Americké zdravotnictví, náš vytunelovaný vzorExaktní srovnání cen lékařských zákroků mezi USA a zbytkem světa ukazuje, kam nás dovede hrabivost lidí zakládájících tunely jako kšefty s plasmou a IZIP knížky.


Světově uznávaná organizace International Federation of Health Plans zveřejnila každoroční Comparative Price Report 2012(external link) čili srovnání ceny lékařských výkonů v jednotlivých zemích. V našich dřívějších článcích na e-republice jsme společně s bývalým poslancem Ludvíkem Hovorkou (KDU-ČSL) sledovali kroky vedoucí k rozkradení a privatizaci českého zdravotnictví. Viz naše tematické číslo z loňského roku nazvané Nemocnice v kómatu(external link). Pod současným neschopným ministrem Hegerem tento trend eskaluje. Tak se exaktně podívejme, kam nás dovede hrabivost lidí kolem party, která zakládá tunelující podniky jako kšefty s plasmou a IZIP knížky.


Projděte si exaktní srovnání cen lékařských zákroků mezi USA a zbytkem světa. A nezapomeňte, že pro zloděje kolem VZP a ministra zdravotnictví je Amerika naším vzorem…


Celý článek na e-republika.cz


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments