Trump: Jak se to mohlo stát?

Stalo se to proto, že jste zakázali velké limonády a kouření v parcích. A urážlivé myšlenky na akademické půdě. Taky proto, že lidé, kteří jsou proti sňatkům homosexuálů, jsou označování jako „homofobové“, a lidé, kteří jsou proti migraci, jako „rasisté“.

Protože jste chtěli omezit vlastnictví zbraní a jezení quinoy označily za příznak fašismu. Protože jste si mysleli, že korigovat postoje lidí je mnohem důležitější, než najít jim práci.

Protože jste z popisného označení „bílý muž“ udělali urážku. Protože jste používali nadávek jako „popírač“ a „nebezpečný“ proti každému, kdo nesdílel vaše ekologické mantry.

Protože jste označovali nesouhlas jako „nenávistné výroky“ a kritiku Obamy jako „extremismus“. Protože jste mluvili více o genderově neutrálních toaletách než o exekucích. Protože jste blahořečili Caitlyn Jennerovou. Protože jste lidem bránili mluvit, jak jim narostl zobák, kritizovali jejich rodičovské dovednosti a kašlali na jejich víru.

Protože jste křičeli, když se někdo vysmíval koránu, ale smáli jste se, když se posmívali Bibli. Protože jste řekli, že kritizovat islám je islamofobie. Protože jste říkali lidem, „Nemůžete si tohleto myslet, nemůžete takto mluvit a nemůžete tamto dělat.“

Protože jste změnili politiku, která se dělá podle toho, co lidé chtějí, na politiku, která se dělá na nich, pro jejich vlastní dobro. Protože jste zacházeli s lidmi jako se smetím. A lidem se nelíbí, když jsou označováni jako odpad.

Trump se přihodil kvůli vám.

Zdroj: Spectator

Překlad: Merlin

 

Přejít do diskuze k článku 4 komentáře