George Soros versus české školství

Srpen 01, 2012


Když jsem před dvěma týdny, v souvislosti s ruskou regulací „nevládních“ organizací, vzpomínal na frontální útok na etnicky veleúspěšný systém českého základního školství, netušil jsem, že další kolo přijde takto rychle. Jako refrén v celém případu rezonuje jedno jméno: George Soros.

Po fiasku nátlakové skupiny Zvůle práva & Co. převzala případ mnohem silnější parta: Evropean Roma Right Center.  Tato organizace se chlubí tím, že metodu strategické litigace provozuje v 15 zemích a při té příležitosti „zajistila kompenzace“ ve výši 2 mil. € (cca 50 mil. Kč).


Zajímaví jsou sponzoři. Stejně jako minule jsou jimi Open Society Foundations kontroverzního investora George Sorese a fakt, že ERRC sídlí v Maďarsku, rodišti tohoto velikána, jeho roli ještě zdůrazňuje.I ostatní sponzoři stojí za to, švédští velkovýrobci obalové techniky, prodloužená ruka švédského ministerstva zahraničí nebo Evropská komise, která tak investuje peníze daňových poplatníků do strategických litigací v jednotlivých  zemích EU.


Na celém případu je velmi poučné, jak globální elita reinvestuje peníze, vytěžené z běžné populace, proti  jejím zájmům. Důležité je přitom nadnárodní působení, čeští učitelé a odborníci na školství se těžko mohou postavit mafiánské organizaci sídlící v Budapešti, tam demonstraci těžko svolají. Veškeré finanční prostředky na likvidaci českého školství, tj. v zájmu věci, která je evidentně proti většinové vůli českých voličů a daňových poplatníků, plynou ze zahraničí. Pomineme-li, že útok směřuje na jeden z nejkvalitnějších systémů vzdělávání problematických skupin, jedná se o bezprecedentní  útok na suverenitu ČR a hrubé porušení demokratický principů. Potřebujeme legislativu, která by zamezila ovlivňování právního prostředí a politického směřování ze zahraničí. Pokud se tak nestane, jednoho dne můžeme zrušit volby, zákonodárce i vládu, protože volič už nebude moci ve vlastním státě ovlivnit naprosto nic.


Všichni, kdo chtějí funkční školství pro své potomky si musí uvědomit, kdo je jejich skutečným nepřítelem a proti komu je prvotně potřebné bojovat. Nejsou to necivilizovaní cikáni, kteří se údajně chtějí vzdělávat a nemohou. Jejich opravdoví nepřátelé sedí o hodně výše. V tomto případě se jeden z nich jmenuje George Soros.

Převzato z Nautila

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments