Diskuze k článku


 • Aleš • 15. ledna 2018

  Sice si dokážu představit, že mezi voliči protizemanovských kandidátů, např. Hilšera byli tací (a dokonce také znám), kteří ho volili jen kvůli věku a pomluvám, že je Zeman na tom zdravotně špatně. A že by jinak volili třeba právě Zemana. Nezpochybňuju jednoznačné vítězství Zemana v 1. kole. Nicméně, mám opravdu obavy, aby to tentokrát stačilo. Moje odhady mi říkají, že Drahoš má větší přesah k voličům mimo tzv. demokratický blok, než Zeman do něj. Voliči a politici např. ČSSD by si měli uvědomit, že takový Drahoš nejmenuje vládu, pokud v ní budou někteří potenciální koaliční partneři ČSSD, se kterými by ČSSD jednodušeji mohla prosazovat svoji politiku. A jestli přes všechno tohle tací jako Gajdůšková a Štěch nechtějí vidět a ostatní jim dovolí vyjadřovat se jménem jejich strany, tak pak k čemu takové politiky národ potřebuje?

  Zatím si můžeme být jisti jen těmi, co podpořili pana Hanniga, že by měli přijít.
  Moc často mezi studovanými a nedělnickými profesemi zvlášť slyším názor, „ať vyhraje kdokoliv, klidně snad satan, hlavně ať to není Zeman“. Obávám se, že Kalouskovi se podařila rozdělit společnost. V tom případě nezbývá už než doufat, že těch, kteří víc a přesněji vidí zájmy dolních deseti milionů, bude pořád nad 50% a pokus mediokracie nás uvrhnout do područí pochybných zájmů nevyjde.

  V jedné věci se rádoby analytici určitě mýlí. Pořád tvrdí, přijďte k volbám, když nepřijdete, vyhraje Zeman. Já tvrdím opak. Zvýšení volební účasti může pomoci zrovna mu. Naštvaní či obyčejní lidé nebudou volit elitáře, ale jednoho z nich. Otázka je, zda ten omyl o volební účasti papoušci těch pseudoelit nemají za úkol vytrubovat, aby ještě více neotrávili ty obyčejné lidi, protože, ti, u nichž je vyvolána hysterická nenávist k Zemanovi, stejně přijdou a klidně zvolí i satana.

 • Gatta • 15. ledna 2018

  Jak dopadne druhé kolo si nyní netoufám odhadovat – možná až podle průběhu událostí následujících čtrnácti dnů.

  Ale jedna špatná a jedna dobrá zpráva:
  ŠPATNÁ – ať vyhraje kdokoli, tak to bude více nebo méně špatně – protože se za posledních 5 roků ve společnosti nenašel a nevyprofiloval žádný člověk státnického rozhledu i charakteru, který by jako kandidát mohl vzbuzovat ve společnosti všeobecnou důveru naději.

  DOBRÁ – ať vyhraje kdokoli tak bude zvolen přímou volbou a tedy zde nebude pro nikoho výmluva, že: „Já nic – to rozhodli oni“.
  Věřím, že při častějším opakování přímé volby, či referenda začne u lidí fungovat následky svého rozhodnutí zpětná vazba, a ta časem vyvolá i pocit odpovědnosti za vlastní postoje a tím i vlastní život.

 • Gatta • 15. ledna 2018

  PS
  M. Zemana nemám rád už od 90. let …
  Nicméně musím konstatovat, že (z mého pohledu) za dobu jeho prezidentování ze zásadních věcí v podstatě neudělal nic špatně !

 • peter. • 15. ledna 2018

  Gatta napsal
  ať vyhraje kdokoli, tak to bude více nebo méně špatně – protože se za posledních 5 roků ve společnosti nenašel a nevyprofiloval žádný člověk státnického rozhledu i charakteru, který by jako kandidát mohl vzbuzovat ve společnosti všeobecnou důveru naději.

  Budem to druhé kolo sledovať so záujmom a v stávkovej kancelárii si znova vsadím na víťazstvo Zemana.
  To,čo ste napísal je pravda.Je tu ale jeden fakt,ktorý Zemanovi nemožno uprieť.
  Zeman nie je Kiska!!!Preto má na Slovensku percentuálne možno viac fanúšikov ako v ČR.V prípade zvolenia Drahoša,budú mať Česi vo funkcii prezidenta svojho českého Kisku.

 • Martin (už bez taky m) • 15. ledna 2018

  Miloš Zeman- ať je jaký je, byl a JE PREZIDENT, je možno očekávat že s pohledem na „nezávazanost“ v druhém volebním období jim i zůstane. Nebude mít důvod se nezastat „dolních 10 milionů“.
  DRAHO-š – ať je jaký je, bude jen Loutka Západu a Bruselských byrokratů zcela odtržených od reality i potřeb běžných lidí, byl by nepochybně jen „veřejně-skrytým“ finančním donorům uvázaný p-REZIDENT…
  Stan má pravdu, že s ohledem na platnost výroků jistého říšského ministra propagandy začíná lživá a „do“-blbující propaganda proti M. Zemanovi – vydávaná lidem za „volební kampaň“…
  Ve skutečnosti jde o UKÁZKOVÝ POKUS O MANIPULACI CELÝM NÁRODEM.
  Kým a v čí prospěch je soudným více než zřejmé…
  Druhé kolo tedy bude o STAVU SOUDNOSTI V UVAŽOVÁNÍ obyvatel ČR.
  Zda chtějí mít i jen malý- ale přesto jakýsi vliv na svůj další osud, nebo zda půjdou ochotně dále nařízenou, „vyšlapanou rýhou“…
  … do „civilizačního“ pekla multikulti směsky BEZ JAKÝCHKOLIV HODNOT…
  Zní to legračně- ale jsem skromně jednoho názoru: KDO JE EVROPAN, KDO SE CÍTÍ BÝT EVROPANEM – ZVOLÍ MILOŠE ZEMANA.
  Přes jeho chyby a omyly- kterých máme všichni sami dost a dost.
  Osobně bych rád Prezidenta LIDSKÉHO – i občas chybujícího,
  nežli POCHYBNÉHO, nelidsky amorfního, bezbarvého a kývajícího
  p-REZIDENTA…
  LID by měl volit Zemany, ne DRAHO še.
  Ale mohu samozřejmě vyjádřit jen skromný osobní názor- nejsem ředitel NBC, BBC, Reuters, Seznam-Novinek, IĎĚSu a podobných „sdělovacích“ „prostředků“manipulujících ve jménu 1promile „svobodné“ „názory“…

 • Amenre • 15. ledna 2018

  Gatta napsal
  Věřím, že při častějším opakování přímé volby, či referenda začne u lidí fungovat následky svého rozhodnutí zpětná vazba, a ta časem vyvolá i pocit odpovědnosti za vlastní postoje a tím i vlastní život.

  Referendum nebude, však to Drahoš to už před půlrokem odmítl.
  A zpětná vazba ? No když vidím historické a i současné volební výsledky a zvolené poslance / senátory, tak bych řekl, že máte v tomto případě moc naivní smýšlení o tomto národě.

 • Gatta • 15. ledna 2018

  Re Amenre: jasně, „Život musí být ale vždy optimista !“
  No, s těmi poslanci to zase tak úplně špatně nedopadlo – nejen v ČSSD by o tom mohli dlouze vypravovat. Minule to lidi řešili kroužkováním – nyní plošně … :-)
  Ovšem hloupá pohodlnost nemyslet a věci nedomýšlet – ta tendence jít ve stádě – se strachem aby se přemýšlením o změnách náhodou něco ještě nepokazilo – vždyť co nám vlastně chybí … ta je až překvapivě zažraná – a to i u mladých vzdělaných třicátníků, kteří jsou na tom mnohdy hůř než zdejší stará garda dnes – natož stará garda zamlada.

  Dnes pěkný článek na iDnesu – Lépe se se stádem mýlit, než se snažit přežít.
  https://technet.idnes.cz/proc-na-faktech-nezalezi-mozek-backfire-effect-f4j-/veda.aspx?c=A180112_114740_veda_pka

 • koloděj • 15. ledna 2018

  Gatta napsal
  Dnes pěkný článek na iDnesu –

  Pěkný ? Děsný …
  „Omlouvají“ voliče Zemana, že jsou prostě zatvrzelí, a kdyby jen trochu byli přístupní „rozumným“ argumentům … nikdy by ho nevolili … ale jsou to holt tupouni zamindrákovaní, neschopni vidět pravdu pravdoucí a lásku láskoucí … Serešových 20 melonů a zřejmě slíbený doplatek pokud stádo „pochopí“ dělá divy. A pokud to nevyjde, šéfík se bude hooodně zlobit …

 • peter. • 15. ledna 2018

  Nerád sa miešam do tejto diskusie,ale som ohromený z toho,aké obrátky nabrala protizemanovská kampaň,ktorá sa dnes rozpútala nie len v ČR na ale aj u nás:
  http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Ondrej-Gregor-Brzobohaty-Dobro-moze-zvitazit-nad-zlom-pravda-nad-lzou-A-potom-vysvetlil-ze-zlo-a-loz-je-Zeman-296953
  Stávková kancelária „Fortuna“ktorú vlastní neúspešný kandidát M.Horáček,dnes vypísala kurzy na víťaza 2.kola.Favorizuje Drahoša s kurzom 1,58 a Zeman má byť porazený lebo kurz na jeho víťazstvo je až 2,26
  A práve som odišiel od televízora,lebo tam zase kydal na Zemana nejaký dôstojne vyzerajúci akademik alebo niečo podobné… najskôr IYI.
  Keď sa stane,že si Česi zvolia za prezidenta Drahoša,tak to trochu zamáva mienkou ktorú o Čechoch a Moravanoch mám už dlhé roky.Aj keď to vzhľadom na prezidentské právomoce nebude žiadna katastrofa s ďalekosiahlejšími dôsledkami.
  Zeman vedel aspoň čiastočne vybalansovať zlý dojem z toho,ako sa predchádzajúca vláda hanebne pchala sa do zadkov EÚ a USA a bola s ním občas aj sranda.
  Myslím,že keď bude zvolený Drahoš,tak dôjde u vás k predčasným voľbám do parlamentu.

 • Petrpavel • 16. ledna 2018

  Drahoše volí především mladí. Mladí pohlížející na každý svět růžově. Dobré zaměstnání (nejlépe za počítačem),velmi dobrý plat,oženit se s překrásnou dívkou(bohatým pohledným mladíkem),tak dvě roztomiloučké,mírně nevychovaná
  dítka,ovšem nesmí chybět auto,pes,dobré bydlení na dobré adrese, popř.nějaká ta chalupa nebo chata, každý rok dovolená v tramtárii.A nikdy nezestárneme.
  „ … je pozoruhodné, že současná mládež je patrně první generací v dějinách, která sice opět a zcela přirozeně revoltuje proti světu svých otců a dědů; činí tak však nikoliv směrem dopředu, ale dozadu. Zřejmě prvně v historii se tak může systém a jeho bezohlední a nemorální nositelé moci s úlevou plně spolehnout na mládež. Mládež revoltuje jen jimi povoleným způsobem, „v mezích zákona“, ve smyslu jeho podpory, udržení a dalšího zhoršování situace v zemi, na kontinentě i ve světě. Toť první generace nadšeně revoltujících raků kráčejících zpět v čase, až do starověku, a zastírajících ústup od těžce získané a krví zaplacené svobody, suverenity, cti, kultury a vzdělání bouřlivým rozmachem nových technologií, obsahově vyprázdněné neplodné komunikace každého s každým a nevyčerpatelné zábavy nenáročného komerčního druhu. ..“

  http://casopisargument.cz/2018/01/15/ocekava-se-duel-samostatne-koncepce-s-naprogramovanou-antikoncepci/

 • Gatta • 16. ledna 2018

  Re koloděj: – vidíte a já v tom viděl tu stádovou reakci logice doby nepřístupného „pražského kmene“ řídícího se slepě podle svých kavárenských elit.
  Ono to chování totiž platí pro všechny lidi – a platilo i v Biblických a ještě starších dobách. Tedy představy autorů článku o nějakém „novém člověku s jiným chováním“ (kolikrát už tady bylo) považuji za účelově naivní.

  Re Petrpavel: – každý život si hledá cestu k přežití a mladí, to je vždy život který musí hledat.
  Já za těmi zpátečnickými postoji vidím jejich docela obyčejný strach.
  Strach o vlastní identitu (proto ty selfíčka, tisíce přátel na FB, adrenalinové zábavy, cesty po celém světě … činnosti nějak okolí potvrzující vůbec jejich existenci), strach nezestárnout, strach o to jestli budou sto naplnit všechny v naší době „normální“ potřeby … prostě strach z nejistoty na každém kroku.
  A tak hledají cestu pro svůj život – a pudově podvědomě jedinou cestu vidí jen v zapojení se do existujícího systému a to pokud možno na co nejvyšší pozici.
  Oni nechtějí měnit, či upravovat systém – jenom se v něm chtějí mít dobře. Proto ani nechtějí vidět a slyšet, že systém má chyby, že má vážné problémy a že pokud se neupraví, tak může i nějakým způsobem brzy zkolabovat.

 • Admirál • 16. ledna 2018

  Dovoluji si upozornit na tradičně dobrého The Sakera http://mail.zvedavec.org/komentare/2018/01/7479-dobra-zprava-o-trumpove-prezidentstvi-hloupost-muze-byt-dobra.htm

 • Aleš • 16. ledna 2018

  Opravdu dobrý článek, Admirále.

 • Gatta • 16. ledna 2018

  Re Admirál – s hodnocením hlouposti Donalda Trumpa, bych ještě chvíli počkal … Nezačínal na zelené louce a vše velké má velkou setrvačnost – tedy klade to velký odpor jakýmkoliv změnám.
  A považují-li vás lidé za blázna, tak buď jste opravdu blázen, nebo ostatní jen nepochopili vaše záměry a cíle.

 • Martin (už bez taky m) • 16. ledna 2018

  V situaci, kdy si „deep state“ (který mimochodem není žádným skutečným státem) dělá s zevnitř rozkradenými a vyžranými USA co chce Donaldovi moc jiných možností nezbylo.
  USA již vůbec NEJSOU STÁTEM jak toto chápou obyvatelé nacionálněji založených států Evropy. A je jedno zda základem multinacionálních a multináboženských, nebo „mono“nacionálních či méně různorodých.
  Nejen ZÁSADNÍ rozdíl v pohledu na „právo“ mezi Evropou a Amerikou (USA-Can.) začíná být zjevný, on je dlouhodobě nejen díky historii čím dál zjevnější rozdíl v pojímání práva mezi Západní a Východní (Středovýchodní) Evropou.
  Historické, urbanistické, hospodářské etc. rozdíly mezi Evropou obecně a USA-Can.-Austral. „přístupem k rozvoji“ jsou natolik veliké, že Amerika měla při svém „návrhu“ Evropě ke změnám postupovat mnohem méně násilnicky.
  Ona ale zvolila diktát dočasně „silnějšího“.
  Svůj možný vklad do celosvětového rozvoje tak nejspíše v mnohém nakonec prohraje- jako možná i trvaleji BLBĚJŠÍ.
  A tady Donald jen plní zadání těch, kdo věděli, že je třeba „zatáhnout za záchrannou brzdu“ celoplanetární roviny „civilizace“…
  Střízlivější Evropa- rozhodně ta méně ukradeným blahobytem zpitomělá Středovýchodní- cítí a VNÍMÁ také silný tlak ASIE…
  A to bezprostředně – bez zkreslení Pacifikem.
  Evropa má zkušenosti s kolonizací i násilným sjednocováním, a nyní vyžírá důsledky své předchozí blbosti a neústupnosti.
  Už bytostně – napřímo – cítí, že musí změnit „modus operandi“ (s výjimkou „vrstvy“ budoucích fosilií ve „slonovinových věžích“).
  Donaldovo konání jen potvrzuje nutnost úplného přeformátování spojení-spolupráce Evropy. Vznik mnohem spíše skutečně spolupracující struktury – a to na úrovni ZACHOVÁNÍ NÁRODNÍCH STÁTŮ…
  Čím „hloupější“ „Prezident v AKCI“ za oceánem – tím méně času zbývá Eurobyrokratům…

 • Martin (už bez taky m) • 16. ledna 2018

  Historie jedné malé země uprostřed Evropy mnohdy předznamenala vývoj na staletí dopředu.
  Bez ohledu na přesvědčení“Západu“ o svém „civilizačním náskoku“ je tento díky své „lásce k nerovnováze a sázkám na sílu a bezohlednost“ ve skutečnosti tím ZAOSTALEJŠÍM…
  „Středovýchod“ má řadu výhod- mezi nimiž je nutno zmínit střízlivost, menší ochotu k životu na dluh KTERÝ SE NAKONEC STAL ZÁKLADNÍ OSOU „rozvoje“ „Západoevropské subcivilizace“. Nutnost „Středovýchodu“ mnohem více, DIPLOMATIČTĚJI a SMÍŘLIVĚJI komunikovat – na mnohem méně bezohledném základě – je mj. obsažena a „promítnuta“ v mnohem větší kulturní blízkosti, společném základu „Středovýchodu“.
  Středovýchodní Evropa v blízkém kontaktu s vlivy „Orientu“ a Východu (Asie obecně) byla dlouhodobě v bližším, přímějším a též REÁLNÉM KONTAKTU s poněkud odlišnou základnou Asijských „civilizací“. I v zájmu možnosti spolužití (když ne často i přínosné spolupráce) se musela naučit komunikovat.
  „Západ“- či jeho „odnož Jih“ Evropy – v této rovině NEMĚL S KÝM. Nespolupracoval od dob Kartága se „státy“, „Říšemi“- byl tím kdo určoval, diktoval a kolonizoval. Ale s takto nastaveným „modem operandi“ může jít dnes akorát do…
  Staletí- ba tisíc a více let komunikace a diplomacie „Středovýchod“ – Asie má logicky své výsledky – které se do mentality – a nejen tam – zákonitě promítají.
  Své plus může v dlouhodobém horizontu znamenat i odlišná „kolonizační historie“ např. Fr-Anlgl. a Německa (námořní a pevninská verze kolonizace, dobývání). Evropa zažila také – v podstatě velmi moderní – VYHLAZOVACÍ – válku…
  Co proti té zkušenosti může postavit „Amerika“??
  „Vykrádání mozků“? Ty uprchlé, vykoupené/ vyloupené „za louži“ ale FUNGUJÍ Z PODSTATY JINAK než jak fungovaly „Doma“…
  Kdo nechce znát dějiny-protože prý nemusí- ten pak: SORRY JAKO…

 • Admirál • 16. ledna 2018

  Gatta napsal

  Re Admirál – s hodnocením hlouposti Donalda Trumpa, bych ještě chvíli počkal …Nezačínal na zelené louce a vše velké má velkou setrvačnost – tedy klade to velký odpor jakýmkoliv změnám.
  A považují-li vás lidé za blázna, tak buď jste opravdu blázen, nebo ostatní jen nepochopili vaše záměry a cíle.

  Sohlas, Trump se potopil do bažiny, co se v ní nashromažďovalo blátíčko celá desetiletí, je možné, že bažinou projde.
  Z vnějšího pohledu je to docela prča pozorovat, jak se s Kimem dohadují, čí babička umí lepší sáňkovat. Kdyby nešlo o život, člověk by se i zasmál.

 • Aleš • 16. ledna 2018

  Cíl byl splněn, nebyla započata další válka, která by v tomto případě možná znamenala poslední. Na poli diplomacie dostal DEEP STATE pěkný políček. Korejci zahájí dialog bez a navzdory prohnilému západu, Trump pompézní podporou pitomostí US administrativy nahrává zbytku světa, časté stížnosti ruské diplomacie na neschopnost amerických partnerů, které už Američané nejsou schopni jakkoliv vyvracet, USA na vážnosti nepřidává. Teď už se jim jsou schopni postavit i Turci, kteří si zatím v minulosti troufli jen na Řecko. Nejsem si jist, zda se již také neúčastním seance Trumpologie, ale můj osobní pocit mi napovídá, aby USA a svět prošel tou bažinou, za leckdy hloupými vyjádřeními, komickými či napjatými situacemi, aspoň někdy může být kalkul a chladnokrevné uvažovaní, které může mít a MÁ pozitivní dopady.
  Vraťme se k nám. Co znamenalo stát v čele Akademie věd u nás v nedávné minulosti? Věda a výzkum, to jsou u nás granty a lobování u politiků či sponzorů. A tohle přeci u nás bylo řízeno na úkor naší země a jejího lidu a v zájmu někoho zvenčí. Ani nemusí být potřeba rozmazávat to, zda byl nějakej pan Drahoš veden ve svazcích Stb jako agent Akademik či ne. Na mně už některé informace působí podobně podezřele jako vekslácká minulost kandidáta Horáčka. Ale problém je jinde. Můžeme si tu psát co chceme. Přeformátovaní jedinci, co zcela podlehli desinformacím Bakalových a veřejnobezprávních médií, budou volit (ale někdy i v životě jednat) podle scénáře „Klidně si zvolme arcisatana, hlavně ať tam není Zeman“
  S fanatiky však není řeč. Opakuji to již po několikáté.
  Nejsem si moc jist, co natropí, když prohrají. Ale začínám mít plnou jistotu, že když v některých volbách, možná už v těchto, vyhrají, že bude s nimi k nevydržení a bude to ještě mnohem horší.

 • Martin (už bez taky m) • 16. ledna 2018

  ČR s Milošem Zemanem JE pro Evropu do určité míry zajímavá. Co se týče zdravého smyslu vnímání naší pozice v Evropě i ve světě- tady je Zeman mnohem zdravější než Drahoš.
  ČR se Zemanem- jako realistou- měla i pro RF určitý význam (a tím i pro Evropu- a nejen)… Bez Zemana se Evropa nepo… – ale opět o něco spíše se může po …
  V každém případě se v tom případě – přes „okázale slušnou“ re-prezentaci na ČR Evropa (nejen) – stejně okázale slušně „vytento“ …
  ČR bez Zemana – ale podle strany a vlády Bruselu „zakompletovaná“ do „ztvrdlého Západního exkrementu“ bude mít tedy také určitý „význam“
  – toliko pro …
  ČR se Zemanem ještě alespoň občas dopřála sluchu „lidem dole, lidem na okraji“.
  V ČR bez Zemana „lůza“ – které bylo dávno upřeno právo na důstojný život, i na lidství – již vůbec nikoho zajímat nebude…
  Vnitropolitické – a v podstatě v mnohém též prorealistické vs mimorealistické rozdělení lidí ČR se Zemanem je nějaké.
  Bez Zemana a – zato s maňáskem – bude … taky nějaké… Případně zvolený Drahoš ale radikalizaci a další rozdělení státu i národa nesníží, ale NAOPAK bude je jen přiživovat.
  Prohlásit cokoliv „podezřele vlasteneckého“ proti masové migraci bude bez Zemana nebezpečné- a bude se to pilně hlásit Jandově pornoSTB 2.0.
  Ostatně v tom „poslušně hlásím“ máme velikou tradici, a moc dobře přece mnozí víme, že „hlásit se to musí“- že …
  Ač za/na „okraji“, ač s ním v mnohém nesouhlasím, nemám sám jak jinak volit než MZ. „Demo“kracie a sv/PODVODa jaxi nic jiného ani bezmála po 30 letech nevygenerovala… Jen „vexláky po 28 letch“ s jejich „Fortunami“ „V AKCI“.
  S DRAHOšem těžko skutečně diskutovat – ten lidi dole nevidí a ani neuvidí –
  „lidské zdroje“ ho nezajímají.
  „DRAHOše“ zajímá Euroatlantida – ale tato potápějící se loď je jeho a louktářů – jen jejich…

 • Aleš • 16. ledna 2018

  Vasko – vynikající postřeh!!!

 • Admirál • 16. ledna 2018

  Aleš – největší prohra USA v byl nepodařený puč v Turecku a následné přiblížení se Turecka k Rusku. Ač se o tom moc nemluví, je to porážka strategického významu a ukázka upadající kompetence složek americké moci. Ostatně rozklad, vnitřní boje, jednání nezávisle na centru je vidět čím dál, tím častěji. Trump byl a je i uvízlý v „bažině“ kamenem v soukolí neocon a sorošů. Zaplať Pán Bůh za něj.

 • Martin (už bez taky m) • 16. ledna 2018

  Vaska napsal

  k zamyšlení ?!
  http://www.novarepublika.cz/2018/01/hrozi-cr-barevna-revoluce-1cast.html

  Správně, taky jsem tam alespoň do komentářů na snahu změnit volby ve fanatismus vymytých palic natlakovaných „touhou po změně“ cosi napsal…
  :-)
  Ten Fučík měl svatou pravdu: „Lidé bděte!“…

 • Martin (už bez taky m) • 16. ledna 2018

  Taky dobré
  :-)
  HLASY PRO PRAHU
  http://www.novarepublika.cz/2018/01/hlasy-pro-prahu-vyzva-pro-mimoprazske.html

 • Aleš • 17. ledna 2018

  http://forum24.cz/martin-jaros-otevreny-dopis-volicum-milose-zemana-a-nerozhodnutym/
  Nová strategie kavárny, jak nevypadat jako hnědé smrduté…

  http://forum24.cz/keller-soudi-ze-zeman-je-nejlepsi-sjednotitel-kdyz-ma-tolik-hlasu-tak-to-radsi-nejednotu/
  Už to z nich leze, rádoby demokratů, skutečné cíle našich demokratů.
  Lumíci, hrrr na Rusa! A konečné řešení české otázky je v kapse!

 • Martin (už bez taky m) • 17. ledna 2018

  ten „zdroj“- „forum 24.cz“ – to je protievropská špína demagogů „pravdy a lásky“- DEFRAUDANTŮ.
  pevně věřím, že Středovýchodní Evopa a ČR se ještě nezbláznily…
  viz například svinstvo typu níže:
  http://forum24.cz/ted-se-ukaze-jak-jsou-cesi-odolni-lzim-ruska-rozmetadla-hnoje-uz-bojuji-za-zemana/
  Začínám mít dojem že jde o „médium“ goebbelsových ukázkových fašistů.
  A „novináři“ kteří s z „minulého režimu“ a doby mu předcházející pamatují akorát houby nás budou poučovat a kázat nám o morálce…
  V průběhu následujících 14 dnů se prokáže kdo tady ztratil poslední zbytky cti a soudnosti.
  Lidé by na to – kdo je kým – neměli zapomínat…

 • Aleš • 17. ledna 2018

  https://www.novinky.cz/domaci/460757-drahos-nema-volice-fischera-horacka-a-hilsera-jiste-cast-z-nich-k-2-kolu-neprijde.html
  To rozmetadlo hnoje demagogů pravdy a lásky jsem schválně zmínil. Přesně takoví, kteří takové zdroje (des)informací berou jako svoji modlu a berou tohle jako alternativu proti mainstreamu, pracují jako nadřízení v různých institucích či firmách. Vím, o čem mluvím. Když takoví defraudanti řídí stát, jak to pak může dopadnout. Taková zásadní nekompetence má ZÁSADNÍ VLIV I NA ODBORNOST takových řídících a pracovních sil.