Ukrajina se nachází v epicentru politického skandálu v USA

Mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová oznámila, že pokud jsou nějaké důkazy o vměšování do prezidentských voleb, tak jsou o spolčení mezi Demokratickou stranou a ukrajinskou vládou.

Potencionální ředitel FBI Christopher Ray k tomu řekl, že se s radostí ujme vyšetřování ohledně vměšování Ukrajiny do presidentských voleb v USA v roce 2016.

Celý článek: Україна опиняється в епіцентрі політичного скандалу у США

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rado Miko
16. 7. 2017 9:32

Když to napíše Radio svoboda, tak to musí být pravda tím tuplem.

peter.
16. 7. 2017 12:10

cit.
„Mnohí v Rusku ktorí sa napozerali politických noviniek a rôznych talkšou uverili,že Ukrajina sa už-už rozpadne.Hospodárstvo sa rozvalí,štát sa rozdelí a ľudia vyjdú na nový majdan – proti Porošenkovi a banderovcom“.koniec citátu.
Priznávam sa,že podobne som uvažoval aj ja.No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím.Ťahá sa to už pridlho a váhy sa začínajú nakláňať na ukrajinskú resp.na NATOvskú stranu.Nehovorím,že to musí byť tak ako to predkladá Ukrajinec Suslov.Ale hovorím,že to tak môže byť.
http://www.hlavnespravy.sk/zapad-hotuje-ukrajinu-na-velky-obchod/1069384

koloděj
koloděj
17. 7. 2017 8:50

peter. napsal .No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím. jo, ten rozhovor je velmi střízlivý, a věcný, žádná pomatená ideologie. Nicméně : až do „Ukrajiny“ dělali Rusové vynucené kroky. Od tohoto bodu se medvěd nasral a rozehrál vlastní hru naplno. Že bude ukrajina rozj..aná do základů, o tom není pochyb. Nicméně, Suslov možná neuvažuje nad některými detaily, které můžou jeho proroctví naplnit. * Donbas – pokud se podaří uchovat jeho stav a postavení, bude pro Ukrajince magnetem a jakýmsi vzorem .. když tam žijí normálně, proč nemůžeme my. Vyhladovělý sere na ideologii. * místní oligarchové se stanou… Číst vice »

koloděj
koloděj
17. 7. 2017 8:54

peter. napsal
No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím.

vládou..

sry, odklepl jsem odeslat, ani nevím jak ..

chci tedy říct, že nic ještě není „betonové“ a fiškus Putin jistě zaměstnal moudré lidi analýzou , předpověďmi, alternatívnimi předpověďmi a vytvářením plánů a plánů B, a kdoví čeho všeho, aby zachránil Ukrajince s co nejmenším použítím násilí. Myslím Ukrajince, ne Zombie, ty už se odsoudili sami.

M.C.
19. 7. 2017 13:42

peter. napsal cit. „Mnohí v Rusku ktorí sa napozerali politických noviniek a rôznych talkšou uverili,že Ukrajina sa už-už rozpadne.Hospodárstvo sa rozvalí,štát sa rozdelí a ľudia vyjdú na nový majdan – proti Porošenkovi a banderovcom“.koniec citátu. Priznávam sa,že podobne som uvažoval aj ja.No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím.Ťahá sa to už pridlho a váhy sa začínajú nakláňať na ukrajinskú resp.na NATOvskú stranu.Nehovorím,že to musí byť tak ako to predkladá Ukrajinec Suslov.Ale hovorím,že to tak môže byť. http://www.hlavnespravy.sk/zapad-hotuje-ukrajinu-na-velky-obchod/1069384 Pan Suslov popisuje situaci velmi otevřeně a člověku je běžných občanů Ukrajiny líto, protože se dostali do situace kolonie Západu.… Číst vice »

peter.
19. 7. 2017 14:04

M.C. napsal
K tomu jim dopomáhej Bůh

Vysliš Bože!

peter.
19. 7. 2017 19:18

peter. napsal
Vysliš Bože!

Vyslyš!!! nie vysliš