11. září 2001: Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici

Architekti a inženýři podali vědecké důkazy o řízené demolici 11. září 2001. Řešení záhady pádu 3. budovy Světového obchodního centra (budovy č. 7), která spadla za rekordních 7 vteřin. Toto je nejlepší profesionálně vyrobený patnáctiminutový informativní a poutavý dokument od AE911Truth o 11. září. Prosím, šiřte jej, též mezi architekty a inženýry.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
14. 9. 2015 1:30

Zlocin se stal ve Spojenych Statech a tudiz je to jen a jen zalezitost USA, takze remcani od ostatnich statu a narodu je vmesovani se do nasich zalezitosti. . Prizivovani se na spekulacich ve vnitrnich otazkach jineho statu dokazuje, ze kdyz Amerika kychne, tak Evropa dostava tezkou chripku. USA jsou pravni zeme, kde vladnou spravedlive zakony a proto si, mili soudruzi , budete muset pockat na svedky, kteri pod prisahou prohlasi, ze s „demolici“ maji neco spolecneho. Zatim se neozval ani jeden svedek, ale spousta konspiracnich tlachalku a zabich rado-by expertu. Vubec se divim, ze v 320 milionove zemi se… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
14. 9. 2015 3:10

Vážená Dano, mýlíte se již v základních trivialitách. Pletete si Ameriku a USA, o obojím hovoříte, jako by to bylo totéž. Přitom význam Ameriky pro světový obchod poroste, což se u USA nepředpokládá.

Béda
14. 9. 2015 4:21

Dana,

velice se pletete. Ten zločin, který se stal v USA se stal východiskem pro stonásobně a tisícínásobně horší zločiny v jiných zemích, kterých se dopustila vaše země a její ekonomické a politické „elity“. Namístě by byl další Norimberk, který by posoudil rozsah humanity a lidskoprávních aktivit , to jest podvodů a těžkých zločinů mafie, která řídila a řídí váš stát.

asym
asym
14. 9. 2015 6:43

Dana,
to že případně svedete tento zločin na předchozí administrativu ještě neznamená, že stovky občanů kteří nebyly v době řízeného teroristického odstřelu vládou uss pod legislativou uss můžete odepsat jako kanónfutr na kterém nikomu nezáleží.

kchodl
kchodl
14. 9. 2015 7:47

Ohledně WTC7, do kterého letadla nenarazila: zničil je požár, který oslabil konstrukci – připojení pater na nosné sloupy. Je to vidět ze záznamů, pád budovy začal v místě těch požárů. Důvodem všeho byla konstrukční neodolnost proti požáru. A také rázy od pádu Twins, narušení konstrukce v základech. Jak jsem už psal, několikrát se to počítalo po celém světě, na základě této katastrofy byly změněny i některé stavební předpisy v USA i jinde. BTW, u nás by takové budovy nikdo nepovolil, ani v 70. letech, coby konstrukčně nedostatečné a nebezpečné. Také stavební dozor byl odfláknutý a uplacený, už během stavby bylo… Číst vice »

kchodl
kchodl
14. 9. 2015 7:54

A tím končím s tímto webem, protože mazání příspěvků k věci, prostých všech útoků a neslušností, ale argumenty vyvracejících článek, je všivárna, hodná tak nanejvýš pro iDěs a další hnusy. Zrušte diskuse úplně a máte to, šašku cenzore.

Béda
14. 9. 2015 8:48

kchodl, viděl jste ten film? Jestliže ne, tak se na něj podívejte. Jinak není asi rozhodující, odkud ten pád začal ale jak probíhal. Jak to, že se ta budova do sebe (do svého půdorysu) zhroutila volným pádem? Co způsobilo rozrušení všech ZESÍLENÝCH (Salomon Brothers hodně investovala do zesílení konstrukce) konstrukčních prvků v jeden a tentýž moment? Snad ne nějaký malý požár v dolejších patrech? Kde se najednou vzala ta extrémní teplota tavící hrubostěnnou ocel po celé délce budovy? Jak to, že nikde jinde k ničemu podobnému nikdy nedošlo? Když argumentujete otřesy a požárem – mnohem blíže než WTC 7 stály… Číst vice »

Dana
Dana
14. 9. 2015 16:29

Zadny muz ci zena, zadny clovek , nikdo, nada, nicevo, se neprihlasil, ze by tajne pokladal vybusniny ve vezich.. Svedky na unosce a hlas Atty mame. Pasazeri v letadle Let 93 si telefonovali se svymi pribuznymi o prubehu unosu. Ostatne, V.Putin nesdili teorii rizene demolice, takze neni na svete misto a ani soudci pro hypoteticky soud. Bedove v Kotehulkach se nepocitaji… Spekulacni teorii o ctyrech letadlovych, zincenovanych utocich nesdili mimo Putina ani cinsti spioni, ani OSN, ani kontrarozvedka nejakeho neutralniho statu. . Zvyknete si, ze na kazdou udalost se prilepi spousta oportunistu, kteri si z ni zaridi slusne zivobyti. .Pokud… Číst vice »

Béda
14. 9. 2015 17:04

Dana,,

zámořská dáma srší vtipem? Kolik znáte v USA vládních konspirátorů, kteří by dobrovolně chtěli spáchat asistovanou „sebevraždu“? Kolik lidí se přihlásilo k Tonkinu, ke „ZHN“ v Iráku, k „ochraně“ civilistů v Libyi? Kolik těch sv*ní (omlouvám se za výraz) ukázalo na sebe prstem a přiznalo se ke lži a dalekosáhlému podvodu, které měly za následek rozbití cizích zemí a spoustu vražd?

asym
asym
14. 9. 2015 17:04

Nedá mi se nezeptat, Dano jak dlouho již u ušáků žijete?

leho
leho
15. 9. 2015 0:07

Bédo, já jsem v systému těch vašich konspirátorů už 26 let a jsem tedy více než povolaným člověkem vám o těch konspiracích povědět jak to ve skutečnosti všechno je. Prakticky všechny vládní konspirace včetně té o 9/11 spočívají pouze a jenom v dost nešikovných operacích zvaných „CYA“ (Cover Your Ass). Totiž při patáliích jako 9/11, které nikdo nepředvídal, lidé kolikrát selhávají a pak mají strach aby si udrželi svoji práci. To zahrnuje i architekty, kteří se nechali ovlivnit developery aby se ušetřilo a i developery samotné, jejichž dělníci a magement toho hodně zanedbal a to ani nepočítám ukradený materiál. Stavební… Číst vice »