Ukrajina se nachází v epicentru politického skandálu v USA

Mluvčí Bílého domu Sarah Sandersová oznámila, že pokud jsou nějaké důkazy o vměšování do prezidentských voleb, tak jsou o spolčení mezi Demokratickou stranou a ukrajinskou vládou.

Potencionální ředitel FBI Christopher Ray k tomu řekl, že se s radostí ujme vyšetřování ohledně vměšování Ukrajiny do presidentských voleb v USA v roce 2016.

Celý článek: Україна опиняється в епіцентрі політичного скандалу у США

7
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
peter.M.C.kolodějRado Miko Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rado Miko
Člen

Když to napíše Radio svoboda, tak to musí být pravda tím tuplem.

peter.
Člen

cit.
„Mnohí v Rusku ktorí sa napozerali politických noviniek a rôznych talkšou uverili,že Ukrajina sa už-už rozpadne.Hospodárstvo sa rozvalí,štát sa rozdelí a ľudia vyjdú na nový majdan – proti Porošenkovi a banderovcom“.koniec citátu.
Priznávam sa,že podobne som uvažoval aj ja.No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím.Ťahá sa to už pridlho a váhy sa začínajú nakláňať na ukrajinskú resp.na NATOvskú stranu.Nehovorím,že to musí byť tak ako to predkladá Ukrajinec Suslov.Ale hovorím,že to tak môže byť.
http://www.hlavnespravy.sk/zapad-hotuje-ukrajinu-na-velky-obchod/1069384

koloděj
Člen
koloděj

peter. napsal .No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím. jo, ten rozhovor je velmi střízlivý, a věcný, žádná pomatená ideologie. Nicméně : až do „Ukrajiny“ dělali Rusové vynucené kroky. Od tohoto bodu se medvěd nasral a rozehrál vlastní hru naplno. Že bude ukrajina rozj..aná do základů, o tom není pochyb. Nicméně, Suslov možná neuvažuje nad některými detaily, které můžou jeho proroctví naplnit. * Donbas – pokud se podaří uchovat jeho stav a postavení, bude pro Ukrajince magnetem a jakýmsi vzorem .. když tam žijí normálně, proč nemůžeme my. Vyhladovělý sere na ideologii. * místní oligarchové se stanou… Číst vice »

koloděj
Člen
koloděj

peter. napsal
No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím.

vládou..

sry, odklepl jsem odeslat, ani nevím jak ..

chci tedy říct, že nic ještě není „betonové“ a fiškus Putin jistě zaměstnal moudré lidi analýzou , předpověďmi, alternatívnimi předpověďmi a vytvářením plánů a plánů B, a kdoví čeho všeho, aby zachránil Ukrajince s co nejmenším použítím násilí. Myslím Ukrajince, ne Zombie, ty už se odsoudili sami.

M.C.
Člen

peter. napsal cit. „Mnohí v Rusku ktorí sa napozerali politických noviniek a rôznych talkšou uverili,že Ukrajina sa už-už rozpadne.Hospodárstvo sa rozvalí,štát sa rozdelí a ľudia vyjdú na nový majdan – proti Porošenkovi a banderovcom“.koniec citátu. Priznávam sa,že podobne som uvažoval aj ja.No po prečítaní tohoto článku,mám nábeh na to,že mu uverím.Ťahá sa to už pridlho a váhy sa začínajú nakláňať na ukrajinskú resp.na NATOvskú stranu.Nehovorím,že to musí byť tak ako to predkladá Ukrajinec Suslov.Ale hovorím,že to tak môže byť. http://www.hlavnespravy.sk/zapad-hotuje-ukrajinu-na-velky-obchod/1069384 Pan Suslov popisuje situaci velmi otevřeně a člověku je běžných občanů Ukrajiny líto, protože se dostali do situace kolonie Západu.… Číst vice »

peter.
Člen

M.C. napsal
K tomu jim dopomáhej Bůh

Vysliš Bože!

peter.
Člen

peter. napsal
Vysliš Bože!

Vyslyš!!! nie vysliš