Eurokomisařce vadi, že Česko použiva kokotometry…

http://blog.idnes.cz/blog/3244/192152/clanok_foto_473.jpgTuž přiznam se ti, mily deničku, že sem si myslel, že už sem všecky ty Eurosocialistycke metody prohlidnul, všecko znam, všude sem byl a bruk Pytlik je muj mladši kamoš. Mylil sem se. Metodu, keru naši použivaju ke zjištěni, jestli je žadatel o azyl homo anebo hetero, sem fakt neznal. Odborně se nazyva kokotometryja.

Metoda je jednoducha. Dovali k vam do Přivoza černy chlop kajsik z Burkiny Fasa a začne vam tvrdit, že chce azyl, bo ho v Burkině aji ve Fasu dyskriminuju kvuli temu, že se mu libi chlopi s velkym foglem.


Tuž naš policejni uřednik mu navlikne taky prezervatyv, kery kontroluje prutok krve ve foglovi a pak mu promita obrazky malych, velkych aji střednich foglu, malych, střednich a velkych pipinek, nebo jak se to slušně řika.


No a podle teho se pozna, co ho fakt vzrušuje a jestli nahodu synek z Burkiny aji z Fasa nahodu nekeca. Fčil si asi myslite, že si robim srandu. Tuž fakt ni, synci a děvuchy. Take metody se fakt v socialistycke Eurounyji použivaju, misto teho, abysme mu přimo řekli – zeber se a tahni dodom, tady nemaš co pohledavat. Tady je cela stižnost Eurokomisařky, kera možna je enem zvědava, jak cela procedura vypada na vlastni oči.


Ale, možna, že se pletu. Možna cela Eurokomisa nema starost o lidske pravo homosexuala, tvrdiciho, že je homosexual. Možna se prostě Eurokomisa prostě boji, že by se cela metoda mohla zvrhnut a kokotometryja by se mohla začit použivat v Bruselu.


To byzme se mohli divit, kolik se tam koncentrovalo kokotu…

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments