Věřte – nevěřte!

Každý den je do nás mainstreamovými médii ze všech stran klavírováno, že jsme pod vedením velkého zaoceánského bratra součástí tábora míru, demokracie, svobody, pravdy, humanity a lidských práv. Dokonce prý tyto civilizační hodnoty vyvážíme do světa a bráníme. Je tomu skutečně tak?

  1. Pod vedením USA šíříme mír – výsledkem jsou četné války a konflikty v mnoha zemích a regionech. Prezident Barack Obama –  nositel Nobelovy ceny míru, kterou dostal za své bláboly a sliby dřív, než cokoliv udělal, slíbil restart vztahů s Ruskem – nyní se pod jeho vedením USA mermomocí snaží zatáhnout Evropu do konspiracemi a podvrhy vyvolané války s Ruskem. Existuje důvodné podezření, že 11/9/2001 USA využily na zavlečení světa do 3. světové války skrze vojenské napadání různých zemí.
  2. Společně s USA šíříme demokracii – výsledkem jsou „barevné“, většinou násilné, neústavní a nevolební převraty s následkem ustavení diktatur anebo loutkových vlád, podpora militantních hnutí, terorismu anebo fašismu. Kde to nejde zevnitř vyvoláním zinscenovaného politického převratu, je pomoženo zvenčí silou, dodávkami zbraní a všemožnou podporou.
  3. Za pomoci USA šíříme svobodu – výsledkem je ekonomický a politický diktát, to že voliči ani politické reprezentace různých zemí nemohou svobodně rozhodnout o ekonomickém a politickém směřování své země, všudypřítomné slídění, embarga, sankce, ultimáta, snaha USA udržet jakýmikoliv prostředky jejich monopol v oblasti světové měny, získat globální monopol v oblasti kontroly zdrojů a transportu strategických surovin…
  4. V čele s USA šíříme humanitu a lidská práva – výsledkem jsou humanitární katastrofy plné běženců, sirotků, mrzáků, lidí bez přístupu k vodě, lékům, potravinám, elektřině, teplu, množství znásilněných na těle i na duši, zničené osudy milionů lidí, otrocké životní a pracovní podmínky v různých zemích, unášení, mučení a vraždění lidí bez soudu…
  5. Po vzoru USA šíříme pravdu  – výsledkem jsou lži, za které by se vůbec nestyděl ani Josef Goebbels. Viz film „Vítejte v Nulandistánu„.

A tak si kladu otázky: Bdím, nebo sním? Je to pravda, anebo anebo už žijeme v matrixu?

Přejít do diskuze k článku 17 komentářů