Diskuze k článku


 • idiotronic • 1. prosince 2019

  Ale ano, šest prezidentů tomu nazad, odchytili jsme sítkem na čaj žluté mravence a nasypali je do mraveniště černých . Rvali se jako o život. (žádné jako) Ale nezaregistrovali jsme žádné vítače.
  Na druhé straně bude zajímavé,jestli církve vydají seznamy těch, kdož nechodí do kostela, aby bylo jasné, kde začít vybírat výpalné. Společnost totiž musí zůstat nejednotná. Padáme a právě jsme minuli čtvrté patro. Ještě to není tak zlé…

 • Bety • 1. prosince 2019

  Možná by ještě stálo za zmínku, že v minulosti se do kolonií vyvážely nejen
  mladí a zdraví, ale také nepřizpůsobiví a neposlušní. Mateřská země se zbavila
  části svých neřešených problémů, své trestance hodila na krk původnímu
  obyvatelstvu. Doma jim vyhoštěnci přestali dělat problémy při tvorbě zisku,
  naopak v nové zemi jim zisk začali tvořit.
  Jelikož kapitál nemá hranice a stát potřebuje jen do té míry, aby ochránil pouze
  jeho majitele, bude jen dobré, když v kolonii Evropa všichni poperou.
  Nepřizpůsobiví na obou stranách prořídnou, případně získané bojové zkušenosti
  plebsu obojího druhu mohou být zužitkovány při přepadu dalšího (a velkého)
  území.

 • Dana • 1. prosince 2019

  „……Co to občansky udělá s evropským obyvatelstvem, pakliže mu do Evropy budou stěhovány miliony nechtěných cizích lidí, nota bene z oblastí s jinou civilizačně a nábožensky odlišnou kulturou myšlení, norem soužití, (ne)návyků práce a způsobu života?“
  Co to udela? Predpokladam, ze evropske obyatelstvo bude „dhimi“ v islamskem chalifatu.
  Povazte tu vyhodu, bude znicen kapitalismus , to snad za ten progres stoji ne ?

 • Aleš • 2. prosince 2019

  Nevšiml jsem si, že by vývoj v muslimském světě směřoval ke zničení kapitalismu. Pokud se od kapitalismu ty systémy liší, tak maximálně silnou inklinací k feudalismu, což je progres něco jako střídání stráží bidet-hitllary… Systém se nejvíc lišil u Kaddáfího, ale ten je mrtev. Na chalifát i celé podělané NATO ti ssere bílý tesák.

 • Irena • 2. prosince 2019

  No podle mne je to zcela prosté. Revolucí bylo vždy a všude dost, jenže nikdy nic nezměnily pro obyčejné lidi k lepšímu, až jednou se to zvrtlo, za Stalina. A to tak moc, že když se ho nepovedlo převálcovat silou na šesté prioritě – té válečné, tak musely nastoupit vyšší priority, které trvají déle, ale zato jsou zatraceně účinnější. Zatím v SSSR budovali sociální společnost a Západ se musel přizpůsobit, jestliže je chtěl na vyšších prioritách porazit a konkurovat jim v tom. Když se konečně díky ruské „elitě“ počínaje Chruščovem podařilo SSSR srazit na kolena, zbyly tu společnosti lidí, kteří si na východě pamatují, co je to socialismu a na Západě, jak může vypadat sociální stát. Toho je třeba se zbavit a to se nejlépe podaří genocidou vedenou formou zdravotnictví, potravin a v konečném důsledku promícháním bývalých národů jinými – migrace. Takže jak my v bývalém socialistickém táboře, tak i ti na Západě jsme v podstatě určeni k postupné likvidaci, aby se mohly vrátit staré zlaté časy: viz další příspěvek

 • Irena • 2. prosince 2019

  Tak například v USA «v roce 1880 průměrné životní náklady činily 720 USD ročně a roční průměrná mzda dělníků v průmyslu činila okolo 300 USD. Přičemž průměrný pracovní den byl dlouhý 11-12 hodin a nezřídka i 15. Každé šesté dítě pracovalo v průmyslu a dostávalo oproti dospělému poloviční plat za stejnou práci. Něco jako bezpečnost práce nikdo neznal. Všechny tyto údaje jsou převzaty ze souhrnných údajů Úřadu pracovní statistiky, které byly předloženy Kongresu USA. Na konci této zprávy je závěrem uvedeno: „Lidé musí umírat, aby průmysl mohl vzkvétat.“»

 • Irena • 2. prosince 2019

  Pro ty, kteří zapomněli, nebo nevěděli, kde se vzaly oslavy Prvního máje. Podle informací z Wikipedie: «Prvního května roku 1886 chicagští dělníci zorganizovali masovou stávku s požadavkem na osmihodinový pracovní den. Pracovní podmínky byly tehdy velmi těžké: nízká mzda, pracovní doba 12 – 15 hodin, využívání dětské práce, absence sociálních záruk. Stávky se účastnilo 350 tisíc amerických dělníků, například v New Yorku jich stávkovalo 10 000 a v Detroitu 11 000. Střediskem odporu se stalo Chicago, ve kterém se stávky účastnilo okolo 40 000 dělníků.
  Po této prvomájové stávce bylo na jednom ze závodů v Chicagu propuštěno půl druhého tisíce dělníků. Naštvaní dělníci vyhlásili ještě jednu stávku. Za dva dny do závodu přijeli stávkokazi, kteří byli uvítáni mítinkem u vstupní brány. Policie ho však za použití zbraní rozehnala. Čtyři lidi přitom zabila a desítky zranila.»
  4. května protesty pokračovaly. V průběhu mítinku neznámý provokatér nechal vybuchnout bombu. Potom následovala střelba, po které byli mrtví i zranění v davu i mezi policisty, kteří byli zasaženi „střelbou do vlastních“ od svých kolegů. Poté bylo označeno 8 viníků, ze kterých 4 byli oběšeni. V roce 1993 jich bylo všech osm uznáno za oběti policejní provokace. Šéf policie, který vydal rozkaz zahájit palbu, byl později odsouzen za korupci. Policejní provokatér, který hodil bombu, nebyl nikdy odhalen.
  A to se stalo šest let poté, kdy Úřad pracovní statistiky informoval Kongres USA o tom, že lidé musí umírat, aby průmysl mohl vzkvétat. Za celých těch šest let vládnoucí američtí „liberasti“ neudělali nic pro to, aby dělníkům zajistili ekonomická a politická práva, aby jim život ulehčili.

 • Dana • 2. prosince 2019

  Demonstrace americkych delniku v davne dobe (okolo 1880) prece ukazuji, ze je mozne pro pracujici vydobyt si sva prava. A to bez revoluci a masovem krveproliti, jako se delo v experimentu v Sovetskem svazu, nebo nacistickem Nemecku. Oba dva rezimy skoncily na smetisti dejin, zatim co se USA dale demokraticky vyvijely.
  Ted se ovsem proletari vsech zemi spojili v nove strategii progresivniho socialismu, ktery zahrnuje diskriminovane a utlacovane, aby si urcili svuj osud. Miliardy chudych ve tretim svete se totiz domnivaji, ze EU, potazmo Cesi dluzi globalnim chudym a proto nevahejte , soudruzi, a pomahejte – nebudte sobci. Prijmete par milionu chudych z Afriky a Stredniho vychodu, i ty Bangladesany. Zacnete syrskymi sirotky. My v Americe uz mame miliony imigrantu, co bori hranicni zed s Mexikem, jen aby se mohli dostat do kapitalistickeho statu.

  V ramci klimatizacniho boje za zachranu planety take zaostavate.
  Britske listy, progresivne levicovy web:
  Spojené státy a Evropa by měly nést více než polovinu nákladů na nápravu škody způsobené změnou klimatu, prohlásila koalice environmentálních skupin.

  Na základě historických údajů o emisích skleníkových plynů by USA a EU měly společně nést odpovědnost za 54 % nákladů rozvojových zemí bojujících s extrémními povodněmi, suchy a silnými bouřemi. Tyto jevy se stávají častějšími a silnějšími kvůli globálnímu oteplování,.

  Spojene Staty pod vedenim republikanskeho Trumpa zadnou smlouvu o boji proti globalnimu oteplovani na parizske konferenci nepodepsaly, – pac Amici jsou kapitalisti imperialisticti- a tak je zachrana lidstva zavisla jen na vas, na Evropanech…. :-)

 • Irena • 2. prosince 2019

  Žádná práva si ti dělníci nevydobyli, dokud se to nepovedlo bolševikům v Rusku, ti je totiž vydobyli nám všem, proto je jim v čele se Stalinem nasazována psí hlava a to i rádoby „inteligenty“.
  A USA končí na smetišti dějin právě teď, pozorujeme to v přímém přenosu.
  A za to, že se migranti hrnou do států, co je celá staletí okrádaly, může globalizace na buržoazně-liberální způsob ala USA a Evropa.
  A že jim teď najednou otevřely vrata? To je ten důvod, o kterém jsem mluvila na začátku, mají za úkol zlikvidovat národy, co zjistily, že stát může fungovat i tak, aby přinášel prospěch většině lidí, nejen parazitické menšině.

  Jen to teď museli trochu přibrzdit, protože se jim, už zase, vymklo Rusko.

  A víckrát na ty bludy Dane reagovat nebudu.

 • Aleš • 3. prosince 2019

  http://www.novarepublika.cz/2019/12/nato-sa-zacina-topit-v-tazkostiach-aneb.html
  Však ty migranty před námi NATO ochrání, abychom jim tu ani neskřivili vlásek…

 • Ladislav Hinner • 3. prosince 2019

  Náhled na jednotlivé operace nelze nahlížet jednotlivě, ale pouze v kontextu dlouhodobých záměru NWO, což nás posouvá do úvah, které jsou označovány jako konspirativní. Vzhledem nedostatku informaci nebo jen útržkovitých, jsme odkázání na správný odhad globálních problémů, které lidstvo bude nuceno řešit v zájmu vlastního přežití, bez ohledu na to, kdo se ujme vůdčí role. Nicméně, dnes jsme schopni odhadnout, o kterou finanční mocenskou skupinu se jedná, i o její představy o konečném řešení, ale nic není dáno definitivně. Podle mého názoru, z hlediska naši civilizace vyvstávají tyto problémy ohrožující její trvání : 1) migrace, vyžadující aktuální naléhavé řešení, 2) nezaměstnanost v důsledku další průmyslové revoluce, 3) omezení natality v přelidněných oblastech světa a celkové snížení globálního lidstva. K tomu lze přiřadit také související environmentální problém a konečnost zdrojů.

  K výše uvedenému bodu č.1) je důležité připomínat níže uvedené výroky a úvahy nikoli bezvýznamných politiků a organizátorů světa:

  Vize hraběte Coudenhove-Kalergiho o tom, že „člověk vzdálené budoucnosti bude kříženec … euroasijské-negroidní  rasy“ (cit. z R.N. Coudenhove-Kalergi: Praktischer Idealismus, Adel – Technik – Pazifismus, Paneuropa – Verlag, Wien-Leipzig, 1925)

  Sarkozy: „Co je cílem, cílem je splnit požadavky (EU) na mezirasová manželství. To teď není věc výběru. To je povinnost. J

  David Cameron: Doufám, že všichni v Británii budou chápat pouze všeobecné hodnoty, které Ramadán představuje a pochopí přínos, kterým jsou jsou britští muslimové pro naši zemi“.

  Pokračování v dalším vstupu…

 • Ladislav Hinner • 3. prosince 2019

  V roce 1971, Zbigniew Brzezinski: „…národní stát jako základní element organizovaného života člověka přestal být principiální tvůrčí silou: mezinárodní banky a nadnárodní korporace jednají a plánují způsobem, jenž je mnohem pokročilejší než politické koncepty národního státu …“

  Předpověď David Rockefellera: „Brzy nastane globální transformace. Vše, co potřebujeme, je velká krize a národy uznají nový světový řád. „Věřím v nesplnění i přesto, že „co se týče růstu populace, máme tři způsoby jak zajistit společnost. První je, plánované rodičovství, druhá volba jsou infantiády a destruktivní války a třetí je poznatek, že populace nemůže být stabilizovaná, dokud nebudeme mít globální vládu.

  Barbara Lerner Spectre, Američanka žijící nyní ve Švédsku, ředitelka Evropského institutu pro židovské studie, Paideia, praví: „Mám za to, že v Evropě znovu ožívá antisemitismus, protože Evropa se doposud nenaučila být multikulturní. A myslím, že budeme částí porodních bolestí této transformace, ke které dojít musí. Evropa už nebude sestávat z jednolitých společenství jako v minulém století. Židé přitom sehrají ústřední úlohu. Pro Evropu tu bude obrovská přeměna. Přejde teď do multikulturního módu.

  Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, který již v roce 2002 oficiálně sdělil toto : „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5

  2.pokračování v dalším vstupu

 • Ladislav Hinner • 3. prosince 2019

  Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“ Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Thomas Barnett suše konstatuje: „Kritiky zabijeme“.
  OSN prosazuje oficiálně genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se „kompenzovala nízká porodnost v Evropě“. Zpráva OSN z roku 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“ a uvádí, že Evropa bude v roce 2025 „potřebovat“ 159 miliónů imigrantů.

  Americký analytik Georg Friedman na „The Chicago council“ on global affairs. Únor 2015
  Výňatek z projevu zveřejněném na You Tube v březnu 2015 „…takže prvotním zájmem USA, pro který jsme vedli války – první, druhou i studenou válku, je vztah mezi Německem a Ruskem. Protože jejich jednota je pro nás jedinou hrozbou. Proto se musíme ubezpečit, že takové sjednocení nenastane.