Jak dále? Pohled „extrémního levičáka“

Již brzy bude aktuální otázka, co se stane, až zmizí do propadliště dějin ODS, TOP09 a další uskupení, která drží pohromadě jen na základě chamtivosti a hrabivosti a udržení si koryt jejich členů a padne tento systém.


Teď nemám na mysli vítězství ČSSD ve volbách, ale krach celého tohoto nelidského systému. Tento systém nefunguje a většina lidí to dříve či později pochopí. Vede k tomu, že 10 % lidí neví, co roupama, a zbytek společnosti přes svoje úsilí chudne. Odpověď jistě nebude jednoduchá. Toto je vize moje, tedy jak se dnes říká "extrémního levičáka". V prvé řadě musí vzniknout vláda tvrdé ruky, které nepůjde o hrabání (velmi těžké,ale ne nemožné) a bude opravdu vládou tohoto státu:


Okamžitě odstavit od koryt všechny "současné elity", včetně jejich rodinných příslušníků a tvrdě ztrestat všechny zloděje typu Řebíček, Vondra, Kalousek, Gross a pod. Můj odhad cca 20 tis. lidí. A zabavit majetek. Druhým důležitým krokem je měna. Zmrazit všem účty nad určitou výši financí. (95% občanů by se to vůbec nedotklo). Dále se musí do rukou státu opět dostat strategická odvětví. Energetika, těžba uhlí, trh s ropou, potraviny, stavebnictví (myšleno je velké stavby pro stát a pod.), alkohol, veřejná doprava atd. Dále musí být státní zdravotnictví, zrušit penzijní fondy, zdravotní pojišťovny. Soukromé by mohli zůstat různé živnosti jako holič, malíř, pekař, zemědělec, pohostinství a pod.


Přerušit vztah soukromník-stát. Kdo chce mít soukromé podnikání, tak pouze pro občany, ne pro stát. Zde dochází k největším zlodějnám a není v lidských silách to uhlídat. Posílit policii, armádu, která bude udržovat pořádek v zemi. Tato opatření by možná vedla k dočasné stagnaci a určitému "snížení"životní úrovně. Nebyla by zde luxusní auta, která si stejně většina lidí nemůže dovolit, soukromé rezidence za miliony (většinou pořízené ze zlodějen na státu), na druhé straně by stát nedovolil, aby milion lidí žilo v chudobě, bylo 600 tisíc nezaměstnaných, hromady sebevražd a pod.


Už vidím pravičáky, jak budou skákat. Jejich hlavní ideu velmi dobře vyjadřuje ministr Kalousek. "Než bych ubral bohatým ,raději propustím 17 000 učitelů". Je to také možnost a každý ať posoudí, která cesta je ta lepší a lidštější.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments