Diskuze k článku


 • QQ • 8. října 2015

  Takže Evropa si zadělala na Ukrainu a to dle předlohy od strýčka Sama a teď za zadluženou a strýčkem vykradenou Ukrainu (zlaté rezervy a historické artefakty) pardon, zbankrotovanou, platí nezbytné účty a zároveň si k tomu dle návodu strýčka sama na sebe a v pravdě „lyšácky“, uvalila sankce, když se „osvíceně“ a houževnatě vyhýbá spolupracovat se solventním Ruskem. Před tím si v pokračujicí době finanční krize rozšafně za své zaválčila v Africe (v Mali málo, ale o to líbivěji v Libyi), kdy smetánku v podobě 143.6t zlata, podobně jako na Ukraině slízl věčně nenasytný a zadlužený strýčínek a opět dle přání a předlohy drahého příBuzného zpoza louže, který ostatně nemůže ani oka zamouřit jak mu jen na našem blahu záleží, si u sebe uložíme nejen statisíce strýčkových slušně vychovaných parťáků/kámošů, ale i strýčkovy nejnovější atomové hračky (sme přeci jedna rodina). Jak mu na nás záleží ukázal strýček i dobře míněnou radou spoza vody, kdy nám též přímo mistrovsky zakázal mistrálové a plynotrubní kšefty za mliliardy, aby si vzápětí neopoměl vybrat nějakou tu miliardu hotovosti z francouzského bankomatu a jelikož onu částku náš velkonoze žijící, vzdálený, ale milovaný příbuzný už zřejmě rozfofroval, tak si vzpoměl, že dvojnásobný obnos, než si vytáhl od Paribasu mu vlastně dluží naši chlapci od Volkswagenu. No a k tomu všemu mu při jeho spanilých návštěvách a průjezdech kotlinou mávají jeho věrní s anatomickou anomálií páteře ve tvaru pismene C.

  Narozeniny Vladimíra Vladimíroviče oslaveny založením konta v plzeňské pobočce Sberbank.cz. Zatím sice jen se symbolickou částkou, ale co není může být. Belgická ČSOB si jistě vystačí doma s houfně nakoupenými dluhopisy našeho filuty strýčínka. Nemusí téct, stačí když kape. Kapka ke kapce.., ale to už je jiná kapitola…

 • fajt • 8. října 2015

  http://www.lidovky.cz/nobelovu-cenu-za-literaturu-ziskala-beloruska-autorka-alexijevicova-1k2-/kultura.aspx?c=A151008_131127_ln_kultura_sij – nobelovka za beletrii ( tedy za fantazmagorii), stačilo jenom napsat konec rudého člověka a pak být z Běloruska, ti američané se prostě nepoučí, ještě že to všechno cáluje mrtvý seveřan, který naučil lidi se efektivněji vyhazovat do luftu ( proto ta obliba komis pro masové vrahy). ..)

 • Béda • 9. října 2015

  fajt

  Je dobře, že se opakovaně ukazuje smysl Nobelovy ceny „míru“. Stále víc lidí chápe, že jde o pomocný politický nástroj barevných „revolučních“ Sorosovek. Škoda, že již na ni nestačil dosáhnout humanitární bombardér.