Byl prvni Maj – byl socialistu čas…

Květen 02, 2011

Muj mily deničku, včerejšek sem prožil v užasnem světě všeckych světovych socialistu. Byli tam socialisti realni, narodni aji multykulturni. Byl to užasny zažitek.


Socialisti multykulturně korektni vystupovali pod svoju modru vlajku s oblibenyma žlutyma hvězdičkama.Sudruzi ze socializmu realnyho uživaju hvězdičky červene.…anebo bile.Narodni socialiste použivaju křižky. Sudružka z Rotkrojcu s typickym křižkem na rukavu, tentokrat bez oblibenych hačku na koncu.…typicky představitel mlade generace přivedl mladežniky. V mladi je naša buducnost, sudruzi.I v socializmu su živly, kere se nikdy nespokoji s dosaženu urovni rozvinute socijalistycke společnosti. Ale s takyma se dokažeme vypořadat tak nějak po našemu.Na naši straně totiž stoji semknute šiky pracujiciho lidu. Nic nas nemože porazit, enem naše vlastni chyby.Aji sudruh kosmonaut Gubarev si na nas zrobil čas.…ženy s kužely předvedly sve obvykle čislo.Aji sudruzi pokrokovi imperyjalisti su v jednym šiku s lidem. Imperyjalistum reakčnim sme zakrutili krky……ambasada bananove socijalistycke republiky San Colombo…a vysilaci satelitni aparatura.…obrazkovy seznam agentek imperijalizmu.…sudruh narodni socijalista v upřimnem objeti se sudruhem ze socijalizmu realneho…a to vše pod kontrolu sudruha z rabovacich gard…bdělemu oku bezpečnostnich organu neunikne žadna uchylka od socijalistyckeho programu.…mladi, zapaleni revolucijonaři z Kuby…v socijalizmu maju aji vozičkaři svoje misto.…hodně zme se od tebe naučili, sudruh Koba. Ty koncentraky, to byl špicovy napad. Diky!
…vyspělost socijalistyckeho světa je neoddyskutovatelna. Eště zepar roku a budeme tam, kaj jini budu už včera.
…musi byt krasne mět take sudičky……mlady henlajnovec s mirovu holubičku bude brzo oporou narodnich socijalistu.…sudruh Gubarev v upřimnem rozhovoru s šefem jesenicke ponorkove flotyly.…stare dobre chruščovaky už nesu tak popularni tajak kdysi. Fčil se libame jinak. Tuž, nova doba vyžaduje nove činy.…však my socijalysti se vždycky dohodneme. Tady sudruh henlajnovec byl pěkny hajzl, ale fčil, když pracuje pro našu kontrarozvědku, tak je naš.…bezpečnostni organu uživaju špičkovu technyku k rozkryti kejklu buržoaznich rozvědek.…sudružka z ustředniho vyboru KS USA.
…tuž za rok zas v Karlově u Ostřižka, sudruzi.

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments