Je pět prstů tam, kde jsou jen čtyři?

Teorií optického klamu se zabývalo již mnoho vědců. Většina z nich se shoduje v tom názoru, že zrak je smysl, který lze nejsnáze obelstít. Přesto lidé nejvíce dají a dbají na to, co vidí. Díky tomu pak máme svobodu, demokracii, ekonomiku, pravdu, lásku a vítězství. Ovšem jak pro koho.


Například masová manipulace nejvíce využívá telekomunikačních audiovizuálních prostředků, nikoliv jen čistě audiálních. Prostě řečeno, nejvíce oblbnete lidi postaru písmem a nově televizí. Oblbuje se de facto vždy vizí a z dálky (zevně).


Zatímco jedni pracují, druzí mají za pět prstů výsledky jejich lopoty. Je tomu tak z jednoduchého důvodu. Jedni mají pět prstů a druzí jen čtyři.


Ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz pro to, zda vidíte pět nebo čtyři prsty. Ve skutečnosti žádné prsty vůbec nevidíte, ale pouze věříte, že je vidíte. Pokud chceme někoho oklamat a okrást, musíme jej nejdříve utvrdit ve víře, že například vidí pět prstů. Pak jej snadno okrademe o ty čtyři, zatímco on sám se bezděky považuje za ten zbývající jeden.


Poctiví a slušní občané si například zakládají na tom, že vidí čtyři prsty (schází jim 5 P). A kdo nedodržuje tuto konvenci, je jimi považován za občana neslušného a nepoctivého. Nyní již stačí jenom „odvážně“ kritizovat občany neslušné a nepoctivé. Záhy každý slušný a poctivý občan bude jistě souhlasit s tím, že si před nimi zaslouží za svoji slušnost a svoji poctivou práci ochranu. A takto máme na světě hlupáky voliče.


Poctivý a slušný občan (volič) potřebuje klid pro práci a budování kapitalizmu (dříve socializmu). A hlavně potřebuje klid pro své pasivní prožívání konzumu (trávení). Zaručeně rád svěří „odvážným hrdinům“, kteří se za něj berou, svoji ochranu (svobodu) a nechá se ve svých milionových vydáních od nich bezostyšně okrádat.


Při okrádání nejlépe poslouží počty. Nebýt jich, lidstvo by bylo šťastné. Matematika je ve skutečnosti sprostý podvod smontovaný z ničeho. Přesto matematice každý vzdělaný člověk věří. Matematika je víra. Ve srovnání s ní jsou všechna náboženství úplně jalová. Kde Ježíš nestačí, musí nastoupit počty. A případně i navrácení ukradeného majetku, který jsme si ukradli a někdo nám jej pak šlohnul.


Princip matematiky spočívá na lži. Jak bylo řečeno, ve skutečnosti neexistuje pět nebo čtyři prsty, ale pouze víra, že existují. Jestliže je například bůh jenom jeden, nelze jej nijak dokázat, protože neexistuje nic druhého, čím by šlo jeho existenci potvrdit.


Někde jsem četl, že kanibalové někde v Oceánii umí počítat jen do dvou. Není to fantastické? Nejsou úžasní? Žijí v turisticky nejatraktivnějších oblastech, bydlí na ostrovech s nejlepším klimatem, nepřemnožují se a vůbec neničí přírodu. Ovšem jen do té doby, dokud stačí požírat misionáře.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments