Včerejší svátek pracující inteligence na Ukrajině

Budoucí inženýři, biologové, doktoři, ekonomové, pedagogové, umělci a zemědělci se zúčasnili mírové, demokratické a pravidelné demonstrace v nové porevoluční demokratické Ukrajině, a to v Charkově. Možná se tam také nacházel budoucí nositel Nobelovy ceny. Všichni jsou však rozhodně přátelé europoslance Jaromíra Štětiny. Akce se zapsala do Guinessovy knihy rekordu za nejmenší počet pronesených slov. Celkově 25. Stačilo opakovat: „Ukrajina nade vše“, „Smrt nepříteli“ a podobně. Pokud se vám náhodou zdá, že vidíte nějakou známou historickou symboliku, nebo vám to připomíná dávné události, tak vězte, že to na vás působí ruská propaganda. V pondělí 12. 12. 2016 bude na Ukrajině levnější chleba, o 0,1 %, a to pouze na jeden den.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
12. 12. 2016 10:06

https://cz.sputniknews.com/svet/201612124305746-Ukrajina-Polsko-vysvetleni-pochod-Premysl/
A haličané na obou stranách hranice to ne a ne pochopit…. Jestli to však není tou nejdůležitější jedinou správnou západní hodnotou?

Martin (už bez taky m)
12. 12. 2016 20:21

Vynikající projev „Evropských demokratických hodnot“…
Do jedné ruky vrazit krumpáč, a do druhé kladivo a lopatu, nahnat tak na týden do kamenolomu…
Dokud nesplní normu nejméně 3x denně, nekrmit a nenapájet – pak by „vychladly“ nejen ty náckovské pochodně…

Admirál
Admirál
13. 12. 2016 6:05

Kdysi, po puči v Kyjevě jsem psal, že je to pro Ukrajinu katastrofa, že jim hrozí občanská válka a že se dají jejich vyhlídky charakterizovat „jak chudák do ještě větší bídy přišel“. Bohužel, co jsem psal, se vrchovatě naplnilo, Ukrajina se místo prostoru výhodného stýkání, tranzitního prostoru mezi Západem a Ruskem stala válčištěm, nástupním prostorem pro útok na Rusko. Zajisté sen každého Ukrajince. Neberte to. Ještě horší jsou vyhlídky. vzhledem k tomu, kdo dnes vládne v Kyjevě a kdo je řídí, je náprava poměrů k normálu bez dalšího propadu a chaosu prakticky nemožná. A jestli si u nás někdo myslí,… Číst vice »

hudryper
hudryper
13. 12. 2016 7:00

Admirál napsal
A jestli si u nás někdo myslí, že se nás dnes už neodvratný propad Ukrajiny do chaosu negativně nedotkne, tak se mýlí. Máme se na co těšit.

Ano,je to tak . Intenzívně se na tom pracuje : http://www.hlavnespravy.sk/krajniak-kalinak-v-bruseli-schvalil-bezvizovy-styk-s-ukrajinou-napriek-tomu-ze-ho-brannobezpecnostny-vybor-odmietol-je-to-zrada-narodnych-zaujmov/871791