Viktoria Šilova je v Praze

Vojna nebo Mír? aneb Ukrajina 2015, Čtvrtek 8. 10. 2015, 18:00, Křižíkův sál Klubu Techniků, Novotného lávka 200/5, Praha 1

Zveme naše čtenáře na akci Vojna nebo Mír? aneb Ukrajina 2015.

Ukrajinská mírová aktivistka Viktoria Šilova, šéfka hnutí AntiVojna, bude zítra diskutovat s MUDr. Markem Obrtelem, záchranářem a účastníkem několika zahraničních misí Armády ČR, který stojí v čele iniciativy Českoslovenští vojáci v záloze proti válce.

Čtvrtek 8. 10. 2015, 18:00, Křižíkův sál Klubu Techniků, Novotného lávka 200/5, Praha 1

S Viktorií Šilovou připravujeme rozhovor i Debatní klub.

3
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
BédafajtQQ Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
QQ
Člen
QQ

Takže Evropa si zadělala na Ukrainu a to dle předlohy od strýčka Sama a teď za zadluženou a strýčkem vykradenou Ukrainu (zlaté rezervy a historické artefakty) pardon, zbankrotovanou, platí nezbytné účty a zároveň si k tomu dle návodu strýčka sama na sebe a v pravdě „lyšácky“, uvalila sankce, když se „osvíceně“ a houževnatě vyhýbá spolupracovat se solventním Ruskem. Před tím si v pokračujicí době finanční krize rozšafně za své zaválčila v Africe (v Mali málo, ale o to líbivěji v Libyi), kdy smetánku v podobě 143.6t zlata, podobně jako na Ukraině slízl věčně nenasytný a zadlužený strýčínek a opět dle… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

http://www.lidovky.cz/nobelovu-cenu-za-literaturu-ziskala-beloruska-autorka-alexijevicova-1k2-/kultura.aspx?c=A151008_131127_ln_kultura_sij – nobelovka za beletrii ( tedy za fantazmagorii), stačilo jenom napsat konec rudého člověka a pak být z Běloruska, ti američané se prostě nepoučí, ještě že to všechno cáluje mrtvý seveřan, který naučil lidi se efektivněji vyhazovat do luftu ( proto ta obliba komis pro masové vrahy). ..)

Béda
Člen
Béda

fajt

Je dobře, že se opakovaně ukazuje smysl Nobelovy ceny „míru“. Stále víc lidí chápe, že jde o pomocný politický nástroj barevných „revolučních“ Sorosovek. Škoda, že již na ni nestačil dosáhnout humanitární bombardér.