Brno: Na Velikonoce ve Slévárně!

Tradiční velikonoční koncert chystá gospelový sbor ADD Gospel 25. dubna v prostorách obchodního centra Vaňkovka. V sále Slévárny zazpívá zhruba padesátičlenné uskupení z Brna a Přerova původní i zcela nové kusy a to od 18.30 hodin. Doprovodí je živá kapela, diváci se tak mohou těšit na energický, taneční a optimistický zážitek, který doplní duchovní rozměr Velikonoc.

Soubor ADD GOSPEL vznikl na podzim roku 2006. Jeho cílem je uplatňovat ve všech svých aktivitách gospelové poselství – přinést posluchačům i zpěvákům radost, naději a svobodu. Do souboru se může přihlásit každý, komu právě tento žánr lahodí. Při učení repertoáru se pak pomalu seznámí s angličtinou, protáhne si tělo při nacvičování choreografie, naučí se správně dýchat a vypěstuje si také hlasovou kondici. Soubor je domovem pro zpěváky začátečníky i pro ostřílené mistry.

Soubor zastřešuje občanské sdružení ADÓ založené v Brně před 9 lety. ADÓ, o. s. pořádá kurzy, semináře, koncerty a benefiční akce. Za cíl si klade pomáhat lidem vyjádřit své pocity a dojmy pomocí uměleckých prostředků. Název „ADÓ“ má původ v řečtině a znamená zpívat nebo, lépe řečeno, komunikovat zpěvem. Vyučování má pomoci každému, kdo se chce zpěvem odreagovat, potěšit sebe i své blízké a setkávat se s lidmi, kteří hledají to samé. Dává příležitost především těm, kteří pro své časové vytížení, věk nebo stupeň pokročilosti nemají možnost učit se v ZUŠ a podobných školách. Můžete se u nás věnovat i populární hudbě – například žánrům blues, soul nebo muzikál, ve sboru ale dáváme přednost worship a gospel music.

Kontakt:

Jana Crown Peřtová

Tel: +420 605 210 337

Email: sdružení@ado-zpev.cz, JC@addgospel.cz

Web: www.addgospel.cz


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments