11 způsobů, jak poznat, že žijete v zemi ovládané idioty

 1. Pokud můžete být zatčen za lov nebo rybaření bez povolení, ale ne za to, že jste v zemi ilegálně, žijete v zemi ovládané idioty.
 2. Pokud musíte mít povolení od rodičů, abyste mohli jet na exkurzi nebo si vzít aspirin ve škole, ale nepotřebujete ho k potratu, žijete v zemi ovládané idioty.
 3. Pokud musíte ukázat doklady k tomu, abyste mohli nastoupit do letadla, platit šekem, koupit si tvrdý alkohol nebo přečíst si knihu v knihovně, ale ne k tomu, abyste zvolily ty, kteří budou vládnout, žijete v zemi ovládané idioty.
 4. Pokud vláda chce zakázat vyrovnaným a bezúhonným občanům vlastnit zbraně se zásobníkem na více než 10 nábojů, ale posílá dvacet stíhaček F-16 bláznivým vůdcům v Egyptě, žijete v zemi ovládané idioty.
 5. Pokud v největším městě můžete koupit dvě půllitrové láhve limonády, ale ne litrovou, protože litr slazeného pití by mohl způsobit vaši obezitu, žijete v zemi ovládané idioty.
 6. Pokud může být 80letá žena při prohlídce TSA svlečena do naha, ale žena v hidžábu smí být prohlížena pouze po ramena, žijete v zemi ovládané idioty.
 7. Pokud vaše vláda věří, že nejlepší způsob, jak se zbavit dluhů ve výši bilionů dolarů, je utratit biliony dolarů navíc, žijete v zemi ovládané idioty.
 8. Pokud může být sedmiletý chlapeček vyhozen z 1. třídy, protože řekl své učitelce, že je „roztomilá“, ale průzkumy sexuálního chování nebo diverzity jsou na 1. stupni základních škol zcela akceptovatelné, žijete v zemi ovládané idioty.
 9. Pokud je těžká práce a úspěch následována stále vyššími daněmi a masivnějšími vládními zásahy, zatímco zahálka ja odměňována EBT kartami, WIC šeky, bezplatnou zdravotní péčí, dotovaným bydlením a mobilními telefony zadarmo, žijete v zemi ovládané idioty.
 10. Pokud vláda plánuje dostat lidi zpět do práce tím, že podporuje zahálku 99 týdny podpory v nezaměstnanosti bez nutnosti prokazovat, že hledáte práci a nemůžete ji najít, žijete v zemi ovládané idioty.
 11. Pokud zbavování schopnosti bránit se sám vás podle vlády dělá více „bezpečnými“, žijete v zemi ovládané idioty.

Zdroj: http://fellowshipoftheminds.com/2014/09/05/11-ways-to-know-when-you-live-in-a-country-run-by-idiots/

Překlad: Stan

Stanův komentář: Zajímavá sonda do myšlení amerického voliče. Anebo do toho, jak je propagandisticky zpracováván. Až do 8. bodu včetně to šlo…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
14. 9. 2014 9:27

Zajímavé by bylo, jaké příznaky idiocie vykazuje naše země, pokusí se o to někdo? Mě spíše napadá pár příznaků toho, že je naše země obydlena převážně idioty, čímž se dostávám blíže ke Stanově „ideologickému zpracovávání“, tentokrát ale českých voličů. Pochopitelné mi pak připadá, že idioti si mohou zvolit zase jen idioty.
Asi to někomu bude znít hodně nadřazeně, ale tady jde o to idioty nějakým způsobem spíše politovat a tolerovat, než soudit. K tomu se ovšem tady mohou možná kvalifikovaněji vyjádřit jiní.

GRENZER
14. 9. 2014 9:45

Bůh žehnej Americe !

Béda
14. 9. 2014 9:52

http://www.alternews.cz/kdyz-chcete-bombardovat-jine-zeme-nemusite-nutne-znat-zemepis/ Před několika dny, vysoko postavený představitel bílého domů uvedl, že Saúdská Arábie a Sýrie mají společnou hranici. To bylo řečeno v souvislosti se záměrem USA bombardovat syrské území. Tyto mezery v geografických znalostech ukazují představitele USA celkem často. Nabízíme vám výběr případu, kdy američtí úředníci ukázali nedostatek znalostí… V roce 2012, prezidentský kandidát od republikánů Mitt Romney náhle oznámil, že “Sýrie je cestou k moři pro Írán.” Romney pak překvapil znovu, když řekl, že západní břeh hraničí se “Sýrii nebo Jordánskem,” a jistě velmi překvapil Syřany. Dále, senátor John McCain v jednom ze svých mnoha televizních rozhovorů najednou řekl,… Číst vice »

Morybundus
Morybundus
14. 9. 2014 9:53

Ty neustálé narážky na omezování práva „mít a nosit zbraň“, kritika interrupce, kritika zdanění apod. naznačují, že se jedná o kritiku především z pravicově-konzervativních pozic.
Zvláštní jev, v poslední době patrný všude, kam se podívám. Téma Ukrajiny, Ruska apod., zdá se, „ad hoc“ spojuje konzervativní pravici a levici, leč nenechme se opít rohlíkem!!!

J. Hruška
J. Hruška
14. 9. 2014 19:38

Přátelé, můžete se samozřejmě durdit nad tím, že Američan se necítí bezpečný, když má v zásobníku své zbraně jen deset nábojů a nevidět, že autor to dává do kontrastu se zbraněmi, které americká vláda dává vysloveným šílencům a kriminálníkům. Podobně můžete autora odsoudit, že „odmítá interrupce“ a nevidět, že neřeší, co s třináctiletou dívenkou, která pod vlivem sexuální výchovy otěhotní. Jde mu zase o kontrast s buzerací, doprovázející podávání běžných léků. Budete tak řešit hlouposti. Podstatné je, že lidé, kteří to v USA i jinde prosazují nejsou idioti v běžném smyslu. Myslím si, že ve skutečnosti jde o lidi, kterým… Číst vice »

idiotronic
15. 9. 2014 0:19

K bodu 7 je na
http://www.seznam.cz
video,upomínající na Lehman Brothers