Kalusek se objal s Dolejšem, probudili Schlafenberga…

Červen 07, 2012


Pikova pravě piše spicimu Schlafenbergovi


…a pak společně s Bartu a Škarku, Nečasem a Parubkem, Pikovou a Klasnovou vyrazili budovat republiku. Dohodli se, že už nebudu robit dluhy, budu se mět radi a pokud by po nas cokoliv chtěl EuroSajuz jako zaruku za ESM, zaplati to ze svojeho majetku.


Všecko začalo ve středu, když vystupoval byvaly hejtman, nyni vinař, David Rath. V přimem přenosu za nim obdržela pani Píková esemesku od šefa pseudopravičaku Schlafenberga a nestačila se divit: "Pri sledovani udalosti v poslednich dnech mi dochazi, ze uz to tak dal nejde. Musime neco udelat, neco zasadniho, neco co od zakladu zmeni celou nasi spolecnost."


Od Karolinky ide okamžitě SMS na jeji kolegyňu Klasnovu: "Ritime se do zkazy. Do vsech stran, kam se ohlednu jen lez a nenavist. To my jsme strujci toho obrazu zvule. Je tedy v nasi moci tento stav zmenit?"


Kača je šokovana, zamysli se a piše kolegovi Škarkovi: "Jsou chvile, kdy mne dozene me svedomi. Musim se pak ptat sama sebe. Je tohle skutecne ta jedina moznost? Nezapomneli jsme ve vsi te agresi na vyznam slov slusnost, ucta a pravda?"


Škarka piše svemu byvalemu šefovi Bartovi, kereho žaloval u sudu: "Mozna to tak nevypada, ale stejne te mam rad." Bartovi se objevily slzičky v očach a piše zpět: "Jaroslave, Waterloo mame za sebou, Elbu pred sebou – osvobodme aspon sva svedomi a podporme Moralni reformu." Zaroveň posila SMS byvalemu premijerovi Parubkovi: "Uz dost, ja takhle nemuzu dal. Stydim se vyjit na ulici. Kdyz uz na me nikdo nepokrikuje, tak citim ty pohledy lidi. Jsme vnimani jako zlodeji a ja to tak nechci. Vim, ze to bude dlouha cesta, ale pojdme lidi presvedcit, ze nam nejde o vlastni prospech a blahobyt."


A Parubek, byvaly socijalni demograt, aktualně nezařazeny nazional-sozialista, piše šefovi klubu nenaviděne ODS Tlučhořovi: "Mozna je to uz trochu pozde, ale citim potrebu se zasadit za zasadni zmeny ve spolecnosti, lhostejno jestli budu tercem utoku zleva ci zprava. Nekdo musi vykrocit z toho korupcniho kruhu a rici dost, a ja citim, ze ted je ta chvile, a ja jsem tim clovekem, jen potrebuji podporu, a proto se obracim na tebe, protoze vim, ze v jadru jsme stejni."


A Tlučhoř, zatimco vinař Rath furt mluvi o sedmičce v krabici od vina, posila SMS byvalemu šefovi vnitra, socdemakovi Bublanovi: "Nechci se jednoho dne vzbudit a shledat se odpornym hmyzem. Nechci sklizet jen prach a popel. Jsme stale lidskymi bytostmi, tak zacneme v pravde a dustojne jednat v duchu partnerstvi."


A levičacky Bublan, chapajice historicku chvilku tohoto okamžiku, piše pseudopravičackemu minystru Kaluskovi: "Byl jsem pod velkym tlakem, proto jsem se choval tak hloupe. Za poslednich dvacet let se kladl velky duraz na majetek, penize a blahobyt, ale zaroven se zapominalo na podstatu lidstvi. Chci to zmenit, chci sebe zmenit, pojd do toho se mnou!".


Pseudopravičak Kalusek piše bolševikovi Dolejšovi: "Jiste sem te urazil a ani ty sis nebral servitky. Je mi to lito. Nemohu uz nadale snaset vzajemnou zlobu. Odpust mi.", a zaroveň piše SMS svemu šefovi, premijerovi Nečasovi: "Volici se na nas divaji, sleduji velmi podrobne vsechny nase kroky, jiz neni cesty zpet. Moralni reforma musi neprodlene zacit na vsech stupnich nasi politiky."


A v tomto okamžiku se stala chyba ve scenařu. Jak o den později přiznal premijer Nečas, zpravě o "moralni obrodě" od minystra financi prostě neuvěřil.


A ja se mu vubec nedivim. O hodinu později oba dva schvalili zakon, kerym zadlužili tuto hlupu republiku na dalšich tři sta roku a připojili nas k Eurovalu. 

PS: Všecky falešne SMS, odeslane z britske SMS brany tak, aby vypadaly jako prave, vytvořila skupina Ztohoven a cely seznam je tu.


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty DNESKA, Ostrava.


Karolina.jpg

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments