17. listopad, blesk z nebe, smrad a úklidová četa

Presstitutky mají 17. listopad za stejně hnusné datum, jako mají jejich manuálně pracující kolegyně při povinné lékařské prohlídce. Není divu. Lidi sedí doma, je státní svátek, listopad, škaredě a zima, depka na krku a občan cítí, že je to v prdeli, navzdory velkým blaživým kecům, které na něj přicházejí od kladení věnců a proslovů.

Teď se nám pohádali studenti se Zemanem, kdo za to tehdy vlastně mohl. Já tvrdím, že ten mrtvý student na Národní třídě. Žije v nejmenované obci na Bruntálsku a pravidelně se snaží vytunelovat Karlovu Studánku tím, že ve svém penzionu umístí tak 50 individuí a dá jim na čas trvalé bydliště, aby měl hlasy pro tu budoucí demokracii a pro přítomný tunel na územním plánu. Ale tento agent StB naštěstí neexistuje, protože všechno udělali naši chrabří studenti. Ale ti to prý nespáchali, takže 17. listopad ani nebyl. A to je dobře, navíc máme volno, i když je venku škaredě. Tatíček Klaus má pravdu, že se to porouchalo tak nějak samo, on musí vědět, když v tom komunistickém binci seděl na kase.

Jsem z Valašska a mám rád sklárnu Karolinka. Ustála vytunelování Crystalexu a nedopadla jako Skloexport, který vytunelovala nějaká paní Grázlová. Ten neexistující agent, co způsobil neexistující 17. listopad svým neexistujícím zabitím na existující Národní třídě musí být spokojen, i když se mu zatím nedaří. Stejně tak pilnou prací zdejších rodáků Karolinka vzkvétá a má stále vyšší hodnotu. Je tedy co rozkrást, a to je jen dobře, od toho ten 17. listopad prý vznikl, a vlastně nevznikl. Designérka Alena Holišová a třeba paní Světlana Šinkmajerová jako ruční malířka skla už 40 let živí podnik, který kousek odtud 1861 u Nového Hrozenkova založil Salomon Reich jako Charlottenhütte a komunisté přestavili na velký průmyslový podnik, protože v tomto partyzánském kraji byli odjakživa slušní lidé, ale nebyla slušná práce. Pak chvíli byla, a nyní, po sametu, už zase není. Ale je ten neexistující agent a existující huť, která vzdoruje agentům, protože v ní pracují slušní lidé.

Listopad podle presstitutek přišel jako blesk z nebe. Zůstal po něm smrad, státní svátek, neexistující agent, který se snaží vytunelovat existující obec. A tu sklárnu založil německy mluvící žid, který o ni po válce zase přišel. Stejně jako jsme my přišli o ten neexistující listopad 1989 a zůstal nám vytunelovaný státní svátek. Ale Charlottenhütte i obec Karlova Studánka žije, a lidé umí. Stejně tak nějak žije idea listopadu i s vytunelovanou revolucí. A stejně tak byli a jsou reální machři dějin, kteří umí nanášet zlato na sračku všednosti a poroby. Tito disidenti nejsou tématem pro presstitutky, nikdy nebyli. Na to nikdy nebyla doba, a nejspíš nikdy nebude. Reálně totiž vládnou ti neexistující agenti s penzionem, co lidem dávají práci, přitom dělají politiku a jsou vidět v médiích. A stejně tak dnes v médiích není k nalezení agent, který prý všechno začal a pak šel tunelovat, a v tom tedy rozhodně nebyl sám. Ti nejúspěšnější pokrývači dějin dnes řeční na veřejných mítincích, stejně jako kdysi komunisté, a zase plácají o významu Revoluce. Dobře jim tak, a nám také. Komu čest, tomu čest a pastýřovi trúba.

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
18. 11. 2014 19:13

Působí to poněkud nasejřeně … a celkem není divu. Kromě presstitutek by se také mohlo mluvit o pussytutkách. 17. listopad existuje – ten původní. Ten druhý byl jen trapný pokus na historii něco naroubovat. A to se celkem povedlo až teď. Pukavce na hlavu zástupce hlavního evropského ekonomického motoru. Ale už je to také jen mopslík. http://www.reformy.cz/zpravy/skutecny-duvod-proc-nemecko-zastavilo-repatriaci-sveho-zlata-z-ny-fedu/ 17. listopad – to je pracovní volno. Takto se to dneska musí brát. Jen pár pitomců řízených Džudy Šapiróóóó bude vždycky za něco bojovat. Nepřátel je , kam se jenom člověk koukne. 17. listopad – Pravdy a lásky pussy pád Sedmnáctého listopadu a… Číst vice »

orinoko
18. 11. 2014 19:55

Tak tak. Emeričtí opičáci se domnívají, že jsou v nějaké banánovce. A těm angažovaným debilům vůbec nedochází, že jsou určeni na bojiště s Ruskem jako kanonenfutr.
A soudruh Kalousek je nadporučík Dub.

fajt
18. 11. 2014 20:02

a když ne Ukrajina, tak vlasovci od Vltavy zaskočí, panenkoskákavá, opravdu jsou v Práglu tak tupí…muhehe :-)

lomikel
lomikel
18. 11. 2014 20:20

hudryper napsal

A je to naprosto jasné a in flagranti :
http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

by stalo za to najit poslance ktery bude interpelovat ministra vnitra ve veci prosetreni aktivit americke ambasady. ne ze bych si slibval ze to nekdo prosetri, ale skoda to nechat bez impaktu na verejny prostor. neznate nejakeho ktery by to byl ochoten udelat ?

orinoko
18. 11. 2014 20:33

17. listopad?

Toto je 17. listopad 2014.

– Emerický opičák povolal do Fergusonu proti lidem Národní gardu.

http://www.presstv.ir/detail/2014/11/18/386575/ferguson-likely-to-explode-fbi-warns/

– Padají Leonidy.

http://www.sana.sy/en/?p=18208

– Ze syrského Allepa zdrhla FSA.

http://www.presstv.ir/detail/2014/11/18/386559/militants-abandon-aleppo-leader-flees/

bmw525i
bmw525i
19. 11. 2014 0:01

Zemana 2x nemusím protože v rámci „privatizace“ v 90 létech se podílel na vykradení republiky naprosto stejně jako Klaus. Každopádně se však podivuji tomu, jak mizerně byla odvedena práce ochranky. Tam byli 4 prezidenti. Vědělo se předem (nebo by se mělo vědět předem), jaká tam bude atmosféra. V takových případech nelze organizovat ochranku jen pár lidmi kolem státníka, ale nasadí se 20-30 (nebo více podle situace) operativců mezi dav v přiměřené vzdálenosti od tribuny s jediným cílem, hlídat zda někdo nemá snahu cokoliv hodit směrem k tribuně, vytáhnout zbraň apod. To prostě neexistuje, aby někdo hodil cokoliv na tribunu, kde… Číst vice »

Neználek
Neználek
19. 11. 2014 0:22

bmw525i napsal
Jakmile někdo něco vezme do ruky a rozmáchne se k hodu, již měl ležet na zemi a mít na rukou klepeta, nebo mu ji měli ustřelit.

Ano, zastřelit nabo aspoň přiškrtit jako paní Řezníčkovou. Ti samí, co by jí bývali nejraději ještě přidali pár kopanců, by nyní nejhlasitěji křičeli o brutální ochrance!!!

Kamil Mudra
Kamil Mudra
19. 11. 2014 1:21

Je to sice úplně OT ale neúplnost tohoto oznámení České pošty mi nedá abych tu informaci nedoplnil: http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/ceska-posta-varuje-pred-podvodnymi-emaily-o-nedodanych-zasilkach–1420392 Přijde vám oznámení (může být i trochu lámanou češtinou) obsahující odkaz na který máte kliknout pro další informace. Kliknete a ocitnete se na stránce kde už nemusíte klikat na nic a okamžitě máte vira v compu. Než se nad tím vůbec stačíte nějak zamyslet máte zaheslované úplně všechny soubory heslem které neznáte – tedy se pro vás stanou nepoužitelnými. Virus během okamžiku odvede tuhle práci, odešle vaši IP adresu svému páníčkovi a pak se smaže. To znamená že můžete odvirovávat do alelujá… Číst vice »

bmw525i
bmw525i
19. 11. 2014 8:32

To: Kamil Mudra –
1) Jen blbec kliká na odkazy podobného typu, stejně jako na emaily o odkazu 10 mega USD po zemřelém strýčkovi, který byl bez příbuzných a moje adresa byla vylosována jako dědic, nebo výhře 800 kilo EUR v XYZ loterií. Přeci vím, jestli jsem si někde něco objednal, nebo ne.
2) Nevím jak který antivir, ale já používám ESET NOD 32 a ten mě na jakoukoliv byť i minimálně nebezpečnou stránku nepustí. Prostě se ta stránka neotevře a vyskočí hláška – URL stránky byla zablokována. Kupte si pořádný antivir a nemusíte se ničeho bát.

Aleš
Aleš
19. 11. 2014 15:13

http://www.novarepublika.cz/2014/11/je-cilem-spolecnost-tulaku-putujicich.html
Karlova Studánka sice ještě žije, ale její skutečný zachránce umírá. DÍKY INSTALACI SPOLEČNOSTI TULÁKŮ A JEJÍ BEZBŘEHÉ LHOSTEJNOSTI A SOBECKOSTI. Pan Umlauf je proti mně ještě klidný a spokojený človíček, kterého asi pálí dobré bydlo a nic ani asi změnit nepotřebuje. Kdy skončí tohle vězení bez mříží? Bude nutné nejdřív zbourat všechny kavárny?! Nebo osazenstvo aspoň vyhnat na CESTU HVĚZD?
Realita vzdálenějšího podhradí je ještě mnohem horší než si uvědomila drtivá většina účastníků Vratimovského semináře.

fajt
20. 11. 2014 13:07

po 25 letech už nejsme druh, ale každý sám za sebe. ..

Aleš
Aleš
20. 11. 2014 14:40

fajt napsal

po 25 letech už nejsme druh, ale každý sám za sebe. ..

Když to zopakujete ještě 99krát, stane se to „pravdou“…

fajt
20. 11. 2014 16:04

Aleš napsal
Když to zopakujete ještě 99krát, stane se to „pravdou“…

jenže to není manipulační hláška s emerickou ambicí, ale holý fakt. ..)