Diskuze k článku


 • hudryper • 22. října 2016

  Pan Pjakin má u nás nevýhodu v tom,že komentuje většinou 10 dní staré události . Problém není
  v tom,že nevyjmenuje všechny,nýbrž v jeho přisouzení některým z nich větší význam,než si zaslouží. A čtenáři o 10 dní později vidí,že po nějakém šerifovi z Milwaukee už neštěkl ani pes.
  Podle mého byla nejzajímavějšími událostmi americké problémy s elektronickými systémy US army,leteckého provozu a jak se zdá v této souvislosti i s nevyprovokovaným odvetným útokem us.torpedoborce na civilní radarová zařízení. Už už se zdálo,že se pochlubí dalším grandiozním úspěchem ruských elektronických zbraní. Ale zůstalo jen při Pjakinově úsměvu a výborné náladě.
  Jako pravidelný posluchač jeho otázek a odpovědí musím ocenit jeho snahu nevyvolávat obavy z
  vojenských příprav na napadení Ruska. Zdá se,že od Putinova ultimáta USA dostal Putin a ruská armáda signál působící coby dostatečně bezpečný zdroj pro to,aby měli „pro strach uděláno :“

 • peter. • 22. října 2016

  Neviem toho o scientológii veľa a aj preto si myslím,že KOB má s ňou mnoho spoločného.
  http://www.scientologiakosice.sk/?gclid=CIjVwIGj7s8CFQkSGwodtWsIAg
  Niet pochýb,že scientológovia majú na vývoj vo svete výrazný vplyv.
  https://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE

 • Hox • 22. října 2016

  peter. napsal

  Neviem toho o scientológii veľa a aj preto si myslím,že KOB má s ňou mnoho spoločného.http://www.scientologiakosice.sk/?gclid=CIjVwIGj7s8CFQkSGwodtWsIAg
  Niet pochýb,že scientológovia majú na vývoj vo svete výrazný vplyv.
  https://www.youtube.com/watch?v=1x6Vdim-yzE

  http://leva-net.webnode.cz/products/pridi-na-pomoc-mojej-neviere-1/

 • peter. • 22. října 2016

  Hox:
  Mňa už neprerobí nikto.Ani Ron Hubbard ani „žrec Meragor“,ani náš pop.

 • Starý doktor • 23. října 2016

  Pohled Pjakina na Hollanda ukecance a podpinosnika maji i v jeho zemi.

  V rozhovoru s Le Figaro, francouzský novinář a spisovatel David Deguy se tvrdě pustil do „žvanila“ Françoise Hollanda kvůli jeho senzačním odhalením v knize „Prezident by to neměl říkat“. Kromě toho Le Figaro připomněl, jak se v zábavném vysílání Françoise Hollanda ptali na jeho pozvání Vladimira Putina ohledně návštěvy Paříže. Podle Davida Deguy je tato epizoda ještě závažnější chyba, než vydání knihy s odhalením, a má nejtvrdší dopad na politický osud Hollanda, jehož prezidentské období končí za šest měsíců.

  Podstata této situace je následující: zatímco globální situace zůstává velmi napjatá a rusko-francouzské vztahy jsou neuvěřitelně složité, prezident Francie pošle zprávu ruskému vůdci prostřednictvím baviče Jana Barthese. Zřejmě se příště obrátí na Putina až se utře ubrouskem a zaspívá píseň o sardinkách ve vtipném programu Patricka Sébastiena, ironizoval Deguy.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/francouzsky-novinar-hollande-spachal-politickou-sebevrazdu/

 • zajoch • 23. října 2016

  http://warfiles.ru/show-133130-radosti-net-predela-boevik-ig-vyigral-v-lotereyu-uchast-smertnika.html
  Radost bez hranic. Bojovník IS vyhrál ve hře „ve které ruce to je“ stát se sebevražedným atentátníkem. Ostatní mu radostně gratulovali. Na videu byl akt výbuchu představen.