Země se otevírá

Do roku 2010 byly propady země málo známý fenomén. Teď se nějaký uděje téměř každý den. Video ukazuje tento nový celosvětový fenomén a pokouší se ho vysvětlit sníženou aktivitou Slunce.

Námět: Hudryper

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
125 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
10. 6. 2016 6:44

Zajímavé – přeposlal jsem člověku z oboru.

Rado Miko
10. 6. 2016 7:31

Informace á la Aha.
Slyšel jsem, že Mars neje teď nejvíce rudý. Prý tam zuří válka s posádkou Columbie a Challengeru, ale nikdo nám to nechce prozradit.
http://www.astro.cz/clanky/slunecni-soustava/mars-v-opozici-a-tedy-v-nejlepsich-pozorovacich-podminkach.html

B. Tichánek
B. Tichánek
10. 6. 2016 7:45

Poškozování Země lidmi následuje poškozování lidí Zemí? Jak známo: lépe méně, ale lépe. Něco rekordů: První třetina roku 2016 byla nejteplejší v historii, globální teplotní odchylka 1,14 stupně Celsia je nebývale vysoká http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2016050003 Rozloha mořského ledu v Arktidě klesá letos rekordním tempem http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2016050004 Rekordní počet silných tropických cyklón na severní polokouli http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2015120001 S dešťovou vodou ke zdravějším městům http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2016030002 Evidence kontaminovaných míst: http://help.sekm.cz/ http://kontaminace.cenia.cz/ Netřeba ničit rostliny na chodníku, v mezerách mezi dlaždicemi: „první zasakovací průlehy nenápadně zakomponované do zeleně kolem obytných domů, první okapové svody s vyústěním do štěrkových ploch“: http://gnosis9.net/img3/11255459_1580296802245158_4347514757646492910_n.jpg Česká republika je nejvíce ateistickou zemí v Evropě, v… Číst vice »

hudryper
hudryper
10. 6. 2016 9:35

Rado Miko napsal
Informace á la Aha.

Tož ty propasti uvnitř měst a na dálnicích a do nich padající auta,domy a lidi – to mi opravdu nepřipadá jako hollywoodské natáčení pro další horror. Umíte to pane Miko vysvětlit těm,co
mají podobný a podle Vás bulvárem vytvořený názor na ty díry po světě ?

Gatta
Gatta
10. 6. 2016 9:53

Ono bez znalosti každého případu těžko říci.
Každopádně ta zemina někam zmizela – ve městech to můžou být duté kaverny vyplavené jakoukoliv (vodovodní, srážkovou, odpadní) vodou, třeba z poškozených, nebo ze starých a zapomenutých kanálů, či kolektorů usnadňující vytvoření skrytých podzemních potoků a řek. V extravilánu to bývá obvykle vlivem poddolování, nebo geologických anomálií.

Kolik zbývá „nevysvětlitelného“ a zda počet takovýchto případů opravdu stoupá – laik těžko posoudí.

Velekněz Ratata
Velekněz Ratata
10. 6. 2016 10:59

Skoro mi přijde i racionálnější předpokládat, že se nám tím prostě milý Pán Bůh snaží něco naznačit. Zatím. Moudrému naznač, blbého kopni.

zajoch
10. 6. 2016 12:11

Na Ostravsku známe důsledky poddolování. Obyvatelé Darkova by mohli povídat a předvádět své popraskané domy. Shodou okolností mi dnes došel mail s předmětem „V ČR je šikmější věž než je v Pise“. Je to myslím již dříve kolující mail, protože mám dojem, že jsem to již dostala před časem. Je tam kostel Sv. Petra z Alkantary v místě Karviná – Doly s tím, že úklon je o 6,8 stupně. Do jedné z těch v článku vyjmenovaných skupin by to snad i patřilo. Dělám si naději, že až půjdu po ostravské ulici, nedopadnu jako ta osoba z článku, která se bleskově… Číst vice »

Admirál
Admirál
10. 6. 2016 12:19

Nikoho z diskutujících nenapadla to nejpřirozenější a nejlogičtější vysvětlení:

Může za to Putin.

hudryper
hudryper
10. 6. 2016 12:45

Máte pravdu,admirále ! Jde určitě o další z forem ruské proxy válečného úsilí. Zdvořilí lidé s
krumpáči a lopatama konspirativně pracují na svých podzemních úkolech podvracení demokracie
a aby to neprasklo,tak si vyhrabali také nějaké v Rusku a Číně. Přihlaste se u Šapitó pro bakšiš.

zedd
zedd
10. 6. 2016 12:53

Je tu ještě jeden faktor: Hladina podzemní vody. Pokud klesne pod normál a geologická situace je vhodná, může se nadloží propadnout. Tohle bude významný faktor např. na středozápadě USA a v centrální Indii, kde je zemědělství závislé na čerpání podzemní vody.

idiotronic
10. 6. 2016 12:53

Velekněz Ratata napsal
Moudrému naznač, blbého kopni.

To bych teda strašně rád věděl, proč zrovna mně Všemohoucí poslední roky úplně přestal cokoli naznačovat a raději do mne třikrát kopne…
Jinak u některých záběrů zajímavého sestřihu se nepochybně jedná o geofyzikální (,,heliofyzikální“) jevy, kde stojí člověk a mravenec na srovnatelné mocenské úrovni, ale videa souvisejí s rozšířením videokamer všeho druhu.Záběry z Konga a Zimbabwe nejsou zastoupeny. A teď mne omluvte, na zahradě se mi dělá zase nějaká trhlina v zemi, loňského léta ze čtyř stromů dva uschly. Kdybych se dlouho neozýval, jukněte na Novinky. cz

peter.
10. 6. 2016 13:05

zajoch napsal
Na Ostravsku známe důsledky poddolování.

Aj u nás na Hornej Nitre.
Handlová,Prievidza, Nováky.Celá oblasť je tak poddolovaná,že sa v poli otvárajú krátery a dochádza ku nútenému vysťahovaniu dedín z ohrozených oblastí.napr.dedina Koš.
http://nasaprievidza.sme.sk/c/6007135/v-novakoch-sa-objavila-jama-ako-pri-banskom-zavale-v-roku-2006.html

Gatta
Gatta
10. 6. 2016 13:20

zedd napsal

Je tu ještě jeden faktor: Hladina podzemní vody. Pokud klesne pod normál a geologická situace je vhodná, může se nadloží propadnout. Tohle bude významný faktor např. na středozápadě USA a v centrální Indii, kde je zemědělství závislé na čerpání podzemní vody.

Máte pravdu – také vážný faktor.

K tomu přispívá i masivní odlesňování, zastavování velkých ploch, či změny obdělávání půdy, které vedou k rychlejšímu odtoku a menším vsakům srážek, ke zvýšení povrchové teploty a větším výparům – tedy k deficitní vodní bilanci a následně k poklesu spodní vody.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
10. 6. 2016 13:45

Naše „máma“ se hněvá… A MÁ DŮVODY… zedd je nepochybně blízko pravdy, je to dle mne změna hydrologického režimu a geologie… Ty souvislosti s tím „mávnutím motýlích křídel“ jsou pravdivé. Zásahy do reliéfu a odtokového režimu se ve skutečnosti díky nenápadným trhlinám projevují i na extrémně velké vzdálenosti. Rotaci Země ovlivňují také stavby megapřehrad, a obří dopravní stavby, vršení násypů… PŘÍRODA NEPOČÍTÁ V DESÍTKÁCH PROCENT… Ne, pro ni jsou rozhodující ZCELA JINÁ ČÍSLA… A pro ty kteří se rádi vymlouvají: ne – v sopečné aktivitě samotné, ani ve změnách na Slunci či v nitru planety (které jsme se snad dosud… Číst vice »

peter.
10. 6. 2016 14:33

Pri Prešove sa odjakživa ťažila soľ.V r.1752 soľnú baňu zatopila voda a technológia získavania soli sa zmenila.Soľ sa začala získavať zo soľanky odparovaním.Tak tomu bolo až do r.2009,keď „Solivar“v konkurze odkúpili Rakúšania,ktorí výrobu soli v Prešove zrušili.Dnes sa soľ „pravá prešovská“vyrába v Rakúsku.
Rakúšania nám nechali iba ekologickú záťaž v podobe vyvierania soľanky na povrch cez vrty a jej presakovania do studní s pitnou vodou.Tým ako sa soľ vymýva z ložísk vodou,zvyšuje sa aj hrozba prepadávania sa pôdy.
http://presov.korzar.sme.sk/c/6941210/solanka-ohrozuje-nielen-zivot-v-potokoch-ale-aj-bezpecnost-ludi.html

hudryper
hudryper
10. 6. 2016 18:44

Každou chvíli se dovídáme o vystoupení paní Samkové a o reakci tureckého velvyslance,ale celý obsah jejího vystoupení si přečetl asi málokdo. Tak se pokusím jej hodit jako diskusní příspěvek : …„Islámu se rozhodně bát nemáme. Máme s ním naložit stejným způsobem, jak evropská civilizace dosud úspěšně naložila se všemi totalitárními a nelidskými režimy, se kterými byla nucena se za svou více než dvoutisíciletou historii potýkat,“ vychrlila Samková na účastníky semináře hned po úvodním oslovení. „Stejným způsobem“ prý znamená proti islámu bojovat, zvítězit nad ním a následně jej prohlásit za zločinný a odporující lidské přirozenosti, svobodě a důstojnosti. „Je stejný, jako… Číst vice »

hudryper
hudryper
10. 6. 2016 18:48

Samková. Islám prý na rozdíl od toho nepřipouští nejen žádné odchylky, ale ani pochybnosti o direktivně stanoveném jednání. Klára Samková o běženecké krizi: Pak se pustila do teologických úvah a došla k závěru, že křesťanství nebo judaismus věří v úspěšnou budoucnost, zatímco islám zastává názor, že nejlépe bylo za proroka Mohammeda a stále bychom se do této doby, do sedmého století, měli pokoušet vracet. „Islám však zůstal mrtvě narozeným dítětem gnóze, deformovaný do zrůdně zmutované touhy po opětovném splynutí s universem, do retardovaně obsesivní psychopatické paranoidní představy o jedinečnosti své cesty k opětovnému sjednocení podstaty svého vyznavače s Bohem,“ pravila… Číst vice »

hudryper
hudryper
10. 6. 2016 18:51

kterými zvítězil,“ řádila dále. Jsme prý příliš laskaví, trpěliví a příliš lpíme na našem lidství. „Předpoklad muslimských zemí a vůdců, kteří se rozhodli terorizovat Evropany svým pojetím světa, že důvodem této jakoby netečnosti Evropy je její slabost, je naprosto mylný,“ pokračovala. Muslimové si prý vůbec nedovedou představit civilizační pokrok, jakým Evropa prošla, a vnitřní sílu, kterou jí to dalo. Klíčová otázka podle Samkové je, jestli muslimové chtějí s námi, kteří jejich víru nesdílíme, žít společně. Zatím to prý vypadá, že nikoliv. „Jejich teroristické činy, halasně deklarované a páchané ve jménu islámu, ukazují na to, že nemají zájem o bratrství mezi… Číst vice »

hudryper
hudryper
10. 6. 2016 18:51

zavrženo jako odpad, který sešel z cesty k Bohu a nikdy ji nemůže nalézt, protože pohrdli tím, v čem našel Bůh zalíbení, totiž lidmi,“ pokračovala v líčení budoucích hrůz.
Dnes se prý zdá, že by se o svou budoucnost měla obávat Evropa, ale je to přesně naopak. „Vyzývám všechny muslimy a všechny země, které tvrdí, že jejich náboženstvím je islám: Zastavte to. Jste na špatné cestě. Jste na cestě, vedoucí od Boha. Jste na cestě vrahů,“ uzavřela své vystoupení Klára Samková.

Sio
Sio
10. 6. 2016 19:26

hudryper napsal

zavrženo jako odpad, který sešel z cesty k Bohu a nikdy ji nemůže nalézt, protože pohrdli tím, v čem našel Bůh zalíbení, totiž lidmi,“ pokračovala v líčení budoucích hrůz.
Dnes se prý zdá, že by se o svou budoucnost měla obávat Evropa, ale je to přesně naopak. „Vyzývám všechny muslimy a všechny země, které tvrdí, že jejich náboženstvím je islám: Zastavte to. Jste na špatné cestě. Jste na cestě, vedoucí od Boha. Jste na cestě vrahů,“ uzavřela své vystoupení Klára Samková.

Slyšel jsem to celé. Bylo to sice někdy velmi nekvalitní ale podstata je jasná. Neřekla nic špatného.

Vaska
Vaska
10. 6. 2016 20:25
Rado Miko
10. 6. 2016 20:29

Prorok Samková je důkazem rozpadu Euroatlantické říše, které zakrněla ve svém evolučním vývoji a jako taková zhyne. Prorok Samková není pro mne žádným intelektuálním vzorem. Je to prorok – rozdmychávač lačnosti krve. Nemá žádné teologické ani historické vzdělání, je to prorok populista, hřešící na nevzdělanosti plebejského lidu. Kolem roku 400 zvítězil tzv. „Křesťanský stát“ který se v Evropě a později jinde ve světě, nadlouho zakořenil svojí fundamentalistickou teologií. Ta je tak plně zakořeněna v myslích nekriticky smýšlejícího lidu. Stačí si přečíst, tak zvanou diskusi na masově navštěvovaných brakových webech, kde se to hemží netolerantnosti, hamižnosti, krvežíznivosti, závisti a jiných přízemních… Číst vice »

Sio
Sio
10. 6. 2016 21:31

Rado Miko napsal Prorok Samková je důkazem rozpadu Euroatlantické říše, které zakrněla ve svém evolučním vývoji a jako taková zhyne. Prorok Samková není pro mne žádným intelektuálním vzorem. Je to prorok – rozdmychávač lačnosti krve. Nemá žádné teologické ani historické vzdělání, je to prorok populista, hřešící na nevzdělanosti plebejského lidu. Kolem roku 400 zvítězil tzv. „Křesťanský stát“ který se v Evropě a později jinde ve světě, nadlouho zakořenil svojí fundamentalistickou teologií. Ta je tak plně zakořeněna v myslích nekriticky smýšlejícího lidu. Stačí si přečíst, tak zvanou diskusi na masově navštěvovaných brakových webech, kde se to hemží netolerantnosti, hamižnosti, krvežíznivosti, závisti… Číst vice »

Sio
Sio
10. 6. 2016 22:27
Rado Miko
10. 6. 2016 23:49

…reálný argument…najdete v 1708 stranách, samozřejmě pokud uvolníte z kasičky patřičný obnos.
Nevím co žere čtenář tohoto webu, vím co žere můj pes.
Prorok:
Ve starověku byl prorok člověk, považovaný za Bohem inspirovaného, aby svou řečí poskytoval lidem vhled do budoucích událostí a do skrytých stránek přítomnosti. V tomto smyslu prorokoval či vyslovoval proroctví.
Ne každému proroku skáču na špek, hlavně ne po zkušenostech několika let sledovaní on-line rozdmychávání konfliktu na Ukrajině novodobými proroky.

Alena
Alena
11. 6. 2016 5:44

Rado Miko napsal
Plebejci a otroci půjdou fanaticky vraždit za tuto víru nadřazenosti a vrchnost bude žít v iluzi nekonečném životě říše. Drancovaní a vykořisťovaní otroci se dali do pohybu.
Doporučená literatura:
Kolaps a regenerace: cesty civilizací a kultur (Academia 2011)(816 str.)
Civilizace a dějiny (Academia 2013)(556 str.)
Lidé a dějiny (v tisku)
Povaha změny – Bezpečnost, rizika a stav dnešní civilizace (Vyšehrad, Praha, 2015) (336 str.)

aha, chápu to tak, že než nás plebejci a otroci vyvraždí, máme se dovzdělat

hudryper
hudryper
11. 6. 2016 6:43

hudryper napsal hudryper • 10. června 2016 Rado Miko napsal Informace á la Aha. Tož ty propasti uvnitř měst a na dálnicích a do nich padající auta,domy a lidi – to mi opravdu nepřipadá jako hollywoodské natáčení pro další horror. Umíte to pane Miko vysvětlit těm,co mají podobný a podle Vás bulvárem vytvořený názor na ty díry po světě ? Takže vážený vzdělanče Rado Miko – 24 hodin visí můj skromný dotaz v této diskusi a od Vás nic argumentovaného.Dokonce mám pocit,že mnou pohrdáte natolik,že nepovažujete za potřebné,když už ne slušné,reagovat na můj dotaz určený speciálně Vám. Nebo že by… Číst vice »

fajt
fajt
11. 6. 2016 7:09

http://ria.ru/world/20160611/1445791338.html – jížní Amerika je plně pod kontrolou neoconů, očekávám, že Kuba se nějakým sametovým převratem taky vrátí k batistismu ( Kreml nejeví o ostrov zájem, návštěva Lavrova jaksi nic reálného nepřinesla, v Havaně se zatím etablují podivné travel spolky kubánských emigrantů , které získávají na oblibě ). ..)

Rado Miko
11. 6. 2016 7:33

Dobrý den, chápete špatně, není tam slovo „nás“.

Rado Miko
11. 6. 2016 7:53

Gatta • 10. června 2016 vám částečně odpověděla. Přeci není v dnešní době problém si zjistit, kdy přesně a kde se to stalo, najít si odborné vyjádření místních odborníků. To si musíte naučit vyhledat sám. Zabere vám to 14-30 dní a spoustu věcí se ještě navíc dozvíte. Výsledek můžete publikovat zde. Dokonce jsem pro, aby vám OM za to vyplatila skromný honorář. — Mám pro vás důkaz, že se země zítra rozpadne! Jen se podívejte co se děje! http://www.emsc-csem.org/Earthquake/Map/gmap.php Pokud chápeme slovo vzdělanec stejně, tak nejsem. Nejsem ani prorok, mesiáš ani nepotřebuji roztleskávače. Jen nebaštím každou zmrzlinu. Někdy se tomu… Číst vice »

bbb
bbb
11. 6. 2016 8:22

Sio napsal Ani jeden reálný argument, neskutečná nadutost „intelektuála“, obecné kecy o civilizaci, „která drancovala svět“, brakové weby a vraždící plebejci a otroci. Myslíte, že průměrně vzdělaný čtenář tohoto webu vám to žere? Tuším, že vlastností islámu je to, že se vždy držel svého učení. Když muž bral, co neměl, žena dávala, co neměla, pak věděli, co jim hrozí. U křesťanství? Odlišnosti Ježíšových názorů a křesťanské praxe lze nacházet po staletí, po tisíc let. Mám za to, že islám nenadělal po světě tolik zla, jako křesťanství, přesněji část Evropy svým kolonialismem. Ale i doma. Nezabiješ? Tedy neupálíš? Pochopitelně křesťany byli… Číst vice »

fajt
fajt
11. 6. 2016 8:24

https://russian.rt.com/article/307130-arnold-shvarcenegger-i-bill-klinton-otmetilis-selfi – borok Ali, jeho funus jako vítězná přehlídka absolutního zla. ..

Kreml se bojí dollaru jak čert kříže, takže neoconi mají svou krutovládu zatím jistou ( případný kolaps dnešního neofeudálního systému očekávám z jejich strany, vnější síly nemají šanci )

peter.
11. 6. 2016 8:31

Sio napsal Aha, tak stejné hnízdo jako BL, Kartouz, Čulík nebo Dolejší. Ani jeden reálný argument, neskutečná nadutost „intelektuála“, obecné kecy o civilizaci, „která drancovala svět“, brakové weby a vraždící plebejci a otroci. Myslíte, že průměrně vzdělaný čtenář tohoto webu vám to žere? Člověče, čtete vůbec po sobě, co píšete? Které z těch vzdělání máte vlastně vy? To teologické nebo historické? Samková není prorok, pouze uvažuje logicky, což intelektuálům zřejmě není dáno. Súhlasím! Príznačná je metóda argumentácie Rada Mika.Úplne bezdôvodne označiť Samkovú za za „proroka“ a potom rozvíjať tému o prorokoch. Ale ja asi nedosahujem do výšin úrovne intelektu a… Číst vice »

hudryper
hudryper
11. 6. 2016 9:20

Rado Miko napsal
Dnešnímu dobrému obědu zdar!

Tohle přání je to jediné,co se dá od Vás v této diskusi akceptovat. Jinak ovšem jako potencionální
diskusní partner jste pro mne skončil. Blábolíte módní propagandu a opisujete od pana Kohouta.

Sio
Sio
11. 6. 2016 11:44

bbb napsal
bbb

Neupřednostňuji nijak křesťanství před islámem, na to znám islám málo. A připadne mi hloupé posuzovat celou západní civilizaci nějak apokalypticky.

Sio
Sio
11. 6. 2016 11:45

Rado Miko napsal
bbb

Nic proti kritickému myšlení, také jsem ho projevil. Vy máte svůj názor a já také svůj. Nebral jsem si servítky, to je pravda.

Sio
Sio
11. 6. 2016 11:48

peter. napsal
bbb

Naprosto souhlasím.

Sio
Sio
11. 6. 2016 11:50

Stan napsal
bbb

Stane, mi jde jen o názory, Klára Samková mě až tak moc nezajímá, neměl jsem ji moc v lásce. Prosím, můžete zde uvést alespoň 3 nenávistné fráze, ať víme, o čem mluvíte?

hudryper
hudryper
11. 6. 2016 12:23

Tak já na rozdíl od Tebe,Stane, dávám přednost svému názoru a ne tureckého velvyslance. Klára
je spolu s Marvanovou dvojče Calamity Jane na českém politickém hnojišti,to ale neznamená,že
všechno,co některá z těchto „političek“ řekne,není hodno pozornosti.
Varuješ „Konvičkovce“ , ale Ty snad znáš nějakou českou partaj,jež neskončí neslavně ?
Její projev je přesně zrcadlový obraz mnoha projevů muslimských mulahů a já si nemyslím,že
brát je na vědomí je ztráta času. Je to zkrátka hrubá záplata na ještě hrubší,ale hlavně větší pytel.

cnemo
11. 6. 2016 12:27

Martin (už bez taky m) napsal Rotaci Země ovlivňují také stavby megapřehrad, a obří dopravní stavby, vršení násypů… Martine, prokážu Vám jednu osobní službu, opravdu správnou věc: Nebudu veřejně spojovat výš uvedený text s Vaším IQ a vzděláním:) Tak alespoň něco jiného pro zasmání: Kdysi v pravěku koloval na netu hoax, že když všichni lidé na planetě v určitý okamžik vyskočí, dostane se země na vzdálenější oběžnou dráhu, která zabrání globálnímu oteplování:) A věřte nebo ne, našli se pitomci, kteří to brali vážně. Vzpomínám, že jsem ze srandy provedl pro tyto jedince značně zidealitovaný výpočet, jak by pohnula Země. Výsledek… Číst vice »

fajt
fajt
11. 6. 2016 12:34

comment image?oh=239d926c7ef8540cd9e2d5fcc1919c90&oe=58004F78 – příspěvek k předčasným volbám v kolonii czechia. ..)

Rado Miko
11. 6. 2016 13:11

peter. • 11. června 2016 Nikdy jsem neodsuzoval někoho za jeho intelekt. Jen nabádám k používaní toho, co se nachází nad očima, tím nemyslím vlasy. Upozornit na různou věc se dá mnoha způsoby. Já jsem použil expresivnost místo třiceti stran textu který nikdo nebude číst. …nikdy som nečítal a pravdepodobne ani nikdy čítať nebudem ním doporučenú literatúru… sice jsem ji nepsal ale je to škoda. Bohužel paní Samková tam nikdy jako autor nebude. Autoři: Jiří Baloun, 1. zástupce náčelníka Generálního štábu ACR; Miroslav Bárta, archeolog a egyptolog; Václav Cílek, geolog a krajinný ekolog; Dana Drábová, jaderná inženýrka a místostarostka obce… Číst vice »

Sio
Sio
11. 6. 2016 13:45

Rado Miko napsal peter. • 11. června 2016 Nikdy jsem neodsuzoval někoho za jeho intelekt. Jen nabádám k používaní toho, co se nachází nad očima, tím nemyslím vlasy. Upozornit na různou věc se dá mnoha způsoby. Já jsem použil expresivnost místo třiceti stran textu který nikdo nebude číst. …nikdy som nečítal a pravdepodobne ani nikdy čítať nebudem ním doporučenú literatúru… sice jsem ji nepsal ale je to škoda.Bohužel paní Samková tam nikdy jako autor nebude. Autoři: Jiří Baloun,1. zástupce náčelníka Generálníhoštábu ACR; MiroslavBárta, archeolog a egyptolog; Václav Cílek, geolog a krajinný ekolog; Dana Drábová, jaderná inženýrka a místostarostka obce Pyšely;… Číst vice »

Sio
Sio
11. 6. 2016 13:48

cnemo napsal Martine, prokážu Vám jednu osobní službu, opravdu správnou věc: Nebudu veřejně spojovat výš uvedený text s Vaším IQ a vzděláním:) Tak alespoň něco jiného pro zasmání: Kdysi v pravěkukoloval na netu hoax, že když všichni lidé na planetě v určitý okamžik vyskočí, dostane se země na vzdálenější oběžnou dráhu, která zabrání globálnímu oteplování:) A věřte nebo ne, našli se pitomci, kteří to brali vážně. Vzpomínám, že jsem ze srandy provedl pro tyto jedince značně zidealitovaný výpočet, jak by pohnula Země. Výsledek byl nějaké zlomky fm (femtometr). Pustili se do mne a strašně sprostě mi nadávali (tuším mi říkali… Číst vice »

hudryper
hudryper
11. 6. 2016 14:04

Sio napsal
A co z toho seznamu plyne? Znám asi 4 lidi a to nemohu říci, že bych je považoval na nějaké autority…

Podle mne,Sio, z tohoto seznamu plyne,že člověk pod nickem Rado Miko je v podstatě nevzdělaný
troll,který se pokouší hrát si zde (a vybral si věru obtížné místo) na entelygenta. Snaží se budit dojem,že za tím jeho smraděním na OM je nějaká jednotící myšlenka,společný jmenovatel. Je, ale
zcela opačný,než by chtěl tento troll vsugerovat čtenáři. Tím je nedostatečnost mezi tím nad očima.

Sio
Sio
11. 6. 2016 14:16

hudryper napsal Podle mne,Sio, z tohoto seznamu plyne,že člověk pod nickem Rado Miko je v podstatě nevzdělaný troll,který se pokouší hrát si zde (a vybral si věru obtížné místo) na entelygenta. Snaží se budit dojem,že za tím jeho smraděním na OM je nějaká jednotící myšlenka,společný jmenovatel. Je, ale zcela opačný,než by chtěl tento troll vsugerovat čtenáři. Tím je nedostatečnost mezi tím nad očima. Odkazování na tlusté knihy a autority namísto vlastních myšlenek mi silně připomíná Fagana. Ten tady tedy zanechal nesmazatelnou stopu. :-) Včetně jeho tehdejších keců o moderní levici, frankfurtské škole a různých pochybných filosofech s nimi spojených. Ale… Číst vice »

Rado Miko
11. 6. 2016 15:04

Sio • 11. června 2016
Pro vás nic, to byla informace pro někoho jiného.
Jen děkuji, že jste ten seznam znovu přetisk.