali lidem, „Nemůžete si tohleto myslet, nemůžete takto mluvit a nemůžete tamto dělat.“

Protože jste změnili politiku, která se dělá podle toho, co lidé chtějí, na politiku, která se dělá na nich, pro jejich vlastní dobro. Protože jste zacházeli s lidmi jako se smetím. A lidem se nelíbí, když jsou označováni jako odpad.

Trump se přihodil kvůli vám.

Zdroj: Spectator

Překlad: Merlin

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
29. 1. 2017 13:45

http://www.hlavnespravy.sk/media-v-usa-trump-nema-na-zozname-saudsku-arabiu-lebo-tam-podnika/891100

Americký prezident Donald Trump zakázal vstup do USA občanom viacerých moslimských krajín a odôvodnil to bojom proti terorizmu. Na zoznam týchto krajín však nedal tie, odkiaľ pochádzali teroristi, ktorí spáchali útoky z 11. septembra 2001. Viaceré americké médiá si všimli, že Trump v týchto krajinách podniká…

Béda
29. 1. 2017 13:48

pokračování/…Chceme sa ubezpečiť, že nepustíme do našej krajiny tie isté hrozby, s ktorými naši vojaci bojujú v zámorí,” vyhlásil Trump po tom, ako na 120 dní pozastavil prijímanie utečencov a na 90 dní zakázal občanom siedmich krajín – Iránu, Iraku, Líbye, Somálska, Sudánu, Sýrie a Jemenu – vstup do Spojených štátov. Americké médiá však pripomínajú, že tieto krajiny sú síce napojené na terorizmus, ale žiadny odtiaľ pochádzajúci extrémista nevykonal počas uplynulých 20 rokov v Spojených štátoch útok so smrtiacimi následkami. Zároveň uvádzajú, že Trump nemá v nijakej z týchto krajín obchodné záujmy. Naopak tie krajiny, z ktorých teroristi pochádzajú, na… Číst vice »