Diskuze k článku


 • Béda • 7. února 2016

  „Uzbrojujeme se“ v NATO ale tato organizace (mnozí to věděli po celou dobu, ti ostatní se to právě pomalu dozvídají) nic nebrání, naopak vytváří a udržuje ve světě válečné hrozby, jejichž „zpětný ráz“ má důsledek kupř. v migrační invazi, která je ZÁMĚRNĚ vyvolána a organizována. V tomto smyslu jsou zbrojení a celková útočná koncepce NATO kontraproduktivní a tudíž nejenom zločinné ale přímo mrháním potřebných prostředků a zdrojů.

  Pokud jde o cíleně vyvolanou migrační invazi tato má již předem ve své bilanci zakódovanou nejenom ekonomickou ztrátovost (což by bylo to „nejmenší“ale v konečném důsledku (to si ovšem žádní Tribuni, Janiky ani jiní „sluníčkáři“ manipulovaní a zneužíváni jako poslední pěšáci na šachovnici nikdy nepřipustí, spolehlivě zničí sociální stát, rozmělní národní a kulturní identitu, poslouží k rozbití státu jako instituce, vyvolá chaos a násilí v Evropě (tudíž povede k dalšímu přezbrojování a dozbrojování policie) a nakonec skončí zavedením policejního totalitní nadstátní totality. Čili zjednodušeno – sečteno a podtrženo. „Sluníčkáři“ v roli užitečných idiotů jednoho procenta poslouží k prosazení korporátní totality a k zavedení globální policejní totality, tzv. NWO. Všichni, kteří to prohlédli a vzpěčují se tomuto „lidumilnému“ dalekosáhlému plánu jsou nepřáteli „humanity, demokracie, svobody, lidských práv“.

 • Sio • 7. února 2016

  Dva aspekty.
  1. Nač má zbrojit kolonie? Aby pomohla kolonizátorovi v tom, že o ni nepříjde? Snad jen v případě, že místo kolonizátora lepšího hrozí kolonizátor horší. V tom by se dalo podpindosníka Jocha pochopit.
  2. Co by dnes bylo s Ruskem, kdyby nezbrojilo? Bylo by kolonií bez jakékoli suverenity.

 • hudryper • 7. února 2016

  Protože v tomto případě Joch neradí těm z nás,kteří vzdávají své domovy preventívně,nýbrž těm,
  kdo má „holé ruce“ a velmi brzo se octnou tváří v tvář těm s holema v ruce ,radí svému prakticky zcela bezbrannému českému občanstvu dobře.Jak známo,už staří Číňani věděli,že nejvítěznější bitvy jsou ty,které se nekonaly. Natož aby šlo o jednostrané masakry ! Aby se ony bitvy a války
  nekonaly,musí být dosaženo trvalé rovnováhy,jak nám to ukázala druhá polovina 20. století. Po
  pádu SSSR se sliby o věčném míru rychle transformovaly na nepřetržitý proud jednostranných
  masakrům se podobajících válek a to do té míry,že to na americký vojensko-průmyslový komplex
  a zejména na us.army mělo vedle zkušeností z válek proti civilistům i degeneratívní efekt. Dnes
  naštěstí představuje relativně slabší ruská armáda nejen překážku v dalšímu postupu k NWO ,ale hlavně překážku neodstranitelnou jinak,než za cenu vlastního bezživotí. Velmoci se ve svých zájmech a z nich plynoucích politikách nijak zásadně neliší a jestliže dnes tolik lidí fandí ruským
  zbraním,není to z žádného jiného důvodu,než z touhy po rovnováze a z toho plynoucího míru.
  Mělo-li by dojít k překlopení situace ,kdy by se dalším hegemonem bez potřebných korekcí mělo
  stát Rusko,nebo nedejbůh Čína,budou ti z nás,kdo myslí na dobro svých dětí a vnoučat fandit každému vojenskému „úspěchu us.army.“ A nebudou k tomu potřebovat pravičáckou propagandu.

 • peter. • 7. února 2016

  hudryper napsal
  jestliže dnes tolik lidí fandí ruským
  zbraním,není to z žádného jiného důvodu,než z touhy po rovnováze a z toho plynoucího míru.

  +++++

 • Béda • 7. února 2016

  Tzv. „sluníčkáři“ by si měli neustále opakovat, že „cesty do pekel bývají dlážděny najušlechtilejšími úmysly“. (neznám z přírody případ, kdy by jedno společenství predátorů vydalo všanc své terotorium konkurenční skupině predátorů. Pokud jde o lidskou společnost – muslimové tak zcela jistě nečiní (viz podíl nemuslimů ve společnosti v S.Arábii, Turecku, Iráku, Kosovu, Íránu – ta vývojová tendence je zcela zřejmá…) A měli by swe sami sebe tázat, jak je možné, že jsou najednou na společné lodi se Sorosem, Erdoganem, Merkelovou a nejrůznějšími západními „humanitárními“ válečníky. A nejenom s nimi ale koneckonců i s ISIL a Al Káidou, které nejenom, že nejsou proti migraci do eurozóny ale ústy svých imámů a mluvčích jsou k ní velice vstřícní.

 • vdp • 7. února 2016

  Béďa: …neznám z přírody případ, kdy by jedno společenství predátorů vydalo všanc své terotorium konkurenční skupině predátorů, a tak dodávám, ale ano, my sami, jak mně dnes přišlo mailem:

  Vážení kritici minulého režimu,
  ukažte mi jediný národ na světě naší velikosti, který před rokem 1989 dokázal vyvíjet a vyrábět trysková letadla, dopravní letadla, atomové reaktory, lokomotivy, trolejbusy, autobusy, traktory, radary, motocykly, osobní automobily, špičkové zbraně, tkalcovské stavy, zemědělské stroje, turbíny, nákladní automobily, námořní lodě, tanky, špičkové sklářské a porcelánové výrobky atd.
  Dnes nevyvíjeme a nevyrábíme NIC. NIC.
  BYLI JSME VELMI SCHOPNÝ NÁROD to však vy nechcete slyšet jen si trváte na svých nesmyslech.

 • Alena • 7. února 2016

  peter. napsal

  Mimo témy.
  http://vitekjiri.blog.idnes.cz/c/494300/policiste-v-rolich-fasistu-policiste-jako-obetni-beranci-ministre-okamzite-odstupte.html
  Máte to zaujímavé.

  nepodařená zbabraná česká kopie ukrajinských událostí

 • cnemo • 7. února 2016

  Tribune, Tribune, bohužel jen spousta krasokeců, vhodných tak navození intelektuální atmosféry. Prakticky je to nesmysl. Jediné co zbývá je, připravit se. Hlavní je, aby se veškerá ta příprava týkala obrany země a nebyla pod kontrolou kolaborantů s libovolnou stranou. Takto malá země si musí spojence vybírat a naprosto není jasné, kdo jím bude na konci. Naše historie mluví jasnou řečí:)

 • hudryper • 7. února 2016

  Zdá se,že Rusové už vědí,kdy provede Merkelová obrat o 179 stupňů a zavře hranici s Rakouskem.
  Potažmo se všemi sousedy a začne lifrovat imigranty do sousedních zemí,které Rakousko,zřejmě v coby postižená země, šupem vytlačí do Chorvatska a Slovinska,které tím prakticky přestanou existovat jako státy.Jsem zvědav,jak udrží Orbán svou hranici s Rakouskem a o přípravách situace,
  která nastane na české hranici s Rakouskem a Německem raději ani nespekuluji. Dnešní článek

  http://cz.sputniknews.com/politika/20160207/2306368/evropa-cekat-sokujici-zvrat-merkelova.html

  to potvrzuje.Čím zdůvodní Merkelová svou předchozí politiku ? Úspěšnou záchranou peněz Němců rychlou výměnou Eura za Marku. A bude blahoslavenou…

 • tožtak • 8. února 2016

  hudryper napsal

  Zdá se,že Rusové už vědí,kdy provede Merkelová obrat o 179 stupňů a zavře hranici s Rakouskem.
  Potažmo se všemi sousedy a začne lifrovat imigranty do sousedních zemí,které Rakousko,zřejmě v coby postižená země, šupem vytlačí do Chorvatska a Slovinska,které tím prakticky přestanou existovat jako státy.Jsem zvědav,jak udrží Orbán svou hranici s Rakouskem a o přípravách situace,
  která nastane na české hranici s Rakouskem a Německem raději ani nespekuluji. Dnešní článek

  http://cz.sputniknews.com/politika/20160207/2306368/evropa-cekat-sokujici-zvrat-merkelova.html

  to potvrzuje.Čím zdůvodní Merkelová svou předchozí politiku ? Úspěšnou záchranou peněz Němců rychlou výměnou Eura za Marku. A bude blahoslavenou…

  Mozaika do sebe pěkně zapadá a uprchlíci asi opravdu hráli svou roli v zavedení říšské marky. Volby jsou v březnu, takže stačí vyhledat německé svátky přes víkend a je hotovo. viz tento článek:

  http://www.rukojmi.cz/clanky/988-pavel-fabini-euro-se-rozpada-menova-reforma-na-obzoru

 • tožtak • 8. února 2016

  A někdo skupuje zlato, které nám vesele stoupá

  http://www.kitco.com/LFgif/au0030lnb.gif

 • peter. • 8. února 2016

  20.6.2015 sa v Bratislave uskutočnila masívna demonštrácia proti islamizácii.Prebehla pokojne,žiadne excesy sa nevyskytli aj keď skupinky z Antify a vítači sa ich pokúšali vyvolať.Vtedy aj na OM odznela kritika tejto demonštrácie,pri čom sa argumentovalo „holými hlavami,kotlebovcami a hlavným dôkazom toho,že išlo o nacistickú demonštráciu malo byť skandovanie hesla „Slovensko Slovákom!“Neskôr sa ukázalo a potvrdilo,že išlo o demonštráciu obyčajných ľudí znepokojených imigrantskou krízou.
  V sobotu sa v Prahe(a iných európskych mestách) uskutočnila demonštrácia proti islamizácii.Nechcem hodnotiť kto sa jej zúčastnil a aké heslá boli skandované.Chcem vašu pozornosť upriamiť k tomu,že v Bratislave sa nič podobné nekonalo a pokus o demonštráciu skončil na účasti niekoľkých málo ľudí.Žiadni náckovia,kotlebovci,žiadny pokus o „fašistický prevrat“.A viete prečo? Preto lebo premiér SR R.Fico sa k riešeniu imigrantskej krízy vyjadril jasne,tvrdo a nekompromisne.Tým vyrazil tromfy z rúk všetkým,ktorý by znepokojenie ľudí chceli zneužiť pre svoje nekalé politické ciele.

 • Gatta • 8. února 2016

  Článek – jistě nebezpečí zájmů zbrojního průmyslu existuje, ale …

  Je to takové to intelektuálsky postmoderní … je nějaký problém, tak se hledá ideální řešení, aby se na konci došlo k tomu, že to ideální řešení vlastně není vůbec ideální a nakonec se dojde k závěru, že není žádné ideální řešení, takže vlastně není vůbec žádné řešení …

  Přitom skutečně účinné řešení bývá – v čase, místě a okolnostech mix několika nedokonalých řešení, jejichž poměr a forma se musí stále pružně upravovat.

  Při každé eskalaci sporu se „komunikační rovina“ neustále snižuje, od diplomatických náznaků … až nakonec skončí na zbraních nebo (nejsou-li k dispozici) až na fyzické síle jedinců.
  Protože jen co jste schopni si obhájit, to je vaše.

 • Aleš • 8. února 2016

  Bývalá kolegyně, která byla rok pracovně v Kanadě, byla krom NHL (v multikulti Vancouveru to prý stálo za prd) i na MS do 17 let. Úžasný zážitek, jen prý to neskutečné nadržování rozhodčích domácím kazilo chuť.
  Mě to u nás začíná připomínat dobu památných utkání se SSSR. Aroganci moci našich protektorů je třeba srážet k ledu. I proti nesouhlasnému bučení tribun. Výtěžek ze vstupného jde stejně totiž na pohon eskalátorů.
  Číslo 5 žije.
  http://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/747944-troufaly-kapitan-travnicek-silu-svych-pesti-ukazal-i-hollwegovi.html#hp-sez

 • Aleš • 8. února 2016

  Peter: Takže to spojení s Kolomojským byla jen Kotlebova pomluva, kterou se chtěl dostat do hry?

 • peter. • 8. února 2016

  Aleš napsal

  Peter: Takže to spojení s Kolomojským byla jen Kotlebova pomluva, kterou se chtěl dostat do hry?

  Prosím pripomeňte mi o čo ide.
  Zmysel môjho príspevku spočíva v tom,že ak vláda zaujme k problému jasné stanovisko ktoré je v súlade s prevládajúcim názorom občanov,tak nejaký Kotleba nemá šancu uplatniť sa v spoločnosti.Ak sa problém zametá sústavne pod koberec a nerieši sa, tak to otvára šance radikalizmu.Čo s týmto má spoločné Kolomojskij,neviem.

 • peter. • 8. února 2016

  Aleš napsal

  http://www.hlavnespravy.sk/podla-kotlebu-smer-tresta-obcanov-banskobystrickeho-samospravneho-kraja-za-jeho-zvolenie-zastavenim-eurofondov/738829
  http://www.hlavnespravy.sk/za-tazbou-bridlicoveho-plynu-na-vychode-slovenska-stoji-spolocnost-jkx-ukrajinskeho-oligarchu-kolomojskeho/728896

  Aleš:
  Nad Košicami sa nachádzajú veľké zásoby uránu,ktoré chcela ťažiť kanadská spoločnosť.Občania sa postavili proti a skončilo to takto:
  http://www.kosicednes.sk/uran-na-jahodnej-dnes-stopli/
  Tak isto skončia aj pokusy kohokoľvek ťažiť ropu a bridlicový plyn kdekoľvek na Slovensku a nieto ešte v jednom z jeho najkrajších kútov.
  Čo sa Kotlebu týka,tak SMER ho má naozaj v zuboch,lebo vo voľbách vyradil „smeráka“ Maňku(dnes europoslanec).V tomto ohľade považujem pôsobenie Kotlebu za užitočné,lebo on sám je pod takým drobnohľadom svojich oponentov,že jediné čo môže robiť je,že poukazuje na korupčné správanie sa svojich predchodcov.Mňa Kotleba zaujíma len vtedy keď sú zverejnené najnovšie predvolebné preferencie.Pokiaľ v iných štátoch extrémistické a nacionalistické strany rastú vďaka migračnej kríze,tak Kotlebova „Ľudová strana Naše Slovensko“sa drží na podpore 1,2 % +/-.

 • peter. • 8. února 2016

  Aleš:
  Ako dôkaz toho,že na Slovensku si chránime svoje nerastné bohatstvo a strategické suroviny predkladám aj tento odkaz,kde sa novelou Ústavy SR zabezpečuje ochrana pitnej vody pred vývozom
  http://www.minzp.sk/tlacovy-servis/tlacove-spravy/tlacove-spravy-2014/tlacove-spravy-oktober-2014/mzp-sr-ustava-sr-zakazuje-vyvoz-vody-rozhodli-tom-poslanci-nr-sr.html
  V týchto dňoch bude čeliť SR žalobe Poliakov,ktorí chceli zo Slovenska vyvesť potrubím vodu do Poľska a tam ju obchodne využívať.Naša ústava to ale dnes už .nedovoľuje