Absolutní chaos v Libyi, Muammar Kaddáfí měl pravdu!

Leden 11, 2012


Sajf al-Isláma chytili, ale nezabili. Nyní je velmi populární. Algeria-ISP


Ať už jsou názory na plukovníka Kaddáfího jakkoliv různorodé, správně pravil, když řekl, že tuto válku si Libyjci vyhrají sami, nakonec se spojí a získají svou zem zpátky. Přesně tento scénář se právě nyní odehrává v Libyi. Oficiální vláda má velmi malou podporu obyvatel, kmeny jsou stále ozbrojené, v zemi je tisíce žoldáků z cizích zemí, kteří nehodlají pustit zbraně z rukou. Jedná se hlavně o islámisty, kteří dobývají severní Afriku pod ochranou USA a NATO.


Kaddáfí měsíc před svou smrtí řekl:

"Našim statečným lidem Libye, kteří odolávají: území Libye je vaše vlastnictví a vaše právo ode dne vašich dědů a pradědů. Ti, kteří chtějí ukrást vaši zem, jsou žoldáci najatí a podporovaní ze zahraničí. Zbloudilí psi. Tito cizinci se vám teď snaží odebrat vlast vašich praotců.

To je nemožné. Nikdy neopustíme vlast našich předků. Jejich rodiny byly nejdříve špehy pro Itálii a nyní jsou špehy pro Francii a Británii. Ti samí synové následují kroky svých otců a dědů, kroky hanby. Tyhle krysy a ozbrojená spodina co vás vyvražďuje jsou příkladem jejich vlastních předků. Každý z nich je klon a model zrádce, nejsou to Libyjci. Zeptejte se kohokoli z těch, kteří jsou podporování NATO, kteří ničí libyjskou infrastrukturu a vraždí Libyjské děti! Přijdete na to, že jejich otcové a dědové byli zrádci. Nesou dál geny zrádců. 

Myslíte si, že ti, kteří nesou tyto geny zrádců z předešlých generací, budou rozhodovat o osudu Libyjců? Když poznali, že lidé Libye zapnuli řehtačku a odmítli akceptovat, obrátili se k špinavým trikům podlé ARAB TV – zrádci ze zálivu, skrze mediální armádu vymyli mozek všem lidem.

Chtějí, aby je ti podlí vytrubovači lží zachránili lží nebo dvěma, fámou tuhle nebo támhle. Na začátku říkali, že jsem utekl do Venezuely, ukázalo se to jako lež. Nyní jsou naštvaní a řekli, že jsem odešel do Nigeru, aby zničili vaši morálku a přinutili vás vzdát se. To je indikací toho, že vědí, že vaše morálka a duch jsou na vysoké úrovni. 

Lidé v Tripolisu jsou připraveni zničit tyhle zrádce a zajmout žoldáky, kteří jsou jako pytel lasiček bez jakéhokoli sjednocení mezi sebou. Jejich vedoucí je brzy opustí, i jejich zásoby munice byly vyčerpány, nemají čím bojovat – mají jen NATO.

Myslí si, že NATO zůstane na obloze napořád, NATO se vrátí poraženo ať se mu to líbí nebo ne, neboť finanční pozice mu nedovolí pokračovat ve své letecké kampani. Zrádci Libye začnou cítit, že jsou na bojišti sami, začnou mít strach.

Lidé Libye ve svých milionových pochodech ukázali svou pozici celému světu, tito lidé jsou stále naživu. Nenechte se ovlivnit psychologickými reklamami a lží. Tuto válku začala kupa zrádců, opilců a kupa islamistů, kteří se odchýlili od zákona a pořádku, kteří nemají jiný cíl než zničit zemi.

Nemají ani žádný diplomatický nebo ekonomický plán. Chtějí jen ničit a rabovat. Viděli jste, co ti ozbrojení rebelové udělali, když přišli do Tripolisu, vyloupili celé město. Vykradli domovy a ukradli zlato, které patřilo ženám.

Každý z nich běžel zpátky ke svému kmeni s ukradeným lupem, odložil zbraně a prohlásil se za vítěze. Lidé Libye by neměli být umlčeni takovými individui a neměli by zapomenout na svou skvělou minulost. Jsou podporováni křižáky, kteří se nyní dívají na svůj padlý kolonialistický komplot a opakují svou taktiku. Budou na bojišti ponecháni osamělí."

 

Po krvelačném brutálním zabití Muammara Kaddáfího (20. října 2011) se Tuaregové z jihu Libye začali mobilizovat a během měsíce získali podporu 33 tisíc bojovníků a vydali se z jihu čistit města od žoldáků a zabijáků, kteří jsou na tuto práci najmuti dosavadní vládou Libye, jež je momentálně absolutně nesvéprávná. Děti stále nechodí do školy, nebyla obnovena infrastruktura, banky, nemocnice, dodávky potravin a další. Lidé se bouří a chtějí život jako byl dříve, než NATO zdemolovala jejich zem! Aisha Kaddáfí (dcera Kaddáfího) bude také ve vládě. Libyjci chtějí jistotu a chtějí život, jako byl dřív, a klidně i bez Muammara Kaddáfího, ale Západ se Spojenými státy a rebely to nechtějí!


Kdo by to byl čekal, že zrovna syn plukovníka – a to Sajf al-Islám Kaddáfí získá v zemi tak velkou podporu občanů. Není to tak trošku paradox? Proč všechno to zabíjení a přepisování dějin skrze další humanitární válku? Osvobozenecká armáda Libye (LLA) postupuje stále na sever, kde vede těžké boje s povstalci. Získávám zprávy od vojáka přímo z LLA, který informuje o tom, co se děje. Saif al-Islám Kaddáfí sestavuje vládu, je podporován většinou obyvatel země. Čím dál více lidí je opět pro Kaddáfího.


Západ nyní mlčí a Libye jakoby zmizela ze scénáře, ale oni jen přemýšlí, jak na to budou reagovat. Mahmúd Džibríl – bývalý předseda libyjské vlády – potvrdil přítomnost zahraničních agentů v zemi, od vojáků až po vysoce postavené. President Barack Obama s prezidenty Francie a Ruska jednali o zhoršující se situaci v Libyi. Prezidenti jednají o jmenování vedoucího libyjské vlády Saifa Al-Isláma Kaddáfího, který se těší velké popularitě v zemi, výměnou za vytvoření a znovuobnovení země. Poslední slovo v této otázce bude mít OSN, která o tomto návrhu bude diskutovat v nejbližší době. Saif al-Islám slibuje kladné překvapení a novou šanci pro všechny Libyjce.


Minulý týden nás média po dlouhé době informovali o tom, že milice v Libyi chtějí vyvolat válku. Opět velká lež, vždyť válka ještě vůbec neskončila! Nezměnilo se vůbec nic, a ty milice, které popisuje Západ, je armáda, která má za úkol vyčistit Libyi od krvelačných žoldáků, kteří jsou jako pouštní piráti, a bojuje proti nim!


V Brně máme jednoho aktivního Libyjce, který jezdí do Prahy na konference a vykládá o tom, jak hrozný byl Kaddáfí, jezdí i do Rakouska. Tento člověk veřejně skandoval pro Kaddáfího, obdivoval ho a nedal na něj dopustit. Nyní jezdí a vykládá přesný opak. Podle jeho slov mám zkusit vzít zelenou vlajku a  projít se v Libyi, prý uvidím, co se mi stane. To je ta demokracie? Děkuji, nechci.


USA spolu s NATO jsou ta největší zločinecká seskupení, která mají na svých kontech miliony lidských životů. Jsme členem NATO. I my tímto podporujeme tyto falešné revoluce. V Evropě je mnoho Libyjců, kteří utekli s kapsama plnýma peněz, protože nechtěli být oddáni pravé Libyi, chtěli hýřit a nestačilo jim to bohatství, které měli. Dlouhá léta tento plán připravovali a nakonec se jim to povedlo. Dokázali sestrojit divadlo, které mělo pomoci humanitárně bombardovat suverénní stát, kterým Libye určitě byla. Zesnulý pan prezident Václav Havel velmi prosazoval bombardování Libye i Bělehradu, a přitom sám byl samozvaným symbolem demokracie. Jaká ironie!


Nikdo se nemohl pyšnit bezplatným studiem po celém světě, lékařskou péčí, bezplatným bydlením, půjčkami bez úroku, potravinami a dalším. Tohle byl život Libyjců, kteří žádnou rádoby revoluci nechtěli.


Přeji spravedlnost všem Libyjcům, kteří zažili v této válce mnoho utrpení, přišli o své syny, dcery, sestry a matky, o své domovy a vše co měli jen kvůli chuti penězům. Přeji všem těmto lidem, aby svůj boj vyhráli a nenechali se zničit Západem, což nebude vůbec jednoduché!


LLA ARMY

 

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments