Ukrajina bez Ruska

Ukrajinská svoboda vysvětlena za 2 vteřiny.

Námět: Irena

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Autoři komentářů
BédaIrena Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Irena
Člen

https://www.youtube.com/watch?v=TBrSum4acDo
Zajímavý rozhovor s poradcem prezidenta RF S.Ju. Glazjevem

Béda
Člen
Béda

http://medzicas.sk/ukrajina-pripravuje-uplnu-blokadu-krymu/ Prezident Ukrajiny Porošenko navrhol zastaviť dopravné spojenie s Krymom Prezident Ukrajiny Petro Porošenko, adresoval premiérovi Arsenijovi Jaceňjukovi návrh zriadiť pracovnú skupinu, ktorá bude analyzovať problematiku ukončenia nákladnej dopravy, ukončenie obchodu s Krymom a pripraviť návrh rozhodnutia. Okrem toho, Porošenko navrhuje, aby sa do rozhodnutie vlády v tejto otázke dočasne pozastavila nákladné cestné aj železničné spojenie s polostrovom v oboch smeroch. Komentár: Takže teroristický čin na elektrickú sieť bol napokon – ak už nie plánovaný vládou, rozhodne v zmysle jej zámerov a nie je to nič, s čím by nesúhlasila. Dobre vedieť akého máme suseda. Vládu, ktorá podporuje terorizmus… (nejenom… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

http://cz.sputniknews.com/svet/20151123/1746659/gazprom-dodavky-plynu-ukrajina.html

Zálohová platba Ukrajiny za plyn stačí možná na pár dní; Rusko může zastavit dodávky plynu, nedostane-li další zálohovou platbu, prohlásil novinářům šéf Gazpromu Alexej Miller.

Béda
Člen
Béda

Porošenko kapituloval před islámskými radikály a nacigardou
http://www.zvedavec.org/vezkratce/11755/

Stačilo pár stovek demonstrantů a 40 minutový rozhovor mezi Porošenkem, Mustafou Džemilevem (dříve teroristou a nyní ocháncem lidských práv) a poslancem Refatem Čubarovem, aby Čubarev, vracející se od Porošenka prohlásil:

„Snahy národní gardy a policie vytěsnit „aktivisty“ od zničených pilotů elektrického vedení byly nedorozuměním.Nepředpokládá se obnovení dodávek elektřiny na Krym. Prezident podporuje energetickou a obchodní blokádu Krymu.“

Je nutno zmínit, že piloty elektrického vedení vyhodili do povětří „hrdinové ATO“ a „přátelé Ukrajiny“ z řad islámských extremistů pod vedením Adama Osmajeva a jeho družky, aktivistky Majdanu, Aminy Okujevoj…