Vědecká analýza: Existuje náš národ?

Jako každého příslušníka našeho národa, i mne velmi trápily otázky naší vzájemné občanské či rádoby národní nesourodosti, neporozumění, nechápavosti, nespolupráce, nesnášenlivosti, hašteřivosti všech proti všem, vstřícné loajality k cizákům, kolaborace s nepřáteli, udavačství, závisti, nenávisti, přetvářky a mnohé jiné otázky.

Posléze jsem našel řešení ve spisech soudruha Stalina. Připomínám, zejména těm mladším čtenářům, že soudruh Stalin býval u nás v určité době velice oblíben, a potom v určité době zase velice neoblíben. Řečeno jeho vlastními slovy, „každý historický jev je podřízen zákonu změny, má svou historii, svůj počátek a konec“. Tak i soudruh Stalin, nebo kdokoliv jiný, dokonce i vy sami milí čtenáři, jste pouze historickými jevy, které jsou podřízeny zákonu změny. A máte také svoji historii, svůj počátek i konec. Budiž vám země lehkou.

Soudruh Stalin ohledně definice národa uvádí: „Národ je historicky vzniklé pevné společenství lidí, spojených společnou řečí, územím, hospodářským životem a psychickým založením, projevujícím se ve společné kultuře. Přitom je samozřejmé, že národ, jako každý historický jev, je podřízen zákonu změny, má svou historii, svůj počátek a konec. Přitom je nutno zdůraznit, že ani jeden z uvedených znaků sám o sobě nestačí k definování národa. Nejen to: chybí-li tu třebas jeden z těchto znaků, přestává být národ národem.“ (J. V. Stalin – Marxismus a národnostní otázka, Spisy, Svazek 2, Svoboda 1949)

Abychom mohli správně posoudit otázku, zda existuje náš národ, nebo kterýkoliv jiný národ, musíme objektivně zhodnotit všechny výše uvedené Stalinovy znaky národa, a to pěkně jeden po druhém. Jestliže bude chybět jeden z nich, znamená to, že náš národ není již národem. Mnozí občané se potom třeba přestanou hloupě divit. A přestanou se trápit, když si uvědomí, že neexistují.

  1. Národ je historicky vzniklé pevné společenství lidí. Ano, můžeme říci, že náš národ je historicky vzniklé společenství lidí, ale v žádném případě to není společenství pevné. Proto tento znak jako národ nesplňujeme, a proto nejsme národem.
  2. Národ je společenství lidí spojených společnou řečí. Ano, můžeme říci, že máme víceméně společnou mateřskou a úřední spisovnou řeč, ale v žádném případě si nijak nerozumíme, neboť ani dva příslušníci našeho národa se spolu nedomluví a nedokážou domluvit. Proto tento znak jako národ nesplňujeme, a proto nejsme národem.
  3. Národ je společenství lidí spojených územím. Ano, můžeme říci, že jsme společenstvím lidí spojených územím, ale toto území nám nepatří. Za pobyt na vlastním území, nelze například platit daně z vlastních pozemků. Ty se platí pouze vlastníku cizímu (např. jako výkupné). O území daného národa nemůže rozhodovat někdo jiný. Jedině, že by se jednalo o hrobové místo. O tom zakopaný nebožtík také nerozhoduje. Proto tento znak jako národ nesplňujeme, a proto nejsme národem.
  4. Národ je společenství lidí spojených hospodářským životem. Ano, můžeme říci, že jsme spojeni hospodářským životem, ale toto hospodářství není v žádném případě naše. Je to hospodářství závislé na cizích zemích a korporacích. Nepracujeme na národu roli dědičné, pro cizí zahraniční vrchnosti. Proto tento znak jako národ nesplňujeme, a proto nejsme národem.
  5. Národ je společenství lidí spojených psychickým založením. Ano, můžeme říci, že jsme spojeni psychickým založením, ale toto založení není v žádném případě naše původní. Jedná se o cizorodé psychické založení, které zničilo naše původní psychické založení, a které je nám propagandou a reklamou vnucováno médii, povětšinou vlastněnými, řízenými nebo ovlivněnými zahraničními vlastníky. Proto tento znak jako národ nesplňujeme, a proto nejsme národem.
  6. Národ je společenství lidí projevujícím se ve společné kultuře. Ano, můžeme říci, že jsme společenstvím lidí projevujícím se ve společné kultuře, ale naše původní kulturu byla zcela zničena a překryta umělou kulturou cizí (dnes multikulturní globální). Proto tento znak jako národ nesplňujeme, a proto nejsme národem.

Z předcházející analýzy vyplývá, že nesplňujeme ani jeden ze znaků definice národa. Proto tedy nejsme národem. A není žádného důvodu, abychom se jako národ snad nějak trápili, když jako národ neexistujeme. Jako všechno co existuje, jako celý Vesmír, tak i náš národ měl „svou historii, svůj počátek a konec“. Zachovejme si na něj živou vzpomínku a odpočívejme v Pánu. Bohu díky!

111
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
111 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Autoři komentářů
GattaIrenaSioVikymerlin Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Když má humor vědecké zázemí,přestává být zábavou a stává se společenskou vědou.Zábavnou.

idiotronic
Člen
idiotronic

Ale ano, řada těch, kteří mají informace z první ruky, ke terým se my, celý život provázení pracovní a brannou povinností nedostaneme, si v první řadě zařizuje bydlení mimo Českou republiku. Nejen Křišťálový Standa, ale i řada soudobých poslanců a jiných zbohatlíků hodlá strávit zbytek života, až to tu praskne, někde mimo. Povšimněte si, že z Maďarska do Saska se cestuje mimo Českou republiku.
Stagnace je náš program.

peter.
Člen

hudryper napsal

Když má humor vědecké zázemí,přestává být zábavou a stává se společenskou vědou.Zábavnou.

Humor to je,ale taký trochu cez slzy.Ako keď si niekto povie…Sranda musí byť,aj keby otca vešali!

fantomas
Člen

To je maso , bohužel to asi nikoho nevyprovokuje , protože už tady ani nikdo není , my neexistujeme . POMOC !!! Nebo radši HILFE !!! Konec srandy, to není sranda !

J. W.
Člen
J. W.

Vesmír (utrpení) je skvělý vtip. Pouze naše nedostatečná inteligence nedovoluje, abychom jej pochopili. Pokud se trápíme, jsme duševně nedostateční (idioti). Obyčejný idiot se snaží ten vtip ihned pochopit, místo aby se snažil nejprve zlepšit svoji duševní úroveň, která by mu posléze ono pochopení umožnila. Stupidní idiot se snaží v tom vtipu (utrpení) přežít za každou cenu, co nejlépe a trvale udržitelným růstem. Zpočátku se to jaksi daří (ve skutečnosi upadat do ještě větší duševní omezenosti), ale co potom? Tolik praví teorie Vědeckého negativizmu. Idioti celého světa, spojte se!

J. W.
Člen
J. W.

hudryper napsal

Když má humor vědecké zázemí,přestává být zábavou a stává se společenskou vědou.Zábavnou.

Myslím, že jsme jako občanská společnost (OS) dávno překonali spodní mez návratu. Od slibovaného dna jsme se neodrazili my jako OS, jak nám slibovali, a jak jsme tomu jako OS tak důvěřivě věřili. Odrazili se od nás ti, kteří nám to slibovali. Udělali jsme jim to dno. Zábavná zápletka, ne?
Musíme se na to dívat vědecky, pak nás statistika přestane trápit. „Když zemře jeden člověk, je to tragedie, když zemřou miliony, je to jen statistika.“ Tolik veliký Stalin.

Sio
Člen
Sio

Ano, to je humorné, ale jeden z příznaků humoru je, že by měl všechny rozesmát, což v mém případě není pravda, proto to humorné není. Ano, to je vědecké, ale jedním z příznaků vědeckosti je jednoznačný výklad, což věda jako marxismus nesplňuje, takže je to nevědecké. Ano náš národ existuje, ale podle těchto kritérií uplatněných tímto způsobem neexistuje, protože podle nich neexistuje, neexistoval a nebude existovat žádný národ. Národ, národ, národ … co jsem to … co je to vlastně? Aha, nejlepčí definice bude: Národ je něco, co nikdy neexistovalo, neexistuje a nikdy existovat nebude. Přesto si skoro každý myslí,… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper

Sio napsal
Tudíž neexistuje ani nikdo z nás a celá tato debata neexistujících entit také neexistuje. Vlastně ani ten článek ne.

SioCitovat

Ufff !

leoš
Člen
leoš

J. W. napsal Vesmír (utrpení) je skvělý vtip. Pouze naše nedostatečná inteligence nedovoluje, abychom jej pochopili. Pokud se trápíme, jsme duševně nedostateční (idioti). Obyčejný idiot se snaží ten vtip ihned pochopit, místo aby se snažil nejprve zlepšit svoji duševní úroveň, která by mu posléze ono pochopení umožnila. Stupidní idiot se snaží v tom vtipu (utrpení) přežít za každou cenu, co nejlépe a trvale udržitelným růstem. Zpočátku se to jaksi daří (ve skutečnosi upadat do ještě větší duševní omezenosti), ale co potom? Tolik pravíteorie Vědeckého negativizmu. Idioti celého světa, spojte se! Nejvtipnější na tom je,že jako idioti nejen ten vtip vytváříme,ale… Číst vice »

Kropac
Člen
Kropac

Vše, co řečeno mělo být, řečeno bylo. A napsáno rovněž, takže to všechno je ne-sranda.
https://cs.wikisource.org/wiki/M%C3%BDm_n%C3%A1rod%C5%AFm!

merlin
Člen
merlin

Sio napsal Ano, to je humorné, ale jeden z příznaků humoru je, že by měl všechny rozesmát, což v mém případě není pravda, proto to humorné není. Ano, to je vědecké, ale jedním z příznaků vědeckosti je jednoznačný výklad, což věda jako marxismus nesplňuje, takže je to nevědecké. Ano náš národ existuje, ale podle těchto kritérií uplatněných tímto způsobem neexistuje, protože podle nich neexistuje, neexistoval a nebude existovat žádný národ. Národ, národ, národ … co jsem to … co je to vlastně? Aha, nejlepčí definice bude: Národ je něco, co nikdy neexistovalo, neexistuje a nikdy existovat nebude. Přesto si skoro… Číst vice »

merlin
Člen
merlin

J. W. napsal Myslím, že jsme jako občanská společnost (OS) dávno překonali spodní mez návratu. Od slibovaného dna jsme se neodrazili my jako OS, jak nám slibovali, a jak jsme tomu jako OS tak důvěřivě věřili. Odrazili se od nás ti, kteří nám to slibovali. Udělali jsme jim to dno. Zábavná zápletka, ne? Musíme se na to dívat vědecky, pak nás statistika přestane trápit. „Když zemře jeden člověk, je to tragedie, když zemřou miliony, je to jen statistika.“ Tolik veliký Stalin. občanským společnostem zvoní hrana. ale od té doby, co jsem se domluvila s peterem a fajtem, že budu ředitelem… Číst vice »

cnemo
Člen

Ona množina lidí neexistuje, protože nevyhovuje definici, kterou jsem si zrovna vymyslel:) Přesto je zde několik milionů lidí, kteří se cítí být členy této množiny, aniž by Vaši definici znali, nebo ještě lépe, aniž by měli sformulovanou vůbec nějakou. Jak je to možné? Množina jménem národ vzniká tak, že – jedinec se považuje za člena tohoto národa a – považuje ho za člena i většina ostatních lidí, ať již členů či nečlenů Toto je jediná kritérium příslušnosti. Důvody, které jedince k takovému smyšlení vedou nemusí být nutně racionální ani logické ani „ostré“ a z neexistence či neznalosti takovýchto důvodů nelze… Číst vice »

merlin
Člen
merlin

hudrypere- pořád jsem přemýšlela, proč máme u uprchlíků tak špatnou pověst, kteroužto někdo skutečně mezi nimi soustavně šíří, Až jsem si vzpomněla, proč by tomu být tak mohlo a hledala a našla Třeba tady: Ministr Schwarzenberg během své aktuální čtyřdenní návštěvy Izraele vyjednává možnost vybudovat uprchlický tábor pro židovské uprchlíky z Izraele v případě nyní již prakticky neodvratné války na blízkém východě. Vhodným kandidátem na vyhovující umístění s idylickou vyhlídkou na matičku měst Prahu se podle zdrojů ze zpravodajské komunity jeví Strahov. Existují ale i další možné lokality,“ píše se v článku, který nešetří kritikou Karla Schwarzenberga, který za celou… Číst vice »

merlin
Člen
merlin

Je to z roku 2012 :-)

J. W.
Člen
J. W.

Přátelé, nemusíte se hned někteří čílit a bít se zmužile v prsa. Nikdo vám přece nebrání, abyste definovali národ lépe než soudruh Stalin, a abyste potvrdili správnost své definice vhodnou statistikou. Také někteří nezapomínejte, že logicky lze dokázat úplně všechno, i to, že logika je hovadina. Přesto na té logice tolik lpíme….. a Svaz globálních parazitů vám za to vřele děkuje!

Sasin
Host
Sasin

Člen národa je ten, který dostane podíl na půdě a rozpočtu ve společenství do kterého se narodil. Na základě těchto „práv“ může podávat písemné žádosti do sečítacího centra, kde píšou všichni, staří i mladí podílníci. Všechno co se sečetlo je vůle národa. Ostatní jsou jednoduše nevolníci.

hudryper
Člen
hudryper

merlin napsal
V podstatě mě to potěšilo, pokud se všechno nezblázní definitivně, budu radši, když zde budeme jako rezerva pro milion a půl izraelců než afričanů.

No jó , Merlin , ale to bude zase druhý Jeruzalém obklopený německy blábolajícími muslimy !
Kam umístíte českou Gazu ? Nejlépe by to mohl být jeden z přeživších vojenských újezdů,co říkáte ? Koukněte se na poslední článek dnešního Aeronetu. Myslí,že Vám i coby profesionálce
půjde mráz po zádech.

peter.
Člen

merlin napsal co jsem se domluvila s peterem a fajtem, že budu ředitelem vesmíru, p.merlin : Náš problém som prejednal so svojim advokátom, s mojimi finančnými poradcami a s mojim bývalým veterinárnym technikom.Po dlhom a úmornom jednaní sme dospeli k záveru,že bude lepšie ak podporím vás vo vašej snahe o post riaditeľa zemegule a nie fajta.Nemám proti nemu nič,ale ten jeho príšerný ostravský dialekt… Skrátka podporím vás,ak mi umožníte zaujať vo vašej vláde taký post,na ktorom budem môcť kuť pikle(je mi úplne jedno proti komu),brať tučné úplatky(najlepšie v krabiciach od vína)a nonstop žúrovať na mojej jachte.Týmto si vás dovoľujem na… Číst vice »

peter.
Člen

peter. napsal
post riaditeľa zemegule a nie fajta.Nemám proti nemu nič,ale ten jeho príšerný ostravský diale

S tým riaditeľom vesmíru ešte radšej počkáme.Uvidíme,ako si budete počínať vo funkcii riaditeľa zemegule.

merlin
Člen
merlin

hudryper napsal
No jó , Merlin , ale to bude zase druhý Jeruzalém obklopený německy blábolajícími muslimy !
Kam umístíte českou Gazu ? Nejlépe by to mohl být jeden z přeživších vojenských újezdů,co říkáte ? Koukněte se na poslední článek dnešního Aeronetu. Myslí,že Vám i coby profesionálce
půjde mráz po zádech.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/stavi-se-jak-o-zavod-pro-uprchliky-z-izraele/

hudryper
Člen
hudryper

merlin napsal
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/stavi-se-jak-o-zavod-pro-uprchliky-z-izraele/

Mám takový dojem,že se jako o závod pro uprchlíky z Izraele nestaví. To si jen skupina architektů
před pár léty nechala zdát o nadcházejících úžasných kšeftech. Jsou ekonomicky naivní,myslí si,
že s Izraelci a ještě k tomu na útěku se dá udělat skvělý kšeft ! Voni jsou totiž ke gojimům spořiví !
Nějak jste se vážená paní doktorko nevyjádřila k odvěkému obklopení českomoravské kotlinky nesympatickým etnikem /světlehnědé rasy i IQ90 coby konečný cíl pro Německo a Evropu/,které
bude hovořit německy asi tak,jak mluví mnozí massabobové anglicky. Doporučila byste našincům studium hebrejštiny a alespoň Starého zákona ?

merlin
Člen
merlin

peter. napsal p.merlin : Náš problém som prejednal so svojim advokátom, s mojimi finančnými poradcami a s mojim bývalým veterinárnym technikom.Po dlhom a úmornom jednaní sme dospeli k záveru,že bude lepšie ak podporím vás vo vašej snahe o post riaditeľa zemegule a nie fajta.Nemám proti nemu nič,ale ten jeho príšerný ostravský dialekt… Skrátka podporím vás,ak mi umožníte zaujať vo vašej vláde taký post,na ktorom budem môcť kuť pikle(je mi úplne jedno proti komu),brať tučné úplatky(najlepšie v krabiciach od vína)a nonstop žúrovať na mojej jachte.Týmto si vás dovoľujem na tento jachtový nonstop žúr oficiálne pozvať. Tak já jsem problém taky projednávala.… Číst vice »

merlin
Člen
merlin

hudryper napsal Mám takový dojem,že se jako o závod pro uprchlíky z Izraele nestaví. To si jen skupina architektů před pár léty nechala zdát o nadcházejících úžasných kšeftech. Jsou ekonomicky naivní,myslí si, že s Izraelci a ještě k tomu na útěku se dá udělat skvělý kšeft ! Voni jsou totiž ke gojimům spořiví ! Nějak jste se vážená paní doktorko nevyjádřila k odvěkému obklopení českomoravské kotlinky nesympatickým etnikem /světlehnědé rasy i IQ90 coby konečný cíl pro Německo a Evropu/,které bude hovořit německy asi tak,jak mluví mnozí massabobové anglicky. Doporučila byste našincům studium hebrejštiny a alespoň Starého zákona ? Proč, oni… Číst vice »

merlin
Člen
merlin

hudryoere, na červené horní liště můžete začít s výukou, stačí kliknout :-)
http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Europe-is-not-Israels-enemy-415477

hudryper
Člen
hudryper

Mrknu se tam, nejsem už na to moc dospěly? Pořád jste se ještě nevyjádřila k odvěkému obklopení českomoravské kotlinky,v budoucnosti nesympatickým etnikem /světlehnědé rasy i IQ90 coby konečný cíl pro Německo a Evropu/,které bude hovořit německy asi tak,jak mluví massa bob anglicky.

Alena
Člen
Alena

Sio napsal Ano, to je humorné, ale jeden z příznaků humoru je, že by měl všechny rozesmát, což v mém případě není pravda, proto to humorné není. Ano, to je vědecké, ale jedním z příznaků vědeckosti je jednoznačný výklad, což věda jako marxismus nesplňuje, takže je to nevědecké. Ano náš národ existuje, ale podle těchto kritérií uplatněných tímto způsobem neexistuje, protože podle nich neexistuje, neexistoval a nebude existovat žádný národ. Národ, národ, národ … co jsem to … co je to vlastně? Aha, nejlepčí definice bude: Národ je něco, co nikdy neexistovalo, neexistuje a nikdy existovat nebude. Přesto si skoro… Číst vice »

zart
Člen
zart

Mám pocit, že někteří „zasvěcení“ diskutující, co tomu tak rozumí, knihu J. V. Stalina – Marxismus a národnostní otázka, vůbec nečetli a nestudovali a lavírují do neumělé švejkoviny. Toto je vážný nedostatek a také velice charakteristický rys „našeho národa“- totiž ten, nevědět o věci nic, všemu dobře rozumět a druhým to vysvětlovat způsobem, při kterém se nedostává slov.

J. W.
Člen
J. W.

Máte slovo, tedy pravdu, P.T. „zart“. Musím diskutujícím poděkovat, jak pěkně a přesně vystihují uvedené Stalinovy znaky (neexistujícího) národa. Je zřejmé, že „náš národ“ je skvěle připraven na navou fázi války, spočívající v invazi uprchlíků a různých fanatických misonářů, teroristů, vrahů a kanibalů do Evropy (všech hord hrdlořezů tak podobným těm hordám našich bohumilých křesťanských svatouškům, když se valily v minulých stoletích do jiných kontinentů). Všichni máme prostudovanou národnostní otázku, mnohem lépe než J. V. Stalin, takže stačí, když se všichni „naši“ straničtí a vládní představitelé budou řídit podle vůle občanů, neboť oni nejlépe vědí, co chtějí (nepočítáme-li vepřo, knedlo,… Číst vice »

fra
Člen
fra

I když stát jako správní útvar utrpěl v posledních letech mnoho těžkých úderů doufám že ještě neskončil i když vlna imigrace může být tou ranou poslední. Přidám něco k problému Němci a utečenci i když je to možná pohled ojedinělý a nikoliv oficiální. Je to zajímavé a pravdivé.
http://gloria.tv/media/VyzotcUwWQx

peter.
Člen

Už K.Marx v tom mal jasno.Slovanské národnostné skupiny na východ od Labe nemajú žiadne národné ani politické oprávnenie k svojej existencii.Dávam do pozornosti aj Engelsov „Demokratický panslávizmus“
http://www.cs-magazin.com/index.php?a=a2007021042
http://www.ozzsv.sk/post/fobia-voci-slovanom-autor-jozef-mravik-16/
Aj toto je zaujímavé
http://www.cs-magazin.com/index.php?a=a2007111002

Petrc
Člen
Petrc

Také vám pořád chodí k podpisu různé klaus-ule a petice a také různé motivační emaily a prezentace plné křesťanských rytířů, islamistů, prznitelů žen, teroristů, kanibalů a zoofilů? Máme zase jít vylizovat bryndu za zparchantělou selanku, rádoby nóbl aristokracii a buržoazii, za kupónové, církevní a mafiózní privatizátory, aby se mohli o nás dělný lid opřít a ochránit svůj nakradený a navrácený nakradený majetek? Náš národ je pro nás obyčejné stádo výraz velmi nadnesený a zcela nesprávný. V prvé řadě proto, že 1) nejsme národ (viz článek J.W.), a pak proto že 2) ten národ není náš, neboť nám nepatří. Ae jako… Číst vice »

merlin
Člen
merlin

hudryper napsal Mrknu se tam, nejsem už na to moc dospěly? Pořád jste se ještě nevyjádřila k odvěkému obklopení českomoravské kotlinky,v budoucnosti nesympatickým etnikem /světlehnědé rasy i IQ90 coby konečný cíl pro Německo a Evropu/,kterébude hovořit německy asi tak,jak mluvímassa bob anglicky. hudrypere vyjádřila, a nělíbilo se to. Pléduji v první řadě pro syrské šiítské válečné uprchlíky. Ti už tu měli být. Připouštím ale i jiné skupiny válečných uprchlíků, pochopitelné a lidské. Nevadí mi nijak. Jsem proti tomu, abychom přijímali Afričany, Pákistánce a Afgánce. Mé vyjádření má však pouze papírového ubrousku, protože mně se nikdo na nic neptá a ptát… Číst vice »

merlin
Člen
merlin

ostatně hudrypere nejvíce mě zneklidňuje něco úplně jiného. Překopíruju inkubační doby.
KRÁTKÁ( 21 dnů):
– Virové hepatitidy
– Malárie (i Pl.falciparum)
– Amébový jaterní absces
– Viscerální leishmaniózy
VELMI DLOUHÁ:
(měsíce – léta)
– Viscerální leishmaniózy
– Malárie terciána – relapsy
– Amébový jaterní absces
– Schistosomóza
– Hydatidóza, cysticerkóza
Zvláštní skupiny, z kterých mám husí kůži
HOREČKA S HEMORHAGICKÝMI PROJEVY
PETECHIE (PURPURA), EKCHYMÓZY:
• Sepse, zvl. meningokoková
• Návratný tyfus (Borrelia recurentis, aj.)
• Dengue, žlutá zimnice
• Virové hemorhagické horečky
• Diseminovaná intravaskulární koagulopatie:
– Malárie
– Leptospirózy
– Mor
– Melioidóza
– Ricketsiózy
+ TBC u Afričanů, většinou kombinace s HIV pozitivitou atd.

hudryper
Člen
hudryper

merlin napsal vyjádřila, a nělíbilo se to. Pléduji v první řadě pro syrské šiítské válečné uprchlíky. Ti už tu měli být. Možná si na mne pamatujete,že někdy na jaře, když se poprvé naše veřejnost dověděla o zámyslu Bruselského lidu přidělovat členským státům kontigenty imigrantů,vyslovil ve zdejší diskusi názor, že bychom měli být mazaní a dobrovolně si vybírat a vzít syrské rodiny. Nevšimnul jsem si,že by to zde napsal někdo už předtím. Tedy plný souhlas s Vámi. Orientoval jsem Vás na článek v Aeronetu : http://aeronet.cz/news/analyza-ridici-procesy-globalniho-prediktora-a-jeho-uloha-v-soucasne-uprchlicke-krizi/ V něm jsou velmi lapidárně vysvětleny motivy současného stěhování národů jako realizace záměru GP za… Číst vice »

J. W.
Člen
J. W.

Plním požadavek Velkého Sia, totiž ten, že „jeden z příznaků humoru je, že by měl všechny rozesmát, což v mém případě není pravda, proto to humorné není“ a pokusím se tedy rozesmát všechny IQ skupiny k tomu přiměřeným vtipem: „Jeden chlap, vojel jednu ženskou. Chácháchá…!“ Námitky proti mým vědeckým výkladům, lehce odrazím. Je přece pochopitlené, že žádný národ neexistuje, neboť je to pouze abstraktní pojem. Napište si do počítače výraz „národ“. V té chvíli národ existuje, pak ten výraz vymažte a v té chvíli ten národ přestal exsistovat. Počítám, že mnozí budou protestovat, protože jsou svým založením marxisté, ale bohužel… Číst vice »

fantomas
Člen

K článku 2 , byl jsem v domě , kde ženy za placené služby Vám vyhoví a udělají Vám co Vám vidí na očích. Měl jsem pocit národní souloženáležetosti , byli jsme stát? Měl jsem chvíli pocit , že ano.

merlin
Člen
merlin

hudrypere, došlo k šumu, neměla jsem na mysli že se to nelíbilo Vám nebo mně, alébrž jsem už narazila u Janiky na seala a saxe. Nějak jsem nepochopila, proč mám být nadšená ze stále se zvyšujícího počtu, proč se začala dělat místo striktních opatření taková, aby sem přijela celá afrika atd. Nejsem a jsem proti. Proč má být apel na český národ brán jako něco téměř neslušného, nezákonného a xenofobního, taky nechápu. Navíc všechno je nachystané na tio, aby v okamžiku, kdy by se národu přestali politici líbit, budou stačit malé změny a uprchlíci převolí ty původní obyv. já na… Číst vice »

J. W.
Člen
J. W.

fantomas napsal K článku 2 , byl jsem v domě , kde ženy za placené služby Vám vyhoví a udělají Vám co Vám vidí na očích. Měl jsem pocit národní souloženáležetosti , byli jsme stát? Měl jsem chvílipocit , že ano. Myslím, že vaše zkušenost a poznatek jsou naprosto správné. Pokud si lidé nerozumí neverbální komunikací, nemusí to být zrovna těsný pohlavní styk, tak si už nemohou rozumět nijak, i kdyby vyplnili do písmene všechny články či znaky národa, které soudruh Stalin uvádí. Podle Vědeckého negativizmu, stát je sociální ekonomicko-politické zařízení, které se jak vetřelec a parazit vsunulo mezi muže… Číst vice »

peter.
Člen

J. W. napsal
neuspokojivý konzumní sex

Taký nepoznám.Každý sex je uspokojivý,aj keď častokrát len jednostranne.Fantomas to potvrdil,inak by do toho „domu“nešiel konzumovať.

J. W.
Člen
J. W.

peter. napsal
Taký nepoznám.Každý sex je uspokojivý,aj keď častokrát len jednostranne.Fantomas to potvrdil,inak by do toho „domu“nešiel konzumovať.

Svým výrokem potvrzujete, že věc sexu nechápete a zbla neovládáte, a jeho epizody zřejmě pouze prožíváte… Jde totiž o to, že uspokojivý sex nelze opakovat. Jste totiž uspokojen a víckrát se uspokojovat nijak nemusíte, ani jednostranně, ani s Fantomasem, ani návštěvami domů sociálně zdravotních služeb (původně, dnes infekčních bordelů). Protože jsme degenerovaní, tak nám nic jiného než neuspokojivý sex nezbývá. Regenerovat ovšem nijak nechceme, tak jsem poslušní úpadkového režimu, parazitů, stran, vlády, mafií, Iluminátů, Reptiliánů a jiného vysávacího hmyzu.

Sio
Člen
Sio

merlin napsal
Měl bys přestat číst na janice fagana, je to nakažlivý

Myslíš, že bych ho nakazil? :-)

peter.
Člen

J. W. napsal věc sexu nechápete a zbla neovládáte, a jeho epizody zřejmě pouze prožíváte… Jde totiž o to, že uspokojivý sex nelze opa váž.p.Waschek : Vašu výčitku ohľadom sexu,si beriem k srdcu,lebo v týchto otázkach je ČR ďaleko pred SR.Nikto na svete neovláda teoreticky sex lepšie,ako Česi.Je to pravdepodobne dôsledok toho,že Čechy porodili takých velikánov sexuológie ako Dr. Uzel a Dr.Plzák.Obzvlášť práce p.Dr.Uzla sú pre dnešnú dobu prínosom : http://www.topky.sk/cl/11/176458/Ceski-sexuologovia-podporuju-vytvorenie-Jurskeho-parku-pre-pedofilov Vaša kritika reptiliánov je odpudivá a až teraz som pochopil,prečo musel najvýznamnejší svetový propagátor „Vesmírnych ľudí „,slávny drogovo-závislý religionista z Česka Ivo A.Benda emigrovať z ČR na Slovensko.Vyštvali ho… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

Alena napsal
sio

Aleno, nejvyšším důkazem existence nějaké entity je, když JW tvrdí, že neexistuje. Moraváci tedy existují tuplovaně, ale je to s nimi tak trochu skryté. Asi jako se starou Tartarií, ta je ještě záhadnější, než Velká Morava.
http://aeronet.cz/news/putin-odhaluje-historii-ruska-narod-ktery-nezna-svou-minulost-nema-budoucnost-zkaza-velke-tartarie-1-cast/

Sio
Člen
Sio

merlin napsal
Sio

Merlin, co nikdy nezačalo nemůže ani skončit. Možná akorát skončí kecy politiků o občanské společnosti.

Sio
Člen
Sio

J. W. napsal Plním požadavek Velkého Sia, totiž ten, že „jeden z příznaků humoru je, že by měl všechny rozesmát, což v mém případě není pravda, proto to humorné není“ a pokusím se tedy rozesmát všechny IQ skupiny k tomu přiměřeným vtipem: „Jeden chlap, vojel jednu ženskou. Chácháchá…!“ Námitky proti mým vědeckým výkladům, lehce odrazím. Je přece pochopitlené, že žádný národ neexistuje, neboť je to pouze abstraktní pojem. Napište si do počítače výraz „národ“. V té chvíli národ existuje, pak ten výraz vymažte a v té chvíli ten národ přestal exsistovat. Počítám, že mnozí budou protestovat, protože jsou svým založením… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

J. W. napsal Myslím, že vaše zkušenost a poznatek jsou naprosto správné. Pokud si lidé nerozumí neverbální komunikací, nemusí to být zrovna těsný pohlavní styk, tak si už nemohou rozumět nijak, i kdyby vyplnili do písmene všechny články či znaky národa, které soudruh Stalin uvádí. Podle Vědeckého negativizmu, stát je sociální ekonomicko-politické zařízení, které se jak vetřelec a parazit vsunulo mezi muže a ženu, a pod záminkou, že jim s pocitem národní sounáležitosti udělá, co jim vidí na očích, si z nich udělá hnací sílu, která prohání čertův mlýn….je to prostě náhražka lásky popřípadě deklasovaná na neuspokojivý konzumní sex. Tak… Číst vice »

Alena
Člen
Alena

merlin napsal

ostatně hudrypere nejvíce mě zneklidňuje něco úplně jiného. Překopíruju inkubační doby.
KRÁTKÁ( 21 dnů):
– Virové hepatitidy
– Malárie (i Pl.falciparum)
– Amébový jaterní absces
– Viscerální leishmaniózy
VELMI DLOUHÁ:
(měsíce – léta)
– Viscerální leishmaniózy
– Malárie terciána – relapsy
– Amébový jaterní absces
– Schistosomóza
– Hydatidóza, cysticerkóza
Zvláštní skupiny, z kterých mám husí kůži
HOREČKA S HEMORHAGICKÝMI PROJEVY
PETECHIE (PURPURA), EKCHYMÓZY:
• Sepse, zvl. meningokoková
• Návratný tyfus (Borrelia recurentis, aj.)
• Dengue, žlutá zimnice
• Virové hemorhagické horečky
• Diseminovaná intravaskulární koagulopatie:
– Malárie
– Leptospirózy
– Mor
– Melioidóza
– Ricketsiózy
+ TBC u Afričanů, většinou kombinace s HIV pozitivitou atd.

vida, další způsob redukce obyvatel

Viky
Člen
Viky

Merlin, i když je to OT: Dívám se na onen hezký seznam ještě krásnějších chorob a vracím se k „pokřikování“ o očkování. (to už nebyla diskuse, protože zakopaní na svých pozicích odmítali slyšet cokoli, kromě sebe). – V púběhu posledních tří týdnů byly v oblasti Zakarpatí diagnostikovány nejméně dva případy dětské obrny. Vzhledem k velké vzdálenosti a naprosto vyjimečným kontaktem s obyvatelstvem… Jo, choroba, proti které je očkování u nás naprosto zbytečné.