Co ty na to, voliči Karla Schwarzenberga?

Tuž, medyjalně-brutalni masaž je za nama. Byla kvalitni, plně srovnatelna se třema vyznačnyma kampaněma našeho života poslednich sta let: 1. Okradeni občanu statem – tzv. měna (1953), 2. Změna ježděni po leve straně (1939), 3. Antychartystycke běsněni (1977). Přitom bylo uplně jedno, kdo vyhraje, bo v boji mezi levičakem multykulturně-korektnim a levičakem nacionalně-nekorektnim musel tak jako tak vyhrat levičak. Pojďme se fčil podivat, co na vysledky řika jedna aji druha strana. Bo sem demokrat jak cyp, dejme nejdřiv přednost poraženym. Hovoři Karlo-volič:


"No tak podivejte se. Nemám z toho radost. Přišli jsme o výjimečnou příležitost zvolit mezinárodně uznávanou osobnost. Ale tak zkusím to brát pozitivně. Jsem rád, že jsem to zažil, až to jednou v emigraci budu vyprávět vnoučatům. Jsem velmi rád za přímou volbu, téměř polovina volících lidí má zdravý rozum! Ještě nedávno bych takový výsledek nečekal. Miloš byl zvolen tímto národem a my bychom jej měli přijmout jako prezidenta této země, protože jím opravdu právem je. Buďme demokraté a respektujme výsledek demokratické volby. Prezident by měl spojovat a sjednocovat. S trochou nadsázky bych rád něco vzkázal voličům Miloše.


Milí přátelé. Je škoda, že na vás nepůsobí všechny ty zprávy v novinách. Copak už vůbec nečtete? Jak je možné, že ani celá plejáda umělců z Prahy, jako je třeba pan Menzel a jeho zdravice, na vás neměla vliv? Copak nemáte mozek? Neumíte přemýšlet, vy lopaty? Copak všichni chodíte v šest ráno s bandaskou na šichtu? Já vás nechápu. Víte co? Jste zasraná banda zkurvenejch čůráků. Zapálil bych vás, vaše babičky i děděčky. Zbrejvikovat vás je málo, vy hajzli zkurvený, špinaví. Máte vy burani držet hubu a krok a makat na nás na polích vy hromado póvlu, špíny, svoloče. Praha a ostatní normální větší oblasti by se měly odtrhnout od toho ostatního, nebo vás transportovat, zapálit, umlátit tyčema. Rozdriftovat vás a vaše domácí ksindly Mercedesama. Ztáhnout vás z kůže vy debilové a hodit do mraveniště!


Místo odborů bych vás vy debilové nahnal do fabrik v řetězech za misku rýže denně vy kriplové. Tyčema do hlavy a zakázat vám televizi, kreténi. Všech svejch dvacet aut si přeregistruju na Sejšely, vy dementi a začnu si taky chodit pro podporu jako vy a budu chtít hned důchod. Narvat vám ty vaše berly do prdele! Udělat z vás aktivní střelnici, vy lůzo sprostá. Vy hovada, jenom přemýšlíte nad tím, jak vydupat s úspěšnýma lidma, jak je zašlapat, donutit žít v ilegalitě, krmte se, vy prasata, tou hromadou lží a sraček z médií. Ztáhnout vás z kůže vy debilové a hodit do mraveniště!


Jo, to už jsem vlastně říkal. No nic, demokraticky jsme si zvolili. Já myslím, jak říkal ten Masaryk, že důležité je nebát se a nekrást. Hlavně, abychom jako všichni drželi tak nějak pospolu, že?"


"Děkuji vám za rozhovor"


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, Praha-Vinohrady


PS: Rad bych vymyslel tolik fajnych, českych sprostych slov, ale tak dokonale to nedovedu. Odpověď je sestavena z autentyckych přispěvku na FB kratce po zvoleni Miloša. Autoři jsou znami, jejich jmena necham skryta, bo musim chranit sve zdroje před nenavistnou severomoravskou luzou.


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments