Diskuze k článku


 • hudryper • 2. října 2016

  Z dobré nálady šéfa jednoho oddělení KGB nad jmenováním Naryškina do čela nově zorganizované
  ruské rozvědky plyne přinejmenším,při předchozím vyčistění , podstatné upevnění tohoto orgánu
  státní moci s přímým řízením Putina. Proces skutečné centralizace moci Kremlu s Putinem v čele
  nabírá na rychlosti a souvisí zřejmě s přípravou na vnucovaný válečný střet NATO s USA v pozadí
  proti Rusku. Pjakin nepokrytě říká :“ Když si necháte zbaběle nainstalovat ve své zemi raketová
  odpaliště proti Rusku,zbavte se všech nadějí na to,že nebudete prioritním cílem našich jaderných
  raket . Zaniknete v důsledku zbabělosti,kdy ani v tak výborných časech pro odmítnutí amerického vojenského nátlaku,jaký panuje právě nyní,se nedokážete pochlapit a jednat ve prospěch záchrany“.

 • peter. • 2. října 2016

  Dúfajme,že to Naryškin zvládne.Lebo výzvedné a bezpečnostné služby RF musia byť zasvinené ľuďmi v žolde USA, ako Augiášov chliev.
  V Maďarsku prebieha referendum k imigrantom.Podľa „Népszabadság“bola na poludnie účasť 23,7 %.Potrebná je nadpolovičná účasť.Ak bude referendum pre nízku účasť neplatné,bude to pre Orbána aj Maďarsko katastrofa.Vyhlásenie referenda bol od Orbána „nemúdre“,zbytočne riskantné.Keď zlyhá,dá to Bruselskej bande do ruky všetky tromfy.
  Uvidíme ako to dopadne.

 • Béda • 2. října 2016

  Země Rady spolupráce arabských států Perského zálivu požádala v sobotu RB OSN, aby zasáhla do situace v Sýrii za účelem dosažení zastavení bombardování v Aleppu, informovala saúdská státní agentura SPA.

  „Generální tajemník Rady prohlásil, že země Perského zálivu žádají RB OSN o okamžitý zásah, aby byla zastavena agrese proti Aleppu, skoncováno s trápením syrského lidu a splněny rezoluce RB OSN, jež souvisí se syrskou krizí a nejsou dodnes splněny,“ praví se v zprávě agentury.

  Číst dál: https://cz.sputniknews.com/svet/20161002/3903266/Rada-staty-Zaliv-RB-OSN-zasah-do-situace-v-Aleppo.html

  z diskuse:

  Roman Mirga · Teplice
  Haha nejvetsi prasata co se podilela na nejvetsim trapeni syrskeho lidu ma o nej ted takovou velikou starost, jak dojemny.

  Ivan Pleninger
  Rusko, jako stálý člen RB OSN, jistě podobná zvěrstva, tj. příměří pro doplnění munice, posil a přeskupení se změnou názvu teroristů, bude vetovat.
  Denně na mapě sleduji zmenšující se teroristy fronty an-Nusra a jejích odnoží ovládanou východní část Aleppa, blok za blokem, čtvrť za čtvrtí jak ve Stalingradu …
  Čím dřív je odtud vybije syrská armáda společně se spojenci, tím lépe.
  – Oni nemaj starost.. dělaj první poslední aby zabránili totální likvidaci jejich „teroristů“ ve městě.. nic víc.

  Toňula Hubený
  Ivan Pleninger Rusko by jistě bylo pro zastavení agrese v Halepu, ale kdo donutí USA, aby své agresory stáhli mimo území města?

  Patrik Petr
  Saudi tedy můžou navrhnout svým spojencům z Islámského Státu,ať se vzdají,a ukončí to trápení,své i syrského lidu,který stejně využívají jako svoje štíty,když jim neumožnili odejít!!!
  – Spis maji sracku z toho ze kongres UssA je zaluje za 11. zari , a ted teprve to zacne chcou uvalit sankce na Fashistamireckou zem tim ze snizi produkci ropy a stahnou dluhopisy ..

 • fajt • 2. října 2016

  http://www.ntv.ru/novosti/1668042/