Odessa 5/02 – 3. díl: Top Secret

 

Přináším Vám poslední díl dokumentu o událostech v Oděse 2.5.2014. Dozvíte se šokující informace, pravdivé příběhy, autentické záběry. Máte možnost zjistit, jak pracuje propaganda. Budete se divit jak málo osob může ovládnout dav v miliónovém městě. Stejně tak velmi málo osob zmanipuluje celou zemi ke svým účelům. Na příběhu Oděsy je to patrné naprosto extrémně. Stačí, když si toto heslo vyhledáte na wikipedii v češtině. Cituji: „Nejprve napadla skupina proruských ozbrojenců vyzbrojených střelnými zbraněmi, zápalnými lahvemi a holemi demonstraci za jednotnou Ukrajinu, které se zúčastnili fotbaloví fanoušci týmů Černomorec Oděsa a Metalist Charkov, jejichž zápas se toho dne konal. Po tomto střetu byli zjištěni 4 mrtví a desítky zraněných. Policie nezasáhla a podstatně větší proukrajinský dav čítající několik stovek lidí se pustil do odvety.“

Chcete-li vidět, kdo byl ozbrojen střelnými zbraněmi, koho i česká wikipedie vydává za fotbalového fanouška, a co znamená vidět ze snímku jen kousek, určitě se podívejte na tuto část, kterou jsem nazval „Top Secret“ – chtělo by se mi dodat, že je určena pro všechny v ČR. V Oděse totiž, moji milí, rozhodně nešlo o odvetu, nýbrž o plánovanou provokaci, nešlo o fotbalové fanoušky, ale o členy Pravého sektoru a sebeobrany Majdanu,přičemž samozřejmě účast obyčejného zfanatizovaného davu byla vítána jako zástěrka. Od minuty 10:35 vidíte šokující záběry, které zcela vyvracejí mainstreamovou manipulaci.

Vnímavější se přesvědčí, jak snadno a krutě může být bita mlčící většina. Nezdůrazňuji známá fakta, jako je financování celé situace na Ukrajině USA či EU. Je dobré si však také uvědomit, že jeden ze zakladatelů ostře propagandistické organizace Člověk v tísni, kterou založil spolu s Českou televizí poté, co se probral z komunistického přesvědčení, nás má nyní zastupovat v Bruselu.

Kam EU směřuje, resp. výsledky její činnosti vidíte v tomto dokumentárním cyklu se všemi důsledky. Vy, starší, budete vybiti hordami zfanatizovaných pubescentů, oni poté, co poslouží k hrůzným účelům, budou náležitě zneškodněni. Ano, Odessa 5/02 je příběh jednoho dne. V jednom městě. V jednom státě. Na jednom kontinentě. Má to jednou být stát „našeho“ společenství.

Stane-li se tak, pak brzy budou i naše města zažívat tyto příběhy. Viděli jste, kam vede tzv. velká politika, jak se z ní stává malá rychlá kulka, nebo tvrdá dřevěná pálka. Máte možnost sledovat, jak nepatrné zúžení pohledu objektivu zcela změní perspektivu a náhle je vyprávěn zcela jiný příběh.

A ti, co to ovládají, mají eminentní zájem, aby se sdělovaný příběh ani náhodou nepřiblížil ke skutečnosti. Ztratili by nad Vámi moc. Ručička se blíží ke dvanáctce. Snad ještě není pozdě. Děkuji za pozornost a na závěr připomínám jeden citát:

„Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, nebyl jsem přece Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.“

(Martin Niemöller)

Pozn.: Od minuty 10.35 vidíte jasně jak střelbou ze střechy střediska Atény anti-majdan brání policisty proti střílejícím majdanovcům – střelba a vyzbrojení majdanistů zatím nebyly nikde publikovány.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Libor
Libor
14. 6. 2014 8:06

Tak tohle je překvapení! A zároveň ostuda až zločin médií.

Seal
Seal
14. 6. 2014 8:54

Takže ti s červenými páskami byli nakonec přece jenom příslušníci Antimajdanu? Tak to by byl po více jak měsíci hodně divokých spekulací a dohadů docela kognitivní úspěch… Šmankote, lidi, nebuďte jako ovce, protože vždycky, když budete myslet jenom jedním směrem, tak vás bezpečně dostanou.

bublin
bublin
14. 6. 2014 10:07

Tak oprýskla civilizovanost jak krycí barva a zůstala jen zvířata chtivá krve (parafráze citátu z knihy Krycí barva). Stalo se, co se s neúprosnou pravidelností opakuje v celých dějinách : masakrování poražených. Vzpomeňte na smutný konec invalidů střežících Bastilu a jejího guvernéra. Snímeček jsem viděl dvakrát a „důkazy“ v něm představují mapky, šipky, výběry a komentáře. Obě strany jsou od sebe, alespoň pro mě, nerozeznatelné. Podivné je chování policie, která palbu neopětovala. Vývody autora o manipulaci davu – no každá, i malá partička, má svého vůdce, navíc dav nikdo nemusel manipulovat neb všichni zůčastnění si přišli vyřídit účty. Jsem rád,… Číst vice »

mirror
mirror
14. 6. 2014 16:58

Vůbec by nevadilo uvést použité zdroje. Video má ruské titulky, takže není co tajit. Také bych uvítal informaci, jak a kdo vraždění za zdmi domu odborů vyšetřuje a co se pouští na veřejnost. Zájem zmapovat událost budou mít jak znepřátelené strany v Oděse, tak vlády v Kyjevě a Moskvě. Češi ze své televize vědí, že všechno vyprovokovali proruští separatisté, více netřeba vysvětlovat. Zvídavější idioti se od Zaorálka dozví, že se proruští teroristé upálili sami. Jen elita národa se něco méně vylhaného dozví na alternativních webech.

mirror
mirror
14. 6. 2014 22:07

Kolegové, tady se Rusové a Ukrajinci hádají
https://www.youtube.com/watch?v=Ro9gWp6qeAA
O nás Češích tam někteří tvrdí, že jsme bojovali na straně Němců v Rusku a vedl to nějaký Moravec. Na jedné straně to vypadá, jako fatální neznalost, ale možná to vydedukovali podle Zaorálkova současného chování.


Nejnovější příspěvky