Diskuze k článku


 • hudryper • 11. července 2017

  Výzva je jasná. Vojensky zaměřený výzkum, jak se dá elektromagneticky působit na člověka,na masu lidí,aby činili to,co potřebuje režim,který výsledků tohoto výzkumu zneužívá,je už dávno realitou. Člověk nemusí být analytikem aby si srovnal třeba stále se opakující průběh teroristických
  akcí,operací pod cizí vlajkou,k jejímž vykonání byli pečlivě vybráni lidé s vhodným náboženstvím
  a původem. Vždy šlo o lidí,které měla policie v evidenci,téměř vždy šlo o lidi bez teroristické
  minulosti,kteří zcela náhle a jakoby bez motivu začnou vraždit i když,pokud jim zůstal zachován
  rozum musí vědět,že bude zastřelen. A vždy,v tom se zmýlil z nich jen málokterý ! (kolik z nich je
  ještě naživu?).Počínaje 11/9 je na místě činu vždy nalezen dokonalý identifikační průkaz pachatele,
  i kdyby měl být ležet na místě,kde ještě týdny po události byly kaluže žhavého kovu. Pro vysvětlení
  těchto neustále se opakujících indicií je nutno obrátit se na lidi,kteří znají způsoby,jak vybídnout
  člověka k vraždění a současně si nevšímat toho,že bude zavražděn. Jde jednoznačně o elektronické
  vysílače příslušného vlnění,jež v souladu s připraveným objektem pro vykonání teraktu způsobí,že
  k činu dojde. Kromě toho se ještě někdy inscenují videa a fotky pro mainstream,kdy herci i rejža
  jsou ze zvláštních služeb státu. Tyto nové a netradiční zbraně jsou ve svém vývoji nepochybně dál,
  než jen v uvedených,relativně primitivních formách. Mám zato,že příští demonstrace proti G20,
  Bilderbergu či G7 už zažije na vlastní kůži působení těchto zbraní a bude to konečně jasně venku !

 • PPK • 12. července 2017

  Historik Dušan Třeštík kdysi vtipně prohlásil, že člověk je zvíře mýtotvorné, protože k životu potřebuje legendy a představy. Představy proto, aby hledal vysvětlení pro nejrůznější jevy. Pravda, někdy se mu dokonce zadaří a některá představa se i experimentem potvrdí. Jenže procento „zásahů do černého“ je malé a tak to lidi vyzývá k dalšímu „badatelskému“ úsilí.

  Fakt, že kvůli pudu sebezáchovy je pro fyzické válečné strašení lidí nejatraktivnější průnik oborů fyziky, chemie a biologie, to je sice evidentní, leč po krachu energetických a klimatických mýtů už je dav k podobným fámám skeptický.

  Proto výroky typu „Takovou zbraň může na zakázku mafií vyrobit i šikovný radioamatér“ bych též klidně zařadil do světa mýtů a vůbec bych se nedivil, když ti, co mají vliv na skutečný VOJENSKÝ výzkum, petice tohoto druhu dál s úsměvem ponechají bez povšimnutí. Ledaže by zjistili, že např. veřejné sítě a jejich vysílačky, mobilní telefony nebo wifiny už nejsou tak dobrý byznys a naopak se jimi šíří nepříjemné informace o byznysu a o politice. Pak je jistě jednoduše zakážou. Je jisté, že zbraně utajovaných druhů jsou a vždy budou vyvíjeny. Pokud to však je tajné (a to bude vždy), pak odpůrci takových zbraní je nebudou umět ani pojmenovat, natož kritizovat.

  Takže bude užitečné, zatím vycházet z poznatků praxe a reality. Jinak už zas překvapeně pochopíme, že to, co skutečně člověka nejlépe ovládá, je Slovo médií a kazatelen kostelů a mešit, kdy tam klidně stačí jen šikovně žvanit, aby lidé už totálně zpitomněli a poslušně dělali právě to, co se po nich bude požadovat.

  Ostatně, výzva „Přestaňte utajovat elektromagnetické zbraně!“ svědčí o naprosté politické naivitě těch spolků dole pod článkem.

  http://elektro.tzb-info.cz/13319-ucinky-elektromagnetickeho-pole-na-lidsky-organismus

 • hudryper • 12. července 2017

  PPK napsal
  člověk je zvíře mýtotvorné, protože k životu potřebuje legendy a představy. Představy proto, aby hledal vysvětlení pro nejrůznější jevy.

  Svatá pravda ! Přitom přece jde většinou o pohádky. Třeba ta o chemtrails a jeho působení na
  psychiku i tělesné obtíže posypávaných konzumujících vodu s obsahem nanočástic umělého spadu,
  nebo ta o vakcínách proti chřipkám nejrůznějších jmen či multivakcínám násilím aplikovaných
  do tělíček novorozenců a tím zajišťující ch marketinkový efekt ve prospěch celého zdravotnického
  komplexu současného západu. Také ta o hlavním kompromitačním motivu, o účasti na pedofilních
  dýcháncích politických špiček satanistického ražení atd. Ještě že mezi námi jsou zkušení a rozumní,
  kteří nejlépe vědí,jak se věci mají a hlavně jak se nemohou dít,protože oni to přece musí vědět !

 • peter. • 12. července 2017

  PPK napsal
  Ostatně, výzva „Přestaňte utajovat elektromagnetické zbraně!“ svědčí o naprosté politické naivitě těch spolků dole pod článkem.

  S výrokom PPK ktorý sa týka tej výzvy, súhlasím.
  Nesúhlasím však s tým,že vývoj elektromagnetických zbraní je mýtus.
  http://www.srspol.sk/clanek-elektromagneticke-zbrane-v-com-rusko-predbehlo-superov-9920.html
  http://www.armadninoviny.cz/coilguny-railguny-a-jejich-potencial-v-soucasnem-svete.html
  O prebiehajúcom vývoji EM zbraní nemožno pochybovať.Sporné môže byť to,či dosiahnuté výsledky sú naozaj efektívne použiteľné v praxi tak,ako to deklarujú obe strany.
  Som presvedčený,že sú vo vývoji aj klimatické zbrane a nemám na mysli len HAARP.Nie,nemusí to byť mýtus alebo konšpirácia,lebo RF a USA sa už niekoľko krát vzájomne obvinili z použitia klimatickej zbrane(požiare,povodne)
  Chemtrails už nie je konšpiráciou.Otázny je už len účel toho práškovania.Vysvetlenia sú rôzne.Keďže sa vyskytuje aj v RF predpokladám,že ide o vojenskú záležitosť a má nejaký súvis s ochranou pred kozmickou špionážou.
  A viem s určitosťou,že vojenské labáky sa zaoberali a možno ešte stále zaoberajú aj takým výskumom,ktorý by priviedol do rozpakov aj vzdelaných a nadpriemerne inteligentných ľudí.Napr.jedným z takýchto oborov je aj psychotronika.Veľké peniaze sa na to vydávali v 50 až 70 rokoch minulého storočia (telepatia,telekinéza a pod.).Isté je,že vojenský výskum beží a predmet skúmania býva zväčša tajný.To otvára priestor pre dohady.

 • orinoko • 12. července 2017

  Aha, ledva jsem intuit i VNE cosi napsal, tak tady pukají pukavce .
  Jsem rad, ze PPK zpochybnil FATALNOST globální predikce, která sama o sobě funguje jaksi bez příkonu a následků, zato jaksi na vjecne časy.
  Jednotka predikce?
  Jeden Trump.

 • PPK • 12. července 2017

  Zdravím Vás, hudrypere! Zdá se mi, že tu došlo k nedorozumění. Kritiku škodlivosti chemtrails jsem nikdy nezpochybnil a proti chřipce bych se očkovat nikdy nenechal, protože očkování toho druhu považuji jen za byznys.
  Jiná věc však (podle mého názoru) jsou očkovací vakcíny a multivakcíny pro děti a mládež, kde by měli mít hlavní slovo pediatři a epidemiologové, nikoliv nějakými farmaceutickými lobby placení a zaprodaní lékaři, natož diletanti. Tam jsem sice pro svobodu očkovaných či jejich rodičů, ALE spojenou se státem zákonem stanovenou povinností vymáhat pojišťovnou plnou náhradu v plné výši na neočkovaném a onemocnělém, za léčení jeho i těch, které on pak případně nakazí.

  Za vlády komunistů jsem absolvoval všechna očkování a pouze u tzv. tetravakcíny na začátku vojny jsem uviděl pár slabších záklaďáků s půldenní zhoršenou kondicí. Nikdy jsem žádnou z očkovaných nemocí neměl A PROTO JSEM NIKDY NIKOHO NENAKAZIL žádnou přenosnou chorobou, proti které jsem byl předtím očkován.

  Nemocní devianti homo a pedofilní úchyláci rozhodně nejsou mé hobby a provádí-li někdo satanistické a pod. dýchánky a přitom roznáší nemoci, měl by být zavřen v souladu s ustanovením starého trestního zákona komunistů i dnes.

  Takže, když to shrnu: Nevadí mi kdokoliv cokoliv činící nebo v cokoliv věřící, pokud tím nikomu neubližuje a neškodí. Sám se však snažím mít názory v souladu s rozumem a bez iracionality. Tím netvrdím, že existuje ještě mnoho věcí, které neznáme a možná ani nikdy nepoznáme. Jsem pro sókratovskou pokoru a nikoliv pro pýchu z pocitu, že když v něco věřím, že to zároveň automaticky znamená, že to i VÍM a že to i EXISTUJE. Tak to ne. V tom bychom se sice neshodli, ale mohli bychom se přesto navzájem názorově respektovat přiměřeně své profesi a stupni a druhu vzdělání.

 • PPK • 12. července 2017

  peter. napsal
  Nesúhlasím však s tým,že vývoj elektromagnetických zbraní je mýtus.

  @peter: Zdravím! Nikdy jsem netvrdil, že vývoj elektromagnetických zbraní je mýtus!
  Ty zbraně samozřejmě existují a bádá se v nich dál, ale jejich vlastnosti a účinky žádný laik nedokáže specifikovat, dokud budou tajné. A to jsou a dlouho ještě budou. Pro Vaši informaci jen sdělím, že zatímco v oboru elektromagnetismu a radioelektroniky je o jejích možnostech (palné zbraně, radary pasivní i aktivní, rušičky, lasery, masery) celkem jasno proto, že tam ty věci prakticky a už dávno a veřejně fungují (až na ten HAARP, který podle mne skončil neúspěchem a je z něj dnes muzeum … :-), u psychotroniky je to stále ještě oblast zcela neprobádaná a tudíž i o to více využívaná podvodníky. Nicméně, z naprosto důvěryhodného zdroje vím, že i jedna česká tajná služba (po vzoru a s vědomím soudruhů z bývalého SSSR) za komunistů jednoho takového „psychotronika“ po jistou dobu i s jeho dcerou coby „asistentkou“ i zde v ČSFR královsky vybavila, živila a platila, než soudruzi pochopili, že je to podvodník … O tzv. psychotronice se proto dosud jen ví, že možná funguje, ale zatím (co mám informace) funguje to jen tehdy, když se tomu samo chce. Zajímavé však je (a proto to vojáky tak zajímá), že prý když to ale zafunguje, tak prý tam nehraje roli ani vzdálenost „vysílače“ od „příjímače“, ani prostředí. Vzduch, vakuum, voda, všechno jedno. No … údajně … Věřit však je dovoleno … 🙂

  Závěrem ještě dvě pozitivní a mnou osobně prožité zprávy: Pokud jste někdy slyšel o páteru Ferdovi ze Sušice, tak ten mým dobrým přátelům vyléčil neoperovatelného syna se zraněným okem tak, že – aniž by ho na živo viděl – předepsal byliny a obklady a dnes je ten mladý muž zdráv. Ostatně, také mne a mého bratra kdysi v našem dávném mládí spolehlivě vyléčili z velkých komplikací bylinkáři.

 • hudryper • 12. července 2017

  PPK napsal
  Za vlády komunistů jsem absolvoval všechna očkování a pouze u tzv. tetravakcíny na začátku vojny jsem uviděl pár slabších záklaďáků s půldenní zhoršenou kondicí. Nikdy jsem žádnou z očkovaných nemocí neměl A PROTO JSEM NIKDY NIKOHO NENAKAZIL žádnou přenosnou chorobou, proti které jsem byl předtím očkován.

  Rovněž Vás zdravím PPK,argument o prospěšnosti očkování a zkušenosti s jeho výsledky je jako z
  jiného světa. Za komunistů existovala přísná státní hygienická kontrola a režim usilovně pracoval
  proti nebezpečí infekčních nemocí .Neměl totiž principiálně zájem na depopulaci a na zhoršování
  zdravotního stavu obyvatelstva. Zdravotnictví nepracovalo na principu maximalizace zisku, bylo
  přísně regulováno,někdy až ke škodě věci. Odpor proti očkování vzniknul až po zkušenostech,že
  zdrojem nemocí byly právě očkovací vakcíny a v neposlední řadě i skandál,jaký proběhl zhruba
  před 5 léty se smrtonosnou vakcínou firmy Baxter(čti Rotschild),distribuovanou do středni Evropy
  jako vakcína proti chřipce. Důslednou kontrolou došlo víceméně náhodou k poznatku,že všechna
  očkovaná zvířata(fretky) do rána vychcípala , z čehož vyplynulo,že šlo o záměrný pokus masové vraždy,neboť zavedené systémy kontroly u výrobců těchto látek selhání lidského faktoru vylučují.
  Závěrem tedy pane PPK si dovolím tvrdit,že pro dnešní společnost jsou naše životní zkušenosti
  s nástroji ovlivňujícími zdraví z dob socialismu nepoužitelné.Jde o zcela jinou kvalitu vztahu moci
  k ovládaným.