IZDV: Festival za demisi vlády II

Festival za demisi vlády II bude ve znamení tématických diskusí a známých osobností


http://www.izdv.cz/stop.jpg

Dne 22. 9. 2012 od 14 do 20 hodin se na Karlově náměstí v Praze bude konat už druhá reprezentativní přehlídka protivládní a opoziční scény pod názvem Festival za demisi vlády. Občané, iniciativy a malé mimoparlamentní strany, které odmítají vládu Petra Nečase, ti všichni se sejdou v rámci diskusního a tvůrčího shromáždění, aby uspíšili konec této vlády, jejích dusivých reforem a aby zároveň pomohli najít impulsy a způsoby ohledně toho, jak najít lepší vládu.

Kromě různých organizací (Iniciativa za demisi vlády, Ne základnám, Alternativa Zdola, Nová antikapitalistická levice, Strana demokratického socialismu, Spojenectví práce a solidarity, Hnutí za přímou demokracii, Akční spolek nezaměstnaných, Socialistická Solidarita, ProAlt, Ekumenická akademie, Pomoc obětem exekucí, Demokratická levice, Občané městu, město občanům, Occupy Czech, Křesťané za spravedlivý hospodářský řád) tento Festival svojí přítomností a aktivitou podpoří i některé známé osobnosti: spisovatelka Lenka Procházková, předseda Rady seniorů ČR Zdeněk Pernes, ekonomka Ilona Švihlíková, odborový vůdce Ladislav Melichar, režiséři Vít Olmer a Václav Dvořák.

Vedle jednotlivých projevů klíčových řečníků se zde uskuteční i osm panelových diskusí, např. věnovaných tématům jako jsou: soukromí exekutoři, církevní restituce, ekonomická korupce, metody přímé demokracie, generální stávka/co bude dál po pádu vlády a další. Zveme všechny občany, kteří si přejí lepší vládu v této zemi, aby přišli tuto věc podpořit v sobotu 22. 9. 2012 ve 14 hodin na Karlovo náměstí (palouk nedaleko pomníku Karoliny Světlé).

Iniciativa za demisi vlády www.izdv.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments