Jak se žije v asi nejlepším možném období naší země IV

Stát přitvrdil a ze seniorů se stávají bezdomovci. Pokud vám to přijde normální, či dokonce zdravé a žádoucí, potom blahopřeji: jste slušný, zodpovědný, inteligentní, vzdělaný, pilný a úspěšný člověk a vůbec nositel všech těch báječných přívlastků, které si pravičáci dávají, aby podtrhli svoji intelektuální morální nadřazenost. Pokud se vám na tom něco nezdá, mám pro vás špatnou zprávu: jste stejně jako já komunistická bestie a pravděpodobně máte stejně jako problém pochopit, proč sáhnout na majetek zbohatlíkům, spekulantům a dalším bohatcům je zločin proti lidskosti (a není ani potřeba nic konfiskovat, úplně stačí chtít po nich, aby platili daně), ale nechat člověka padnout do ničivé a ponižující chudoby není nic proti ničemu.


Nejlépe si výše zmiňovaný pokrok vychutnáte se slovy z článku Nejsem zvíře, abych žila v parku nebo v lese: „To byla poslední slova paní Milady, o které jsem se několikrát zmínila v loňském roce ve svém seriálu o zaměstnanosti a nezaměstnanosti. Paní Milada byla vysokoškolačka hovořící 5 světovými jazyky, která přišla o práci ve věku padesátiletých, kterou po třech letech marného hledání jakékoliv práce a po vyčerpání veškerých úspor na stáří připravil exekutor o panelákový byt. Zvolila dobrovolnou smrt a nebyla jediná.“


Chcete-li oslavit i další úspěchy na cestě budování svobody a demokracie a výdobytky kapitalismus, jistě oceníte o ostatní části neplánovaného miniseriálu:
Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments