Katar jako původce útoků chemickými zbraněmi?

Podle údajů anglické mutace EU Times se měla postarat britská skupina žoldáků, operující pod názvem „Britam Defence“, aby byly dodány do Homsu ukrajinskými spolupracovníky této organizace chemické zbraně podobného složení, která má k dispozici syrská armáda.

Objednavatel byl Katar. Tato akce vyšla na světlo díky cílenému hackerskému útoku na komunikační systémy Britam Defence. Pravdivost dat potvrdila ruská tajná služba FSB, které varovala před nebezpečím 3.světové války.

Zde je překlad obou e-mailů, zveřejněných na EU Times. Jedná s eo elektronickou komunikaci mezi zakladatelem Britam Defence Philipem Doughtym a jeho ředitelem pro ekonomický rozvoj Davidem Goldingem:

  1. e-mail: „Phile, máme novou nabídku. Jde zase o Sýrii. Katarci předkládají nabídku a přísahají, že ten nápad je ve Washingtonu posvěcený. Máme dovézt do Homsu chemické zbraně a granáty z Libye sovětské výroby jako jsou ty, co používá Asad. Chtějí, abychom využili naše ukrajinské spolupracovníky, kteří hovoří rusky, a natočili s nimi tohle video. Upřímně řečeno, nemyslím si, že je to dobrý nápad, ale nabízená suma je enormní.Co tomu říkáš? S přátelskými pozdravy, David“.

  1. e-mail: Phile, podívej se na připojené detaily připravovaných opatření ohledně Íránu. Účast Britů na operaci byla Saúdy potvrzena.


Zdroj: http://www.ecocens.eu/2013/08/syrienkonflikt-russland-droht-saudi-arabien-mit-krieg/

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments