Kauza Jolie: Rakovinový byznys v akci

Chronic pain often after breast cancer surgery


Květen 15, 2013

Angelina Jolie ve svém úvodníku v New York Times vysvětluje, že pro její rozhodnutí nechat si chirurgicky odstranit obě zdravá prsa byla klíčová vypočtená míra rizika. Řekla, že jí lékaři sdělili, že „má 87% riziko, že onemocní rakovinou prsu”. A její řešení? Podstoupit tři měsíce trvající operaci a nechat si svá prsa uříznout.

Opravdu se tím vyřešil její problém? Říká, že po odstranění prsou se riziko, že dostane rakovinu prsu, snížilo na pouhých 5 %. Stejně zvrácená logika může být také aplikována na muže, kteří odříznutím svých varlat zabrání jejich rakovině, nebo lidí, kteří si nechají odoperovat tlusté střevo, aby zabránili rakovině tlustého střeva. Bylo by to šílenství, proto to nikdo nedělá, protože jedním ze základních principů medicíny je, že nevystavuje pacienty značnému riziku a nákladům na operaci a anestézii, aby odstranila jejich zdravé orgány!

Co je však na tom všem opravdu smutné je, že Angelině Jolie lhali. Za prvé, neměla 87% riziko rakoviny prsu. A všem ženám, které četly její úvodník v NYT, také lžou. Povíme vám, proč…


Jak onkologové lžou pomocí statistik a zastrašují ženy, aby přistoupily na vysoce ziskové postupy

Už jenom myšlena, že rakovina prsu je jakési „procentuální riziko”, je naprostá lež. Ve skutečnosti máme všichni, včetně mě, ve svých tělech rakovinotvorné buňky. Rakovina není nemoc, která se „náhle vyskytne”, jako bychom byli náhle udeřeni bleskem. Je to něco, s čím si musíte poradit, čemu musíte předcházet každý den, stravováním, volbou životního stylu, který zahrnuje dostatek vitaminu D, vyváženou výživu, velmi kvalitní potraviny, zeleninové šťávy a vyhýbání se záření a chemickým látkám, které způsobují rakovinu.

Když vám tedy lékaři říkají, že máte velkou šanci dostat rakovinu, což vzbuzuje dojem, že nemáte nad rakovinou žádnou kontrolu, je to naprostá lež. Jinými slovy, rakovinové šarlatánství.

Dokonce i Jolie se svým genem BRCA1, který má vazbu na rakovinu prsu, si může snadno naplánovat a poté uplatnit dietu a životní styl, který potlačí projev genu BRCA1. Není to žádná velká věda. Není to ani nic těžkého. Může to provést pomocí prostých jídel za pár dolarů na den. Taková strava obsahuje syrové citrusové plody, resveratol (červené hrozny a červené víno), syrovou brukvovitou zeleninu, omega-3 mastné kyseliny atd. Ty samé potraviny také pomáhají předcházet onemocněním srdce, cukrovce, Alzheimerově nemoci a dalším chronickým onemocněním.

Indol-3-karbinol (I3C), což je přírodní chemická látka nalezená v brukvovitých zeleninách, jako jsou brokolice a zelí, nabízí vysoce účinnou prevenci proti manifestaci genu BRCA1. Ženy však od onkologů neuslyší, aby „jedly více zelí”, protože to nepřináší „rakovinovému průmyslu” žádné peníze. Můžete si koupit I3C jako účinný doplněk stravy z rozličných zdrojů. Je to doslova prevence rakoviny v pilulce.

Celá ta argumentace o „rizicích” je čisté šarlatánství. Neexistuje žádný náhodný prvek v tom, zda dostanete rakovinu. Je to vše vztah příčiny a následku. Buď žijete „prorakovinovým” životním stylem, a potom se rakovina rozvíjí, nebo žijete „protirakovinovým” životním stylem a udržujete ji na uzdě takovým způsobem, že problém nikdy nenastane. Kauzální závislost je to, co má za následek buď růst rakovinných nádorů, nebo prevenci jejich růstu. Nemá to nic společného s tím, jestli máte "štěstí".

Není na tom fascinující, že lékaři nevěří ve šťastnou náhodu nebo voodoo v žádné jiné věci, než v rakovině. Pokud jde o rakovinu, chtějí, aby všechny ženy přijaly mentalitu oběti, tedy že rakovina je čistě otázkou, zda „máte štěstí”, a proto ženy nemají žádnou možnost, jak ovlivnit své vlastní zdraví. To je tak demotivační! Tak scestné! Tak neuvěřitelně bezohledné k ženám!

Pokud chcete být opravdu informování o rakovině prsu a prohnilém a nečestném rakovinovém průmyslu, přečtěte si můj související článek 10 faktů o průmyslu rakoviny prsu, které nemáte vědět. Nebo si poslechněte naše nadcházející vysílání toto pondělí 20. května – Besedu o bezplatném řešení rakoviny.


Proč rakovinový průmysl neposiluje ženy vědomím kontroly nad vlastním zdravím?

Je podivuhodné, že rakovinový průmysl nevěří v příčinu a následek. Raději budou ženy strašit statistikami „rizik”, která implikuje, že lidé nemohou s rakovinou nic dělat. Posílit ženy tím, že si uvědomí, že mohou ovládat své zdraví, je ta poslední věc, o kterou má rakovinový průmysl zájem, protože by přišel o zákazníky a peníze.

Mnohem výnosnější je vyděsit všechny ženy do stavu tak iracionální paniky, že budou souhlasit i s těmi nejšílenějšími věcmi, které si lze jenom představit, jako je například uříznutí dvou zdravých prsou, i když nemají rakovinu. Takové ženy jsou pak přesvědčeny, že si doslova zachránily vlastní život tím, že se nechaly zmrzačit chirurgy.

„Mé riziko rozvinutí rakoviny prsu se snížila z 87 procent na méně než 5 procent,” říká Jolie. „Můžu říci svým dětem, že se nemusejí obávat, že mě ztratí kvůli rakovině prsu.”

Řekne Jolie svým dětem, aby se také nechaly zmrzačit v rámci prevence nemoci? A co se stane, když se dozví, že má riziko rakoviny mozku? Nechá si useknout hlavu a bude tomu říkat léčba?


Je to podvod, který nutí ženy uvěřit, že existuje jenom JEDEN způsob, jak snížit „riziko” rakoviny prsu

Další ohromný podvod celé té věci spočívá v myšlence, že existuje pouze jeden způsob, jak snížit „riziko” rakoviny prsu. Dokonce i kdybychom uvěřili fiktivnímu ukazateli rizika „87 %”, proč všichni automaticky předpokládají, že existuje pouze jeden jediný způsob, jak toto riziko snížit?

Doufám, že to každé ženě, která to čte, pomůže, aby se dozvěděla, že má na výběr,” píše Jolie v New York Times. Jenže ona právě naprosto selhala v tom, že jim nenabízí žádnou jinou možnost, než tu, kterou sama zvolila – objednat se do onkologického centra a nechat je, aby si zahráli hru „uřež-otrav-vypal” na jejich těle. Úvodník Angeliny Jolie, který vypadá, jako by byl napsán někým z PR oddělení Pink Lotus Breast Center, nenabízí nic jako výživové poradenství, možnosti změny životního stylu, holistických terapií, wellness, alternativní medicíny …nic takového! Tohle je neuvěřitelně špatná služba všem americkým ženám…

Pokud jde o zdraví, výživu a rakovinu, existují tisíce způsobů, jak zabránit rakovině a potlačit manifestaci genu BRCA1. Jolie a rakovinový průmysl však podle všeho nenabízejí žádné jiné možnosti, než chemoterapii, radioterapii a chirurgický zásah. Pouze tři možnosti. Nic jiného v jejich světě neexistuje, žádná prevence pomocí správné výživy, žádná léčba vitaminem D, žádná mikrochemoterapie povzbuzená vitaminem C, žádná ozonová terapie, lázeňská péče, akupunktura, čínská bylinná medicína, redukce strestu, prostě žádná jiná alternativa. Chtějí, abychom uvěřili, že žádná z těchto věcí neexistuje!

A proč to chtějí? Protože rakovinový průmysl chce ženy nahnat jako dobytek na porážku ke své šarlatánské léčbě v systému „uřež-otrav-vypal”. A Angelina Jolie je jejich nová roztleskávačka. Zjizvená a bezpochyby se zkušeností umrtveného hrudníku a podpaží, které vždy doprovází mastektomii, se teď snaží „inspirovat” další ženy, aby se odhodlaly ke svému vlastnímu šílenému „rozhodnutí” a nechaly si svá prsa odříznout také.

Tohle je to nejzvrácenější vymýtání ženských sil, které jsem kdy viděl. Není to posilování žen, je to jejich nahánění k sebezmrzačení. A ta „rizika” jsou naprostý podvod. Pravda je taková, že bylo vyšší riziko, že Angelina Jolie zemře na operačním stole, než že zemře na rakovinu prsu, pokud by jenom jednoduše přijala protirakovinný životní styl.


Nenechte se oklamat šarlatánským rakovinovým průmyslem k sebezmrzačení

Shrnutí:

Tvrzení, že máte "n-procentní" riziko vzniku rakoviny prsu, je velká lež, která znamená, že nemáte žádnou možnost si poradit s rakovinou

•Geny BRCA1 mohou být utišeny (potlačeny) prostřednictvím vhodných potravin a životního stylu. Gen není ortel smrti.

•Naznačování, že existuje jen jeden způsob, jak snížit riziko rakoviny prsu, je totální lež. Existují tisíce možností a metod prevence rakoviny. Nikdy se nenechte přinutit k operaci skupinou chirurgů, kteří vás k ní tlačí vyvoláváním iracionálního strachu.

•Rakovinné buňky existují v každém člověku. Rakovinu je třeba "umět zvládnout" a udržet na uzdě, a tím zabránit růstu nádorů.

•Rakovinový průmysl používá neetické zastrašovací metody, aby ženy vyděsil falešnými statistikami a přiměl je k vysoce ziskovým onkologickým postupům, jež jim pouze škodí.

•Tvrzení, že uříznutí zdravých prsou ženy nějak "posiluje", je scestné a dementní. Ženy jsou daleko více posíleny, pokud dostanou informace o zdravé výživě a zdravém životním stylu, který jim umožňuje, aby jejich těla zůstala v celku, než tím, že jsou rozporcovány nečestnými onkochirurgy.


Převzato z Natural News

Překlad: Clair

Více zde

Foto: zdroj0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments