Hromadná žaloba

Dnes, když jsem si zavazoval botu, tak jsem při tom zjistil nepříjemné skutečnosti. Sluhu, který by mi zavazoval boty, totiž nemám, a tak jsem se musel předklonit sám. Šlo to ztěžka. Na botu jsem si bohužel nedosáhl. Dříve jsem na tom byl stejně, ale měl jsem dlouhé obouvátko, takže jsem se předklánět nemusel a nic podezřelého jsem nezjistil.


To obouvátko mi na chodbě někdo ukradl. Bylo notně staré a poškozené, ale zloději to nevadilo. Dnes se u nás krade všechno, i když se nemusí. Nejde s tím přestat. Sliby, které nám politikové před časem dávali, že až si nakradou, tak nechají něco i pro nás obyčejné občany, vyšly úplně naprázdno.


Zdálo se to tak jednoduché, že když budeme přilévat olej do ohně, tak se tím uhasí. A nyní se zlobíme na politiky, že lhali a nikoliv na svoji hloupost, do které neustále přiléváme olej také.


Díky obouvátku jsem si vůbec nevšiml, že jsem vlastně tělesně postižený. Začal jsem pátrat po příčině té tělesné vady. Jak jsem zjistil, nebyla přirozeného původu, ale získaná. Vzpomněl jsem si, že jsem si před nástupem do první třídy základní devítileté školy dával normálně nohu za krk. Dnes jedině po amputaci. Systematická genocida mne odkázala na milost a nemilost druhých. Ti zadarmo nehnou ani prstem. A peníze, abych jim zaplatil, nemám.


Ve zmíněném případě se mnou nezaviněné mně způsobené tělesné zmrzačení týká pouze mých zkrácených podkolenních šlach a atrofovaných svalů zadních stehen. Další újmy, prozatím nepublikuji – z důvodu obav zhoršení svého zdravotního stavu. Občané totiž těžce nesou, když zjistí, že jsou postižení na těle a na duchu. Jestliže zjistí, že jsou nemocní, domnívají se, že jako zdraví pouze onemocněli, a vůbec nechápou, že onemocněli již jako dávno nemocní. A navíc jsou strašně mstiví.


Rozhodl jsem se požadovat na státu tučné odškodné, za škodu způsobenou na mém organizmu. Prozatím se snažím vyčíslit škody.


Protože je nás jistě mnohem více a naše počty stále narůstají, obracím na uvědomělé osoby z řad široké veřejnosti, abychom hromadně podali žalobu na stát za duševní a tělesné zdravotní újmy nám způsobené povinným základním školním vzděláním.


(Práce schopní a ochotní zájemci, zejména odborníci, se mohou hlásit prostřednictvím diskuse u článku.)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments