Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 24. září 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=QDyDgjiTO-8

 • Béda • 25. září 2016

  „Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.“ Ernest Hemingway

  Voják v záloze Martin Holkup v rozhovoru pro ČT poukázal na tento moudrý citát a za svoje slova je nyní souzen. Hrozí-li mu trest, hrozí i nám všem, neboť i my se cítíme být vázáni povinností bránit svou zemi, své ženy, děti, přátele a sousedy, nejsme však povinováni slepou oddaností politikům, armádě či zbrojním magnátům.

  Stojíme za kolegou Martinem Holkupem a slibujeme, že se postavíme na odpor každému, kdo by nám upíral nejzákladnější lidská a občanská práva, mezi něž řadíme právo na obranu sebe a blízkých, stejně jako svobodu slova.

  Vojenské přísahy nás nikdo nezbavil – to jediné se snažíme veřejnosti sdělit v době, kdy se ohrožení válkou cítí být snad už všichni Evropané. Nejsme to my, českoslovenští vojáci v záloze, kdo řinčí zbraněmi. Naopak. Hledáme cesty, jak hrozbu možného válečného konfliktu odvrátit.

  Případný trest pro Martina Holkupa, ať už by byl jakýkoliv, by byl trestem pro nás všechny, a museli bychom ho přijmout jako neopodstatněný a neodpustitelný akt násilí a zvůle.

  Svorně doufáme v jediný možný výsledek: zproštění obžaloby.

  http://ceskoslovenstivojaci.org/stojime-za-kolegou-martinem-holkupem/

 • Béda • 25. září 2016

  …The Washington Times uveřejnil článek se zajímavým rozuzlením. Policie prý má dostatek důkazů o tom, že protesty a násilnosti se nedějí spontánně, ale jsou rozdmýchávané najatými lidmi. Jak dnes v Charlotte, tak před časem ve Fergusonu, byla vlna násilí vyprovokovaná cizími lidmi a ne občany města.
  Ze zjišťování jiných médií v USA vyplynulo, že např. nyní v Charlotte bylo 79% zatčených z cizích míst, byli svezeni do Charlotte a také koordinováni z jednoho centra.
  Obdobná čísla zjistili i z Fergusonu, kde jakýs takýs pořádek obnovil až zásah Národní gardy.
  Zjistilo se, že financování lidí, najatých pro tyto rasové a sociální nepokoje, provádějí neziskovky „za sociální spravedlnost“, které financuje… Soros.
  Jenom na Ferguson odešlo 33 milionů dolarů…

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/kdo-stoji-za-chaosem-a-nepokoji-v-usa/

 • fajt • 25. září 2016

  je pravdou, že Zjuganov zamrzl v gorbačovských časech, ale dávat si rande s Tefttem a pak se ještě chovat tajemně a pitomě jako Brežněv, to v podstatě posral, pak se nesmí divit, že všechny vývody z tohoto chování jsou nasnadě a legitimní – takže jestli chtěl pomoci ruským pracujícím a potřebuje pro to poradu s americkým rozvracečem státních celků, tak kandiduje na zrádce ruského lidu a jeho zájmů numero adin. ..)

 • peter. • 25. září 2016

  fajt napsal

  je pravdou, že Zjuganov zamrzl v gorbačovských časech, ale dávat si rande s Tefttem a pak se ještě chovat tajemně a pitomě jako Brežněv, to v podstatě posral, pak se nesmí divit, že všechny vývody z tohoto chování jsou nasnadě a legitimní – takže jestli chtěl pomoci ruským pracujícím a potřebuje pro to poradu s americkým rozvracečem státních celků, tak kandiduje na zrádce ruského lidu a jehozájmů numero adin. ..)

  +++++

 • koloděj • 25. září 2016

  Béda napsal
  …The Washington Times uveřejnil článek se zajímavým rozuzlením.

  Váš odkaz ale vede na leva-net… leva net odkazuje na https://cont.ws/post/380468, autorem článku je Сергей Шинкевич. Odkaz na WT nikde.

  To podle mne neni informace hodna zřetele.

 • fajt • 25. září 2016

  peter. napsal
  +++++

  je nasnadě ještě jedna hypotéza, že Zjuganov byl u amerického operativce na sebevražedné misi za Jednotné Rusko ( možná vnitřně pochopil, že ruští komunisté mají historický neopravitelný proval, ašibka rozbití sovětského svazu – a to bez války a bez finančního kolapsu – této partaji už nikdy nepřinese vedoucí úlohu a tak pro jednou poslouží někomu, kdo má šanci s Ruskem mocensky a celosvětově uspět ), pak by to zase totálně podělali američané a Kremlu se dostali informace a modus operandi, který je ( amíky ) na velmi dlouho postaví v Rusku na druhou kolej … ale jenom taková úvaha, která se nedá potvrdit ani z politických kroků Kremlu, protože ten je ve svých výstupech nevyzpytatelný a ani nelogika věcí momentálně stávajících mu není cizí ( na druhou stranu musím říci, že teď je u ruského kormidla člověk, který je další generací dzeržinských operativců – a já mám Felixe za naprosto geniálního, nekompromisního kombinátora a manipulátora společenského prostoru, takže čert ví, kdo komu v Rusku v podstatě slouží a kdo koho má na drátkách a zdálky je viděl velké kulové ). ..)

 • peter. • 25. září 2016

  fajt napsal
  že Zjuganov byl u amerického operativce na

  Nemal tam chodiť!Priznal tak závislosť na USA.

 • fajt • 25. září 2016

  peter. napsal
  Nemal tam chodiť!Priznal tak závislosť na USA.

  to neměl – ale vysoká politika je taky velká špína, kde pravidla určuje něco jiného než čestnost, rovnost, přesvědčení a pravda, když už jednou propadnete peklu, tak se vezete – ani v Rusku to nebude jinak ( proto taky můj názor na politiky je globální … a bez výjimky ). ..)

 • peter. • 25. září 2016

  Pjakin sa často sťažuje na nízku úroveň a nezáujem ruských analytikov o závažné témy.Ja som našiel článok -analýzu od Dugina,ktorý rozoberá otázku 5.kolóny v RF a celú tému obohatil o existenciu 6.kolóny,ktorú tvoria akoby priatelia a spolupracovníci Putina,no v skutočnosti ide o prívržencov euroatlantického
  združenia štátov – „civilizácie Mora“.Veľmi dobre sú tu vysvetlené rozdiely medzi skupinami vo vnútri tzv 5.kolóny a odlišnosť medzi 5. a 6.-tou kolónou.Do 6.-tej kolóny Dugin zaraďuje ľudí predstaviteľmi ktorých sú najmä D.Medvedev a V.Surkov.
  http://evrazia.org/article/2511