11 způsobů, jak poznat, že žijete v zemi ovládané idioty

 1. Pokud můžete být zatčen za lov nebo rybaření bez povolení, ale ne za to, že jste v zemi ilegálně, žijete v zemi ovládané idioty.
 2. Pokud musíte mít povolení od rodičů, abyste mohli jet na exkurzi nebo si vzít aspirin ve škole, ale nepotřebujete ho k potratu, žijete v zemi ovládané idioty.
 3. Pokud musíte ukázat doklady k tomu, abyste mohli nastoupit do letadla, platit šekem, koupit si tvrdý alkohol nebo přečíst si knihu v knihovně, ale ne k tomu, abyste zvolily ty, kteří budou vládnout, žijete v zemi ovládané idioty.
 4. Pokud vláda chce zakázat vyrovnaným a bezúhonným občanům vlastnit zbraně se zásobníkem na více než 10 nábojů, ale posílá dvacet stíhaček F-16 bláznivým vůdcům v Egyptě, žijete v zemi ovládané idioty.
 5. Pokud v největším městě můžete koupit dvě půllitrové láhve limonády, ale ne litrovou, protože litr slazeného pití by mohl způsobit vaši obezitu, žijete v zemi ovládané idioty.
 6. Pokud může být 80letá žena při prohlídce TSA svlečena do naha, ale žena v hidžábu smí být prohlížena pouze po ramena, žijete v zemi ovládané idioty.
 7. Pokud vaše vláda věří, že nejlepší způsob, jak se zbavit dluhů ve výši bilionů dolarů, je utratit biliony dolarů navíc, žijete v zemi ovládané idioty.
 8. Pokud může být sedmiletý chlapeček vyhozen z 1. třídy, protože řekl své učitelce, že je „roztomilá“, ale průzkumy sexuálního chování nebo diverzity jsou na 1. stupni základních škol zcela akceptovatelné, žijete v zemi ovládané idioty.
 9. Pokud je těžká práce a úspěch následována stále vyššími daněmi a masivnějšími vládními zásahy, zatímco zahálka ja odměňována EBT kartami, WIC šeky, bezplatnou zdravotní péčí, dotovaným bydlením a mobilními telefony zadarmo, žijete v zemi ovládané idioty.
 10. Pokud vláda plánuje dostat lidi zpět do práce tím, že podporuje zahálku 99 týdny podpory v nezaměstnanosti bez nutnosti prokazovat, že hledáte práci a nemůžete ji najít, žijete v zemi ovládané idioty.
 11. Pokud zbavování schopnosti bránit se sám vás podle vlády dělá více „bezpečnými“, žijete v zemi ovládané idioty.

Zdroj: http://fellowshipoftheminds.com/2014/09/05/11-ways-to-know-when-you-live-in-a-country-run-by-idiots/

Překlad: Stan

Stanův komentář: Zajímavá sonda do myšlení amerického voliče. Anebo do toho, jak je propagandisticky zpracováván. Až do 8. bodu včetně to šlo…

Přejít do diskuze k článku 6 komentářů