Věřte – nevěřte!

Každý den je do nás mainstreamovými médii ze všech stran klavírováno, že jsme pod vedením velkého zaoceánského bratra součástí tábora míru, demokracie, svobody, pravdy, humanity a lidských práv. Dokonce prý tyto civilizační hodnoty vyvážíme do světa a bráníme. Je tomu skutečně tak?

  1. Pod vedením USA šíříme mír – výsledkem jsou četné války a konflikty v mnoha zemích a regionech. Prezident Barack Obama –  nositel Nobelovy ceny míru, kterou dostal za své bláboly a sliby dřív, než cokoliv udělal, slíbil restart vztahů s Ruskem – nyní se pod jeho vedením USA mermomocí snaží zatáhnout Evropu do konspiracemi a podvrhy vyvolané války s Ruskem. Existuje důvodné podezření, že 11/9/2001 USA využily na zavlečení světa do 3. světové války skrze vojenské napadání různých zemí.
  2. Společně s USA šíříme demokracii – výsledkem jsou „barevné“, většinou násilné, neústavní a nevolební převraty s následkem ustavení diktatur anebo loutkových vlád, podpora militantních hnutí, terorismu anebo fašismu. Kde to nejde zevnitř vyvoláním zinscenovaného politického převratu, je pomoženo zvenčí silou, dodávkami zbraní a všemožnou podporou.
  3. Za pomoci USA šíříme svobodu – výsledkem je ekonomický a politický diktát, to že voliči ani politické reprezentace různých zemí nemohou svobodně rozhodnout o ekonomickém a politickém směřování své země, všudypřítomné slídění, embarga, sankce, ultimáta, snaha USA udržet jakýmikoliv prostředky jejich monopol v oblasti světové měny, získat globální monopol v oblasti kontroly zdrojů a transportu strategických surovin…
  4. V čele s USA šíříme humanitu a lidská práva – výsledkem jsou humanitární katastrofy plné běženců, sirotků, mrzáků, lidí bez přístupu k vodě, lékům, potravinám, elektřině, teplu, množství znásilněných na těle i na duši, zničené osudy milionů lidí, otrocké životní a pracovní podmínky v různých zemích, unášení, mučení a vraždění lidí bez soudu…
  5. Po vzoru USA šíříme pravdu  – výsledkem jsou lži, za které by se vůbec nestyděl ani Josef Goebbels. Viz film „Vítejte v Nulandistánu„.

A tak si kladu otázky: Bdím, nebo sním? Je to pravda, anebo anebo už žijeme v matrixu?

5 1 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Neklan
Neklan
19. 8. 2014 6:29

Je to na blití velebnosti

Gatta
Gatta
19. 8. 2014 6:39

Možná konečně uvidíme správný demokratiký postup k protestujícím – v USA ve Furguonu.

Dávám zajímavé video – jde o údajně „vtipné provokace“ ve stylu amatérské skryté kamery. Záběry jsou ale nenahrané a vypovídají o americké rasové realitě.

http://www.drsnysvet.cz/delat-si-legraci-z-cernochu-neni-dobry-napad/

Béda
19. 8. 2014 6:58

Přepracovaná, konečná, bohužel nezveřejněná verze článku má ještě bod 6: „Za pomoci USA bojujeme za větší bezpoečnost západu i veškerého světa – výsledkem je přímo erupce veškerého myslitelného radikalismu, extrémního nacionalismu, militantního náboženského fundamentalismu, terorismu ve všech válečných zónách, které západ iniciativně vytvořil. Tyto nebezpečné jevy pak prorůstají do západní společnosti – viz nynější evropští džihádisté bojující v islámských zemích, potenciálně nacisté po budoucím připojení Ukrajiny k EU.“

Béda
19. 8. 2014 7:48

http://czech.ruvr.ru/news/2014_08_19/Bulharsko-pozastavilo-praci-na-plynovodu-Jizni-proud-4229/
Problémem South Streamu není, že bude alternativou k plynovodu vedoucím skrze nevyzpytatelnou Ukrajinu. Jeho hlavním problémem je, že potrubí podle původní smlouvy by měl kontrolovat Gazprom, tedy dodavatel plynu a ne ředitel zeměkoule, rsp. jeho vazalové. Jinak EU se snaží o prolomení právní zásady, že právní vztahy, které nabyly účinnosti před změnou zákona nelze novým zákonem změnit.

Béda
19. 8. 2014 7:57

Retraktivita se ten právní princip myslím jmenuje.

Gatta
Gatta
19. 8. 2014 8:07

Re Béda
Pěkně to napsali na HR:

„Hlavním nárokem evropských úředníků vůči projektu Jižní proud je, že podle legislativy EU nemá dodavatel energie, v daném případě Gazprom, právo na kontrolu potrubí“.

No a to třeba zase není podle legislativy Ruska, že?

A dostali jsme se od právních přebalů k podstatě věci – ke stavu skutečných sil ve vztahu a kdo má v něm navrch.
Dnes ráno už bylo docela chladno …

Béda
19. 8. 2014 8:21

Gatta, tady ani tak nejde o legislativu Ruska. Tady jde více o mezinárodní legislativu, resp. o legislativu EU. Ruský polostátní gigant Gazprom podespal smlouvy s různými potenciálními tranzitními státy a s participujícími západními společnostmi (kupř. OMV, nějaká německá – snad RWE, italská…) Na základě těchro smluv začaly přípravné práce. Eurodiktátoři patrně na nátlak velkého bratra, který jako aspirant na světový monopol na tranzit surovin (v to patří i jeho podřízení vazalové, ke kterým Rusko rozhodně nepatří změnili legislativu EU tak, aby majitel zdrojů nemohl vlastnit distribuční síť. Jak bychom mohli přijít k tomu, aby tuto síť žádným způsobem nekontroloval velký… Číst vice »

Aleš
Aleš
19. 8. 2014 8:45

Béda napsal Přepracovaná, konečná, bohužel nezveřejněná verze článku má ještě bod 6: „Za pomoci USA bojujeme za větší bezpoečnost západu i veškerého světa – výsledkem je přímo erupce veškerého myslitelného radikalismu, extrémního nacionalismu, militantního náboženského fundamentalismu, terorismu ve všech válečných zónách, které západ iniciativně vytvořil. Tyto nebezpečné jevy pak prorůstají do západní společnosti – viz nynější evropští džihádisté bojující v islámských zemích, potenciálně nacisté po budoucím připojení Ukrajiny k EU.“ Tak je to jedině správně, kázeň a pořádek musí být. Není to jen výsledek, ale i původní záměr a hlavně formou ovládání světa ve stylu ROZDĚL A PANUJ. A taky… Číst vice »

Gatta
Gatta
19. 8. 2014 9:11

Béda – Já tomu rozumím. Ale slovy klasika: „Každá smlouva (a zákon) je jen cár papíru“. A záleží na síle, která zajistí dodržování smluv a vymahatelnost zákonů. Kde tato síla není, nebo zákon či smlouva neodpovídá zájmům silnějšího, tam dříve či později platí slova klasika. V životě jsme si asi příliš zvykli na představu, že zákon funguje na základě slov přenesených na papír, že je jaksi odtržen od těch sil v pozadí, které ho zajišťují … a kterým také slouží. Zákony jsou jen nástroje skutečných sil. A to nejen v mezinárodní rovině, ale třeba i takový náš Zakoník práce –… Číst vice »

Gatta
Gatta
19. 8. 2014 9:22

PS Béda
V tomto případě strana, které smlouvy nevyhovují a snaží se vést konfrontaci jsou USA.
EU v reálně silově podřízeném postavení jsou pak jen nástojem této politiky, poslušným „kanonefutrem“ této ekonomické fáze globální mocenské hry USA.

Béda
19. 8. 2014 17:38

Proč již nikdy nebudu volit ČSSD? Mimo jiné taky proto, že ČSSD podporuje fašisty a všechny imperiální války USA bez rozdílu. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sobotka-vyzval-evropske-cleny-NATO-aby-se-vice-angazovali-Pripomnel-i-Havla-331313

Béda
20. 8. 2014 4:16
Gatta
Gatta
20. 8. 2014 6:45

Béda napsal

Proč již nikdy nebudu volit ČSSD? Mimo jiné taky proto, že ČSSD podporuje fašisty a všechny imperiální války USA bez rozdílu. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sobotka-vyzval-evropske-cleny-NATO-aby-se-vice-angazovali-Pripomnel-i-Havla-331313

Ani já …