Ľuboš Blaha: Už dnes je v Ukrajine tritisíc nevinných obetí

Námět: Béda

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
24. 9. 2014 13:41

https://www.youtube.com/watch?v=la_FomC6bx0#t=483
Němečtí satirikové s ruskými titulky :-)

peter.
24. 9. 2014 14:34

Len ďalší dôkaz toho,akú neúctu a pohŕdanie k nám,“ plebsu “
pociťujú tí smradi sediaci v Bruseli, Washingtone v našich parlamentoch a vládach.Kto vie,či existujú nejaké limity ich propagandistických klamstiev,ktorých prekročenie by už netolerovali ani novinári.Asi nie,lebo ako svojho času povedal p.Klaus,špinavé peniaze neexistujú.

peter.
24. 9. 2014 14:37

peter. napsal

Len ďalší dôkaz toho,akú neúctu a pohŕdanie k nám,“ plebsu “
pociťujú tí smradi sediaci v Bruseli, Washingtone v našich parlamentoch a vládach.Kto vie,či existujú nejaké limity ich propagandistických klamstiev,ktorých prekročenie by už netolerovali ani novinári.Asi nie,lebo ako svojho času povedal p.Klaus,špinavé peniaze neexistujú.

ospravedlňujem sa!Príspevok patrí pod to video p.Ireny s nemeckými divadelníkmi.

Amenre
Amenre
24. 9. 2014 16:39

Dovolil jsem si toto video hodit na FB a věřím, že ( bez pardónu ) nasere drtivou většinu mých rusofóbních přátel.

Irena
24. 9. 2014 18:22

Dobře si dokázal poskládat holá historická fakta a udělat si z nich vývody a spojit to s geopolitikou, což je moc dobře a je i odvážný. Ovšem stále zůstává hezky liberálně demokraticky naivní a hrubě podceňující roli USA, které mu zrovna nedávno dosadily prezidenta. Zase tak daleko za louží bohužel nejsou. Nevadí, i tak je to velký, velký pokrok. Obávám se, že podobné politiky u nás v CZ najdeme jenom mezi mladými komunisty, kteří si ovšem doufám na rozdíl od něho nedělají takové iluze o fungování demokracie.

Béda
25. 9. 2014 10:45

z článku: „Ruští inteligenti, které by v Oděse upálili zaživa, a v Kyjevě (o Lvově ani nemluvě) by se na ulici báli vystrčit nos, nacismus podporují, a z Ruska se tak vyřazují.“ „Mají svátek.“ „Konečně téma!“

Tentokrát už to nebyl protest „milovníků camembertu a grantů“, jejichž plynulý přísun krátí „válka sankcí“ (ač „tupost mnoha z nich brání poznání, že sankce, které tak nenávidí, se na šunku, jejich ´symbol víry´, nevztahují“).

Teď už to nebylo ani srocení „těch, kdo ještě nedávno zkoušeli udělat ze slova ´fašista´ synonymum pro ´Rusa´, a teď se zas domáhají, aby se ´přestalo se silnými slovy´“.

peter.
25. 9. 2014 17:31

Irena napsal Dobře si dokázal poskládat holá historická fakta a udělat si z nich vývody a spojit to s geopolitikou, což je moc dobře a je i odvážný. Ovšem stále zůstává hezky liberálně demokraticky naivní a hrubě podceňující roli USA, které mu zrovna nedávno dosadily prezidenta. Zase tak daleko za louží bohužel nejsou. Nevadí, i tak je to velký, velký pokrok. Obávám se, že podobné politiky u nás v CZ najdeme jenom mezi mladými komunisty, kteří si ovšem doufám na rozdíl od něho nedělají takové iluze o fungování demokracie. Máte úplnú pravdu.Okrem toho,je to veľký zástanca práv LGBTI komunít,vehementne presadzuje… Číst vice »

peter.
25. 9. 2014 17:38

peter. napsal
Máte úplnú pravdu.Okrem toho,je to veľký zástanca práv LGBTI komunít,vehementne presadzuje genderovú a multikulti politiku,čím sa dostáva do rozporu s názormi ľudí blízkych Ficovi.Pre mňa je tiež nevieryhodný a myslím si,že aj to video má slúžiť len na propagáciu jeho vlastnej osoby.

A ešte pridám odkaz,kde Blahu propaguje sám seba a svoj prejav.
http://www.noveslovo.sk/c/Prejav_v_parlamente_o_Ukrajine_v_ktorom_zazneli_aj_ostrejsie_slova

Béda
25. 9. 2014 17:39

Peter, Irena,

mně jeho názory vyjma názorů na Rusko a Ukrajinu nejsou blízké. Jenom proto jsem dal odkaz na jeho vystoupení.

Béda
25. 9. 2014 17:42

JInak samozřejmě i zde bych se s ním v dílčích věcech rozcházel. Třeba v odhadu počtu mrtvých – myslím, že jsou hodně podhodnocené. O EU si žádné iluze na rozdíl od něj nedělám. Ani o liberalismu.

Béda
25. 9. 2014 19:42

Zde mnohem lepší Blahovo „povídání“ než to parlamentní „bez papíru“. http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/lubos-blaha-koniec-europy-staneme-sa-americkou-koloniou

Béda
25. 9. 2014 19:59
Sio
Sio
25. 9. 2014 21:18

Irena napsal

https://www.youtube.com/watch?v=la_FomC6bx0#t=483
Němečtí satirikové s ruskými titulky

Klobouk dolů. U nás by je za to asi upálili.