Diskuze k článku


 • Béda • 25. října 2015

  Béda napsal

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Diktat-Merkelove-zavedeni-solidarni-dane-na-uprchliky-zakaz-kritizovat-Drsne-vystoupeni-Jana-Kellera-405071

  „Ve vedení Unie se teď rozmohly takové zvláštní praktiky. Přijme se špatné rozhodnutí a jeho výsledek nikdo nezkontroluje ani se nevyhodnotí. Kdo ho ale začne kritizovat, stane se terčem nevybíravé kritiky. Jako například Řeky za hospodářskou krizi a země Visegrádu za návrhy na odlišné řešení migrační krize. Kancléřka Merkelová se teď snaží všem nadiktovat uprchlické kvóty, i když je každý odmítá, včetně samotných běženců. Ty správné země, podle vedení Unie, jsou asi jen Německo a Francie,“ uvedl Jan Keller.

  Podle jeho slov také selhává liberální levice, která už se nesnaží zlepšovat sociální podmínky lidí, ale zaměřuje se především na práva národnostních menšin a genderové záležitosti. „Takovým názorům opravdu nerozumím. Vždyť v řadě zemí se prohlubuje nezaměstnanost a snižují se mzdy. Domnívám se, že s příchodem imigrantů to bude ještě problematičtější, dojde ke snížení ceny kvalifikované i nekvalifikované pracovní síly a budou vznikat konflikty,“ doplnil ještě oblíbený sociolog. Ten také sdělil, že nerozumí tlaku některých špičkových evropských politiků, kteří nutí k přehnané solidaritě s běženci, avšak ponechávají stranou problematiku nejchudších vrstev i ve vlastních zemích.

 • mm • 25. října 2015

  Vše marno, Bédo. Pokud Vás to zajímá, částky, s nimiž putují mladí migranti do Evropy jsou takové, že se za ně dá koupit garsonka do třiceti metrů v hlavním městě Jordánska, předplatit si na pět let nájem, nebo koupit auták. Hle, jak jsou ti junáci spořiví. Podotýkám, že na pout do Mekky opakovaně nemohli jet muslimští notáblové z Libye, Sýrie, Iráku, a tyto země tak nedočerpaly kvóty poutníků. Libyjci, starší kmenů, třeba nesehnali tři a půl tisíce dolarů na pout, což je potřebné minimum na osobu. A hle, co mladík ve člunu to deset tisíc za cestu do Evropy. Podotýkám, že v těchto zemích není vnitřní konvertibilita. Nelze jít do banky- směnárny, a tam nakoupit dolary nebo Eura. ostatně bez dokladů, protože ti fiškusové jsou bezdokladoví. Prostě je to lež na lež, co tvrdí, ústavní soud v Karlsruhe zase sdělil, že není kolektivní právo na asyl v GG, tedy ústavě, leč marné to je, Merkelová poroučí, ostatní poslouchají. Dávám sem video o svobodě a věznění uvnitř královské rodiny http://www.energiezivota.com/vedecke-objevy/415-geologove-tipuji-stari-sfingy-na-800-tisic-let-2 a doufám, že slávka sobotku zvolí do medžlisu v Jordánsku. Pro naše lidi nic nedělá, tak at plave na Středí východ.

 • mm • 25. října 2015

  mm napsal

  Vše marno, Bédo. Pokud Vás to zajímá, částky, s nimiž putují mladí migranti do Evropy jsou takové, že se za ně dá koupit garsonka do třiceti metrů v hlavním městě Jordánska, předplatit si na pět let nájem, nebokoupit auták. Hle, jak jsou ti junáci spořiví. Podotýkám, že na pout do Mekky opakovaně nemohli jet muslimští notáblové z Libye, Sýrie, Iráku, a tyto země tak nedočerpaly kvóty poutníků. Libyjci, starší kmenů, třeba nesehnali tři a půl tisíce dolarů na pout, což je potřebné minimum na osobu. A hle, co mladík ve člunu to deset tisíc za cestu do Evropy. Podotýkám, že v těchto zemích není vnitřní konvertibilita. Nelze jít do banky- směnárny, a tam nakoupit dolary nebo Eura. ostatně bez dokladů, protože ti fiškusové jsou bezdokladoví. Prostě je to lež na lež, co tvrdí, ústavní soud v Karlsruhe zase sdělil, že není kolektivní právo na asyl v GG, tedy ústavě, leč marné to je, Merkelová poroučí, ostatní poslouchají. Dávám sem video o svobodě a věznění uvnitř královské rodiny http://www.energiezivota.com/vedecke-objevy/415-geologove-tipuji-stari-sfingy-na-800-tisic-let-2 a doufám, že slávka sobotku zvolí do medžlisu v Jordánsku. Pro naše lidi nic nedělá, tak at plave na Středí východ.

  omlouvám se, vězněné princezny neuvidíte, leč sfingu u Gízy. Sfinga jest lepší. možná by stálo za to se zeptat pana Babiše, proč celní správa buzeruje obchodníky a nekontroluje, jsa b e z p e č n o s t n í m sborem ČR BÁGLY MIGRANTŮ. Neplní si své zákonné povinnosti a neplní je tak ani Babiš. To že Němci nekontrolují, a kdokoli může do Němec přinés cokoli, je jejich věc.

 • Irena • 25. října 2015

  http://politikus.ru/video/61352-vesti-nedeli-s-dmitriem-kiselevym-efir-ot-25102015.html
  Zprávy Dmitrije Kiseljova za uplynulý týden
  od 1:13:30 o migrační vlně do Evropy – situace ve Slovinsku

 • fajt • 25. října 2015

  http://www.onet.pl v Polsku vyhrál Jarosław Kaczyński ( a asi výrazně) , takže v rzeczipospolitej může být všechno jinak, minimálně v kvótách pro uprchlíky, kde Tusk podrazil V čtyřku ( pokud bude opravdu chtít naplnit svůj volební program, tak amíky trefí šlak ). ..)

 • hudryper • 26. října 2015

  Irena napsal
  Zprávy Dmitrije Kiseljova za uplynulý týden

  Máte paní Ireno představu proč zmizel Kiseljevův program nejen z politikusu,ale i z youtube ?