V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 25. 7. 2016

Trump jako kandidát globální elity a hrozba vojenského převratu * Situace v Turecku * Střelba v Mnichově * Odstranění ruských sportovců z OH, likvidace mezinárodního olympijského hnutí * Chodorkovskij * Jak odhalit výmysly?

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
31. 7. 2016 15:24
Béda
31. 7. 2016 17:37

http://www.hlavnespravy.sk/ukrajina-skonci-horsie-ako-syria/814480 Na ruskom servri rusvesna.su vyšlo niekoľko článkov v ktorých sa na tému ďalšieho vývoja na Ukrajine vyslovil ukrajinský vojenský prokurátor Konstantin Kulik. “Keď sa na Ukrajine začnú nepokoje, skončíme horšie ako Sýria” tvrdí ukrajinský vojenský prokurátor ATO Konstantin Kulik. Podľa Kulika Sýrčania nemali v rukách toľko zbraní, ako sa nachádza na Ukrajine. Podľa Kulika zo zóny ATO neustále miznú zbrane, ktoré sa predávajú na čiernom trhu. Kulik sa obáva, že keď začnú nepokoje v Kyjeve, ľudia budú ozbrojení a veľmi nebezpeční. Podľa Kulika, banditi už presne poznajú svoje ciele a majú presné plány, ako budú rabovať v Kyjeve a… Číst vice »

PPK
PPK
2. 8. 2016 5:30

Pjakin to, co se právě děje, tentokrát pojmenoval vskutku pozoruhodně. Cituji: „Společnost je v Evropě pod napětím. A národy, původní evropské národy, jsou velice ušlápnuté. Jsou terorizovány multikulturalismem a tolerancí ve vztahu k migrantům. A je potřebný zdvih, proto i ten datum vybrali ve výročí Breivikova teroristického útoku. … Bylo nutné ukázat, že někdo to už nevydržel a vybuchnul. Ale zítra může vybuchnout kdokoliv jiný. S tímto odůvodněním může začít pracovat systém, který to bude potlačovat. To je oč tu jde. Ten algoritmus chtějí spustit tou střelbou v Mnichově. … Protože světový terorismus neexistuje jako samostatná síla. Celý mezinárodní terorismus… Číst vice »